تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 37 از 37

نام تاپيک: سئوال در مورد فایل های HD با فرمت ts و مشکل پخش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام شما میتونید با استفاده از نرم افزار PC TOOL که اقدام به ضبط از کانال های کارتی کردید رو در pc رمز گشایی کرده و تماشا کنید فقط مخصوص
    ----- استارست 8800 HD و بالاتر اینم لینک دانلود + آموزش http://uploadboy.com/iar326ze5ohx.html
    سلام واقعا دست مریزاد گل کاشتی . تمام اینترنت رو زیر و رو کردم پیدا نکردم .شما دوست عزیز به همین راحتی مشکل رو حل کردید و راهنما بودید. ممنونم موفق باشی.
    عزیزان خوبی این برنامه اینه که با همون فرمت ts کد رو میشکنه و کیفیتش اصلا تغییر نمی کنه.
    فکر می کنم باید الان روی تاپیک نوشته بشه مشکل حل شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

نمیشه فرمت ضبط کننده رو عوض کرد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

آقا دمت گرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام شما میتونید با استفاده از نرم افزار PC TOOL که اقدام به ضبط از کانال های کارتی کردید رو در pc رمز گشایی کرده و تماشا کنید فقط مخصوص
    ----- استارست 8800 HD و بالاتر اینم لینک دانلود + آموزش http://uploadboy.com/iar326ze5ohx.html
    داداش . مغز برنامه نویسیت تو حلقم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام واقعا دست مریزاد گل کاشتی . تمام اینترنت رو زیر و رو کردم پیدا نکردم .شما دوست عزیز به همین راحتی مشکل رو حل کردید و راهنما بودید. ممنونم موفق باشی.
    عزیزان خوبی این برنامه اینه که با همون فرمت ts کد رو میشکنه و کیفیتش اصلا تغییر نمی کنه.
    فکر می کنم باید الان روی تاپیک نوشته بشه مشکل حل شد

سلام دوستان میشه لینک دانلو این نرم افزاررا اینجا قراردهید.ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان

من برنامه pc tool راروی ویندوزxp و ویندوز7 کاملا تست کردم ولی اصلا اجرا نمی کنه یعنی تبدیل به فرمت ut001 نمیکنه وهی برنامه می پره همون کادر مشکی dmc ----- من استارمکس a100است ایا میتونم کانال های کارتی ضبط شده را با این برنامه یا برنامه های دیگربشکنم ونگاه کن.ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان

من برنامه pc tool راروی ویندوزxp و ویندوز7 کاملا تست کردم ولی اصلا اجرا نمی کنه یعنی تبدیل به فرمت ut001 نمیکنه وهی برنامه می پره همون کادر مشکی dmc ----- من استارمکس a100است ایا میتونم کانال های کارتی ضبط شده را با این برنامه یا برنامه های دیگربشکنم ونگاه کن.ممنونم
    من استارمکس رو امتحان کردم شد
    باید اول فایل کانفیگ رو باز کنی بعد قسمت Inputfile=C:\Users\Desktop/00.ts ادرس فایل Ts روی کامپیوترتو میدی
    قسمت C:\Users\Desktop/Out001.ts ادرس جایی که میخوای فایلت ذخیره بشه رو میدی و بعد سیو میکنی بعدش pc_ts.exe رو باز میکنی صبر میکنی تا کامل شه

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •