تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 41

نام تاپيک: مشکل با hp1102

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض مشکل با hp1102

با سلام من 1102 را به تازگی خریدم درایور ان نصب است هنگام روشن کردن هم سر وصدای معمول را دارد اما کاغذ را داخل نمی کشد علت چیستکمتر از 20 برگه باهاش چاپ کردم
    اموزش شارز اونا از کجا گیر بیارم
    کاتالوگ فارسی ان کجا پیدا می شود

کاربر فعال انجمن پرینتر و اسکنر mohammad.t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام من 1102 را به تازگی خریدم درایور ان نصب است هنگام روشن کردن هم سر وصدای معمول را دارد اما کاغذ را داخل نمی کشد علت چیستکمتر از 20 برگه باهاش چاپ کردم
    اموزش شارز اونا از کجا گیر بیارم
    کاتالوگ فارسی ان کجا پیدا می شود
    وقتي دستور مي دي چه اتفاقي براي دستگاه ميوفته؟ صدا و يا چراغ دستگاه و يا پيغامي در ويندوز مياد مبني بر اينكه پرينت انجام نشد؟
    دستگاه تلاش ميكنه برگه رو بكشه يا نه؟

3. این کاربر از mohammad.t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

با سلام ضمن تشکر از توجه شماmohammad.t
    خیر هیچ پیغامی نمیده و هیچ تلاشی برای کشیدن برگه نمی کنه درایور نصب است حتی برای اطمینان پاک کردم دوباره نصب کردم دستور مرا هم میگیرد مثلا روی ایکن تسکبار(شکل پرینتر) که کلیک میکنم فایل مورد پرینت(فایل دستور داده شده حافظه چاپگر) اونجاست اما هیچ صدایی مبنی بر اینکه بخواد برگه بکشه نمیده البته برا اولین بار که روشن میکنم سر وصدای معمول همیشگی را داره اما بعد از دستور پرینت هیچ خبری نیست و هیچ پیغام خطایی از ویندوز هم ندارم
    Last edited by Mohammad Yek110; 03-03-2011 at 13:22.

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

با سلام ضمن تشکر از توجه شماmohammad.t
    خیر هیچ پیغامی نمیده و هیچ تلاشی برای کشیدن برگه نمی کنه درایور نصب است حتی برای اطمینان پاک کردم دوباره نصب کردم دستور مرا هم میگیرد مثلا روی ایکن تسکبار(شکل پرینتر) که کلیک میکنم فایل مورد پرینت(فایل دستور داده شده حافظه چاپگر) اونجاست اما هیچ صدایی مبنی بر اینکه بخواد برگه بکشه نمیده البته برا اولین بار که روشن میکنم سر وصدای معمول همیشگی را داره اما بعد از دستور پرینت هیچ خبری نیست و هیچ پیغام خطایی از ویندوز هم ندارم
    با یک کابل دیگه تست کردی؟

6. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

دو حالت داره:
    1. کابلت قطعی داره که میتونی راحت بفهمی
    2. درایور دستگاه درست نصب نشده

8. این کاربر از magnetomoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

با یک کابل دیگه تست کردی؟
    همانطور که دوست عزیز گفت نرم افزاریه. حافظه پرینتر رو پاک کن قبل از تعویض کابل یا یه بار دیگه پرینتر رو پاک کن و نصب کن.

10. این کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

ضمن تشکر از دوستان با نصب دوباره ویندوز درست شد راستی کسی نگفت کاتالوگ فارسی اونا از کجا گیر بیارم یا اموزش شاژاونا

آخر فروم باز mehran gorji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    The former royal

پيش فرض

ضمن تشکر از دوستان با نصب دوباره ویندوز درست شد راستی کسی نگفت کاتالوگ فارسی اونا از کجا گیر بیارم یا اموزش شاژاونا
    به این لینک مراجعه کن.تمتم مدل های hp رو داره.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تشکر یادت نره

13. 5 کاربر از mehran gorji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

من دیروز یه پرینتر hp1102W گرفتم که از قابلیت وایرلس استفاده کنم. در واقع 15 تومن از مدل معمولی گرونتر بود.
    مصرف من برای خونه و برای استفاده همزمان از پرینتر توسط دو تا لپ تاپ هست. به همین دلیل وایرلس گرفتم که مثلا از اتاق خودم از لپتاپم به صورت وایرلس پرینت بفرستم.
    از دیروز هرکاری میکنم که نصب بشه امکان پذیر نیست!! بعد از اینکه با وایرلس نشد از طریق کابل USB نصب شد و مشکلی نداشت.
    من مودم ADSL وایرلس هم دارم توی خونه. در مراحل نصب سوال میپرسه که از کدوم شبکه میخوای استفاده کنی و از کدوم access point!!?
    من کلا متوجه نشدم هنوز که وایرلس این پرینتر به چه صورتی عمل میکنه؟ مستقل یا تحت یه شبکه؟
    میشه راهنمایی کنید من چطوری باید از قابلیت وایرلس این پرینتر استفاده کنم؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از pesarkhaleh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

من دیروز یه پرینتر hp1102W گرفتم که از قابلیت وایرلس استفاده کنم. در واقع 15 تومن از مدل معمولی گرونتر بود.
    مصرف من برای خونه و برای استفاده همزمان از پرینتر توسط دو تا لپ تاپ هست. به همین دلیل وایرلس گرفتم که مثلا از اتاق خودم از لپتاپم به صورت وایرلس پرینت بفرستم.
    از دیروز هرکاری میکنم که نصب بشه امکان پذیر نیست!! بعد از اینکه با وایرلس نشد از طریق کابل USB نصب شد و مشکلی نداشت.
    من مودم ADSL وایرلس هم دارم توی خونه. در مراحل نصب سوال میپرسه که از کدوم شبکه میخوای استفاده کنی و از کدوم access point!!?
    من کلا متوجه نشدم هنوز که وایرلس این پرینتر به چه صورتی عمل میکنه؟ مستقل یا تحت یه شبکه؟
    میشه راهنمایی کنید من چطوری باید از قابلیت وایرلس این پرینتر استفاده کنم؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    وایرلس به این صورت هست که شما هنگام نصب درایور به صورت وایرلس خود پرینتر یه سرچ میزته و اکسس پوینت ها رو بهت نشون میده بعدش شما مودم خودت رو انتخاب میکنه پسورد رو میزنی و بهش کانکت میشه و بعد از اون هر وسیله ای که به مودم یا اکسیس پوینتتون وصل باشه دستور پرینت رو صادر میکنه و پرینت گرفته میشه....پس وصل بودن لپتاپ به مودم adsl شرطه حالا به هر نحوی lan/wifi

17. 5 کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •