تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 20 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 194

نام تاپيک: ll تست و بررسی Acer Aspire 5750G-2634G64( پر قدرت ! )

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

دوست عزیز چندتا بازی کیفیتی روش نصب کن نگاه کن که مهنگه یا نه و داغ میکنه یانه ؟ عملکردش چطوریه ؟
    متاسفانه من فعلم نمیتونم روش بازی نصب کنم.نه وقتش رو دارم نه حوصله اش رو.

ببخشید من یادم رفت جواب بدم.

این تاپیک کلا به خواب رفت..الفاتحه
    جیگر دلیل نمیشه اسپم بدی.اگه سوالی داری بپرس من جواب میدم.سوالی نبوده که وضعیت تاپیک اینطوری شده.البته در آینده با فروش بیشتر این لپ تاپ و گرفتن جای 5742 اینجا شلوغ تر میشه.

2. این کاربر از king 2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه javad 61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان.من قصد خرید core i5 5750 دارم.چند سوال اساسی دارم.فقط در جوابتون اینو در نظر بگیرند من خیلی اهل بازی نیستم:
    1. داغ که نمیکنه؟زمان شارژش با کارهای معمولی چقدر است؟
    2. این ایراد در چیپستهای Sandy Bridge در این مدل گزارش شده است.این خیلی مهم است.اگه مشکل داره 5742 میگیرم که امتحانشو پس داده.
    3.
    طراحی ظاهریش چطوره؟کیفیت ساخت قطعات چطور است؟در مقایسه با 5742 بگید خیلی بهتره؟
    4. قیمت این لپتاب به خاطر نوسانات دلار بالا رفته به نظرتون کی بهتره بخرم؟
    5. چند وقت پیش مدل 5110 دل را دیدم به نظرم بد نبود.یه مقایسه اجمالی از این دو میکنید؟کلا کدوم بهتر است؟
    6.خواهشا هر نکته مهمی که در مورد 5750 میدونید بگید که دارم تصمیم نهایی رو میگیرم.

4. 2 کاربر از javad 61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hhrt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

عزیز دلم ناراحت نشو،واسه منم بازی مهمه،حوصله کن ی دو سه تا بازی خفن سنگین گرافیکی روش نصب کن ببین جواب میده،البته جواب دادنش که میده ولی تا چه کیفیتیش مهمه...دمت گرم

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

سلام دوستان.من قصد خرید core i5 5750 دارم.چند سوال اساسی دارم.فقط در جوابتون اینو در نظر بگیرند من خیلی اهل بازی نیستم:
    1. داغ که نمیکنه؟زمان شارژش با کارهای معمولی چقدر است؟
    2. این ایراد در چیپستهای Sandy Bridge در این مدل گزارش شده است.این خیلی مهم است.اگه مشکل داره 5742 میگیرم که امتحانشو پس داده.
    3.
    طراحی ظاهریش چطوره؟کیفیت ساخت قطعات چطور است؟در مقایسه با 5742 بگید خیلی بهتره؟
    4. قیمت این لپتاب به خاطر نوسانات دلار بالا رفته به نظرتون کی بهتره بخرم؟
    5. چند وقت پیش مدل 5110 دل را دیدم به نظرم بد نبود.یه مقایسه اجمالی از این دو میکنید؟کلا کدوم بهتر است؟
    6.خواهشا هر نکته مهمی که در مورد 5750 میدونید بگید که دارم تصمیم نهایی رو میگیرم.
    1.هر لپ تاپی اگه کارهای خیلی سنگین باهاش انجام بدید بلاخره داغ میکنه.ولی در حالت معموله نه.5750 هم دماش بسیار مناسبه.
    5 ساعت آماده به کار در فول لود هم حدود 2 ساعت.

2.این مدل اصلا همچین مشکلی نداره.فقط برای یه سری از لپ تاپ های دل و ایسوز این مشکل وجود داشت.

3.طراحیش شبیه 5742 ِ .مدل آپدیت شده 5742 ِ که به cpu های سندی بریج مجهز شده.usb 3 هم داره.شما به اختلاف نسل اول و دوم سی پی یو های اینتل نگاه کنی ابهامت برطرف میشه.

4.والا من تو کاره ارز نیستم. بهتره در این مورد نظر ندم .از کسایی که تجربه بیشتری در این زمینه دارن سوال کنید

5.اونم مدل خیلی خوبیه .یکی از گزینه های من هم بود.ولی بخاطر دردسر هایی که دل داره کلا از فکرش اومدم بیرون و رفتم با خیال راحت ایسر رو گرفتم.

6.حتما با گارانتی سازگار بگیرید که واقعا گارانتی عالی ایه.چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.البته بد نیست از افراد با تجربه کمی در مورد مارک ایسر سوال کنید.

عزیز دلم ناراحت نشو،واسه منم بازی مهمه،حوصله کن ی دو سه تا بازی خفن سنگین گرافیکی روش نصب کن ببین جواب میده،البته جواب دادنش که میده ولی تا چه کیفیتیش مهمه...دمت گرم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پایین این صفحه رو ببینی فریمی که با بازی های مختلف میده نوشته شده.با تنظیمات مختلف.با اومدن بازی های جدید هم آپدیت میشه.فکر کنم کافی باشه براتون.

7. این کاربر از king 2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

ممنون
    حاجی از لحاظ کیفیت ساخت بدنه چجوره؟یعنی میخوام بدونم محکم و مقاوم هست؛مخصوصا روکش پشت led

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

ممنون
    حاجی از لحاظ کیفیت ساخت بدنه چجوره؟یعنی میخوام بدونم محکم و مقاوم هست؛مخصوصا روکش پشت led
    خب جنس بدنه اش از پلاستیکه.زیاد محکم نیست ولی خب به این راحتیا هم با ضربه آسیب نمیبینه.

تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    ناکجا آباد

پيش فرض

من ی سر به انجمن خود سایت سازگار ارقام زدم،راستش چشم ترسید؟گفتن که از خود سازگار گرفتن لپتاپ باز شده بوده،خلاصه از اینجور چبزا.بلاخره ادم داره پول میده ی چیز بگیره که پشیمون نشه...چجور میشه فهمید لپتاپ ریفره یا نه؟
    شما توی این مدل بخصوص،هیچ مشکلی نداشتی تا الان؟همع چیز نوتبوک نونونو بود؟همه قطعات چککردی مثلا رایترو...؟؟؟

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

من ی سر به انجمن خود سایت سازگار ارقام زدم،راستش چشم ترسید؟گفتن که از خود سازگار گرفتن لپتاپ باز شده بوده،خلاصه از اینجور چبزا.بلاخره ادم داره پول میده ی چیز بگیره که پشیمون نشه...چجور میشه فهمید لپتاپ ریفره یا نه؟
    شما توی این مدل بخصوص،هیچ مشکلی نداشتی تا الان؟همع چیز نوتبوک نونونو بود؟همه قطعات چککردی مثلا رایترو...؟؟؟

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

ممنون
    ببین برادر پشت LCD همه نئتبئک ها یه فضای خالی هست که برای ضربه های احتمالی واسش در نظر میگیرن تا به LCD آسیبی نرسه.جنسشم خوبه زذ اثر انگشته

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

شما بگو یکی پلمپ واست باز کنه تا خیالت راحت بشه

---------- Post added at 08:11 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

این تاپیک کلا به خواب رفت..الفاتحه
    دوست عزیز از دادن اسپم خودداری کنید هرکسی بتونه جوابتون رو میده....

پروفشنال sadeghbb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    سرزمین پارس

پيش فرض

دوستان الان قیمتش چنده این مدل؟

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

دوستان الان قیمتش چنده این مدل؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •