تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 99 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 985

نام تاپيک: مشاوره ی شغلی

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من می گم تو رشته خودت چندتا دوره تخصصی درست و حسابی بگذرون تا کاربلد اون کار بشی

بعد از اون می بینی همینجوری کار برات سرازیر میشه

2. 2 کاربر از shahinfarasystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام
    تاپيك فوق العاده عالي هست و اميدوارم كه دوستان بيان در مورد شغل هاشون توضيح بدن تا شايد كساني كه دنبال شغل مناسب هستن پيدا كنن

من تو كار واردات از دبي و تايلند و چين و غيره هستم و براي افراد مختلف بار ميارم
    واسه خودمم هم تو كار موتورسيكلت هاي 50 سي سي هستم كه مال بچه ها هست و موتورهاي چهارچرخ بزرگ و فروشمم تماما اينترنتي هست و با تلفن كار مي كنم و نيازي به مكان خاصي هم ندارم و همش تلفني هست
    فروش اينترنتي براي همه نوع كالايي جواب نمي ده و شانسي افتادم توي اين كار و خدا رو شكر البته اينم بگم كه اين كار فصلي هست و تابستون ميانگين ماهي 1 ميليون داره و زمستون ماهي 200 يا 300
    واسه ما كه فروشمون اينترنتي هست و تلفني كار مي كنيم بد نيست

4. 4 کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه aseman1985's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    میخواستم که اگه کسی تجربه یا اطلاعاتی در مورد شغل بازاریابی داره اینجا بگه...

این روزها خیلی جاها میبینم که نوشتن یه شغل پاره وقت بازاریاب میخوان اونم با حقوق بالا مثلا بالای 500 تومان ...میخواستم ببینم که به نظرتون این راست هست یا الکی مینویسن؟

و کلا برای بازاریابی مثلا برای یه شرکت تبلیغاتی باید کجاها رفت ؟کلا یه توضیحی در مورد این شغل بدین؟و روشهای موفق شدن در این شغل؟و اینکه با چه قشری باید سروکار داشت؟
    Last edited by aseman1985; 12-03-2011 at 18:03.

6. این کاربر از aseman1985 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

بازاریابی یا همون مارکتینگ کاملا بسته به توانایی شما و مهارتهای ارتباطی - اجتماعی ( به طور عام روابط عمومی قوی ) شما هست ، چون هدف یافتن مشتری و افزایش فروش هست . ( که میتونه به صورت تلفنی ، اینترنتی و از همه مهمتر حضوری انجام بشه) . به عبارتی برای موفقیت در این حرفه علاوه بر مطالعه ، باید قدرت پرزنت کردن بالایی هم داشته باشید و کمی هم چاشنی خلاقیت .

در مورد حقوق ؛ مبالغی که معمولا در آگهی ها درج میشه بر اساس محاسبه ی خاصی صورت می گیره و حقوق ثابت در بازاریابی مفهوم نداره و مبنای مبلغی که به عنوان حقوق ذکر میشه برابر با مقدار فروش خاص و مشخصی هست که اگر کمتر از مقدار مبنا باشه به همون میزان حقوق هم کاهش پیدا خواهد کرد .

به طور کلی در حرفه ی بازاریابی تنها درآمد شما ، پورسانتی هست که از فروش محصول و مشتری پیدا کردن بدست میارید ، بنابراین هرچقدر تلاش بیشتری به خرج بدید از لحاظ مالی هم درآمد بیشتری کسب می کنید .

به طور مثال برای همون شرکت تبلیغاتی ، معمولا بیشتر به واحدهای تجاری با برند های شناخته شده مراجعه می شه .

8. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    مقر گشتاپو

پيش فرض

چندتا شغل تو خونه ميشه معرفي كنين البته من به كامپيوتر و نت هم دسترسي دارم

10. این کاربر از x935 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه samaram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آنجا که دلم خوش به هوایش باشد

پيش فرض

من قبلا طرح کسب و کار مربوط به یک شرکت کامپیوتر رو نوشتم. منتها خیلی دوست دارم اینجا و در محیطی که متخصصان و افراد با تجربه ی بسیاری هستند روی این موضوع مانور بدیم.
    من یه مهندس کامپیوتر با سابقه ی مدیریتی عالی ولی تخصص متوسط هستم. بیشترین زمینه ی کار تخصصیم برنامه نویسی و شبکه هست که همونطور که عرض کردم در هر دوش متوسط هستم. تصمیم بر افتتاح یک شرکت کامپیوتری یا هر کار جدیدی در این حیطه در یک کلان شهر هستم(اصفهان).
    طبیعتا تا حالا شرکت کامپیوتر نداشتم و از اونجاییکه کارمند دولت هم هستم هیچ تجربه ای در این خصوص ندارم.
    با توجه به شرایط فعلیم بعد درآمدزایی کار برام بیشترین اهمیت رو داره
    با اولین سوالات تجربی شروع میکنم.
    1- کار تو چه زمینه ای از کامپیوتر بیشترین درامد رو داره؟
    2- میخوام بدونم حدود سرمایه ی اولیه برای افتتاح چنین شرکتی چقدره؟ و بازگشت سرمایه تقریبا چقدر طول میکشه؟
    Last edited by samaram; 14-03-2011 at 11:54.

12. 3 کاربر از samaram بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    سلام

بازاریابی یا همون مارکتینگ کاملا بسته به توانایی شما و مهارتهای ارتباطی - اجتماعی ( به طور عام روابط عمومی قوی ) شما هست ، چون هدف یافتن مشتری و افزایش فروش هست . ( که میتونه به صورت تلفنی ، اینترنتی و از همه مهمتر حضوری انجام بشه) . به عبارتی برای موفقیت در این حرفه علاوه بر مطالعه ، باید قدرت پرزنت کردن بالایی هم داشته باشید و کمی هم چاشنی خلاقیت .

در مورد حقوق ؛ مبالغی که معمولا در آگهی ها درج میشه بر اساس محاسبه ی خاصی صورت می گیره و حقوق ثابت در بازاریابی مفهوم نداره و مبنای مبلغی که به عنوان حقوق ذکر میشه برابر با مقدار فروش خاص و مشخصی هست که اگر کمتر از مقدار مبنا باشه به همون میزان حقوق هم کاهش پیدا خواهد کرد .

به طور کلی در حرفه ی بازاریابی تنها درآمد شما ، پورسانتی هست که از فروش محصول و مشتری پیدا کردن بدست میارید ، بنابراین هرچقدر تلاش بیشتری به خرج بدید از لحاظ مالی هم درآمد بیشتری کسب می کنید .

به طور مثال برای همون شرکت تبلیغاتی ، معمولا بیشتر به واحدهای تجاری با برند های شناخته شده مراجعه می شه .
    در تکمیل صحبت های دوستمون فقط چند نکته کوچیک بگم
    حقوق در بازاریابی 2 گونه هست : 1 حقوق ثابت که بر اساس شرایط کار و تجربه فرد هست ! عموما مبلغ این حقوق بسیار پایین (یا صفر) هست مثلا ماهی 200-300 تومن
    2: پورسانت از فروش که شما هر معامله ای جور کنید در صدی از اون معامله (باز هم این درصد به واسطه نوع کار متفاوت هست و عموما بین 3 تا 10 درصد هست) به شما میرسه
    البته یک سری از شرکتها هم در قراردادشون حداکثر میزان حقوق قرار میدن که به نظر من از بی تجربگی و اشتباه اون شرکت هست
    در بازاریابی چند مهارت لازم هست :
    1 : مهارت در پیدا کردن بازار محصول
    2:مهارت در برقرار کردن رابطه با مسدولین خرید و تصمیم گیرنده
    3: مهارت قانع کردن اون فرد

عموما در کار بازاریابی در ایران چند چیز خیلی تاثیر داره
    1 : جنسیت بازار یاب (دختر بئدن بازاریاب خیلی به اون بازاریاب کمک می کنه)
    2:داشتن پارتی و اشنا (خوب واضحه تو ایران هیچ کاری بدون پارتی بازی انجام نمیشه)

برای یک شرکت بازرگانی بستگی داره شرکت در چه حدی هست اما چون فکر میکنم شرکت نو پا هست و شما تازه کار نظر من اینه بازار هدفتون رو شرکت های تجاری و تولیدی متوسط قرار بدید که نه در حدی کوچک باشن که نتونن پول تبلیغات بدن نه در حدی بزرگ که شما رو حساب نکنن

14. 4 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

چندتا شغل تو خونه ميشه معرفي كنين البته من به كامپيوتر و نت هم دسترسي دارم
    سلام دوست عزيز
    ببينيد من الان نزديك 3.5 سال هست كه دارم توي نت موتورسيكلت مي فروشم يعني دقيقا از تاريخ 19 شهريور 86 شروع به كار كردم فقط توي اينترنت
    ببينيد دوست عزيز الان خيلي دير شده و واقعا اينترنت پوكيده هست
    شما الان يه كلمه علمي رو مي نويسي توي گوگل همش سايتهاي تبليغاتي مياد
    دست زياد شده
    و كلا خيلي رقابت شديد و سنگين شده و واقعا كار كردن توي اينترنت از بيرون هم سخت تره چون شما فقط يه عكس مي زاريد و يه شماره تلفن ولي توي دنياي واقعي شما جاي ثابت داريد و ويترين واقعي داريد و در كنار اون مي تونيد اينترنتي هم بزاريد منتها الان اينترنتي تنها جوابگو نيست
    الان بهتر هست كار واقعي باشه در كنارش يه سايت فقط براي معرفي خود و كار خود نه فروش

با تشكر

16. 4 کاربر از aria_electric_fars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    مقر گشتاپو

پيش فرض

يه شغل خوب توي خونه ميشه معرفي كنين

18. این کاربر از x935 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه keyvanb1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

سلام بچه ها.من خودم مغازه فروش هود و سينك و اجاق گاز و شيرالات لوكس دارم.ميخوام كارم رو تو اينترنت گسترش بدم و ميخوام يه فروشگاه اينترنتي راه بندازم كه فقط همين اجناس رو توش بفروشم.تحقيق هم كه كردم هيچ سايتي تو ايران پيدا نكردم كه همچين فروشگاهي داشته باشه.حالا من يه سوال ازتون دارم.آيا يه همچين كاري براي من به صرفه خواهد بود؟اصلا تجارت اينترنتي كشش همچين كاري رو داره؟در چه صورت ميتونم موفق باشم؟و....
    ممنون ميشم كمك كنيد....

20. این کاربر از keyvanb1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •