تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: gtx 470 یا amd 6870

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

آقایون با سلام
    میخوام گرافیک بخرم موندم 470 بگیرم یا 6870 ... با ATIکلاحال نمیکنم دوستان ولی انگار چاره ای ندارم اونایی کهATI دارن با بازی ها به مشکل نخوردن لطفاً کمک کنید .... هم برای خودم میخوام بخرم هم برای دوستم یعنی میشه 2 تا کارت فکر کنم قیمتش میشه حدود 600 تا 700 تومن.. کم پولی نیست لطفاً درست جواب بدید در ضمن ارزونترین 470 و 6870 بازار کدوم برند ها هستن
    و سافایر گارانتی اصلیش کجا هست و کابل HDMI روی 6870 اش هست یا برداشتنش که ارزون بشه و آیا اگه مثلاً مارک HIS بردارم کابل HDMI روش هست و پاور کلر اوضاعش چجوری دوستان ؟؟؟؟؟
    از این 560 هم فکر نکنم آبی گرم بشه وقتی با قیمت 440 تومن اومده دیگه اگه وایسیم تا بعد از عید نهایتاً میخواد بشه 350 تومن و به نظرم ارزش نداره نظر شما چیه ؟؟؟؟؟
    با ATI تو بازی ها به مشکل نخوردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام.

لطفا شما تاپیک جدید بزنید تا بشه پاسخ داد.

ولی حتما در تاپیکتون بقیه قطعاتتون رو هم ذکر کنید + سقف بودجه.

موفق باشید.

آخر فروم باز happyfeat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

آقایون با سلام
    میخوام گرافیک بخرم موندم 470 بگیرم یا 6870 ... با ATIکلاحال نمیکنم دوستان ولی انگار چاره ای ندارم اونایی کهATI دارن با بازی ها به مشکل نخوردن لطفاً کمک کنید .... هم برای خودم میخوام بخرم هم برای دوستم یعنی میشه 2 تا کارت فکر کنم قیمتش میشه حدود 600 تا 700 تومن.. کم پولی نیست لطفاً درست جواب بدید در ضمن ارزونترین 470 و 6870 بازار کدوم برند ها هستن
    و سافایر گارانتی اصلیش کجا هست و کابل HDMI روی 6870 اش هست یا برداشتنش که ارزون بشه و آیا اگه مثلاً مارک HIS بردارم کابل HDMI روش هست و پاور کلر اوضاعش چجوری دوستان ؟؟؟؟؟
    از این 560 هم فکر نکنم آبی گرم بشه وقتی با قیمت 440 تومن اومده دیگه اگه وایسیم تا بعد از عید نهایتاً میخواد بشه 350 تومن و به نظرم ارزش نداره نظر شما چیه ؟؟؟؟؟
    با ATI تو بازی ها به مشکل نخوردید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من تو این مدت مشکلی با بازی ها نداشتم با کارتم (his 6950 2 gig )
    ارزون ترین 470 قیمتی که من داشتم 360 بود
    تو جعبه کارت من کابل hdmi نداشت شاید برای سافایر موجود باشه

3. این کاربر از happyfeat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

الان اونوقت این فیزیکس و تسلیشن که میگن تو جیفورس ها است چقدر تو جزئیات بازی ( نه فریم) خودش رو نشون میده دوستان آخه عکسهایی که من دیدم حدود 1000 درجه گرافیک بازی تغییر میکنه تو ATI اصلا چیزی مشابه اینها هست دوستان
    هنوز ATI با آنتی آلیزینگ مشکل داره آخه اون قدیما اگه این گزینه رو تو بازی روشن میکردیم افت شدید فریم رو باعث میشد دوستان ؟؟؟؟؟ و کلی سوال دیگه دارم کیفیت پخش فیلم تو ATI بهتره یا تو جیفورس ها تو بعضی سایتها بررسی کردن ولی من نتونستم درست بفهمم دوستان اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

الان اونوقت این فیزیکس و تسلیشن که میگن تو جیفورس ها است چقدر تو جزئیات بازی ( نه فریم) خودش رو نشون میده دوستان آخه عکسهایی که من دیدم حدود 1000 درجه گرافیک بازی تغییر میکنه تو ATI اصلا چیزی مشابه اینها هست دوستان
    هنوز ATI با آنتی آلیزینگ مشکل داره آخه اون قدیما اگه این گزینه رو تو بازی روشن میکردیم افت شدید فریم رو باعث میشد دوستان ؟؟؟؟؟ و کلی سوال دیگه دارم کیفیت پخش فیلم تو ATI بهتره یا تو جیفورس ها تو بعضی سایتها بررسی کردن ولی من نتونستم درست بفهمم دوستان اگه اطلاعاتی دارید کمک کنید
    خوب فیزیکس فقط تو دو بازی درست و حسابی بکار رفته و همین دو بازی هم اگه فعالش کنید فریم تا نصف کم میشه
    در مورد تسلیشن هم این لینک زیر توضیحاتی داده بخونید همین طور در مورد DX11 و DX9

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از jack426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mInI_ClockEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    رو در رو با مانیتور

پيش فرض

جز تشکر نمیتونم کار دیگه ای براتون اجام بدم واقعاً کارم گیر این مسئله بود دوست گرامی
    ممنون

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •