تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 14 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 136

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در رابطه با مکمل های آنتی ویروس ها

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

من الان نسخه رایگان آویرا رو استفاده میکنم.برنامه Malwarebytes Anti-Malware رو اکتیو نکنم؟؟؟آگه اکتیو نکنم آپدیت میشه؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mansour_hotboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

من الان نسخه رایگان آویرا رو استفاده میکنم.برنامه Malwarebytes Anti-Malware رو اکتیو نکنم؟؟؟آگه اکتیو نکنم آپدیت میشه؟؟
    اکتیو نکنید. آپدیت هم میشه.
    موفق باشید.

3. 2 کاربر از mansour_hotboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    کرماشان

پيش فرض

نسخه رایگان آویرا گارد داره؟اگه نداره میتونم Malwarebytes Anti-Malware رو اکتیو کنم؟

آخر فروم باز reza,n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نسخه رایگان آویرا گارد داره؟اگه نداره میتونم Malwarebytes Anti-Malware رو اکتیو کنم؟
    والا من که اکتیو کردم آپدیت هم همیشه میکنم هیچ مشکلی تا حالا نداشتم. آنتی ویروسم هم Eset Smart Security هستش.

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

دوست من در زمان نصب ، گزینه شخصی سازی رو انتخاب کن و بعدش تیک گارد آویرا رو بردار ، بعد از این میتونی از اون

بعنوان یک اسکنر قدرتمند استفاده کنی .

7. 3 کاربر از amir.7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان دنبال یک نرم افزار ضد جاسوس مناسب در کنار nod میگردم..

میشه برنامه malwarebytes رو دستی کنترل کرد طوری که فقط فایلهای مورد نظر رو اسکن و پاکسازی کنه + اسکن اتصال به شبکه؟؟ نمیخوام مثل آنتی ویروس اصلی اتو اسکن باشه ...

شنیدم بعضی آنتی اسپایها موقع پاکسازی مخصوصا اگه نرم افزار مخرب تو فولدر ویندوز باشه برای سیستم مشکل ایجاد میکنن طوری که بعد از مدتی باید ویندوز رو عوض کرد! malwarebytes همچین مشکلی داره؟

نظرتون در مورد spyware doctor و super anti-spyware چیه؟
    با تشکر!

9. این کاربر از Rastin. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Dr Hannibal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    Sandbox

پيش فرض

میشه برنامه malwarebytes رو دستی کنترل کرد طوری که فقط فایلهای مورد نظر رو اسکن و پاکسازی کنه + اسکن اتصال به شبکه؟؟ نمیخوام مثل آنتی ویروس اصلی اتو اسکن باشه ...

شنیدم بعضی آنتی اسپایها موقع پاکسازی مخصوصا اگه نرم افزار مخرب تو فولدر ویندوز باشه برای سیستم مشکل ایجاد میکنن طوری که بعد از مدتی باید ویندوز رو عوض کرد! malwarebytes همچین مشکلی داره؟

با تشکر!
    بهترین دیتابیس رو Hitman Pro داره ، علت : استفاده از چندین موتور دیتابیس از بهترین آنتی ویروس ها

بهترین پاک ساری رد پای ویروس رو malwarebytes داره. علت : شناسایی dll ها و ریجیستری های مخرب ها

هیچ کدوم از اینها disinfected ( گند زدایی ) خوبی ندارند اگه فایل های اساسی وییندوز آسیب دیده باشند به ویندوز صدمه میزنند ، البته در صورت آلودگی شدید نه حالت عادی.

موفق باشید

11. 6 کاربر از Dr Hannibal بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

با تشکر!
    super anti-spyware
    من از این استفاده میکنم و به نظر رتبه اول داره . و می شه CUSTOM SCAN هم کرد.
    استفاده نکردن از این ها به نظر من ضررش بیشتر از استفاده کردنشون هست و یکی از الضامات هر سیستمی هستش .

13. 3 کاربر از jorj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بهترین دیتابیس رو Hitman Pro داره ، علت : استفاده از چندین موتور دیتابیس از بهترین آنتی ویروس ها

بهترین پاک ساری رد پای ویروس رو malwarebytes داره. علت : شناسایی dll ها و ریجیستری های مخرب ها

هیچ کدوم از اینها disinfected ( گند زدایی ) خوبی ندارند اگه فایل های اساسی وییندوز آسیب دیده باشند به ویندوز صدمه میزنند ، البته در صورت آلودگی شدید نه حالت عادی.

موفق باشید
    چند وقت پیش آنلاین اسکن کردم فولدر ویندوزم آلوده بود...(متاسفانه اسم سایت رو فراموش کردم, شما اگه سایت معتبری میشناسید برای اسکن آنلاین لطفا معرفی کنید.)
    بهمین خاطر در مورد قدرت پاکسازی اینا سوال کردم...سیستم آلوده باشه بهتر از اینه که به فنا بره فعلا!!

آخر فروم باز AlexanderMahone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    شیراز

12

سلام به جز malwarebyte میخوام بدونم اگر از Emsisoft AntiMalware 2011 استفاده کنم بهتره یا ازSunbelt CounterSpy 2011 فقط در مورد همین دوبرنامه میخوام بدونم کدومش ایمن تر و قدرت شناسایی بالاتری رو داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •