تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 136

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در رابطه با مکمل های آنتی ویروس ها

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

اگه در کنار اینترنت سکوریتی ها مثل نود فایروال کمکی مثلا Malwarebytes نصب کنی عیبی داره؟
    در کنار نود میتونی از اسپایور دکتر و مالور بایت و سوپرانتی اسپایور استفاده کنی

2. 5 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdisp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    زیر آسمون خوب خدا

پيش فرض

در کنار نود میتونی از اسپایور دکتر و مالور بایت و سوپرانتی اسپایور استفاده کنی
    بعضی ها میگن باید برای مالور بایت گاردش رو خاموش کنی، واسه من هم غیر فعاله ،،از این بایته که می پرسم ونگرانم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamid090's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    با اینکه خود نورتون اینترنت سکوریتی 2011 آنتی اسپم و آنتی اسپایور داره،آیا نیازی به نصب آنتی اسپایور مکمل هست؟
    اگر نیازه، کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میدین که سبک و کارآمد باشه؟
    متشکرم

5. این کاربر از hamid090 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

سلام
    با اینکه خود نورتون اینترنت سکوریتی 2011 آنتی اسپم و آنتی اسپایور داره،آیا نیازی به نصب آنتی اسپایور مکمل هست؟
    اگر نیازه، کدوم نرم افزار رو پیشنهاد میدین که سبک و کارآمد باشه؟
    متشکرم
    دوست من سلام شما کنار هرانتی ویروسی برای مکمل و اسکنر از هر برنامه ای میتونی استفاده کنی البته به صورت دلبخواه من کنار نورتون 2011 ازاسپایور دکتر-مالور بایت-امسیسافت انتی مالور استفاده میکنم که البته تنها گارد فعال سیستم من نورتون هست اسپایوردکتر هم توی استارت اپ هست اما برای اینکه تداخلی به وجود نیاد بخش اینتلیجنت گارد رو غیر فعال کردم تا مشکلی پیش نیاد از مالور بایت و امسی سافت هم مثل اسپایور دکتر فقط برای اسکن سیستم و فایل های دانلودی استفاده میکنم و به جز نورتون هیچ گارد فعال دیگه ای ندارم شما میتونی از این نرم افزار هایی که میگم هرکدوم رو که مایل بودید بدون گارد فعال استفتده کنید:
    Avira free
    emsisift anti malware
    malware byte
    super anti spyware
    comodo cloud scanner
    spyware doctor
    panda cloud

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

بعضی ها میگن باید برای مالور بایت گاردش رو خاموش کنی، واسه من هم غیر فعاله ،،از این بایته که می پرسم ونگرانم
    نگرانی نداره نسخه فری نصب کردید و گارد فعال نداره اگر با سریال فعالش کنی گارد هم فعال میشه نگران نباش

7. 5 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای milad_gta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

به نظر من نمیشه رو یکی از AntiSpy ها تکیه کرد هرکدوم یکجور عمل میکنند .

من Avast دارم ، تو Boot Time Scan متوجه شدم چند تا فایل مخرب رو سیستمم هست ولی avast نه میتونست حذف کنه نه قرنطینه !

MBAM نصب و آپدیت کردم یک اسکن گرفتن یک سری فایل مخرب پیدا کرد اما حذفشون نکردم ( چرا ؟ برا تست ! ) ( ولی اونایی که اوست پیدا کرده بودن رو نیافت )

Spybot S&D نصب کردم فقط کوکی پیدا کرد !

SuperAntiSpyware چند تا از فایل هایی که MBAM پیدا کرده بود رو + فایل هایی که اوست تو Boot Time Scan یافت کرده بود رو پیدا و حذف کرد ! اما یک باگ داره که موقع فول اسکن رو سیستم من کرش میشه ، با اینکه باگ رو فرستادم براشون ولی هنوز درست نشده .

کلا هر کدوم یکجور عمل میکنند به نظرم SuperAntiSpyware و MBAM رو داشته باشید ( بدون RealTimeScan ) گزینه های خوبی هستند .

Spybot چون نسبت به منابع مصرفیش کارایی بالایی نداره پیشنهاد نمیکنم ضمن اینکه یک اسکنر Rtime داره که هرچند میشه غیر فعالش کرد ولی با غیر فعال کردنش کارایی کلا میاد پایین .

SpyShelter Personal Free هم یک گزینه خوب برا Real Time Shield اسپای هاست .

به نظرتون Spyware Terminator چطوره ؟ تایید شده ولی موقع حذف یک RootKit پیدا کردم که تزریق شده بود تو فایل Uninstall ، همینطور کسی درباره spywareblaster اطلاعاتی داره ممنون میشم share کنه

WindowsDefender کسی تست کرده ؟
    Last edited by milad_gta; 25-08-2011 at 16:00.

9. 5 کاربر از milad_gta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال yaghob.boss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    مغز رایانه - CPU

پيش فرض

سلام دوستان من کاسپر اینترنت سکوریتی دارم به نظر شما کنارش چی نصب کنم خوبه ؟ ad-aware چطوره ؟ malwarebye ؟

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

سلام دوستان من کاسپر اینترنت سکوریتی دارم به نظر شما کنارش چی نصب کنم خوبه ؟ ad-aware چطوره ؟ malwarebye ؟
    سوپر انتی اسپایور-مالوربایت-امسی سافت -این سه تا بهترین هستند اویرا رو هم بدون گارد نصب کنی حرف نداره البته نسخه رایگان انتیویروسش فقط هر چیزی که نصب میکنی گارد فعال نداشته باشه که هم سرعت پایین میاد و هم تداخل پیدا میکنن

12. 2 کاربر از AlexanderMahone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام. اگه به همراه ESET برنامه USB Disk Security هم داشته باشی بد نیست.من چند ساله به ویروس مبتلا نشدم.

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من هم در کنار Kaspersky Internet Security 2012 از هر سه اینها استفاده میکنم :

Emsisoft Anti-Malware

Malwarebytes' Anti-Malware

Hitman Pro

15. 3 کاربر از omid-p30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

با کمودو ناد اویر میتونم اواست گارد خاموش هم نصب کنم
    در موقع نصب چجوری گارد اواست خاموش کنم

سلام

دوست من میتونی یکی از سه محصول کاسپر ، نورتون و یا کمودو رو به دلخواه بعنوان آنتی اصلی انتخاب کنید که محصولات حرفه ای و با

امکانات فراوانی هستند و از آویرا رایگان بعنوان اسکنر استفاده کنید که بسیار سبک هستش و به سیستم فشاری نمیاره و اگه بازم

بخوای میتونی از مالوار بایت هم استفاده بفرمایی ،

توی اون ترکیب شما احتمال تداخل عملکرد آنتی ها خیلی زیاده ، حتی اگه گارد اونها رو غیرفعال و از استارت آپ ویندوز هم خاموش کرده

باشید .

17. 2 کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •