تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: نصب صندوق پران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض نصب صندوق پران

سلام می خوام برای پراید صندوق پرون نصب کنم کی میتونه کمکم کنه دزدگیرم ماتریکس 5500 تصویریه
    ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

به نظر من بهترین راه میتونه استفاده از صندوق پران سایپا 132 سری اس باشه که یه جور اتومات استارت اصلاح شده برای همین منظوره.
    دلیل پیشنهادم هم اینه که هم خیلی قویه و هم میتونی براحتی از روی یدونه 132 الگو بگیری.
    من خودم برای صندوق پی کی از اتومات استارت استفاده کردم،چون پمپ هیچ ماشینی اونقدر قدرت نداشت که صندو ق پی کی رو که تحت فشاده دو تا فنر بادی هست باز کنه!
    اگه اون موقع 132 سری اس تولید شده بود حتما کارم خیلی راحت تر بود.

داره خودمونی میشه Mehdi Tamimi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام دوستان من یه پراید 131 se صفر خیریدم اولین کاری کاه کردم یونیت پمپ قفل کن درها وسویچ اون رو با نمونه 132
    عوض کردم که تا اینجا همه چی نرمال بود تا اینکه صندق پرون رو نصب کردم یکی از سیمهای پمپ صندق پرون که به بدنه
    دومیش رو هم تا یونیت سیم کشی کردم حالا دومی رو کجای یونیت روی باکدوم از سیمها مچ یا اضافه کنم ؟
    ضمنا برای چراغ سقفی ال ای دی گذاشتم وقتی درها رو میبندم یا قفل میکنم کم نور میمونه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام دوستان من یه پراید 131 se صفر خیریدم اولین کاری کاه کردم یونیت پمپ قفل کن درها وسویچ اون رو با نمونه 132
    عوض کردم که تا اینجا همه چی نرمال بود تا اینکه صندق پرون رو نصب کردم یکی از سیمهای پمپ صندق پرون که به بدنه
    دومیش رو هم تا یونیت سیم کشی کردم حالا دومی رو کجای یونیت روی باکدوم از سیمها مچ یا اضافه کنم ؟
    ضمنا برای چراغ سقفی ال ای دی گذاشتم وقتی درها رو میبندم یا قفل میکنم کم نور میمونه
    سلام
    دوست من تونستی انجامش بدی اگه اره ممنون میشم منم راهنمایی کنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •