تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 21

نام تاپيک: نحوه حذف ویندوز 7

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض نحوه حذف ویندوز 7

سلام
    چطور ميتونم win 7 خودم حذف و ريشه كن كنم بدون اينكه بقيه برنامه هاي موجود در درايوي كه win 7 نصبه باقي بمونن.

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

اگر برنامه نصبه یعنی توی محیط ویندوز نصبه حتی اگر باقی بمونه بازم خراب میشه اون برنامه ها.
    اما اگر منظورتون فایلهای موجود توی درایوه؛ اگر درایو ویندوز به اندازه ی نصب ویندوز دیگه جا داره یعنی برای XP حدود 5 گیگابایت و برای 7 حدود 15 گیگابایت؛ میتونید ویندوز جدید رو در همون درایو بدون فرمت کردن نصب کنید و بعد از محیط ویندوز جدید فایلهای قبلی رو که در یک پوشه ذخیره میشن رو حذف کنید.

3. این کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

دوست عزيز الان من تو درايو c ويندوز xp نصبه كه مي خوام نصب باشه و بمونه و الان در درايو f و e ويندوز 7 دارم كه مي خوام هم f و هم e رو از شر ويندوز 7 خلاص كنم بدون اينكه فايل ها و فولدرهايي مثل : فيلم - عكس كه در درايوe و f موجوده حذف نشن.
    در ضمن من نمي تونم به داخل ويندوز 7 برم چون ناقص نصب شده يا به دليل ويروسي بودن كامپيوترم بعضي فايلها رو ويروس ........... .

پروفشنال Dariushtanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوست عزيز الان من تو درايو c ويندوز xp نصبه كه مي خوام نصب باشه و بمونه و الان در درايو f و e ويندوز 7 دارم كه مي خوام هم f و هم e رو از شر ويندوز 7 خلاص كنم بدون اينكه فايل ها و فولدرهايي مثل : فيلم - عكس كه در درايوe و f موجوده حذف نشن.
    در ضمن من نمي تونم به داخل ويندوز 7 برم چون ناقص نصب شده يا به دليل ويروسي بودن كامپيوترم بعضي فايلها رو ويروس ........... .
    سلام
    با Xp بالا بیا و فولدرهای مربوط به ویندوز 7 را در اون درایوها Delete کن.همین
    برای از بین بردن بوت ویندوزهای 7 هم از برنامه Easy BCD استفاده کن

بعد نصب و اجراش در سمت چپ وارد بخش manage Bootloader بشو و در بالا گزينه دوم يعني Unistall the Vista Bootloader ... رو بزن و كليد پايين اون يعني Write MBR رو بزن .
    بعد وارد بخش Add\Remove Entries شو و در در داخل كادر سمت راست روي Windows 7 ها كليك كن و در بالا Delete رو بزن و در آخر كليد Save همون صفحه رو بزن .
    يكبار سيستم رو ريست كن.موفق باشی

6. 2 کاربر از Dariushtanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

با تشكر از دوستان 2 سوال ديگه داشتم
    1-فرق win7 64 bit با 32 بيتي چيه؟
    2-من الان ويندوزم تو درايو c هستش و تمام بازيهام در درايو d وقتي ويندوز عوض ميكنم (c ) بازيهام كه در d نصب هستن ديگه اجرا نميشن ؟
    چرا؟
    چاره كار؟
    مرسي.

پروفشنال Dariushtanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با تشكر از دوستان 2 سوال ديگه داشتم
    2-من الان ويندوزم تو درايو c هستش و تمام بازيهام در درايو d وقتي ويندوز عوض ميكنم (c ) بازيهام كه در d نصب هستن ديگه اجرا نميشن ؟
    چرا؟
    چاره كار؟
    مرسي.
    1-قدرت اجرائی برنامه ها در ویندوزهای 64 بیت بالاتره و این بدلیل ساپورت RAM بالای 3gig در این نوع ویندوزهاست یعنی وقتی شما با برنامه‌ای کار می‌کنید و نیاز بالائی به رم (بالای 3 gig) برای اجرای سریع و بدون مشکل آن برنامه دارید حتما باید نسخه 64 بیت ویندوز را نصب کنید و طرف دیگه ورژن 64 بیتی نرم‌افزار مربوطه را هم باید نصب کنید.
    2-بله دیگه اجرا نخواهد شد چراکه علیرغم نصب بازی یا نرم ‌افزار در درایوی غیر ویندوز باز هم یک سری فایلهای لازم برای اجرای ان بازی یا برنامه در درایو ویندوز وارد میشوندولذا با حذف ویندوز بازی و نرم‌افزارها دیگر اجرا نخواهند شد.
    چاره‌ای نیست مگر اینکه شما از قبل فایلهای مربوط به هر یک از بازیها که در درایو ویندوز (غالبا در فولدر system 32)
    قرار گرفته‌اند را شناسائی و یک نسخه کپی تهیه کنید تا پس از نصب ویندوز جدید این فایلها را در فولدرها مربوطه قرار دهید.
    Last edited by Dariushtanha; 05-03-2011 at 01:46.

9. 3 کاربر از Dariushtanha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز saeed774's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

-قدرت اجرائی برنامه ها در ویندوزهای 32بیت بالاتره
    البته منظور داريوش عزيز 64 بيت بالاتره هست

11. 3 کاربر از saeed774 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

چاره‌ای نیست مگر اینکه شما از قبل فایلهای مربوط به هر یک از بازیها که در درایو ویندوز (غالبا در فولدر system 32)
    قرار گرفته‌اند را شناسائی و یک نسخه کپی تهیه کنید تا پس از نصب ویندوز جدید این فایلها را در فولدرها مربوطه قرار دهید.
    البته بازیها اکثرا چیزی در System32 کپی نمیکنند و علت اجرا نشدن بازیها گم کردن پارامترهاشون در رجیستری ویندوز هستش.
    اما گاها بازیها اطلاعاتی مثل پروفایلهاشون رو در درایو ویندوز کپی میکنند ولی این اطلاعات عموما با اولین اجرای بازی دوباره کپی میشه.
    بهترین کار نصب مجدد بازی هستش ولی اگر بازیتون رو ندارید باید در مسیرهای HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE و HKEY_CURRENT_USER\Software در رجیستری کلیدهاشون رو Export کنید تا بعدا بتونید ازشون استفاده کنید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

باید در مسیرهای HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE و HKEY_CURRENT_USER\Software در رجیستری کلیدهاشون رو Export کنید تا بعدا بتونید ازشون استفاده کنید.
    يعني قبل از نصب ويندوز اين كارو انجام بدم يا بعد نصب ويندوز؟
    در رجيستري چجوري export كنم؟(من وارد نيستم )!
    نكته : ويندوز من xp

حـــــرفـه ای Masоud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

لطفـا" در هنگام ايجاد تاپيک عنوان مناسبي براي تاپيک خود انتخاب کنيد :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عنوان ويرايش شد

موفق باشيد

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •