تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 13

نام تاپيک: سوال-فرش دستباف...

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض سوال-فرش دستباف...

سلام
    یکی از مغازه دارها(فکر کنم حجره میگن دیگه) میگفتش که فرش بخری بعد از سالها افت قیمت نخواهد داشت و اگر خواستید بفروشید به همو قیمت یا 200 300 تمن پایین تر میخریم
    من نمیدونم اینارو .درضمن میگفتش فرش قیمتش نوسان داره مثله طلا یه وخ میبینی 4 تمنه شد 4 و نیم
    نظرتون چیه؟
    میخوام 5 تخته بخرم اگه همچین چیزی نیست ضرر میکنم ها
    مرسی

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

تا جایی که من می دونم با اومدن فرشهای چینی و پاکستانی (دست باف) بازار فرش دست باف ایرانی به شدت خراب شده
    نکته بعدی اینکه جنسی که قیمتش بعد از سالها افت نکنه (یا بعدش 200-300 تومن زیر قیمت ازت بخرن) برای سرمایه گذاری به صرفه نیست
    اگه برای استفاده می خواید بگیرید بحثش جداس اما برای سرمایه گذاری به نظر من چیزهای دیگه ای مثل طلا و سکه و ارز و ملک بهتر هستن

3. 3 کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام.من پدربزرگم فرش فروشه
    اینکه گفتن فرش دست باف بخری ضرر نمیکنی بعدش بخوای بفروشی 200-300 بالاتر میخرن، اینو در مقایسه با فرش ماشینی گفتد.درست هم گفتند.فرش دست باف هم عمرش بیشتره هم مثلا اگر فرش ماشینی رو چند سال بعد بخوای بفروشی ازت 20000نومن هم نمیخرن.به قولی صاحب اول و اخرش تویی.ولی اگه همون فرش دست باف باشه با اینکه استفاده کردی یا اندازه ای که قبلا خریدی ازت میخرن یا 200-300 بالاتر

ولی خودت فکر کن برای سرمایه گذاری مثلا 1 ملیون پول فرش بدی بعد از 5 یا 6 سال فوقش ازت بخرن 1ملیون و 200 .چون توی این مدت این فرش هم از مد افتاده .هم به هر حال به عنوان فرش دست دوم تقریبا حساب میشه (حتی اگه استفاده نشه) .کلی هم باید نفتالین بخری بریزی لای فرش که نپوسه.ایا این واقعا سود حساب میشه؟؟؟؟پس برای سرمایه گذاری فرش رو انتخاب نکن

اینی هم که گفتند قیمتش مثل طلا نوسان داره اینجوری ها هم نیست که امروز یه قیمتی باشه فردا یهو 500 بره روش.اینو گفته که شما مشتریش بشی عجله کنی ازش فرش بخری

5. 2 کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مرسی
    من 5 تا 9 متری 40 رج نقش ماهی خوی به قیمت 3 و 300 خریدم حالا بعد از اینکه خریدم و با فرشهای قبلی منزل تعویض کردم ، فروشنده گفتش 500 تمن گرونتر شده دیگه نمیدونم چرا اینو گفت
    نه فرشها واسه خونه هستش
    الان من دو سه ساله بعد ایشالله اینارو میفروشم و 70 رج میخرم میخوام بدونم به همین قیمتی که خریدم فروخته میشه کلا؟(16 و نیم ملیون تمن)

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

اره به همین قیمت فروخته میشه.ضرر نکردی.چون فرش خوبی هم خریدی.مبارکت باشه

8. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز online_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

مرسی
    من 5 تا 9 متری 40 رج نقش ماهی خوی به قیمت 3 و 300 خریدم حالا بعد از اینکه خریدم و با فرشهای قبلی منزل تعویض کردم ، فروشنده گفتش 500 تمن گرونتر شده دیگه نمیدونم چرا اینو گفت
    نه فرشها واسه خونه هستش
    الان من دو سه ساله بعد ایشالله اینارو میفروشم و 70 رج میخرم میخوام بدونم به همین قیمتی که خریدم فروخته میشه کلا؟(16 و نیم ملیون تمن)
    آره احتمال داره گرونتر شده باشه و بهت راستش رو گفته باشه.

من خودم تو مغازه فرش فروشی کار میکنم. فرش دستی و تابلو.

قیمت ها از زمانی که یارانه ها هدفمند شده رفته بالا. چون اینا از بافنده فرش میخرن و بافنده هم حداقل در روستاهی اطراف هستن (اگر در شهرستان نباشن) و هزینه حمل و نقل و... هم روش میاد.

10. این کاربر از online_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

مرسی دوستای گلم

داره خودمونی میشه keyvanb1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

فرش دست باف تو ايران بازار نداره ولي تو خارج رو هوا ميزننش...

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

لابد تو خارج میخرن واسه پله فرش و اینا
    یا میخرن میندازن زیر پاشون تو آشپزخونه
    شما چن سال تو خارج فرش رو هوا میزدید؟
    پس دلیلی سندی چیزی

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    یکی از مغازه دارها(فکر کنم حجره میگن دیگه) میگفتش که فرش بخری بعد از سالها افت قیمت نخواهد داشت و اگر خواستید بفروشید به همو قیمت یا 200 300 تمن پایین تر میخریم
    من نمیدونم اینارو .درضمن میگفتش فرش قیمتش نوسان داره مثله طلا یه وخ میبینی 4 تمنه شد 4 و نیم
    نظرتون چیه؟
    میخوام 5 تخته بخرم اگه همچین چیزی نیست ضرر میکنم ها
    مرسی
    سالم من سرویس کار فرش دستبافم.اون چیزی هم که گفتین درسته .البته باید یه چند نفری بیان فرشتونو ببینن.اگه سالم باشه رفو کاری نشده باشه رخش خوب باشه ازتون میخرن.
    باید ببینن تا نبینن هیچی نمیگن

15. این کاربر از shoojats بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •