تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: محدود کردن دسترسی به یک درایو از طریق ساخت یک اکانت لیمتید

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

12 محدود کردن دسترسی به یک درایو از طریق ساخت یک اکانت لیمتید

چه جوری میشه با ساخت یک اکانت از نوع لیمیت دسترسی به یک درایو مثلا f رو بست..میشه توضیح بدید؟ ممنون

پيش فرض

چه جوری میشه با ساخت یک اکانت از نوع لیمیت دسترسی به یک درایو مثلا f رو بست..میشه توضیح بدید؟ ممنون
    با اکانت administrator وارد شو روی اون درایوی که میخای ببندی کلیک راست کن propertis رو بزن از سربرگ security بر روی edit کلیک کن یه پنجره دیگه میاد از اونجا اکانتی که ساختی رو انتخاب کن اگه نبود روی ADD کلیک کن بعد اون پایین ADVANCED بعد در سمت راست FIND NOW یک عالمه اکانت میاره اونی که ساختی رو انتخاب کن OK کن حالا اون پایین هر گذینه ای که خاستی رو DENY کن .مشکلی بود بگو با عکس بگم تا کاملا متوجه بشی.اگر هم نمیتونی وارد اکانت ADMINISTRATOR بشی اینو انجام بده :روی my computer کلیک راست کن mange رو اتخاب کن بعد در راست گذینه ی local user and groups رو انتخاب کن بعد user رو انتخاب کن بد یوزر administrator باید اونجا باشه روش کلیک راست کن propertis رو انتخاب کن اون پایین تیک گذینه account is disabled رو بردار و یه log off کن وارد administrator شو همین موفق باشی
    Last edited by Microsoft Windows; 13-02-2011 at 17:41.

3. 2 کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ila's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

با این روش باز بعد نصب ویندوز دچار مشکل نمیشم؟ و میتونم برم تویدرایوم..چون من برای یک فولدر همچین کاری رو کردم یه دفعه پدرم در اومد تا دوباره بعد نصب ویندوز بتونم واردش بشم

پيش فرض

با این روش باز بعد نصب ویندوز دچار مشکل نمیشم؟ و میتونم برم تویدرایوم..چون من برای یک فولدر همچین کاری رو کردم یه دفعه پدرم در اومد تا دوباره بعد نصب ویندوز بتونم واردش بشم
    اگه به غير از administrator براي بقيه يوزر هادسترسي رو ببندي مشکلي نداره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •