تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 99 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 985

نام تاپيک: مشاوره ی شغلی

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

یعنی از الان به بعد هیچی نباید بره دنبال کار تو اینترنت
    این نمیشه حتما راه کارهایی هست که بشه تو نت کسب کار داشت

2. این کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه aseman1985's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ضمن تشکر از دوستانی که جواب دادن
    میخواستم یه چند مورد دیگه رو هم در مورد بازاریابی بپرسم که اگه میدونین بهم جوابشو بگین

اول اینکه بازاریابی برای یه شرکت تبلیغاتی به چه شکل هست اخه من دیدم که بعضی شرکتهای تبلیغاتی هم اگهی جذب بازاریاب دادن .اخه اونها که محصولی ندارن که بخواد براشون مشتری پیدا کنیم و اینکه اصلا یه شرکت تبلیغاتی کارش چی هست و به چه شکلی کار تبلیغات رو انجام میده؟و بازایاب اونجا چه کاری رو باید انجام بده؟

دوم اینکه به نظر شما از بین شرکتهایی که اگهی جذب بازاریاب رو میدن مشتری پیدا کردن برای چه شرکتهایی راحت تر هست مثلا شرکت کامپیوتری راحتتره یا مثلا یه هفته نامه و یا تبلیغاتی و ....

و سوم اینکه شما گفتین که دختر بودن یه بازاریاب بهش کمک میکنه که راستش من فکر میکردم که برعکس هست(از انجایی که بعضی مردها زیاد رو حرف خانمها حساب باز نمیکنن) اما میخواستم بدونم به نظر شما برای یه دختر بهتره که بازاریابی چه شرکت یا جایی رو به عهده بگیره؟البته من گاهی شنیدم که میگن مثلا ممکنه یه ناامنی هایی برای دخترا باشه مثلا برای بازاریابی بری توی یه شرکت خلوت و اونجا ممکنه که خطری تهدیدت کنه و ...آیا این درسته؟؟؟
    Last edited by aseman1985; 15-03-2011 at 00:44.

4. این کاربر از aseman1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ضمن تشکر از دوستانی که جواب دادن
    میخواستم یه چند مورد دیگه رو هم در مورد بازاریابی بپرسم که اگه میدونین بهم جوابشو بگین

اول اینکه بازاریابی برای یه شرکت تبلیغاتی به چه شکل هست اخه من دیدم که بعضی شرکتهای تبلیغاتی هم اگهی جذب بازاریاب دادن .اخه اونها که محصولی ندارن که بخواد براشون مشتری پیدا کنیم و اینکه اصلا یه شرکت تبلیغاتی کارش چی هست و به چه شکلی کار تبلیغات رو انجام میده؟و بازایاب اونجا چه کاری رو باید انجام بده؟

دوم اینکه به نظر شما از بین شرکتهایی که اگهی جذب بازاریاب رو میدن مشتری پیدا کردن برای چه شرکتهایی راحت تر هست مثلا شرکت کامپیوتری راحتتره یا مثلا یه هفته نامه و یا تبلیغاتی و ....

و سوم اینکه شما گفتین که دختر بودن یه بازاریاب بهش کمک میکنه که راستش من فکر میکردم که برعکس هست(از انجایی که بعضی مردها زیاد رو حرف خانمها حساب باز نمیکنن) اما میخواستم بدونم به نظر شما برای یه دختر بهتره که بازاریابی چه شرکت یا جایی رو به عهده بگیره؟البته من گاهی شنیدم که میگن مثلا ممکنه یه ناامنی هایی برای دخترا باشه مثلا برای بازاریابی بری توی یه شرکت خلوت و اونجا ممکنه که خطری تهدیدت کنه و ...آیا این درسته؟؟؟
    اول : شرکتهای تبلیغاتی بازارشون خیلی کلی هست ، از مغازه و شرکتهای کوچیک گرفته تا شرکت های بزرگ ، از پوستر و تراکت گرفته تا فیلم های تبلیغاتی ، بیلبورد و خیلی چیزهای دیگه . البته چون من خودم تو این محدوده کار نکردم خیلی نمی تونم نظر بدم
    دوم : ببینید کلا اگه کسی توانایی بازاریابی داشته باشه تو همه کارها موفق تره اما در کل برای فردی که هنوز کاری نکرده بهتره بره سراغ جایی که محصولاتش عام تر هست تا با انرژی بیشتر امکان پیدا کردن مشتری داشته باشه
    سوم : درسته مردها زیاد رو حرف خانوم ها حساب نمی کنند اما متاسفانه وضعیت جامعه ما طوری هست که مردها حاظرند کاری کنند تا با خانوم ها هم کلام شن
    خیلی ساده بگم اگه یک بازاریاب مرد و ک زن رو در نظر بگیریم در شرایط مساوی ، مدیر شرکت حتی ممکنه به پذیرفتن مرد نباشه اما با بازاریاب زن کلی جلسه تشکیل بده و اون خانوم تو اون جلسات میتونه مدیر رو قانع کنه که به این محصول فکر کنه و با کارشناس های فروش وارد مذاکره بشه
    اینکه نا امنی هایی برای خانوم ها هم داره درسته ! در کل بهترین ترکیب اینه که یک خانوم و اقا برای کار با هم باشن که خب این هم دردسر های خودشو داره
    کلا بازار کار برای خانوم ها توی ایران بسیار محیط افتضاحی هست

6. 2 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

یعنی از الان به بعد هیچی نباید بره دنبال کار تو اینترنت
    این نمیشه حتما راه کارهایی هست که بشه تو نت کسب کار داشت
    سلام دوست عزيز
    ببينيد من الان 3.5 سال هست كه درآمدم همش از اينترنت هست و فقط و فقط با اينترنت فروش دارم و الان مي خوام از اينترنت بيام بيرون
    ببينيد الان واقعا گوگل پوكيده هست ، مسئله ي گوگل خيلي خيلي مهمه
    الان خودتون بريد مثلا بزنيد دانلود آهنگ فلاني وقتي كه گوگل سرچ مي كنه و دلتون خوشه مي ريد تو سايت اولي يا تو دو صفحه ي اول گوگل اكثرا سايتهاي تبليغاتي هستن كه كلمه ي مثلا دانلود آهنگ رو تو سايتشون گذاشتن
    الان يه ليست دارم نزديك به 150 سايت هست و كلي سايت هست كه ننوشتم و اينا همشون تبليغاتي هست
    كاري كه من توش هستم دست توش اصلا نيست توي اينترنت ولي با اين حال واقعا خيلي اوضاع خرابه حالا شما فكرش رو بكنيد يه كالايي كه كلي دست توش هست توي اينترنت چقدر افتضاح هست
    ببينيد الان 28 ميليون كاربر اينترنت توي ايران هست و شما بايد بيايد ببينيد از چه سني و چه رده اي و طبقه اي هستن و بايد شخصيت شناسي كنيد
    من تمام اين كارها رو كردم و به اين نتيجه رسيدم كه واقعا اينترنت پوكيده هست و ديگه به سختي مي شه درآمد داشت
    شما مثلا بريديه كالايي رو توي گوگل سرچ كنيد ببينيد چقدر زياده و اختلاف قيمت زياد
    ببينيد به نظر من چيزي كه خيلي شد ديگه از دهن ميفته منظورم اينه كه هر چيزي يه حدي داره و يه اندازه اي و وقتي همه حمله كنن روش تعادل بهم مي ريزه
    مثال مي گم:
    شما توتال كر رو ببينيد
    طوري شده بود كه توي سوپري هم مي رفتيد داشتن
    يا ابراكت يا هر چيز ديگه
    شما هر چيزي فكر كني توي اينترنت فراوان شده
    مسئله بعدي سلب اعتماد شده منظورم اينه كه من كه الان 3.5 سال كارم هست توي اينترنت تا حالا نشده مشتري بي اعتماد باشه به من ، مثلا من موتور دارم يك ميليون طرف مي ريزه به حساب ولي داشتم اين مسئله رو كه يه جنسي بود 50000 تومن طرف مي گه اول جنس بعد پول البته اينو با يه چيز ديگه تست كردم
    خلاصه مطلب كار توي اينترنت به اين آسوني ها نيست و به خيلي خيلي خيلي چيزا بستگي داره و روي همه كالايي جواب نمي ده
    بازار اصلي توي دنياي واقعي هست و بايد از اينترنت به عنوان يه معرف يا يه پايگاه شبانه روز استفاده كرد و بس

با تشكر

8. 2 کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اگه اینجا توانایی فروش به قیمت مناسب داشته باشی لباس و لوازم آرایش جواب میده

10. این کاربر از faaridsalehii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    دشنجوي مكانيك دانشگاه دولتي هستم
    قطعه زمين كوچكي توي خيابون اصلي شهر خودم دارم كه به درد مغازه ميخوره
    مي خوام كنار درس يه كار هم انجام بدم
    به نظرتون چه كاري خوبه؟
    البته كاري ميخوام كه چندان وقت گير نباشه و بتونم به درس ها برسم و البته شاگرد هم ميگيرم و اينكه دنبال درآمد زياد نيستم

ضمنا مي خواستم وام خود اشتغالي بگيرم كه توي شرايط نوشته بود : عدم اشتغال به تحصيل تمام وقت
    راهي غير از پارتي هسست كه بشه دورش زد؟

علي علي

12. این کاربر از seyyedi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Memonex's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان من قصد دارم یک کافی نت یا خدمات ADSL راه اندازی کنم. ایا برای راه اندازی باید مدرک لیسانس یا مهندسی داشت تا بشه مجوز گرفت؟ آیا اصلا باید مجوز از کسی بگیرم؟ آخه برای هر مغازه تجاری (لبنیات, پوشاک و ...) میگن باید مجوز از شهرداری یا ... داشت. بنده دانشجوی ترم ششم نرم افزار هستم و تقریبا هیچ مشکلی از لحاظ شبکه بندی و ویندوز و .. ندارم چون الان 13 ساله با کامیپوتر و قطعاتش کار می کنم.

و مورد دوم اینکه جدای از خرید یا اجاره مغازه و سیستم های مورد نیاز باید چه مدارکی رو داشته باشم؟ نمایندگی اینترنت از کجا باید بگیرم؟

پیشاپیش با تشکر و سپاس از همه دوستان عزیز. ممنون میشم سوالاتی که هست رو پاسخ بدین.

14. این کاربر از Memonex بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamsah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام.
    می خواستم ببینم نظر شما راجع به راه انداختن یه کارواش اتوماتیک در اراک چیه؟؟؟

چون در اراک هیچ کارواش اتوماتیک وجود نداره.به نظر شما درآمد خوبی داره؟؟؟؟؟البته به عنوان شغل دوم ها!!!

16. این کاربر از hamsah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض استخدام بانک؟

کسی از نحوه اعلام نتایج مصاحبه بانک دی خبر داره؟

18. این کاربر از mohammadparsa1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام دوستان . من یه آشنایی تو ترکیه دارم که میتونم از طریق اون جنس وارد کنم البته به صورت قانونی نه غیر قانونی حالا میخواستم ببینم نطر شما برای واردات از ترکیه چیه ؟ کلا برم تو کار چه جنسی که بازدهیش خوب باشه ؟
    راه قانونی که وجود نداره ، راه قانونی یعنی اینکه برای هر کیلوگرم از لباستون باید 27 هزار تومان گمرکی پرداخت کنید ،

این جنس هایی که می بینید توی بازار هستند همه قاچاق میاد ، و کیلیویی بین 10-15 تومان کرایه می خوره .

این برای ترکیه است ، منتها برای چین و تایلند ، قیمت ها و روشها فرق می کنه ، چون از مسیر جنوب وارد میشه و اونجا اکثر درصدی کار می کنند .

راستی توی ترکیه جنس اصلا و اصلا ارزون نیست ، شاید توی 100 تا نمونه یه نمونه رو پیدا کنی که ارزون باشه که اونم بیشتر به خاطر تک سایز بودن که تغییر فصل هست که قیمتش میاد پایین ، توی عمده هم خوب قضیه کاملا متفاوت هست .

سلام من می گم تو رشته خودت چندتا دوره تخصصی درست و حسابی بگذرون تا کاربلد اون کار بشی

بعد از اون می بینی همینجوری کار برات سرازیر میشه
    من هم باهاتون موافقم ، الخصوص توی شهرهای نسبتا کوچیک . که نیروی کار متخصص خیلی کمتره

20. این کاربر از jooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •