تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 53 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 521

نام تاپيک: همه چیز درباره بازار لپ تاپ ( ایران ، دبی ، چین) و سیاست ها فروش شرکت های ایرانی ، ترفندها ، تقلب !!

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    ممنون از شما دوست عزیز
    واقعا زدن یه دکمه تشکر برای تشکر از این حوصله و دقت و عشق به بچه های این فروم ناچیزه هرچند همین هم برای بعضی دوستان کنتور میندازه .....
    من با اکثر (اگه نگم همش)موافقم.
    اگه میشه یه کم درباره شهر شنجو و خرید از انجا هم توضیح بدین
    2.اگه میشه چند مرکز خرید معروف و مطمئن در دیره رو بعلاوه سایت فروششان معرفی کنید
    3.شما هم الان در بوشهر فروشنده هستید؟و اگه که هستید با همین به اصطلاح نمایندگی ها کار می کنید
    اگر مورد هست که نمیشود این جا بیان کرد تو پیام خصوصی راحت تر میشه مطرح کرد
    باز هم تشکر از شما بابت share کردن تجربیاتتون

2. 2 کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه teknosys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض غیبت!!

سلام

میخواستم عذر خواهی کنم بابت غیبت چهند روزه که به دلیل مسافرت و مشکلات فنی اینترنت بعد از مسافرت بود. دویتان سوالاتی داشتند که با نقل قول جواب خواهم داد.

موفق باشین.

4. 6 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

teknosys جان مطالب جالبی نوشتی ولی در مورد برندهای تایوانی که تو ایران خیلی هم فعال هستن
    و همچنین مارکهای زیاد دیگر ننوشته ای . مثل این برندها : asus , gigabyte , msi , lg , samsung , fujitsu , ....
    سلام

در مورد برندهایی که پرسیدین یکی یکی توضیح خواهم داد. اول در مورد LG و Samsung که در پست های اول اشاره کردم. اونا نماینده رسمی در ایران دارند در لپ تاپ و اون هم به دلیل فروش پایین این محصول در ایران هست. طبق قوانین آمریکا شرکت هایی که بیشتر از 20 میلیون دلار با ایران معامله تجاری داشته باشند به اتهام نقض تحریم ها در معامله با آمریکا و بازار اون کشور منع خواهند شد. فکر نکنم سامسونگ و ال جی در سال 20 میلیارد تومان فروش لپ تاپ در ایران داشته باشند. البته آمار مشخصی هم موجود نیست ولی خوب چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

در مورد Fujitsu و MSI و Asus در پست بعدی که ادامه معرفی سایت های ساپورت و فروش برندهای مختلف هست توضیح خواهم داد.

در مورد گیگابایت هم اطلاعات موسخی ندارم که دلیلش هم واضح است.

موفق باشین.

6. 10 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال elvin_1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Tehran_takhttavos

پيش فرض

سلام

میخواستم عذر خواهی کنم بابت غیبت چهند روزه که به دلیل مسافرت و مشکلات فنی اینترنت بعد از مسافرت بود. دویتان سوالاتی داشتند که با نقل قول جواب خواهم داد.

موفق باشین.
    عزیز پ خ دادم بهتون ممنون میشم جواب بدید.

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

البته دوست عزیز asus در ایران نمایندگی داره و اونهم امرتات هست که حتی سازگار هم یه نمایندگی (یا دلال) از امرتات هستش

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

البته دوست عزیز asus در ایران نمایندگی داره و اونهم امرتات هست که حتی سازگار هم یه نمایندگی (یا دلال) از امرتات هستش
    سلام

گفتم که توضیح خواهم داد. ولی علل حساب این رو داشته باشید تا توضیحات تکمیلی رو بعدا بنویسم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این وبسایت WorldWide support ایسوس هست. همونطور که می بینید اسم ایران نیست. و این نشون دهنده نبود نمایندگی رسمی در ایران هست. بعد از لود شدن صفحه در وسط صحفه بر روی Asus Global Center کلید کنید تا نمایندگی های سرویس و خدمات پس از فروش در دنیا رو لیست کنه. در بالای لیست روی گزینه خاورمیانه کلیک کنید تا نمایندگی های رسمی پشتیبانی محصولات ایسوس رو نشون بده.

موفق باشین.
    Last edited by teknosys; 19-02-2011 at 19:35.

10. 6 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پيش فرض

اینم یه اسپم که تا جند ساعت دیگه پاک میشه
    لپ تاپ میخواستیم بخریما حالا با این وضعیت .....
    نمیدونم باید بگم حرفم رو یا نه فقط میتونم همینو بگم که ما تحریم ها رو دور زدیم مشکلی نداریمبه هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید !

12. 3 کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

اینم یه اسپم که تا جند ساعت دیگه پاک میشه
    لپ تاپ میخواستیم بخریما حالا با این وضعیت .....
    نمیدونم باید بگم حرفم رو یا نه فقط میتونم همینو بگم که ما تحریم ها رو دور زدیم مشکلی نداریمبه هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید !
    سلام

همونطور که خودتون گفتید اسپم هست.

اینکه ما تحریم ها رو دور زدیم و مشکلی نداریم با قسمت اول موافقم ولی مشکلاتی به وجود اومده که در پست های قبلی عرض کردم. این بحث هم به هیچ عنوان سیاسی نیست و اگر شما برداشت سیاسی دارین لطفا برداشت خودتون رو به عموم نسبت ندین. این خلاف ارزش های بحث آزاد هست.

اگه بخوام درباره مشکلات مثال بزنم باید شما رو به تحقیق در باره خدمات پس از فروش شرکت های معتبر خارجی که نمایندگان رسمی شرکت های سازنده هستند تشویق کنم. مثال هایی در پست های قبلی برای دوستان زده شده.

هدف این تایپیک فقط اطلاع رسانی هست.

موفق باشین.

14. 11 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پيش فرض

اسپم 2
    منظور من این بود که ما تحریم ها رو دور نزدیم بلکه تحریم ها ما رو دور زده واگه تحریم نبودیم این مشکلات هم تا این حد حاد نبود

16. 3 کاربر از Microsoft Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام
    ممنون از شما دوست عزیز
    واقعا زدن یه دکمه تشکر برای تشکر از این حوصله و دقت و عشق به بچه های این فروم ناچیزه هرچند همین هم برای بعضی دوستان کنتور میندازه .....
    من با اکثر (اگه نگم همش)موافقم.
    اگه میشه یه کم درباره شهر شنجو و خرید از انجا هم توضیح بدین
    2.اگه میشه چند مرکز خرید معروف و مطمئن در دیره رو بعلاوه سایت فروششان معرفی کنید
    3.شما هم الان در بوشهر فروشنده هستید؟و اگه که هستید با همین به اصطلاح نمایندگی ها کار می کنید
    اگر مورد هست که نمیشود این جا بیان کرد تو پیام خصوصی راحت تر میشه مطرح کرد
    باز هم تشکر از شما بابت share کردن تجربیاتتون
    سلام

ممنون.

در مورد خرید از Shenzhen همونطور که گفتم به دلیل تعداد زیاد کارخانه های سازنده وسائل الکترونیکی به قلب الکترونیک جهان معروف هست. در اون شهر خرید به صورت تعداد بالا و سفارشی و تعیین قیمت نهایی برای کارخونه ها انجام میشه ولی در مورد خرید متاسفانه نمی تونم کمک مستقیمی کنم. چون من مشاور اقتصادی نیستم . اگر کسی سرمایه کافی برای خرید حداقل 1000 دستگاه لپ تاپ داشته باشه مطمئنا راه و روش های خرید رو هم میتونه داشته باشه.

در مورد سوال دومتون باید بگم بستگی به تعداد خرید شما داره. اگر خرید شما تکی هست پس از Jambo Electronic یا Pc center خرید کنید . اگه یه سرچ تو گوگل بزنید آدرس رو پیدا میکنید. اگه خرید شما تعداد هست پس به سایت شرکت مادر برید و نماینده های رسمی فروش که به اونا distributor که به معنای توزیع کننده هست رو پیدا کنید.

در مورد سوم که پرسیدین هم باید بگم که من فروشنده هستم و تعمیرات هم دارم. ولی برای خرید باید بگم که وقتی سرمایه گذارانی که سرمایه های هنگفتی در این بازار سرمایه گذاری کرده اند نمی تونند از نمایندگی خرید بکنند ، من و امثال من هم نخواهیم توانست. در منطقه ما فروشندگان از واسطه ها خرید می کنند ولی به علت اصطحلاک پایین تر نسبت به شرکت های بزرگی که مثلا به دلایل تعداد کارمندان ، تبلیغات ، هزینه های گزافی که بابت حمل و نقل و گمرکی پرداخت می کنند که اینها مستقیما بر روی قیمت نهایی تاثیر میذاره طبیعتا قیمت های پایین تری دارند. البته کیفیت خدمات رو نمیشه بالاتر دونست ولی در کیفیت دستگاه تفاوتی وجود نداره.

فروشندگان در اینجا به خاطر روابطی که دارند با کشورهایی که از اونجا دستگاه ها را وارد می کنند و شناخت ضوابط و قوانین گمرک و یکسری تسهیلاتی که برای ما در نظر گرفته شده هزینه های جانبی واردات پایین تر از وارد کنندگان دیگر هست.

موفق باشین.

18. 10 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •