تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 53 اولاول ... 38444546474849505152 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 521

نام تاپيک: همه چیز درباره بازار لپ تاپ ( ایران ، دبی ، چین) و سیاست ها فروش شرکت های ایرانی ، ترفندها ، تقلب !!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

درود . آمدیم کمی یاد بگیریم که کدام لپ تاپ ارجح تر است . متاسفانه همش کل کل بود . بهترین هدیه خداوند = گذ شت

2. این کاربر از pcbigabi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

درود . سه تا لپ تاپ از سه برند بین 1200 تا 1250 با کمی نو سان قیمت نام ببرد لطفا . قربون شما وبسیار سپاس

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام

باز هم تاخير و بي نظمي از طرف بنده باعث شرمساري هرچه بيشتر من شد!!! اميدوارم دوستاني كه بزرگوارانه در دفعات قبل من رو بخشيدن باز هم بزرگواري به خرج بدن!! الان از جايي خيلي دور از محل زندگيم بعد از مدتها تونستم آنلاين بشم< متاسفانه شرايطي پيش اومد كه مدتي از جامعه مجازي فاصله گرفتم. البته تمام مدت غيبت تقريبا طولانيم عدم دسترسي به اينترنت نبود؛ با شرمساري بايد بگم بيشتر از كمبود وقت و البته تنبلي خودم نشأت گرفت!! اميدوارم باز هم عذرخواهي من پذيرفته بشه. متاسفانه فرصت نشد كه پستهاي دوستان رو مطالعه كنم ولي يه قولي كه الان ميتونم بدم اينه كه تا اويل دي ماه، زماني كه به محل زندگي خودم برگشتم با دست پر خدمت دوستان برسم و مطالبي كه چندين بار قول دادم بنويسم و به دلايل مختلف انجام نشد رو ارائه بدم و گوشه اي از بدهي خودم (بدون تعارف ميگم! بدهكارم به دوستان خوبم در اين فروم!) رو تسويه كنم.

اميدوارم همگي خوب و سلامت باشيد و تا اوايل ديماه شما رو بخدا ميسپارم.

موفق باشين.
    اقای تکنو سیس عزیز خواهش میکنم به سوال من سریع السیر پاسخ بدید من چند بار هم پرسیدم ولی جوابی نشنیدم
    از کجای دبی میشه به صورت عمده قطعات کامپیوتر و لپ تاپ خرید ؟؟؟
    من ماه پیش با کلی هزینه اومدم دبی و هیچی نتونستم بخرم (بی گدار به اب زدم ) البته یهویی شد
    و این ماه هم (اول اذر تا 10 اذر) باز داریم میریم ولی باز تا به حال نتونستم جایی رو پیدا کنم ؟(از اینترنت )
    خواهشن دقیق بگید چون اگه بگید دیره یا بر دبی یا حتی بگید پاساژ ککامیوتر پلازا تو بردبی یا خیابان جمال عبد الناصر توو دیره بازم دردی رو دوا نکردید
    من میخوام قطعات کامپیوتر بخرم مثل رم و فلش مموری و نشد قطعات دیگه و یا لپ تاپ
    لطفا دقیق دقیق بگید ؟
    ممنون اگه این بارم نتونم پیدا کنم حداقل 5 میلیون ضرر میکنم در این دو سفر

اگه نباشه جاش خالی می مونه szr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

طبق آماری که از طرف گمرک ایران منتشر شد به طور رسمی هیچ لپ تاپی از هند وارد نشده و با توجه به فاصله زیاد هند با ایران و نبود امکانات بازرگانی مناسب مثل خطوط هوایی زیاد و یا راه های آبی مستقیم قاچاق اون هم قطعا به صرفه نیست.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینکه بعضی مدل هایی که در ایران هستند در سایت ها هندی هم یافت میشن برمیگرده به سیاست دولت هند برای واردات لپ تاپ های ریفربیش برای قشر کم درآمد. به همین دلیل بعد از ایران این مدل ها به وفور در هند هم یافت میشن.

موفق باشین.[COLOR="Silver"]
    با سلام
    لپ تاپی که فقط تو سایتهای هندی پیدا میشن حکمش چیه؟

5شنبه 10/9/90 برای خرید رفته بویدم پاساژ پارسیان،تو لیست قیمت یه مغازه ای F22kgx/b را 1445000
    و F23EFX/B را 1650000 زده بود،برای خرید رفتیم داخل و قرار شد F23EFX/B به قیمت 1590000 بخریم.
    همینطوری به قیمت پایینتر این مغازه شک کرده بودم اما چون دیگه اخر وقت بود و اکثرا هم تهطیل کرده بودن رفتیم برا خرید.
    جالب اینجایت که نفر قبلی ما همین مدل را خرید بود و طرف فروشنده داشت براش چک میکرد(نمیدانم چرا خود خریدار چک نمیکرد) بماند که کلی خریداره از این مغازه تعریف کرد که قیمت اینجا از همه جا ارزانتر است و.....
    خلاصه داستگاه را اورد و از همان اول خودم نشستم پاش تا 1 پیکسل سوخته توش دیدم به فروشنده گفتم اولش که هی میگفت کو من نمیبینم!به هر حال اون هم دید و قبول کرد و گفت دیگه از این ندارم اگه بخواهی باید F22kgx/b را ببری و از طرفی هم میگفت همین را ببر 1 پیکسل که مهم نیست و ....
    آقای که شما باشی ما همانطور واستاده بودیم تا تصمیم بگیریم که خود فروشنده دستگاه و ورداشت و گفت ولش کنید و رو به همکارش،فلانی ویندوز اینو برگردون و فلانی گفت باید باز بشه!
    برام جالب بود که وقت خرید ادعا تک چسب و لیبل خود سونی و هزارتا دروغ دیگه اما اینجا خودشو لو داد که اره دوباره پکش میکنم و میکنم تو پاچه یکی دیگه
    حالا خودش از اول میدانست که خرابه خدا میدانه،چند بار وسط چک کردنای من هی میگفت بده برات چکش کنم!جالب تر اینجاست حلا که دارم این مدلهارو سرچ میکنم بر عکس اکثر مدلا که کلی لینک از سایتهای معروف میاره این مدلارو چیز درست و حسابی پیدا نمیکنه.

برای F23EFX/B
    کد:
    فقط لینک اول از سایت ebay است که اونم مشخصاتش با این مدل فرق داره!
    کد:
    الباقی سایتها را نمیدانم کجای هستن!

برای F22kgx/b
    کد:

نظر دوستان چیست؟
    من اشتباه میکنم یا این جریان واقعا مشکوکه؟

موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه greenmidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین دودها

پيش فرض Lenovo

سلام
    آیا صرفه اقتصادی داره که از چین این برند رو تهیه کنیم
    حدود 1300 مد نظرمه
    توی سایت آمازون 1000 دلار قیمت داره
    قیمت ایران بدون بلوری و گرافیک ضعیفتر 1500
    شما چی پیشنهاد میدید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    شهر بهار نارنج ساری

پيش فرض

سلام جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز با تشکر فراوان از شما لطفا کمی از برند گیگابایت صحبت کنید و با توجه به رسمیت شمردن ایران و قرار دادن زبان پارسی در بعضی قسمت های سایت و دادن 2 سال گارانتی شرکت مادر نظر شما در باره ی این برند چیه ؟
    این آدرس قسمت گارانتی هست
    کد:
    این قسمتم ثبت آنلاین محصول
    کد:

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    بندر ماهشهر

پيش فرض

دوستان من یه لپتاپ یک ماه پیش خریدم که این لپتاپو جلو خودم از تو جعبه در اورد و برچسبشو کند که رو جعبه بود و مانع باز شدن جعبع میشد. ولی حالا من شک دارم که ریفربیش باشه چون باتریش لق میزنه و دیویدی رامشم لق میزنه. وقتی درش میارم هم لق میزنه و یه کمی توی دستگاه زیر کیبورد وقتی سکوت همه جارو فرا میگیره انگار که یه چیزی داره جلزو ولز میکنه صدا میده و مدل لپتاپم هم sony vaio f224/fx هست. 1800 هزار تومن نقد یه شبه دادم به یارو. میخواستم شما راهنماییم کنید که چکار کنم؟ یک سال هم گارانتی شرکت هدف گستره. ممنون میشم اگه راهنمااییم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه larantas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

دوستان من یه لپتاپ یک ماه پیش خریدم که این لپتاپو جلو خودم از تو جعبه در اورد و برچسبشو کند که رو جعبه بود و مانع باز شدن جعبع میشد. ولی حالا من شک دارم که ریفربیش باشه چون باتریش لق میزنه و دیویدی رامشم لق میزنه. وقتی درش میارم هم لق میزنه و یه کمی توی دستگاه زیر کیبورد وقتی سکوت همه جارو فرا میگیره انگار که یه چیزی داره جلزو ولز میکنه صدا میده و مدل لپتاپم هم sony vaio f224/fx هست. 1800 هزار تومن نقد یه شبه دادم به یارو. میخواستم شما راهنماییم کنید که چکار کنم؟ یک سال هم گارانتی شرکت هدف گستره. ممنون میشم اگه راهنمااییم کنید
    دوست عزیز یکم با فونت ریز تر هم بنویسی مشکلی پیش نمیاد ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه greenmidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین دودها

پيش فرض فقط 520 دلار

به نظر شما این شرکت کلاهبرداره؟
    کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه SAJAD0936's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر شما این شرکت کلاهبرداره؟
    کد:
    من زبانم خیلی تعریف نداره قیمت اینو کجا زده؟؟؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •