تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 99 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 985

نام تاپيک: مشاوره ی شغلی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    نمی دونم!!!

پيش فرض

من در حال تحصیلم...
    وقتی تمان شد می رو یک خونه میگیرم(باپول پدر!!!)یک کارگاه چوب و اهنم درست می کنم
    هم وسایل خودمو می سازم هم می سازم برای فروش

2. 2 کاربر از amir h1999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چند تا ایده به ذهنم رسیده میخواستم نظر شما رو بدونم
    1_آرایشگاه مردانه:نفری 5 تومن بگیرم و روزی 20 نفر بیان میشه ماهی 3 میلیون تومن
    2_آموزشگاه زبان:یه خونه دو طبقه رو اجاره کنم و چند تا دانشجوی زبان برای کلاسهای پایین و چند تا هم وارد برای کلاسهای سطح بالا
    3_گل فروشی
    هرچی ایده دارید بگید دیگه
    در مورد 1و3 اطلاعاتی ندارم اما شماره 2 آموزشگاه زبان به این راحتی ها نیست ! اول به نظر میاد سود ده هست و پول پارو می کنی اما با یه حساب کتاب درست (که من انجام دادم) متوجه میشی به راحتی واسه حدود 6 ماه تا یک سال ضرر میدی (حداقل ماهی 1-2 تومن) و اینقدر دردسر داره که اگه سرمایه و انرژی نداشته باشی اصلا نمی صرفه

سلام دوستان

از دوستان اگه کسی سرمایه کافی داره من میگم بزنه تو کار فروش عروسک و لوازم تزئینی
    یکی از فامیلامون تو پاساژ تیراژه تهران یه مغازه 6 متری اجاره کرده توشم پر از عروسک و مجسمه و لوستر و کوزه و گلدون و خلاصه این جور جنسها ریخته .درامدش سر به فلک میزنه
    بسته به جا و مکانی که مغازه زده میشه سود فرق داره اما یادمه دوستم تو پاساژ میلادنور یه دکه کوچولو داشت کادو میکرد و چیز میز کادویی میفروخت پولی پارو میکرد بیا ببین !!!

کسی برای عروسک و کاغذ کادو و اینجور چیزا پول میده؟

---------- Post added at 01:17 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

درآمد کافیشاپ و قهوه خونه چه طوره؟
    بله مردم برای اینجور چیزها خوب پول میدن (عموما در شهرهای بزرگ و جاهای با کلاس تر شهر)
    درامد کافی شاپ و قهوه خونه هم بسته به جا و نوعش می تونه از کم و ضرر گرفته تا ماهی 10-20 تومن و بالاتر باشه

من در حال تحصیلم...
    وقتی تمان شد می رو یک خونه میگیرم(باپول پدر!!!)یک کارگاه چوب و اهنم درست می کنم
    هم وسایل خودمو می سازم هم می سازم برای فروش
    ایده قشنگی هست امیدوارم موفق باشید من خودمم خیلی دوست دارم این کار و انجام بدم (به عنوان تفریح) اگه وقتشو داشته باشم

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

جالبه اینهمه ادم ها از بی کاری و حقوق پایین و این چیزها می نالن من الان چند هفتس دنبال بازاریاب خوب هستم کسی پیدا نمیشه !!!! به نظر شما به جز آگهی تو روزنامه همشهری از کجا میشه بازاریاب حرفه ای پیدا کرد ؟؟؟

4. 2 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه SONY1983's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با درودو احترام
    میخواستم دفتر محصولات فرهنگی (ویدئو کلوپ )باز کنم از دوستانی که ترجبه دارن میخوام راهنمایی بفرمایند خرید ها رو باید از کجا انجام بدم جچوری فیلم های بروز و پر بیننده رو بیارم ؟ اگه کسی آشنا برای خرید داره لطفا کمک کنه.ممنونم

6. این کاربر از SONY1983 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

در مورد 1و3 اطلاعاتی ندارم اما شماره 2 آموزشگاه زبان به این راحتی ها نیست ! اول به نظر میاد سود ده هست و پول پارو می کنی اما با یه حساب کتاب درست (که من انجام دادم) متوجه میشی به راحتی واسه حدود 6 ماه تا یک سال ضرر میدی (حداقل ماهی 1-2 تومن) و اینقدر دردسر داره که اگه سرمایه و انرژی نداشته باشی اصلا نمی صرفه

بسته به جا و مکانی که مغازه زده میشه سود فرق داره اما یادمه دوستم تو پاساژ میلادنور یه دکه کوچولو داشت کادو میکرد و چیز میز کادویی میفروخت پولی پارو میکرد بیا ببین !!!

بله مردم برای اینجور چیزها خوب پول میدن (عموما در شهرهای بزرگ و جاهای با کلاس تر شهر)
    درامد کافی شاپ و قهوه خونه هم بسته به جا و نوعش می تونه از کم و ضرر گرفته تا ماهی 10-20 تومن و بالاتر باشه

ایده قشنگی هست امیدوارم موفق باشید من خودمم خیلی دوست دارم این کار و انجام بدم (به عنوان تفریح) اگه وقتشو داشته باشم

---------- Post added at 06:41 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

جالبه اینهمه ادم ها از بی کاری و حقوق پایین و این چیزها می نالن من الان چند هفتس دنبال بازاریاب خوب هستم کسی پیدا نمیشه !!!! به نظر شما به جز آگهی تو روزنامه همشهری از کجا میشه بازاریاب حرفه ای پیدا کرد ؟؟؟
    در مورد آموزشگاه زبان میشه بگید چه طوری حساب کردید که ضررده هست؟

8. این کاربر از sia0368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Punisher_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام..
    دوستان من میخواستم یک مغازه بگیرم.. داخل یکی از جاده های اصلی که رفت امد زیاده و مسکونیه..
    میخوام یک نمایندگی ایرانسل و همراه اول بزنم..
    اینطور که تحقیق کردم اون منطقه یا بهتر بگم روستا کمتر از 5 کیلیومتر با شهر فاصله داره تو این جادا چون اصلیه مغازه های زیادی هست و خیلی ها ساکن هستند..
    هیچ نمایندگی ایرانسل نیست کارت شارژ رو مثلا سوپر مارکت ها 1200 .2200 . یا بعضی ها 1300..!!! فروش میکردند..
    به نظرتون یک نمایندگی بزنم مصرفه؟ که هامون 1000 تومان یا 2000 بفروشم.
    اجارش خیلی خیلی ارزونه....
    جادش هم طوریه که رفتو امد زیاد داره.. دقیقا روی خیابون هست همونجایی که مغازه ها هم زیاده و .. هر دو طرف همش روستا هست و مسکونیه..
    نظرتون چیه؟
    واسه گرفتن نمایندگی و خرید کارت شارژ باید چیکار کنم دقیقا؟
    لطفا کامل توضیح بدین..

10. این کاربر از Punisher_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه zqsxsw's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام.عزیزان من 20 سالمه تازه از سربازی برگشتم ولی هیچ کاری ندارم میشه به ما هم یه کار پیشنهاد بدین..

12. این کاربر از zqsxsw بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

برو اگهی های روزنامه ها رو بخون!!!
    شوخی کردم!
    باید بگی در کل چه مهارتهایی داری تا شاید یه کاری واست پیدا کنم

14. این کاربر از amirsams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

دوست عزیز اگه میخوای تو جاده نماینگی کارت شارژ بزنی خیلی عالی میشه مخصوصا اگه کات شارژ ارزون نسبت به مغازه های اطراف برای روستاییها بفروشی!
    مطمئن باش نه تنها ضرر نمیکنی بلکه خیلی هم خوب سود میکنی!
    درکل مغازه های فروش کارت شارژ هر جا باشن درامدشون خوبه... ایده خوبی داری ، عملیش کن ایشالا که موفق میشی

16. 2 کاربر از amirsams بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

سلام
    من دانشجوی کامپیوتر هستم
    می خواستم یه مغازه کامپیوتری بزنم که توش کارای کامپیوتری بکنم و اگه بشه قطعات سخت افزاری هم بفروشم
    می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم در این زمینه
    اول اینکه برای یه مغازه ی اینجوری چه پیش نیاز هایی لازمه ؟
    پروانه ی کسب و مدرک فنی حرفه ای و...... می خواد ؟
    اگه آره هر کدوم رو از کجا و چطوری میشه گرفت
    از اونایی که تجربه دارن کمک می خوام...
    ممنون میشم کمک کنید چون این سوال شاید سوال خیلیا مثل من باشه.....
    خدا خیرتون بده یکی هم منو کمک کنه

18. این کاربر از Lamanta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sia0368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    تهران پاریس

پيش فرض

این دوستمون میگه آموزشگاه زبان خیلی دردسر داره و ضرر توش زیاد هست کسی میدونه از چه لحاظ خوب نیست؟

20. این کاربر از sia0368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •