تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 35 از 35

نام تاپيک: درخواست مشاوره برای خرید DVD RW تا 35-30 تومن !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    ببینید دوستان کلا نمیشه یه نسخه کلی پیچید و گفت که فقط لایتون یا سامسونگ و... . هر درایوی نقاط قوت و ضعف خودشو داره.یکی اپتیکش عالیه ولی مکانیکش افتضاحه و ... .الان دوستانی هستند که کفتند طرف سامسونگ نرو. در صورتیکه من الان 3 ساله سامسونگ TSST یعنی محصول مشترک توشیبا و سامسونگ را دارم بالای 4000 تا دی وی دی باهاش زدم.فعلا که هیچ مشکلی باهاش ندارم. یه لایتون لیبل تگ دار هم دارم که اگه اشتباه نکنم مدلش iHAS524 B هست.بد نیست ولی در رایت به پای این سامسونگ نمیرسه.رایت لایتون اصلا یکدست نیست ولی سامسونگه خیلی یکدست حتی در سرعت 20x برام رایت میکنه.من برای رایت از سامسونگ استفاده می کنم ولی در عوض قدرت و سرعت خوندن دی وی دی در لایتون خیلی بیشتر از سامسونگ است. سامسونگ من یک دی وی دی پر را 7 دقیقه طول میده بریزه تو هارد ولی لایتون 5 دقیقه طول میده. همانطور که میبینید هر درایوی نقاط قوت و ضعف خودشو داره حداقل در این رنج قیمت.جالبه بدونید که حتی پلکستورهای جدید که به قول 90 درصد مردم سلطان کیفیت رایت است هم مثل قدیم هایش نیست. یه مدلی از همین پلکستور اپتیک هیتاچی الجی روش سوار بود!!وقتی اینو خوندم از تعجب شاخ در آوردم! من خودم از سامسونگ خیلی راضی هستم. مدل سامسونگ من SH-S243D هست و محصول توشیبا سامسونگ هست. لایتونم هم خوبه ولی از نظر کیفیت رایت مثل سامسونگ رایت نمیکنه.یکی از مشخصه های قدرت اپتیک دی وی دی رایترها رایت یکدست دی وی دی است یعنی وقتی دی وی دی که رایت شده را از قسمت رایت شده نگاه کنید خطوط کمرنگ و پررنگ نبینید و یکدست باشه.لایتون کمی کمرنگ و پررنگ میشه.لا اقل مال من اینجوریه.نمی خوام الکی تعمیم بدم و بگم همه لایتونها اینجوری هستند. به نظرم الجی و سامسونگ فعلا خیلی بهتر از بقیه مارکهای ریمارک شده و تقلبی که حاصل فضولی چینی های عزیز می باشد، هستند.!

پروفشنال MAHY@R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Polaris

پيش فرض

سونی اون قدیمیهاش داشتم که عالی بود ولی جدیداش مثل اینکه کیفیت قبل رو نداره

سامسونگ هم امتحانشو پس داده برای من واقعا افتضاح بوده از همه نظر

الان لایتون دارم بد نیست ولی فکر کنم HP تو این قیمت از بقیه بهتر باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سونی اون قدیمیهاش داشتم که عالی بود ولی جدیداش مثل اینکه کیفیت قبل رو نداره
    سونی های قدیمی عالی بودند. پسر عمه ام هنوز دارتش. عین خر ازش کار می کشه.مرگ نداره.ولی جدیداش افتضاحه.اصلا توصیه نمیشه. در مورد اچ پی هم تجربه بهم نشون داده که لایتون خیلی بهتر از اچ پی است.عمر اپتیک اچ پی ها کوتاه است و زود خراب می شوند.

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

سلام
    منم حدود 5 سال میشه که سونی دارم و فقط dvd9 نمیتونه بخونه موتورش ضعیفه! وگرنه همین الآن برم یه موتور روش بندازم باز ردیف میشه( تو خوندن dvdهای معمولی و رایت کردنشون هیچ مشکلی نداره) ولی حیف که دیگه تولید نمیشه کجایی قدیم!
    الآنم یه پلکستور زیرپامه با گارانتی آواژنگ ولی نمیدونم چرا dvd9 رو با سرعت 2x رایت نمیکنه ؟؟ فریمور هم آپدیت1.6 هست...وقبلا با سونی 2x رایت میزدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

1

سلام
    منم حدود 5 سال میشه که سونی دارم و فقط dvd9 نمیتونه بخونه موتورش ضعیفه! وگرنه همین الآن برم یه موتور روش بندازم باز ردیف میشه( تو خوندن dvdهای معمولی و رایت کردنشون هیچ مشکلی نداره) ولی حیف که دیگه تولید نمیشه کجایی قدیم!
    الآنم یه پلکستور زیرپامه با گارانتی آواژنگ ولی نمیدونم چرا dvd9 رو با سرعت 2x رایت نمیکنه ؟؟ فریمور هم آپدیت1.6 هست...وقبلا با سونی 2x رایت میزدم
    آره واقعا سونی های قدیمی حرف نداشت.! در مورد سدعت 2X هم که دیگه خیلی سرعت پایینی است برای درایو های جدید. الان لایتون های سری جدید دیگه سرعت 4X رو هم از رو رایت دی وی دی معمولی ها برداشتند و سرعت رایتشون از 6X تازه شروع میشه. رو دی وی 9 هم 2X دیگه خیلی پایینه.جدیدا نمیزارن.
    Last edited by khorvash_110_bz; 13-02-2012 at 00:54.

6. این کاربر از khorvash_110_bz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •