تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 53 اولاول ... 511121314151617181925 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 521

نام تاپيک: همه چیز درباره بازار لپ تاپ ( ایران ، دبی ، چین) و سیاست ها فروش شرکت های ایرانی ، ترفندها ، تقلب !!

اگه نباشه جاش خالی می مونه teknosys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

جالبه توی ایران ایسوس به همراه سونی در قیمت از همه یک سروگردن جلوتر هستن با اینکه ایسوس طبق فرمایشات شما برند ارزونی هست
    من امروز رفتم بازار برای بررسی 4520 اچ پی رفتم از چند فروشگاه پرسیدم که product no. رو برای چک در اختیارمون میزارن اونم گفت که پروداکت نامبر روی جعبه نوشته شده و پس از آن بهم نشون داد .
    هم پروداکت نامبر نوشته شده بود و هم سریال نامبر
    آیا باز هم ممکنه که سریال و پروداکت نامبر لپ تاپ درون کارتن با آنچه روی کارتن نوشته شده فرق کنه ؟؟؟
    سلام

دوست عزیز پست قبلی رو مطالعه کنید لطفا.

اینکه رو جعبه زده و آیا ممکنه که فرق بکنه با سریال لپ تاپ خیلی بعیده. نمیگم که جایی که رفتین از این کارا میکنن ولی اگر کسی بخواد دستکاری توی سریال دستگاه انجام بده ، هم خود کارتن ، هم سریال زیر دستگاه و هم سریال روی کارتن رو عوض می کنند. ولی بپرسید چرا نمیزارن شما همونجا دستگاه رو از کارتن در بیارید؟ مگه یه برچسب ساده که روی محل باز شدن کارتن زده چه ارزش قانونی داره؟

موفق باشین.

2. 3 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hossein0005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

باز هم سلام
    لطفا اگه میتونین hp رو زودتر برسی کنید . چون میخوام hp بخرم و حیفم میاد از اطلاعات شما راهنمایی نگیرم
    اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

جالبه توی ایران ایسوس به همراه سونی در قیمت از همه یک سروگردن جلوتر هستن با اینکه ایسوس طبق فرمایشات شما برند ارزونی هست
    من امروز رفتم بازار برای بررسی 4520 اچ پی رفتم از چند فروشگاه پرسیدم که product no. رو برای چک در اختیارمون میزارن اونم گفت که پروداکت نامبر روی جعبه نوشته شده و پس از آن بهم نشون داد .
    هم پروداکت نامبر نوشته شده بود و هم سریال نامبر
    آیا باز هم ممکنه که سریال و پروداکت نامبر لپ تاپ درون کارتن با آنچه روی کارتن نوشته شده فرق کنه ؟؟؟

بابا ول کن برید بخرید استفاده کنید اینقدر هم به این حرفها گوش نکنید

خود بازرگانی به اندازه کافی تست میکنه

متاسفانه این تاپیک تقریبا همش جهت منحرف کردن افکار و اطلاعات اشتباه است
    آخه مدل به این جدیدی ریفر نداره که عزیز

5. این کاربر از hasansoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MOZNEB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقایteknosys عزیز ، تو دل مارو خالی کردی همه میگفن ایسوس خیلی با کیفیته ، چیکار کنم ؟؟؟ حالا فهمیدم که چرا توی موارد پیشنهادیتون ایسوس نبود . پس با کیفیت چیه ؟ به یکی از بچه ها گفتم که بابا ما میخوایم یه لپ تاپ بگیریم و از دنیای لپ تاپ خداحافظی کنیم و سرو کارمون هم به نمایندگیهابرا تعمیر نیفته .

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بابا ول کن برید بخرید استفاده کنید اینقدر هم به این حرفها گوش نکنید

خود بازرگانی به اندازه کافی تست میکنه

متاسفانه این تاپیک تقریبا همش جهت منحرف کردن افکار و اطلاعات اشتباه است
    آخه مدل به این جدیدی ریفر نداره که عزیز
    سلام

در مورد بازرگانی و اداره استاندارد و غیره که فکر کنم همه میدونن و نیازی به توضیح نیست.

اگر کسی با اطلاعاتی که میدم منحرف شده مشکل خودشه.

برای اطلاع شما و مثال همین 5010 معروف قبل از اینکه NEW اون بیاد ریفرش اومد به بازار. تقریبا یک ماه جلوتر ریفرش اومد .

موفق باشین.

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

سلام آقایteknosys عزیز ، تو دل مارو خالی کردی همه میگفن ایسوس خیلی با کیفیته ، چیکار کنم ؟؟؟ حالا فهمیدم که چرا توی موارد پیشنهادیتون ایسوس نبود . پس با کیفیت چیه ؟ به یکی از بچه ها گفتم که بابا ما میخوایم یه لپ تاپ بگیریم و از دنیای لپ تاپ خداحافظی کنیم و سرو کارمون هم به نمایندگیهابرا تعمیر نیفته .
    سلام

من هرگز نگفتم ایسوس بی کیفیته!!! موارد پیشنهادی هم که میدم مثل بقیه 80 درصد دلیل انتخاب اون مدلها سلیقه خودم توش دخیله و در حد یک پیشنهاد هست و نه بیشتر. ایسوس قابل اعتمادترین لپ تاپ در سال 2009 انتخاب شده ، پس نه من نه هیچکس دیگه نمیتونه بگه ایسوس بی کیفیته. اساسا توی بازار لپ تاپ دنیا اینقدر رقابت شدیده که بی کیفیتی جایی برای اظهار وجود نداره.

موفق باشین.

8. 7 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

باز هم سلام
    لطفا اگه میتونین hp رو زودتر برسی کنید . چون میخوام hp بخرم و حیفم میاد از اطلاعات شما راهنمایی نگیرم

اگر میخواین HP بخرین این چندتا کار رو قبل از خرید انجام بدین.

1. از جای معتبر بخرید : در ایران جای معتبر با تعریف بین المللی اون فرق داره. در تعریف عامه از جای معتبر میگن نمایندگی شرکت مادر ولی اینجا در ایران جای معتبر یعنی استفاده از تجربیات و مشاهدات دیگران در خرید از جاهای مختلف و مقایسه این تجربیات. پس از هر امکانی برای اطلاع از تجربه خرید دیگران استفاده کن.

2. جعبه دستگاه: اگر جعبه دستگاه پلمپ بود و فروشنده اجازه باز کردن رو نداد (که باید بده ) شما با نگاه کردن به ظاهر جعبه و برچسب های روی اون و مقایسه جعبه های فروشنده های مختلف از اصالت جعبه مطمئن بشین.

3. ریفربیش ها : روی جعبه باید برچسبی که حاوی سریال نامبر و یا Product Number و یا Service Tag یا هر اطلاعات یونیک دیگری که مختص به دستگاه باشه وجود داره. در مورد HP به این آدرس برو و اون رو چک کن. (همونطور که در پست های قبلی گفتم خیلی هم نمیشه به این سیستم اعتماد داشت ، ولی انجام این کار بهتر از انجام ندادنش هست!!) :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با کشورهای آمریکا ، امارات ، چین و در آخر اگر هیچکدام جواب نداد با هند امتحان کن.

باید یه همچین پاسخی بده:

4. چک کردن کانفیگ دستگاه : به آدرسی که در پست های قبلی دادم برو و موجودی مدل دستگاه رو برای خاورمیانه و قطعات شرکتی اون رو چک کن.

5. گارانتی : اگر در شهرستان هستید گارانتی رو نخواید بهتره. چون هزینه فرستادن دستگاه به تهران و هزینه ای که بابت گارانتی میدید بیشتر از هزینه تعمیر اون در صورت خراب شدن هست. ولی اگر تهران هساتید از گارانتی های معروفتر استفاده کن. البته معروف بودن دلیل بر کارا بودن نیست ولی حداقل بهتر از استفاده از گارانتی های فروشگاه های بدون پشتوانه فنی و تخصصی هستند.

موفق باشین.

10. 4 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hamed_m2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

سلام دوستان

می خوام یک فروشگاه فروش لپ تاپ بزنم، اطلاعاتی در مورد اینکه چطور باید نمایندگی فروش رو بگیرم و چه چیزهایی

میخواد (چقدر اعتبار و ...) و اینکه از چه شرکتهایی، گارانتیها و برندها رو واسه فروش پیشنهاد میکنید؟

حقیقت نمی خوام بدون تحقیق برم جلو

ممنون میشم راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

سلام دوستان

می خوام یک فروشگاه فروش لپ تاپ بزنم، اطلاعاتی در مورد اینکه چطور باید نمایندگی فروش رو بگیرم و چه چیزهایی

میخواد (چقدر اعتبار و ...) و اینکه از چه شرکتهایی، گارانتیها و برندها رو واسه فروش پیشنهاد میکنید؟

حقیقت نمی خوام بدون تحقیق برم جلو

ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام

امیدوارم موفق باشین. ولی نمایندگی فروش از کی بگیری؟ شرکت مادر؟ یا شرکت های ایرانی وارد کننده؟

اگر منظور شما شرکت مادر هست، پس پست های قبلی رو نخوندین. ولی شرکت های داخلی اگه منظور شماست ، اولا که اکثر این شرکت ها خیلی روی نمایندگی شهرستان کار نکردن. ولی از همون تعدادی که به شهرستانی ها نمایندگی میدن اونی رو انتخاب کن که سبد محصولات و تعدد مارکاش بیشتر باشه. در مورد اعتبار اطلاعی ندارم. گارانتی های معروف هم فرق چندانی ندارند.

تحقیق توی این بازار جزو واجباته. اگه 500 میلیون هم داشته باشی ولی اطلاعات نداشته باشی نمی تونی دوام بیاری.

لطفا ادامه ندین و سئالات رو در تایپیک مخصوص خودش (اگه باشه!!) مطرح کنید.

موفق باشین.

13. 3 کاربر از teknosys بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    یه بار گفتی به انتخاب من که ph3150 بود نمره ی 0.85 میدی
    حالا یه سوال
    با شرایط من که در زیر میگم چه مارک و مدلی بالاترین نمره رو میدی؟
    بودجه:1.200.000 تا 1.300.000
    کاربرد: مهندسی عمران و البته کارهای گرافیکی در حد نسبتا بالا
    هرچه سبکتر بهتر
    شارژ طولانیش خیلی برام مهمه
    زیبایی: میدونی که بعد از اپل اچ پی هه
    و هرچی که خودت میدونی
    اگه راهنماییم کنی ممنون میشم
    چون میخوام حداکثر همین هفته یه لپتاپ بگیرم
    و از اینکه برای اولین بار یه مشورت اینترنتی کردم و به اون اعتماد کردم پشیمون نشم
    خیلی ممنونم

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

سلام دوست عزیز
    یه بار گفتی به انتخاب من که ph3150 بود نمره ی 0.85 میدی
    حالا یه سوال
    با شرایط من که در زیر میگم چه مارک و مدلی بالاترین نمره رو میدی؟
    بودجه:1.200.000 تا 1.300.000
    کاربرد: مهندسی عمران و البته کارهای گرافیکی در حد نسبتا بالا
    هرچه سبکتر بهتر
    شارژ طولانیش خیلی برام مهمه
    زیبایی: میدونی که بعد از اپل اچ پی هه
    و هرچی که خودت میدونی
    اگه راهنماییم کنی ممنون میشم
    چون میخوام حداکثر همین هفته یه لپتاپ بگیرم
    و از اینکه برای اولین بار یه مشورت اینترنتی کردم و به اون اعتماد کردم پشیمون نشم
    خیلی ممنونم

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

ضمنا شهرستان چالوس هستم
    هم شهرستانه و هم به تهران نزدیکه3.5 ساعت
    حالا شهرستان و بدون گارانتی بگیرم یا تهران و با گارانتی(البته هزینه ی رفت و برگشت هم که داره)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •