تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: کار نکردن فن پاور !!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض حل مشکل من

باعرض سلاممن چندروز پیش با این مشکل مواجهه شدم که وقتی سیستمم را روشن کنم بعد از 30،45 دقیقه خودبخود یا خاموش یاریستارت میشهایا کسی هست مشکلم رو حل کنه؟اول فکر کردم از خمیر سیلیکون هست که خمیر گذاشتم فایده نداشت لطفا راهنماییم کنید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

باعرض سلاممن چندروز پیش با این مشکل مواجهه شدم که وقتی سیستمم را روشن کنم بعد از 30،45 دقیقه خودبخود یا خاموش یاریستارت میشهایا کسی هست مشکلم رو حل کنه؟اول فکر کردم از خمیر سیلیکون هست که خمیر گذاشتم فایده نداشت لطفا راهنماییم کنید
    اول باید دمای قطعات رو بررسی کنید اگر مشکل دمایی نداشتید باید مطمین بشید مشکل نرم افزاری ندارید مثل ویندوز و ویروس اگر مشکل از این موارد نبود باید رم و پاور سیستم رو با یک قطعه سالم بررسی کنید

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

اول باید دمای قطعات رو بررسی کنید اگر مشکل دمایی نداشتید باید مطمین بشید مشکل نرم افزاری ندارید مثل ویندوز و ویروس اگر مشکل از این موارد نبود باید رم و پاور سیستم رو با یک قطعه سالم بررسی کنیدSent from my GT-S7562 using Tapatalk
    سلام دوست عزیزم_ویندوز کامپیوترو عوض کردم _ویروس کشی کردم_ رم دوستم رو گرفتم فایده نداشت یعنی مشکل از پاور است_میتونه مشکل از فن پاور هم باشه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دمای کامپیوترم در حالت معمولی:GPU:42_45CPUمن دوهسته ای هستش دماش هم:Core0:42Core1:40_41ایا دمای این خوبه یا بازهم زیاده؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دمای کامپیوترم در حالت معمولی:GPU:42_45CPUمن دوهسته ای هستش دماش هم:Core0:42Core1:40_41ایا دمای این خوبه یا بازهم زیاده؟
    نه دما خوبه مگه فن پاور کار نمیکنه ؟؟ اگه فن پاور داره به خوبی کار میکنه مشکل از اون نیست باید قطعات دیگر رو هم چک کنید مثل رم

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •