تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 23

نام تاپيک: ثبت نام سهام عدالت

آخر فروم باز روانپریش's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

14 ثبت نام سهام عدالت

سلام دوستان
    كسايي كه از ثبت نام سهام عدالت جا موندن هنوزم ميتونن ثبت نام كنن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

سلام دوستان اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه
    منم ثبت نام نکردمنمیدونم باید چیکار کنم؟؟؟؟
    به هر نفر یک میلیون تومن سهام دادن حالا هم دارن سوداش رو میدن
    سر من که نتونستم ثبتنام کنم بی کلاه موندهبیکار هستم هیچ درآمدی ندارم

وقتی میرم تو سایتش و کد ملیم رو که وارد میکنم این پیغام رو میده
    Last edited by erfan90ir; 15-01-2018 at 23:39.

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

دوست عزیز خبری نیس یه میلیون چیه سر بی کلاه چیه
    باور کن تحقیر و توهین هست این پول ها
    سهام خجالت
    24 هزار تومان ریختن اونم بعد کش و قوس های فراوان
    خجالت نمیکشن مرتیکه ها
    اون پول باید سودش الان حداقل 5 برابر میبود اونم اصل پول نه سودش

4. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

دوست عزیز خبری نیس یه میلیون چیه سر بی کلاه چیه
    باور کن تحقیر و توهین هست این پول ها
    سهام خجالت
    24 هزار تومان ریختن اونم بعد کش و قوس های فراوان
    خجالت نمیکشن مرتیکه ها
    اون پول باید سودش الان حداقل 5 برابر میبود اونم اصل پول نه سودش
    داداش همینم به من ندادن

شما کی ثبتنام کردی که بهت دادن؟؟؟؟
    چرا اطلاع رسانی نکردن؟؟؟
    اصلا باید کجا میرفتم برای ثبتنام؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

داداش همینم به من ندادن

شما کی ثبتنام کردی که بهت دادن؟؟؟؟
    چرا اطلاع رسانی نکردن؟؟؟
    اصلا باید کجا میرفتم برای ثبتنام؟؟؟؟؟
    دوست عزیز اگر تا این حد به این پول وابسته این برین فرمانداری بگین ثبت نامتون کنن.
    این مساله 10 سال پیش بوده فقط امسال اوایل سال شماره شبا خواستن چرا اطلاع رسانی زیادی کردن چون میخواستن رای بخرن از مردم
    واقعا تاسف باره افرادی هستن به این پول محتاج هستن ادم چی بگه
    اون از کشورهای عرب که 200 دلار اضافه میکنن به حقوق اونم از اینا که منت میزارن واسه 24 هزار

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

دوست عزیز اگر تا این حد به این پول وابسته این برین فرمانداری بگین ثبت نامتون کنن.
    این مساله 10 سال پیش بوده فقط امسال اوایل سال شماره شبا خواستن چرا اطلاع رسانی زیادی کردن چون میخواستن رای بخرن از مردم
    واقعا تاسف باره افرادی هستن به این پول محتاج هستن ادم چی بگه
    اون از کشورهای عرب که 200 دلار اضافه میکنن به حقوق اونم از اینا که منت میزارن واسه 24 هزار
    داداش چرا کنایه میزنی؟؟؟؟ دارم میگم بیکارم و هیچ درآمدی ندارمبعدش 24 هزار سودشه خود سهام یک میلیونه
    شما خودت که محتاج نیستی چرا ثبتنام کردی؟؟؟؟؟؟؟
    واقعا تاسف باره افرادی که به این سهام و پول محتاج نبودن و نیستن با سر رفتن ثبتنام کردن
    Last edited by erfan90ir; 16-01-2018 at 15:23.

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

داداش چرا کنایه میزنی؟؟؟؟ دارم میگم بیکارم و هیچ درآمدی ندارمبعدش 24 هزار سودشه خود سهام یک میلیونه
    شما خودت که محتاج نیستی چرا ثبتنام کردی؟؟؟؟؟؟؟
    واقعا تاسف باره افرادی که به این سهام و پول محتاج نبودن و نیستن با سر رفتن ثبتنام کردن
    من خواستم به شما کمک کنم ولی متاسفانه عادت ما این هست فورا جبهه بگیریم دوست عزیز.
    داداش نگرفتی چی گفتم به خاطر همون عصبانی شدی با دقت میخوندی مقهمیدی چی گفتم.
    نترس هیچی هم نمیشه منم 24 تومن رو دادم به سرایدار بره نیم کیلو گوشت بخره دفعه بعد به یه مستحق دیگه میدم. حله دادا؟؟
    راه حل بهت میگم میزنی منو داداچ ؟؟!!! بالاتر گفتم چیکار کن. وقتی اینترنت میزنی اسمت رو نمیاره مثل شیر برو فرمانداری بگو حق منو چرا خوردین. در ضمن کمیته امداد هم هست اونجا هم برو حقت رو فریاد بزن. اگه وضعت تا این حده خب راه حلش همیناست
    یه میلیون خبری نیس داداچ یه تبلیغات بود برا انتصابات که میگفتن سهام عدالت رو میدیم و فلان بهمان
    کسی هم ثبت نام نکرده. این قضیه برا 10 سال پیش هست. الان برا اینکه تبلیغ کنن این مساله را آوردن جلو
    در ضمن 1 میلیون از کجا اومده!! 1 میلیون برا کسی هسا که سال پیش 500 هزار تومان ریخته بوده باشه اسفند ماه به تبع کسی که پول نداشته بریزه 500 تومن رو سهامش همون 500 تومن مونده مگه نمیدونی اینا جایی نمیخوابن که زیرش اب بره.. خیلیها من جمله خود من اصلا نریختیم چون دولت قشنگ برا خوردن میخواست این پول رو.
    آنهایی که 10 سال پیش نامشون ثبت شده در سیستم و امسال شماره شبا دادن برا اونایی که 500 تومن رو سال پیش نریختن 24 هزار تومان دادن برا اونایی که ریختن 48 تومان حدودا. شما فک میکنی دو دستی کل پول رو میریزن به حسابت؟ نترس 10 سال دیگه هم طول میکشه تا اون 500 تومان رو بریزن به حسابت.
    حق تو پول بشکه های نفتی هست که کرور کرور از فلکه شیر آب برخی خونه ها میاد بیرون نه این 24 تومن که سرگرم کننده هست بیشتر . مردم هم همین رو میگفتن که خب با خون پاسخ دادن.
    من به شما راه حل دادم و گفتم چیکار کن ولی شما متاسفانه کاری کردی که...
    شما خودت میگی محتاجی بعد من همون رو میگم شما میگی کنایه زدی!!؟ کجای جمله من کنایه بود. گفتم از اینکه مملکت به فکر جوون ها باشه محتاج شون کرده به 24 تومن این باعث تاسف هست.
    من البته تا دیروز فکر میکردم محتاج کسی هست که 24 ساعت بیرون از خونه دنبال پلاستیک و ... هست برای امور زندگی یا روزنامه میفروشه برا ماشین های عبوری
    همین اینترنتی که شما استفاده میکنی قیمتش از اون سهام هم بیشتره!

امضات رو هم الان دیدم شما هم مشکلی داری قشنگ بگو دوستان شاید یه راه حلی پیدا کردن براش
    Last edited by shangil; 16-01-2018 at 15:55.

9. 3 کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

ثبت نام چیه !
    بیشتر از ده سال پیش سهام عدالت رو دادن به یک سری اشخاص مثلا افرادی که زیر پوشش کمتیه امداد بودن
    یک برگه ورق سهام اون موقع بهشون دادن . (این ثبت نامشون بوده و تمام)

حالا این روزها یک سایت اینترنتی براش راه انداختن که مشخصات همون افرادی که قبلا این برگه ها رو دریافت کردن داخلش جمع آوری کنن
    شماره ملی تمام افرادی که از قبل سهام را دریافت کردن در سایت وجود داره و فقط همون اشخاص میتونن مراجعه کنن و مشخصات خودشون رو کامل کنن.
    درنهایت یک شماره شبا بانکی دریافت میشه که سودی اگه بود به اون واریز بشه .
    چیزی که زمانش گذشته این بوده که به افراد وقت داده شده بود 600 هزارتومن به حساب دولت واریز کنن تا همه سهامی که دولت بهشون داده مال خودشون بشه .
    تکمیل کردن اطلاعات و ثبت نام در سایت وقتش نگذشته اما هرکسی نمیتونه بره تو سایت و سهام عدالت برای خودش بگیره !
    سهام رو قبلا بصورت دستی به مردم دادن که برگه اون سهام دستشونه تو خونشون ، به سایت فقط برای تکمیل مشخصات مراجعه کردن همین .
    بعد این ده پانزده سال که این سهام رو به مردم دادن الان 20 هزارتومن سود براش واریز کردن به حساب مردم.

11. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

ثبت نام چیه !
    بیشتر از ده سال پیش سهام عدالت رو دادن به یک سری اشخاص مثلا افرادی که زیر پوشش کمتیه امداد بودن
    یک برگه ورق سهام اون موقع بهشون دادن . (این ثبت نامشون بوده و تمام)

حالا این روزها یک سایت اینترنتی براش راه انداختن که مشخصات همون افرادی که قبلا این برگه ها رو دریافت کردن داخلش جمع آوری کنن
    شماره ملی تمام افرادی که از قبل سهام را دریافت کردن در سایت وجود داره و فقط همون اشخاص میتونن مراجعه کنن و مشخصات خودشون رو کامل کنن.
    درنهایت یک شماره شبا بانکی دریافت میشه که سودی اگه بود به اون واریز بشه .
    چیزی که زمانش گذشته این بوده که به افراد وقت داده شده بود 600 هزارتومن به حساب دولت واریز کنن تا همه سهامی که دولت بهشون داده مال خودشون بشه .
    تکمیل کردن اطلاعات و ثبت نام در سایت وقتش نگذشته اما هرکسی نمیتونه بره تو سایت و سهام عدالت برای خودش بگیره !
    سهام رو قبلا بصورت دستی به مردم دادن که برگه اون سهام دستشونه تو خونشون ، به سایت فقط برای تکمیل مشخصات مراجعه کردن همین .
    بعد این ده پانزده سال که این سهام رو به مردم دادن الان 20 هزارتومن سود براش واریز کردن به حساب مردم.
    بله درسته
    فقط
    فقط کمینه امداد نبود به خیلیا دادن و باقی ماجرا هم که دقیق درسته

13. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

همین الانم اگه کسی زیر پوشش کمیته امداد باشه دیگه بهش سهام عدالت نمیدن.
    در یک مقطع زمانی هرکی زیر پوشش بوده بهش سهام دادن و خلاص.

15. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •