تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: مقایسه چری ویانا با ال 90 و 206 وی 8

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

عکس بالایی مربوط به چری COWIN2009 (در ایران معادل ویانا) هستش و عکس دوم مربوط به COWIN2002 (در ایران معادل A15) که عینا همان قطعات چری چین را دارند البته منهای ایراداتی که در مونتاژ پیش میاد که در بعضی از خودروهای تولید داخل بصورت رندم (random) مشاهده میشه

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

جناب msr_nei اینجا جای کل کل کردن نیست . از طرز صحبتتون کاملا مشخصه چقدر اطلاعاتتون بالاست ....
    چری ارزش صحبت کردن هم نداره چه برسه به سوار شدن ! این ماشین نه طراحی درست و حسابی داره نه ایمنی و نه ...
    کیفیتش هم صد رحمت به محصولات ایران خودرو هست .
    شما لطف کنین تست تصادف این ماشین رو در EuroNcap چین ( نه اروپا ، اروپا پیشکش ) ببینین . اونوقت ببینم بازم میگین چری ... ؟!

3. این کاربر از MoHaMaD ZaNd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای farshad bugatti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام به همه دوستان محترم
    متأسفانه تا اینجا اظهار نظرها شخصی و احساسی بوده است. خواهش من این است که تجربه عملی خود یا دوستانمان را از سواری ویانا و مقایسه آن با دو خودروی دیگر بیان کنیم. خود من از هر دارنده ویانا و حتی متخصصین خودرو که تجربه رانندگی با ویانا را دارند از کیفیت آن را راضی اند. پس خواهش می کنم تعصب چینی بودن یا فرانسوی بودن را کنار بگذاریم و تجربی و عملی صحبت کنیم. طبیعتا روی کاغذ خودروی فرانسوی بهتر از چینی است اما در عمل خودرویی که بسیاری از قطعات آن در ایران و کم کیفیت و یا درجه چند چین ساخته شوند دیگر نمی توان به آن گفت ماشین فرانسوی و عملا قابل مقایسه با خودروی چینی خواهد بود. به هر حال در حال حاضر ویانا یکی از انتخاب های وسوسه انگیز ما ایرانی هاست(14350000 تومان) که امکانات دو خودروی مزبور را دارد و ارزانتر هم هست. پس علمی و بر اساس تجربه عملی اظهار نظر کنیم تا معیار بهتری برای خریداران و استفاده کنندگان باشد.
    با تشکر ازهمه دوستان
    متأسفانه تا اینجا اظهار نظرها شخصی و احساسی بوده است
    نظر دوستان از نظر من حتی اگه احساسی باشه باز قانع کننده هست!
    طبیعتا روی کاغذ خودروی فرانسوی بهتر از چینی است
    اتفاقا روی کاغذ ماشینای چینی بهتره! اما تو عمل برعکس هست!!
    پس علمی و بر اساس تجربه عملی اظهار نظر کنیم
    شما در صورتی میتونی این انتظار رو داشته باشی که خودت علمی و دلیل قانع کننده ای برای حرفات داشته باشی!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    حالا من نظرمو د مورد این ماشین میگم!!
    چری a15 که در ایران با نام ویانا تولید میشه موتورش 4 سیلندره 8 سوپاپ هست به قدرت 87 اسب بخار!! نمیدونم چرا میگید 16 سوپاپ!!
    در مورد ایمنی چری که چین همین جوری کیلویی ستاره میده به ماشین هاش بهتره کراش تست چری از موسسه های اروپایی رو ببنی بعد قضاوت کنی!!
    کیفیت ساختش در حد همون پراید هست! من محصولات اران خودرو رو تو کیفیت ساخت از این بهتر میدونم! و کاری هم ندارم که تو جاهای دیگه دنیا چه کیفیتی داره! من اونی رو که تو ایران میبینم رو میگم!!
    به هر حال چری از مشکلات زیادی تو کشور ما برخورداره! مثل: کمبود قطعات - پشتیبانی ضعیف نسبت به محصولات ایران خودرو! - پیچیدگی تعمیر !
    اینو هم بگم اگه واقعا ماشین خوبی بود با این قیمت واسه محصولات خودشون رقیب نمیاوردن!!
    در اخر هم از بابت اینکه پست دوستان رو پاک کردم عذر خواهی میکنم .
    تاپیک قفل میشه تا 48 ساعت!
    Last edited by farshad bugatti; 08-03-2011 at 17:52.

5. 2 کاربر از farshad bugatti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض من ویانا دارم 16 سوپاپه-معلآقا ومه ویانا رو اصلا نمیشناسی چیه-بی جهن اطلاعات غلط نده به مردم-شما تست ایمنی ال90 و v8 رو دیدی؟؟

نظر دوستان از نظر من حتی اگه احساسی باشه باز قانع کننده هست!

اتفاقا روی کاغذ ماشینای چینی بهتره! اما تو عمل برعکس هست!!

شما در صورتی میتونی این انتظار رو داشته باشی که خودت علمی و دلیل قانع کننده ای برای حرفات داشته باشی!
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    حالا من نظرمو د مورد این ماشین میگم!!
    چری a15 که در ایران با نام ویانا تولید میشه موتورش 4 سیلندره 8 سوپاپ هست به قدرت 87 اسب بخار!! نمیدونم چرا میگید 16 سوپاپ!!
    در مورد ایمنی چری که چین همین جوری کیلویی ستاره میده به ماشین هاش بهتره کراش تست چری از موسسه های اروپایی رو ببنی بعد قضاوت کنی!!
    کیفیت ساختش در حد همون پراید هست! من محصولات اران خودرو رو تو کیفیت ساخت از این بهتر میدونم! و کاری هم ندارم که تو جاهای دیگه دنیا چه کیفیتی داره! من اونی رو که تو ایران میبینم رو میگم!!
    به هر حال چری از مشکلات زیادی تو کشور ما برخورداره! مثل: کمبود قطعات - پشتیبانی ضعیف نسبت به محصولات ایران خودرو! - پیچیدگی تعمیر !
    اینو هم بگم اگه واقعا ماشین خوبی بود با این قیمت واسه محصولات خودشون رقیب نمیاوردن!!
    الا من نظرمو د مورد این ماشین میگم!!
    تاپیک قفل میشه تا 48 ساعت![/QUOTE]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض آقا من ویانا دارم 16 سوپاپ هم هستش-چرا اطلاعات اشتباه میدی؟؟؟؟؟ تست ایمنی ال 90 و 206 رو دیدی؟؟؟؟؟

الا من نظرمو د مورد این ماشین میگم!!
    [/QUOTE]

آقا من ویانا دارم 16 سوپاپ هم هستش-چرا اطلاعات اشتباه میدی؟؟؟؟؟ تست ایمنی ال 90 و 206 رو دیدی؟؟؟؟؟

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقا من ویانا دارم 16 سوپاپ هم هستش-چرا اطلاعات اشتباه میدی؟؟؟؟؟ تست ایمنی ال 90 و 206 رو دیدی؟؟؟؟؟[/QUOTE]

چری ویانا ۱۶ سوپاپ هست که صفر تا صد رو توی ۱۶ ثانیه میره .
    تست ایمنی ۲۰۶ و ال۹۰ توسط EURO NCAP انجام شده که بزرگترین و معتبرترین شرکت دنیا در این زمینه هست .
    ۲۰۶ و ال ۹۰ هردو با ۴ ستاره ایمنی در بازار جهانی زندگی کردند ( البته ۲۰۶ در سال ۲۰۰۱ تست شده که ستاره این خودرو مربوط به ایمنی مطابق با استاندارد های اون سال هست و همینطور ال ۹۰ در سال ۲۰۰۶ تست شده که بازهم مطابق با استانداردهای سال خودش هست )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

اولا میان ماه من با ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است-لوگان 2013 با تندر90 ایران خودرو کاملا متفاوت است . از ظاهر بیرونی گرفته تا ادوات داخلی و کیفیت منتاژ اصل فرانسه .-ثانیا من عرض کردم ویانا دارم 16 سوپاپه. صفر تا صدش هم 12 هست مدل A15 ,صفر نا صد 14 داره برادر-در ضمن کسی نگفت ال90 یا 206 بده -نسبت به قابلیتاش خیلی گرونه

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اولا میان ماه من با ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است-لوگان 2013 با تندر90 ایران خودرو کاملا متفاوت است . از ظاهر بیرونی گرفته تا ادوات داخلی و کیفیت منتاژ اصل فرانسه .-ثانیا من عرض کردم ویانا دارم 16 سوپاپه. صفر تا صدش هم 12 هست مدل A15 ,صفر نا صد 14 داره برادر-در ضمن کسی نگفت ال90 یا 206 بده -نسبت به قابلیتاش خیلی گرونه

شما کمی در خواندن پست ها دقت کنید .
    طبق گفته سازنده شتاب ویانا رو عرض کردم . گفتید تست ۲۰۶ و ال۹۰ اون هم براتون گفتم .
    ویانا هم ماشین خوبی هست و خرید این ماشین با توجه به کاربری صاحب خودرو توصیه میشه .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •