تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 555 اولاول 1234567891555105505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 5541

نام تاپيک: I9100 Galaxy S II » گوشی سامسونگ با سیستم عامل Android و پردازشگر ا Dual Core ا

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

چیش تعجب داره؟ خب راست میگم دیگه! اگه دروغه بگین دروغه!

2. این کاربر از mohsenslr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Atropates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

تا اینجاش که سامسونگ داره کپی اپل کار میکنه

4. این کاربر از Atropates بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال OS X MrDevil's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تا اینجاش که سامسونگ داره کپی اپل کار میکنه!
    بله هر دوتاشون گوشین

6. 2 کاربر از MrDevil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بابا منظورم اینکه اپل شروع کرد iphone زد ، بعدش ipod touch زد ، بعدش ipad زد و بعدش معلوم نیست چی بزنه!!
    و تمامی محصولاتشم به طور مشخصی سالی یکبار آپدیت میکنه که خداییش هم تا حالا موفق بوده!

سال گذشته سامسونگ به تقلید از اپل GS و GT و GS wifi رو رونمایی کرد ودقیقا مشخصه که داره از روی سیاست های اپل عمل میکنه و امسال هم دقیقا بعد از گذشت یکسال محصولاتش رو آپدیت کرد و این هم خداییش موفق بوده! حالا من میگم قیمت گذاریش رو هم باید بر مبنای همون سیاست اپل بگذاره!

بعدشم من خودم طرفدار برند خاصی نیستم و هر برندی که یه دیوایس باحالی درست کنه طرفدار همون دیوایس میشم! نه طرفدار برندش! خلاصه که الان کشته مرده همین GS2 هستم و ممکنه با آمدن iphone 5 یا یه چیز بهتر از این نظرم عوض بشه! (البته باز شاید الان بگید آندروید با ios فرق داره و فلانو ....) ولی واسه من جفتیش عالیه!کار کردن با هردوش لذت بخشه!
    Last edited by mohsenslr; 15-02-2011 at 00:08.

8. 3 کاربر از mohsenslr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خو راست میگه دیگه این شکلکا چیه در میارین

اپل میخواد7.8 بیلیون دلار از سامی صفحه نمایش و رم بخره !!! یهو بگین iPhone 5 رو سامی میسازه دیگه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مخلصیم .

10. 13 کاربر از S A M S U N G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بابا منظورم اینکه اپل شروع کرد iphone زد ، بعدش ipod touch زد ، بعدش ipad زد و بعدش معلوم نیست چی بزنه!!
    و تمامی محصولاتشم به طور مشخصی سالی یکبار آپدیت میکنه که خداییش هم تا حالا موفق بوده!

سال گذشته سامسونگ به تقلید از اپل GS و GT و GS wifi رو رونمایی کرد ودقیقا مشخصه که داره از روی سیاست های اپل عمل میکنه و امسال هم دقیقا بعد از گذشت یکسال محصولاتش رو آپدیت کرد و این هم خداییش موفق بوده! حالا من میگم قیمت گذاریش رو هم باید بر مبنای همون سیاست اپل بگذاره!

بعدشم من خودم طرفدار برند خاصی نیستم و هر برندی که یه دیوایس باحالی درست کنه طرفدار همون دیوایس میشم! نه طرفدار برندش! خلاصه که الان کشته مرده همین GS2 هستم و ممکنه با آمدن iphone 5 یا یه چیز بهتر از این نظرم عوض بشه! (البته باز شاید الان بگید آندروید با ios فرق داره و فلانو ....) ولی واسه من جفتیش عالیه!کار کردن با هردوش لذت بخشه!
    دوست من تقلید از سیاست موفق هیچ اشکالی نداره .. تقلید از سیاست موفق حداقل نشون میده اون برند یه چیزایی از بازار می فهمه... بعضی برندها که n ساله دارن سیاست های اشتباه (یا ناموفق) خودشون رو ادامه میدن. اگه اپل جهت حرکت بازار رو مشخص می کنه (به قول شما آیفون/آیپاد/آیپد) ، معنیش این نیست بقیه برندها اگه نمی تونن بازار رو به جهت دیگه ببرن، حق ندارن توی همون جهت رقابت کنن.

شاید سامسونگ نتونه پرچم دار جهت حرکت بازار باشه، ولی می تونه رقابت کنه. همونطور که داره رقابت می کنه. بعضی برندهای دیگه رو ببینید تفاوت رو متوجه میشید.

خو راست میگه دیگه این شکلکا چیه در میارین

اپل میخواد7.8 بیلیون دلار از سامی صفحه نمایش و رم بخره !!! یهو بگین iPhone 5 رو سامی میسازه دیگه

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مخلصیم .
    جالبه که حدود 10 درصد از Revenue کل Samsung Electronics از طریق فروش قطعات اولیه به اپل هست، و حدود 50 درصد قطعات OEM سامسونگ سر از محصولات اپل در میاره گرچه روابط اپل و سامسونگ خیلی خیلی پیچیده تر از صرفا خرید و فروش قطعات اولیه است.

کلا بعد از فاکسکان سامسونگ بزرگترین شریک تجاری اپل هست، و اپل بزرگترین مشتری قطعات اولیه سامسونگ. خدا این دو تا رو برا هم نگه داره

12. 9 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال BIKHIAL_ALL_75's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    مانشت(ماد نشین)

پيش فرض

با داشتن بهترین سخت افزار حال حاضر بنچمارکش شده 1950!!!!!!

14. 4 کاربر از BIKHIAL_ALL_75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Atropates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

آقا بعد از پنج شیش ماه ور رفتن با اندروید توو Galaxy S ه خودم , صادقانه بهت بگم این بنچمارک ها همشون خاله بازی ه ! سرعت اندروید رو هنوز برنامه ای نیومده که درست نشون بده , من الان با بنچمارک 1700 رو گوشیم سرعتی دارم که یک و نیم برابر سرعت گوشیم توو رام قبلیه , در حالی که توو اونم بنچمارکم 1700 1600 بود !!

--------------

اون توضیحات رو هم نداده بودی آقا محسن , برا همین من فک کردم از اون فن های متعصب اپلی .

در مورد اپل و سامسونگ هم باید بگم , اپل یه چیز رو شروع میکنه و سامسونگ به بهترین شکل اون راه رو ادامه میده , حتی بهتر از خود اپل . و این وسط ارزش هر دوشون به یه اندازه ست .

16. 3 کاربر از Atropates بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hateftotti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام

چندتا عکس دیگه از گوشیم

18. 12 کاربر از hateftotti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست من تقلید از سیاست موفق هیچ اشکالی نداره .. تقلید از سیاست موفق حداقل نشون میده اون برند یه چیزایی از بازار می فهمه... بعضی برندها که n ساله دارن سیاست های اشتباه (یا ناموفق) خودشون رو ادامه میدن. اگه اپل جهت حرکت بازار رو مشخص می کنه (به قول شما آیفون/آیپاد/آیپد) ، معنیش این نیست بقیه برندها اگه نمی تونن بازار رو به جهت دیگه ببرن، حق ندارن توی همون جهت رقابت کنن.

شاید سامسونگ نتونه پرچم دار جهت حرکت بازار باشه، ولی می تونه رقابت کنه. همونطور که داره رقابت می کنه. بعضی برندهای دیگه رو ببینید تفاوت رو متوجه میشید.

جالبه که حدود 10 درصد از Revenue کل Samsung Electronics از طریق فروش قطعات اولیه به اپل هست، و حدود 50 درصد قطعات OEM سامسونگ سر از محصولات اپل در میاره گرچه روابط اپل و سامسونگ خیلی خیلی پیچیده تر از صرفا خرید و فروش قطعات اولیه است.

کلا بعد از فاکسکان سامسونگ بزرگترین شریک تجاری اپل هست، و اپل بزرگترین مشتری قطعات اولیه سامسونگ. خدا این دو تا رو برا هم نگه داره

بابا منم که نگفتم ایراد داره.اتفاقا دمشم گرم! کار خوبیه و حرف شما رو هم قبول دارم. ولی دیدم بعضی دوستان دارن شکلک و ... در میارن گفتم یه توضیحی بدم واسشون.

20. 2 کاربر از mohsenslr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •