تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: درخواست راهنمائی برای رفع مشکل کار نکردن موس

پروفشنال Dariushtanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

نه می خوام از پورت اصلی استفاده کنم و نمی خوام صورت مسئله را پاک کنم

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

امروز یک نکته جدید در رابطه با مشکلم کشف کردم که شاید برای رفع مشکلم راهنما باشه
    بعد بالا اومدن ویندوز که موس کار نکرد (و چراغ زیرش هم خاموش بود)یک موس دیگه به کیس وصل کردم و با اون موس رفتم Device manager و اونجا دیدم که دو تا شاخه برای USB Human Interface Devices باز شده و کنار دومی(پائینی)علامت زرد رنگ احتیاط وجود داره.که با راست کلیک و رفتن به پروپرتیسش دیدم که نوشته This Device can not start error code 10
    بنظر شما این چه معنی داره؟آیا میتونه ریشه مشکل را نشون بده؟

پروفشنال afceaglee2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

امروز یک نکته جدید در رابطه با مشکلم کشف کردم که شاید برای رفع مشکلم راهنما باشه
    بعد بالا اومدن ویندوز که موس کار نکرد (و چراغ زیرش هم خاموش بود)یک موس دیگه به کیس وصل کردم و با اون موس رفتم Device manager و اونجا دیدم که دو تا شاخه برای USB Human Interface Devices باز شده و کنار دومی(پائینی)علامت زرد رنگ احتیاط وجود داره.که با راست کلیک و رفتن به پروپرتیسش دیدم که نوشته This Device can not start error code 10
    بنظر شما این چه معنی داره؟آیا میتونه ریشه مشکل را نشون بده؟
    سایت مایکروسافت برای حل مشکلا ارور 10 کلا 3 مورد رو پیشنهاد کرده البته این در حالتیه که قطعه مشکل سخت افزاری نداشته باشه
    1-آپدیت درایور خود قطعه از سایت مایکروسافت(روی اسم قطعه راست کلیک کرده و properties رو انتخاب کنید و دکمه ی Update Driver و سپس گزینه ی Yes رو انتخاب کنید و next رو بزنید) یا از سایت سازنده ی قطعه
    2- آپدیت خود ویندوز
    3- نصب سرویس پک 3 برای ایکس پی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

حذف به دلیل ارسال بیش از یک بار ان هم به دلیل مشکل اینترنتی
    Last edited by afceaglee2013; 04-03-2011 at 02:46.

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

حذف به دلیل ارسال بیش از یک بار ان هم به دلیل مشکل اینترنتی
    Last edited by afceaglee2013; 04-03-2011 at 02:44.

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سایت مایکروسافت برای حل مشکلا ارور 10 کلا 3 مورد رو پیشنهاد کرده البته این در حالتیه که قطعه مشکل سخت افزاری نداشته باشه
    1-آپدیت درایور خود قطعه از سایت مایکروسافت(روی اسم قطعه راست کلیک کرده و properties رو انتخاب کنید و دکمه ی Update Driver و سپس گزینه ی Yes رو انتخاب کنید و next رو بزنید) یا از سایت سازنده ی قطعه
    2- آپدیت خود ویندوز
    3- نصب سرویس پک 3 برای ایکس پی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ویندزوم سرویس پک 3 و آپدیته.پس میمونه آپدیت درایور خود قطعه،که باید عرض کنم جدیدترین درایور موس را از وبسایت سازنده‌اش دانلود و نصب کرده‌ام ولی مشکل همچنان وجود داشت پس این مورد هم منتفیه.
    تنها مورد باقیمانده آپدیت از سایت ماکرسافته که اینو بلد نیستم.روشی که شما گفتین امکانپذیر نیست چون پس از راست کلیک روی شاخه Human Interface Devices و رفتن به گزینه پروپرتیس مستقیما گزینه Update Driver وجود نداره بلکه اول بایست روی سربرگ Driver برویم و در پنجره باز شده در زیر پنجره روی گزینه Update Driver کلیک کنیم.بعد در اینجا چیزی برای Yes مستقیم زدن وجود نداره!بلکه 3 تا گزینه هست که باید اول یکی را انتخاب کنیم.که من نمیدونم کدوم یکی را انتخاب کنم تا به سایت ماکروسافت کانکت بشه و درایور لازمه را دانلود و نصب کنه.لطفا جزئی تر راهنمائی کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

Update Driver رو که میزنید تو پنجره ی باز شده گزینه ی اولی "Yes This time only" رو انتخاب کنید و next رو بزنید و ...
    از device manager و بخش USB mass storage (یه همچین چیزیه) گزینه ای که ماوس رو اون نصب میشه رو هم (اگه پیدا نکردید کدومه همه رو) آپدیت کنید

ماوس رو رو یه سیستم دیگه تست کردین ؟ بهتره حداقل 2-3 روزی رو یه سیستم سالم تست کنید اگه اونجا هم مشکل داشت معلوم میشه که خود ماوس مشکل داره و کاری نمیشه کرد اگه نه که تحقیق و بررسی رو ادامه بدید

9. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

خیلی ممنون از پاسخ و پیگیریت دوست خوبم
    ولی وقتی Next را میزنم به اینترنت و سایت ماکروسافت کانکت نمیشه که بخواد درایور لازم را بگیره!
    فقط دوباره ویندوز را میگرده و طبیعیه که یا درایور جدیدی پیدا نکنه و یا مجددا همون درایوری که داره را دوباره نصب کنه.
    شما گفتین باید از وبسایت ماکروسافت درایور جدید را بایست بگیرم...
    گزینه USB mass storage هم وجود نداره شاید منظورتون Universal serial Bus controllers است که در این صورت هم همون مورد فوق‌الذکر در موردش صدق میکنه و درایور جدیدی نمیتونه از سایت ماکروسافت بگیره و ...
    من یک ویندوز دقیقا عین همین ویندوز که موس در آن مشکل داره رو سیستمم دارم که اونجا موس بدون مشکله.لذا ایراد سخت‌افزاری منتفیه.

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

در update driver حالت خاصی نداره که از روی صفحه متوجه وصل شدن به سرور مایکروسافت بشید فقط از روی مودم میشه متوجه شد که سیستم از اینترنت استفاده میکنه .. به هر حال این طور که معلومه مایکروسافت هم درایور جدیدی نداره و درایور هاتون بروز هستن.

این ماوسی که مشکل داره میشه مدلشو بفرمایید. چند دکمه ایه ؟ ماوس خاصیه ؟
    به این خاطر این سوال رو میپرسم که چون شما گفتید با این ویندوز و با یه ماوس usb دیگه هیچ مشکلی پیش نمیاد و از طرفی این ماوس که تو این ویندوز مشکل داره تو ویندوز دیگه که در همین سیستم نصبه هیچ مشکلی نداره
    یعنی
    در ویندوز فعلیتون وقتی یک ماوس usb دیگه رو امتحان میکنید و هیچ مشکلی نداره میشه گفت ویندوز و سیستم سالمن (1)
    ماوستون رو در ویندوز دیگه ای که روی همین سیستم هم هست امتحان کردید و مشکلی نداره(2)
    اگه (1) و (2) رو در نظر بگیریم میشه گفت ماوس ، ویندوز و سیستمتون سالمن ولی با این حال باز هم مشکل پیش میاد این 2 حالت داره یا ماوس شما یک ماوس متفاوته مثلا یه ماوس تخصصیه یا اینکه تست هایی که انجام دادید ناقصه و با عجله انجام شده چون نتیجه ها کاملا بر ضد هم هستن . از طرفی سیستم و ویندوز و ماوس سالمن و از طرفی مشکل وجود داره ...

12. این کاربر از afceaglee2013 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

بله موس نیمه تخصصیه.با برند و A4TECH و سری Run on shine و مدل X5-70MD
    من فکر می کنم درایور اختصاصی این موس که با CD همراه موس عرضه شده و برای افزایش کارائی موس از جمله مدیریت دکمه های اضافه اش است با یکی از برنامه های موجود در این ویندوزم کانفلیکت داره...
    Last edited by Dariushtanha; 07-03-2011 at 17:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •