تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 68 از 77 اولاول ... 1858646566676869707172 ... آخرآخر
نمايش نتايج 671 به 680 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

این سفارش حاوی یک تبلت بوده متاسفانه اصلا بسته بندی خوب نبود و تبلت راحت تو بسته بندی به شدت بازی میکرد و جابجا میشد و بسته بندی داخلش هیچ نگهدارنده ای نبود که تبلت رو نگه داره تکون نخوره .

ظاهرا یادشون رفته براتون کیسه هوا بزارن
    من چندین بار ازشون خرید کردم هر بار هم برام کیسه هوا قرار دادن تا جنس مشکلی براش پیش نیاد
    فکر کنم این مورد شما سهل انگاری بعضی از کارکنانشون بوده
    حتما این مورد رو بهشون گوشزد کنید تا این جور اتفاقات برای کس دیگه ای نیافته

2. 2 کاربر از *Forgotten* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

همان طور گفتم الان بزرگترین ضعف دیجی کالا کم بودن نیرو در بخش پشتیبانی و بخش شکایات هست و خیلی از ایمیل ها و شکایات بی پاسخ میمونه یا باید خیلی پیگیر باشی تا به نتیجه برسی... یکی از بزرگترین مشکلات یک سیستم همین مورد میتونه باشه

4. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز *Forgotten*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ?What

پيش فرض

همان طور گفتم الان بزرگترین ضعف دیجی کالا کم بودن نیرو در بخش پشتیبانی و بخش شکایات هست و خیلی از ایمیل ها و شکایات بی پاسخ میمونه یا باید خیلی پیگیر باشی تا به نتیجه برسی... یکی از بزرگترین مشکلات یک سیستم همین مورد میتونه باشه
    همینکه بهش چنتا میل بزنید و عکس بسته بزارید و پیام بدید بازم بی تاثیر نیست
    بنظرم بهترین کاری میتونید بکنید اینه که توی بخش نظرات این مطلب رو بزارید تاثیرش بیشتره
    تنبیه خوبیه براشون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

واقعا چرا آدم یک کاری کنه که کسی محلش نزاره؟
    انصافا الان کل جنس هاش رو بگه نصف قیمت کردیم، من یکی نمی رم تو سایتش اصلا سر بزنم. چون میدونم واقعا خالی بندی هست مثل قبلا.

تنها راهش ایجاد فروشگاه هایی مثل دیجی کالا به تعداد زیاد هست تا رقابت بیوفته و کیفیت کارشون بره بالا
    چون واقعا من یکی حوصله رفتن دم مغازه و چونه زدن با هر کسی رو برای خرید جنس ندارم و اینترنتی رو ترجیح میدم

7. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

کسی از تخفیفات یلدا استفاده کرده ؟؟

من که هرچی رفتم پیراهن و کاسه و بشقاب و آچار بود !
    بجز صفحه اصلی که چنتا لپ تاپ و پاور بانک و گوشی گذاشته بودن اونم با 5 تا 11 درصد تخفیف

9. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بعضی از تخفیفا خوب بودن ؛ ولی بازم اون جنسهای+80درصد با 50 درصد تخفیف بودن!
    کلاً خرید از دجیکالا تو اینجور موارد بدون تحقیق و خبر داشتن از قیمتها اشتباهه.
    من یه عطر خریدم با ارسال 98 تومن ، سایتهای دیگه ارزونترینشون 120 میدادن(به جز هزینه ارسال)

ضمناً ارسالشون هم ظاهراً مشکلی نداره ، من دیروز پرداخت کردم ، الان اسمس اومد فردا دستم میرسه (شهرستان ، فروشنده غیردیجیکالا)
    Last edited by taghi_ramzi; 20-12-2017 at 19:58.

11. 4 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دیجیکالا خیلی ضعیف شده تازگیا، دفعه قبل خرید کردم آوردن در خونه گفتن ۲۰ تومن باید بدی کد تخفیفت قبول نشده، مجبور شدم بدم، خلاصه شو بگم که سر همین ۲۰ تومن من ۴ بار مجبور شدم زنگ بزنم تا پولو برگردونن بهم، هربارم نیم ساعت معطلی داشت انقدر تو صف بودم، حساب کردم دیدم نزدیک ۱۰ هزار تومن پول شارژ دادم. اپراتورهاشم بعضیا رفتار مناسبی ندارن با بی حوصلگی جواب میدن. این دفعه هم، یک هفته اس خرید کردم، مشهد هستم، سه روزه نوشته بسته به مامور تحویل داده شد، پیام هم اومد که بسته تا ۲۴ ساعت آینده تحویل میشه، بعد ۳ روز هنوز نیاوردن واسم. پیشنهاد میکنم ایمیلی هم پیگیر چیزی نشین چون یه هفته طول میکشه جواب بدن. درسته خرید اینترنتی راحت تره و دردسرش کمتره ولی اگه قرار باشه واسه هر خرید یک هفته ذهنت درگیر باشه و انتظار بکشی همون بهتر که بری بازار خودت خرید کنی. متاسفانه دیجیکالا هیچ رقیبی نداره، خودشونم اینو میدونن واسه همین اهمیتی نمیدن به گلایه های مردم. امیدوارم یه رقیب پیدا کنن تا یکم به خودشون بیان و یکم ارتقا بدن خدماتشون. تا اون موقع من دیگه خرید نمی کنم ازشون.

13. این کاربر از andriy70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

این تخفیفات شب یلداش که واقعا مسخره بود! مثلا الان سر ساعت که پیشنهاداش آپدیت میشد ، برای دو زمان متفاوت من همون دقیقه اول اومدم یک هارد بگیرم و تا تکمیل کردم خریدمو موقع پرداخت پیغام داد که جنس مورد نظر تموم شده!! یعنی به دو دقیقه!! حالا یا سر کاری بوده! یا هم اینکه کلا از اون جنس دو تا دونه گذاشته و احتمالا خودشون هم برداشتن!!!

15. 3 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من خداروشکر تا الان راضی بودم بجز یک مورد که اونم با ایمیل حل شد
    1- محل کارم تهران بود تو پیشنهاد شگفت انگیز چندتا خرید کردم + یدونه فلاسک چای شیشه ای محل تحویل تهران زدم
    برگشتنی کرج حواسم نبود کارتن داخل ماشین از رو وسایلا افتاد کف ماشین اومدم خونه بسته رو باز کردم دیدم بله شیشه فلاسک پودر شده
    خدایی خودمم نمیدونستم تو ماشین من شکست یا موقع تحویل شکست ( موقع تحویل چک نکردم)
    با پشتیبانی تماس گرفتم ماجرارو کامل تعریف کردم حتی گفتم احتمالش هست وفتی من جابجا کردم شکسته
    در کمال تعجب گفتن این وظیفه ماست کالا سالم تحویل مشتری بدیم پیک فرستادن فلاسک پس گرفت منم دیگه فلاسک نخواستم پولشو زدن به حسابم
    2- یک مورد هم هارد وسترن بود قرار بود پنجشنبه تحویل بگیرم که پیکشون نیاورد پشتیبانی گفت جعمه تعطیله شنبه تحویل میدیم منم یه ایمیل به شرکت زدم گفتم بخاطر بسته پنجشنبه مهمونی نرفتم
    جمعه ظهر دیدم پیک بسته رو آورد کلی هم معذرت خواهی کرد و رفت شرکت هم تو ایمیل بخاطر تاخیر و تحویل ندادن پیک معذرت خواهی کرد
    در کل من از دیجی کالا راضی ام جنسای اصلی بهت تحویل میدن مشکلی هم باشه تعویض میکنن

17. 3 کاربر از amirtehrani93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

Last edited by xshya; 27-02-2018 at 09:42.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •