تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 82

نام تاپيک: راهنمايي براي خريد بهترين گيرنده ديجيتال

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    تهران

14 راهنمايي براي خريد بهترين گيرنده ديجيتال

سلام دوستان من ميخواهم يك گيرنده ديجيتال تهيه كنم و بعد از تحقيق به مدلهاي مختلفي برخورد كردم و الان نميدونم چه دستگاهي بهتره
    لازمه بگم دستگاهي كه من ميخوام استفاده كنم تقريبا بيشتر ساعات روز روشن هستش و قابليت هاي دستگاه هاي مختلف رو ديدم كه يك مدل از X-vision به نظرم خوب اومد و يك مدل از بلوسنس حالا نميدونم چي بخرم
    لطفا راهنمايي كنيد

2. 2 کاربر از voipsky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام دوستان من ميخواهم يك گيرنده ديجيتال تهيه كنم و بعد از تحقيق به مدلهاي مختلفي برخورد كردم و الان نميدونم چه دستگاهي بهتره
    لازمه بگم دستگاهي كه من ميخوام استفاده كنم تقريبا بيشتر ساعات روز روشن هستش و قابليت هاي دستگاه هاي مختلف رو ديدم كه يك مدل از X-vision به نظرم خوب اومد و يك مدل از بلوسنس حالا نميدونم چي بخرم
    لطفا راهنمايي كنيد
    برندهای زیادی توی بازار موجود است که چند ویژگی پایین نوشته توی خرید برای شما باید مهم باشه.

ویژگیهای متمایز کننده ست تاپ باکس ها:
    *** دارا بودن مجوز های کیفی و تخصصی لازم از مراجع ذیربط برای آپدیت شدن نرم افزار از طریق صداوسیما (علاوه بر قابلیت آپدیت از USB)
    (سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شرکت تحقیق و تولید وسایل الکترونیک وابسته به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
    ** پشتیبانی یا عدم پشتیبانی از FullHD
    ** تنوع ورودی- خروجی ها مثل Scart ، Composite ، Component ، HDMI و ...
    ** پشتیبانی یا عدم پشتیبانی از فرمت های حرفه ای صوتی و تصویری (Multimedia)
    * شکل منوها و دسترسی به تنظیمات و قابلیت های مختلف
    * امکان پشتیبانی Flash Memory وHard Disk باتوجه به ظرفیت آنها
    * لوازم جانبی همراه دستگاه
    * قیمت دستگاه به نسبت امکاناتش

* پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری
    *** کیفیت و سطح خدمات پس از فروش

XVision نسبت به برندهای دیگه مثل تکویژن، لومکسی، پروویژن، جم ویژن، دینای، برایت و ... مزیت خاصی نداره به جز تبلیغ فوق العاده زیادی که کرده و بقیه کمتر تبلیغ کردند حتی در بعضی موارد اون دستگاه ها بهتر هم هستند!
    مدل 333 با اضافه شدن یک کابل HDMI قیمتش از 75 هزار تو مدل 131 به 83 هزار رسیده، درصورتی که با هزار تومان کمتر میشه بلوسنس T16 خرید، یا با همون قیمت 131 میشه دستگاه های تکویژن (مال خود تکتا است که این دستگاه ها را تایید میکنه!) ، لومکسی و ... که کابل HDMI داره خرید و 8هزار تومان بیشتر برای کابل را نداد
    کیفیت اکثر دستگاه ها حدوداً یکی است فقط بلوسنس T14+ به خاطر 1080p بودنش ،طراحی ولیسانس اسپانیا اش و سال دوم خرید ارائه تعمیرات بدون اجرت یکمی از بقیه سر است
    اکثر دستگاه ها را تست کردم و چیزی که دیدم این بود!!!
    به جز خود دستگاه که انگار هرکی رفته چین تنها مدل موجودشون را پنل جلوش را عوض کردند و با مارک دلخواه خریدار بهش دادند، نرم افزار اکثر دستگاه ها عیناً یکی است
    البته برای من فروشنده راحت تر است! چون به همه مشتری ها (صرفه نظر از مدل دستگاه) یه جور آموزش میدم تا بتوانند باهاش کار کنند!!!!!!
    آخر کار بگم من موقع فروش برام فرقی نمیکنه مارک دستگاه چی باشه، فقط ----T بودنش برام مهمه و امکانات و مارکی که مشتری مورد نظرش است و هیچ مشکلی هم با برند خاصی ندارم، اگه از دستگاهی هم تعریف یا انتقاد کردم به حساب تبلیغات نذارین چون هیچ تفاوتی برام ندارن

تفاوت اسکن تصویر Progressive 1080p و Interlaced 1080i
    در رزولیشن 1080*1920، تعداد 1080 خط پیکسل افقی وجود دارد. وقتی یک فریم عوض می شود (با هر فرکانسی) خط های افقی جدید جایگزین خط های قبلی می شوند. اینکه چطور این خط ها جایگزین خط های قبلی ها شوند نوع Scan تصویر را مشخص می کند.
    -
    1080i- در یک فریم خطوط فرد جایگزین خطوط فرد قبلی و در فریم بعد خطوط زوج جایگزین خطوط زوج قبلی می شوند و این عمل به طور مداوم تکرار می شود تا تصویر کامل گردد. به همین دلیل به این تکنیک interlacedscan می گویند. یعنی اسکن در هم پیچیده شده. حرف i نیز از همین کلمه گرفته شده است.
    -
    1080p- همه خطوط فرد و زوج به طور یکجا به ترتیب جایگزین خطوط فرد و زوج قبلی می شوند. به همین دلیل دستگاه هایی که از اسکن تصویر progressive استفاده می کنند نسبت به دستگاه هایی که از سیستم اسکن تصویر interlaced استفاده می کنند دارای سرعت بالاتر در حرکت و نمایش پیکسل ها ،عدم به وجود آمدن خطوط افقی در تصویر و کیفیت بسیار بالای تصویر هستند که این موضوع موجب افزایش قیمت این نوع دستگاه ها می شود.
    Last edited by isfahaneshop; 13-03-2011 at 14:35.

4. 15 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام

از نظر روانی و کیفیت و ساپورت زیر نویس فارسی در هنگام پخش MKV بین ایکس ویژن 131 و بلوسنس 14 یا 14+ کدوم بهتر هستند؟ توضیح اینکه یک مدل پروویژن را امتحان کردم، موقع پخش ریپ میزد و زیر نویس فارسی و انگلیسی را قاطی می کرد.

با تشکر

6. 2 کاربر از Injaneb2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام

از نظر روانی و کیفیت و ساپورت زیر نویس فارسی در هنگام پخش MKV بین ایکس ویژن 131 و بلوسنس 14 یا 14+ کدوم بهتر هستند؟ توضیح اینکه یک مدل پروویژن را امتحان کردم، موقع پخش ریپ میزد و زیر نویس فارسی و انگلیسی را قاطی می کرد.

با تشکر
    علیک سلام
    از نظر روان بودن و کیفیت بلوسنس حرف اول را میزنه و زیرنویس را هم که تقریبا درهنگام پخش اکثر دستگاه ها به راحتی پخش میکنند به شرطی که بتوانند پسوند خود فیلم را ساپورت کنند!

نظر شخصی بنده این است که اگه پولش برات مهم نیست که یک بلوسنس تی 14 + اگه جایی دیدی فوری بخر چون فعلا بعید می دونم جایی گیرت بیاد.(من که نمایندگی هستم و کارتنی میخرم فعلا ندارم و اگه کسی سراغ داره خریدارم، چون به من گفتند تا بعد از عید موجود نیست و تا حالا به خیلی ها به جاش تی 16 دادم)

اگه می خوای هم قیمت ایکس ویژن باشه و کیفیتش بهتر باشه تی 16 با ایکس ویژن 333 یک قیمت است ولی باکیفیت تر (ایکس ویژن یکمی مشکل هنگ کردن داره و تا حالا درست نشده، بعد از این با خداست!)

هم قیمت 131 ایکس ویژن هم دستگاه لومکسی هست که اون هم تا هفته دیگه گفتند خبری ازش نیست ولی من هم کارتنی و هم تکی فروختم و هرکی خریده حداقل یک بار دیگه برای خرید برگشته پیش خودم (از کیفیتش که راضی بودم چون تا حالا شاکی نداشته، یک کابل HDMI هم روش هدیه داره)

مارک تکویژن هم توی مایه همون لومکسی است، با این تفاوت که قیمتش یکمی گرانتر از آن است

برای تلویزیون بدون HDMI هم دستگاه الکومکس چون مدیا پلیرش تقریبا توی مایه تی 16 است گزینه خیلی خوبی است چون دستگاه های بدون HDMI اکثراً از نظر مدیا پلیر مشکل دارند (یا ندارند یا همه پسوندی را اجرا نمی کنند)

این هایی که گفتم توی پخش زیرنویس من ازشون مشکلی ندیدم و نشنیدم
    در هر صورت انتخاب نهایی با شماست که ببینی چه امکاناتی چقدر ارزش هزینه کردن را داره

8. 7 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

در هر صورت انتخاب نهایی با شماست که ببینی چه امکاناتی چقدر ارزش هزینه کردن را داره
    خیلی ممنون
    تصمیم گرفتم صبر کنم تا T14+ بیاد.
    باز هم تشکر می کنم.

10. 3 کاربر از Injaneb2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه bigman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

كدوم يك از اين دستگاهها قابليت پخش فرمت wmv را دارند ؟؟

12. این کاربر از bigman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

كدوم يك از اين دستگاهها قابليت پخش فرمت wmv را دارند ؟؟
    توی زیر 100 هزار تومانی هاش من ندیدم
    بالای 100 را باید بگردم و فردا برات می نویسم، خودم هم دنبالش هستم
    هم گیرنده با این قابلیت و هم دی وی دی پلیر با این قابلیت

14. 3 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohsen_djd2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    زیرزمین

پيش فرض

سلام
    بین دستگاه های تو بازار که هستن تفاوتی دارند ؟
    منظورم بین Marshal و Viana کدوم بهتره؟

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 01:01 AM ----------

سایتی که قیمت ها رو داشته باشه سراغ ندارید ؟ (تقریبی هم باشه خوبه)

16. 2 کاربر از mohsen_djd2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اين گيرنده ديجيتال فراسو كه جديداً اومده چطورياست؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

18. 4 کاربر از matin_vv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

دوستان اين گيرنده ديجيتال فراسو كه جديداً اومده چطورياست؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با این امکانات و قیمت خیلی خوبه. ولی باید در عمل تست بشه.

20. این کاربر از Injaneb2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •