تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 26 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 259

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی LG LED 5500,5600

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

دوست عزیز که این خریدی سایز42یا47هستش؟

داره خودمونی میشه mahdi-mb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

خوب همونطور که قول داده بودم مشاهدات خودم رو از تجربه چند روزه با این تی وی میگم:
    قبل از هر چیز باید بگم بنده نه متخصص الکترونیک هستم و نه نماینده فروش محصولات ال جی تحصیلات بنده در رشته مکانیک هستش،اینو گفتم که بعدا نگن فلانی تبلیغ میکنه یا خرده بگیرن که اصطلاحات بکار رفته فنی نیستن یا بار علمی ندارن،جمع بندی و نظر نهایی باشد با اساتید محترم،
    با اجازه اساتید:
    پیکسل سوخته:صفر
    آنتن:سیما باخ
    بوستر:روشن
    سیگنال:44
    کوالیتی:100
    قیمت:1380000
    نصب:نماینده گلدیران
    اطلاعات نماینده:در حد بوق چون اصلا کالیبره رو نمیدونست چیه؟؟
    ضمنا تیونر دیجیتال بصورت فعال شده بودش و بر خلاف نظر دوستان نیازی به کنترل مخصوص و منوی مخفی نبودش!! فقط میموند سرچ کانال!!
    کیفیت تصویرDTV :
    در وهله اول وبا نصب اولیه کیفیت تصویر با نویز فراوان و همراه با بلور زیاد بنظر میرسید و علاوه بر آن در تصاویر در حال حرکت مانند زیر نویس شبکه خبر مقداری تصویر کشیده میشد(اصطلاحشو نمیدونم چیه؟؟)
    یه چیزیرو باید اضافه کنم که برای دیدن تصاویر بهتر باید حداقل 2 متر فاصله داشته باشی از تی وی!!
    یه چیزی که یکم برای من آزار دهنده بود تصاویر اسکوپ بود که نوار سیاه بالای تصویر در اتاق تاریک در چهار طرف تصویر دارای نور مضاعف آزار دهنده ای بود!! که من نمیدونم این بخاطر Edge LED بودن این پنل هست یا نه؟؟؟؟؟
    البته این مشکل تقریبا در DTV و همینطور سینمای خانگی برای مثال فیلمهای AVI که به حالت اسکوپ پخش میشن کماکان باقیست !!
    هرند در اتاق روشن این مشکل کمتر دیده میشه اما همچنان باقیست!!
    فی المثل در حالت بینابینی تعویض کانال که تصویر سیاه است چهار گوشه تصویر نور زیادی دارد،(عدم یکنواختی نور دهی Backlight) که هر چه bACKLIGHT رو هم کم کردیم بازم مشاهده میشد!! حالا اگه مشکل ازپنل منه اساتید لطفا راهنمایی بکنن!!

خلاصه خرد تو پرمون!! هر چند با کالیبره دوست عزیزمون جبار سینک کیفیت تصویر در DTV بسیار بهتر شد اما مشکل گفته شده کماکان دیده میشد(البته اگه اسمش رو بشه گذاشت مشکل)
    یه مشکل دیگه توی فوتبال پرسپولیس-فولاد بود که در نمای اصلی (از دور) مثه اینکه دور بازیکنان یه سایه شطرنجی(بلور) دیده میشد که در نمای نزدیک بهیچ وجه نبود شاید مال BITrate تصویر و یا کلا فرستنده باشه ولی اینرو بخوبی میشد دید!!(اساتید لطفا نظر بدن البته میگن تو پلاسما ها کمتره )
    البته الان دسترسی به دوربین دیجیتال ندارم اما قول میدم عکسم براتون بگیرم!!!
    اما در بقیه جهات مانند نویز باید اذعان کرد که کیفیت بسیار خوبی دارد و در Scan تصاویر بسیار خوب عمل میکند!!
    من dtv های تلویزیونهای دیگه رو از نزدیک ندیدم ولی اگه قیاس با عکسه منم عکس میگیرم دوستان قیاس کنند!!
    البته سیگنال من هم در حدود 44 هستش و هر چه کردم بالا نرفت باید آنتن جدید بخرم !!!دوستان لطفا بهترین مارکو برای DTV معرفی کنند!!
    عملکرد کنترل:
    در مقایسه با کنترل های lg قدیمی خیلی بهتر شده از نظر Design !! از مشکلاتش میشه به نداشتن backlight یا همون دید در شب اشاره کرد!! یه مشکل دیگه هم که منو آزار میده دکمه بالای کروز هست Netcast که همش با دکمه up اشتباه گرفته میشه!!!
    در کل باید بگم کنترل عملکرد راضی کننده ای داره!!!
    جمع بندی:بنظرم تو اتاقهای روشن این پنل بیشتر خودشو نشون میده!! تا اتاقهای تاریک!
    فعلا خسته شدم
    بای تا بعد!!!
    من قبلا" شنیده بودم led های حاشیه ای یا همون Edge LED تو نور کم ، در حاشیه ها کمی نور بیشتره و یکنواخت نیست اگه واقعا" این قدر که دوستمون میگه تابلو هست بگید تا من برم سرغ همون lcd
    آقا هادی به نظر شما همون lcd660 کیفیتش بهتر از 5600 led نیست؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من قبلا" شنیده بودم led های حاشیه ای یا همون Edge LED تو نور کم ، در حاشیه ها کمی نور بیشتره و یکنواخت نیست اگه واقعا" این قدر که دوستمون میگه تابلو هست بگید تا من برم سرغ همون lcd
    آقا هادی به نظر شما همون lcd660 کیفیتش بهتر از 5600 led نیست؟
    عکس که برای شما قرار دادم.
    در پنل های مجود در فروشگاه و پنل من به هیچ وجه دیده نشده.
    بنده از این led کاملا راضی هستم هر وقت هم مشکلی ببینم مانند lh500 که قبلا داشتم در تایپک اعلام میکم.
    بسیار پنل با ارزشی است با قیمت مناسب.
    یکی دیگر از دوستان هم به من گفتن که من دوستان را برای خرید پنل های مدل بالا تر و پایین تر گمراه میکنم.
    که در تاپک led و lcd های جدید lg با ریویو به ایشان نشان دادم.
    در ضمنlcd660 اصلا قابل مقایسه از نظر رنگ مشکی با led5600 نیست.
    می توانید در فروشگاه ها نگاه کنید.
    با تشکر.
    هادی

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

دوست عزیز که این خریدی سایز42یا47هستش؟
    سایز 42.
    با تشکر.
    هادی

4. این کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mahdi-mb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

عکس که برای شما قرار دادم.
    در پنل های مجود در فروشگاه و پنل من به هیچ وجه دیده نشده.
    بنده از این led کاملا راضی هستم هر وقت هم مشکلی ببینم مانند lh500 که قبلا داشتم در تایپک اعلام میکم.
    بسیار پنل با ارزشی است با قیمت مناسب.
    یکی دیگر از دوستان هم به من گفتن که من دوستان را برای خرید پنل های مدل بالا تر و پایین تر گمراه میکنم.
    که در تاپک led و lcd های جدید lg با ریویو به ایشان نشان دادم.
    در ضمنlcd660 اصلا قابل مقایسه از نظر رنگ مشکی با led5600 نیست.
    می توانید در فروشگاه ها نگاه کنید.
    با تشکر.
    هادی

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

سایز 42.
    با تشکر.
    هادی
    البته منظور من این نبود که خدای نکرده شما دوستان رو گمراه میکنید میدونم که تا اونجایی که براتون امکان داره همیشه کار ملت رو راه انداختی
    بیشتر منظور من این بود که فروشگاه با خونه ممکنه کمی از لحاظ نور فرق داشته باشه و این دوستمون گفته این مورد بیشتر در نور کم مشاهده میشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

البته منظور من این نبود که خدای نکرده شما دوستان رو گمراه میکنید میدونم که تا اونجایی که براتون امکان داره همیشه کار ملت رو راه انداختی
    بیشتر منظور من این بود که فروشگاه با خونه ممکنه کمی از لحاظ نور فرق داشته باشه و این دوستمون گفته این مورد بیشتر در نور کم مشاهده میشه
    دوست عزیز اون عکس هایی که گزاشتم شبیه فروشگاه بود؟
    تصویر هایی که قرار دادم برای پنل خانه بنده بود.
    با تشکر.
    هادی

7. این کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه drweblog's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    كرمان

1 سلام

چند تا سئوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم

1_ led 4700 بهتره یا led 5600 . به چه دلیل
    2- قیمت هر کدوم از این مدلها رو می خواستم

کدومشون رو بخرم بهتره

مرسسسسسسسسیییییییییی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

چند تا سئوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم

1_ led 4700 بهتره یا led 5600 . به چه دلیل
    2- قیمت هر کدوم از این مدلها رو می خواستم

کدومشون رو بخرم بهتره

مرسسسسسسسسیییییییییی
    1. کنار هم دیگر نگاه کنید خودتان متوجه می شوید.
    2.چه سایزی؟
    5600
    خواهش میکنم.

10. این کاربر از jabarsink2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بزارید منم چند تا عکس بگیرم!!!
    شاید مشکل پنل هستش!!!
    ولی باید بگم این شرایط فقط تو تصاویر مشکی کامل دیده میشه!!(یا تصاویر اسکوپ)
    جالب اینکه اگر زاویه دیدتو عوض کنی بهتر میشه!!!
    برای مثال لوگوی LG که اینور و اونور میره بشعاع 7و8 سانت دوروبرش نورانی میشه!! وکاملا قابل تشخیصه!!
    البته تو اتاق تاریک و نسبتا تاریک!!!

12. این کاربر از anastasi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یه سئوال دوستان!!
    من به 5600 یه سینمای خانگی LG 768 نصب کردم اما تصویر روان نیست!! وبه اصطلاح میپره!!!البته با USB تصویر خوبه ولی با سینمای خانگی یکم مشکل دارم!!! به نظر شما مشکل چیه؟؟؟ اتصال با کابل HDMI داخل کارتن سینمای خانگی هست!!!
    راستی من با RGB کامپیوترمو به تی وی وصل کردم ولی نویز دارم!! فرکانس کارت گرافیکم 85 هرتز هست هرچیم کمو زیاد کردم بازم مشکل دارم!!
    دوستان لطفا راهنمایی کنند!!!؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یه سئوال دوستان!!
    من به 5600 یه سینمای خانگی LG 768 نصب کردم اما تصویر روان نیست!! وبه اصطلاح میپره!!!البته با USB تصویر خوبه ولی با سینمای خانگی یکم مشکل دارم!!! به نظر شما مشکل چیه؟؟؟ اتصال با کابل HDMI داخل کارتن سینمای خانگی هست!!!
    راستی من با RGB کامپیوترمو به تی وی وصل کردم ولی نویز دارم!! فرکانس کارت گرافیکم 85 هرتز هست هرچیم کمو زیاد کردم بازم مشکل دارم!!
    دوستان لطفا راهنمایی کنند!!!؟؟؟
    با احتمال زیاد شما تروموشن را خاموش کردید چون با خاموش کردن تروموشن این مشکل پیش میاد.
    وگرنه تصویر بنده روان روان هست هیچ نویزی هم نداره.
    خدا را شکر تو این پنل شانس اوردیم.
    در ضمن از تنظیماتی که بنده اعلام کردم استفاده کنید در چند صفحه قبل اگر حل نشد اعلام کنید تا راه های دیگر اعلام کنم.
    باتشکر.
    هادی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •