تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 69 از 77 اولاول ... 1959656667686970717273 ... آخرآخر
نمايش نتايج 681 به 690 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

چند حالت داره اما بهتره خودت اعتراف کنی وگرنه بقیه حدس بد میزنن 1
    - رابطه بسیار نزدیک شما با رئیس شرکت با همه کارمندای پشتیبانی رابطه داریپس اسم شما واقعا امیر نیست
    ای کاش دو حالت اولی درست بود حداقل با لیسانس تو خط تولید یه شرکت دیگه مشغول نبودم
    فقط خواستم تجربیات با دوستان در میان بذارم تا بهتر تصمیم بگیرن
    البته انتقادی که وارد کردم دوبار تکرار شده
    اینکه بعد سفارش پشتیبانی زنگ زده ساعت تحویل باهام چک کرده و فرضا گفته فردا 11-14 تحویلی میدیم این ساعت شده 8 شب !
    برای یه فروشگاه اینترنتی این تاخیر فاجعه است
    ولی خوبیشم اینه جنسش اصله و گارانتیش معتبره

2. 2 کاربر از amirtehrani93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

اینم از تجربه خرید اخرم تا الان ( من در استانی هستم که طبق گفته خودشون اگر قبل از ظهر خرید تکمیل بشه امکان تحویل 24ساعته هست)
    دیروز (یکشنبه) ساعت 11 صبح سفارش دادم و پول رو هم واریز کردم تا الان( دوشنبه) که ساعت 14هست تازه رسیده به مرحله آماده سازی سفارش حالا کی از اینجا در بیاد و بدستم برسه تو همین پست اپدیت می کنم.(24 ساعت تموم شده تا همین حالا امکانش ممکن نشده شاید جمعه بعد)
    اپدیت 1: الان(دوشنبه) که ساعت 17 هست تازه از مرکز پردازش خارج شده و هنوز به مرکز توزیع نرسیده
    آپدیت 2: امروز (چهارشنبه) ساعت 11 دقیقا بعد از سه روز تازه رسیده به دست مامور تحویل ببینم تا امشب می رسه بدستم
    آپدیت 3: در نهایت امروز (چهارشنبه) ساعت 19 بعد از سه روز و 6 ساعت به دستم رسید.
    اگر تعطیلی دیروز (سه شنبه) رو در نظر بگیرم در کل بعد از دو روز و 6 ساعت پس ار سفارش مرسوله به دستم رسید.
    بسته بندی خارجی خوب بود ولی مرسوله داخلش با ضربه گیر های مشمایی که هوا توش هست فقط از یک سمت پوشیده شده بود و سمت دیگه چیزی نبود به همین دلیل خود مرسوله داخلش لق می زد.( مشخص بود با عجله بسته بندی شده).
    خود مرسوله که بسته بندی خودش رو داشت و از این بابت مشکلی نداشت.
    در مجموع کل فرایند خرید رو از 10 عدد 8 رو می دم.
    Last edited by dvb55; 21-02-2018 at 20:42.

4. 2 کاربر از dvb55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یک بار سفارش اشتباه بهم دادن بعد یک ماه و نیم پیگیری بازم 30 هزار تومان پول منون خوردن.من که راضی نیستم

6. 3 کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shamsoddin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

دوستان کسی میدونه ارسال اکسپرس جمعه هام هست یا نه ؟
    چهارشنبه سفارش بوده و الان زده حروج از مرکز پردازش

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام
    دوستان من چند سال پیش از دیجی کالا خرید کردم همین یک ماه پیش هم خرید کردم.

اومدم بگم که :

بسته بندی دیجی کالا نسبت به قبل خیلی خیلی افت کرده . به خدا افتضاح شده !!!!!!!!!!!!!! همین جوری کالا رو میندازن داخل کارتن بدون بالشتک هوا بدون چسب درست و حسابی بدون فاکتور داخل جعبه انگار یک بچه بسته بندی الکی کرده

دیگه به مشتری مثل قبل پاسخگو نیستند !!!!!!!!

گول تضمین قیمت رو نخورید !!!!!!!! من کالایی خریدم و چندین فروشگاه رو معرفی کردم که حداقل 15 هزارتومن زیر قیمت بودن اما هیچ پاسخگو نبودند !!!!!!!!!!!!
    Last edited by mojt90; 07-07-2018 at 07:13.

9. 4 کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه hady1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان من چند سال پیش از دیجی کالا خرید کردم همین یک ماه پیش هم خرید کردم.

اومدم بگم که :

بسته بندی دیجی کالا نسبت به قبل خیلی خیلی افت کرده . به خدا افتضاح شده !!!!!!!!!!!!!! همین جوری کالا رو میندازن داخل کارتن بدون بالشتک هوا بدون چسب درست و حسابی بدون فاکتور داخل جعبه انگار یک بچه بسته بندی الکی کرده

دیگه به مشتری مثل قبل پاسخگو نیستند !!!!!!!!

گول تضمین قیمت رو نخورید !!!!!!!! من کالایی خریدم و چندین فروشگاه رو معرفی کردم که حداقل 15 هزارتومن زیر قیمت بودن اما هیچ پاسخگو نبودند !!!!!!!!!!!!
    منم از سال 92 ازشون خرید می کردم و تا الان بالای 100 تا خرید ازشون داشتم. اون اوایل واقعا خیلی خوب بودن! برای تک تک مراحل با sms اطلاع رسانی می کردن و خیلی سریع هم کار می کردن. معمولا دو ساعت بعد از سفارش بسته رو به پست تحویل میدادن! تحویل اکسپرس که اومد بازم خوب بودن. یادمه یه چراغ قوه 250 تومنی ازشون خریده بودم ولی بعد از اینکه بسته رو باز کردم و با چراغ قوه کار کردم، ازش خوشم نیومد و اونا با وجود باز بودن بسته و نبود هیچ گونه اشکالی پولم رو سریع و کامل پس دادن. اون روزا با خیال راحت ازش خریدهای چند میلیونی می کردم.
    ولی از وقتی فروشنده های متفرقه وارد شدن دیگه دیجی کالا اون دیجی کالای سابق نشد! یه دستگاه تشخیص اسکناس جعلی خریدم 30 تومن. تو مشخصاتش نوشته بود هم با برق و هم با باتری کار می کنه ولی وقتی بازش کردم دیدم جای باتری نداره. کلی با مسئولش صحبت کردم تا قبول کنن دستگاه اشکال داره! بهرحال بعد از یه ماه و نیم (اونم بعد از چند بار یادآوری) پولم رو واریز کردن
    چند تا سفارشی که بعدش دادم هم واقعا ناامیدم کرد. اکثرا بسته بندی خیلی بد بود یا پاره شده بود. بسته بندی بعضی وسایل (مثل یه پاوربانک 140 تومنی) باز شده بودن و به نظر دست دوم میومد. یا یه صابون گرون قیمت آلمانی سفارش داده بودم، همینجوری گذاشته بودنش تو نایلون معمولی فرستاده بودن! یعنی بسته بندیش در حد صابون گلنار هم نبود!!! انگار نه جعبه ای داشته نه بسته بندی درستی
    الانم که اکثر موبایل ها و لوازم خانگیش رو زده ناموجود و قیمت هاش معمولا بالاتر از قیمت بازاره! نمونه اش همون آیفون ایکس بود که تا 12 میلیون قیمت گذاشته بود!
    دیگه فقط خریدهای کوچیک و ضروری که معمولا زیر صد تومن درمیاد رو ازش انجام میدم و تا واقعا مجبور نباشم از دیجی کالا خرید نمی کنم.

11. 4 کاربر از hady1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با درود. دو سه تا نکته عرض کنم من باب خرید از دیجیکالا

من از سال 90 ازشون خرید میکنم. دیجیکالا جنس ارزون هم داره، جنس گرون هم داره، جنس داره نصف قیمت بیرون، جنس داره 5-6 برابر قیمت بیرون. از موقعی که فروشنده های دیگه اضافه شدن، قیمتهای فضاییشون بیشتر شده؛ پس بدون تحقیق خرید نکنید. هم از مغازه ها، هم از سایتها تحقیق کنید.

از موتور جستجوهایی مثل ترب ، ایمالز و مشابهاتشون استفاده کنید و قیمتهای نرمال رو بدونید. موتورهای تخصصی تر هم هستن، مثل عطرافشان برای عطر و موبایل.آی آر برای موبایل، حتی زدن اسم جنس+"قیمت" تو گوگل هم خوبه

بعضی جنسهای چینی ارزون بی کیفیت و آشغال هستن که حتی آکبندشون هم ممکنه سالم نباشه. به هیچ وجه از این چور چیزا از دیجکالا نخرید و از فروشگاههای فیزیکی بخرید.

اگه نیاز فوری به یه کالا دارید، روی زمان ارسالی که میگن حساب نکنید و بدترین حالت رو در نظر بگیرید.

تو خرید اصلاً عجله نکنید، حتماً کامنتهای زیر جنسها رو بخونید. یعضی کامنتهای منفی یا حتی مثبت رو تایید نمیکنن، ولی تو همون تاییدشده ها هم نکات خوبی هست. اگه جنس مورد نظرتون تو فروشگاههای خارجی مثل آمازون هست کامنتهای اونجا رو هم بخونید.

موقع فروشهای ویژه بیشتر مواظب باشید. تو چند ماهه اخیر، همه فروش ویژه ها در واقع یه تعداد جنس با همون قیمتهای قبلی یا بالاتر بودن.

توصیه تخصصیم درباره عطر: عطر فیک و بنجل الان تو دیجیکالا از عطرهای اصلی بیشتره. اگه از برندها، نتها و قیمتها اطلاع ندارید به هیچ وجه عطر نخرید ازشون.

درباره بسته بندی، من فکر میکنم چون شبکه توزیعشون اختصاصیه و دست غریبه نمی افته، خودشون با بسته ها با دقت برخورد میکنن و به همین دلیل بسته ها رو سبکتر و با ضربه گیر کمتری به دست یوزر میرسونن. من تا حالا مشکلی که ناشی از بسته بندی باشه نداشتم.

13. 7 کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

دیگه

تضمین قیمت / کد تخفیف رو قبول نمیکنن / بهونشون اینه که فروشنده دیجی کالا نیست !!!!!!!!!

15. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

دوستان اگر میخواین یه کالا رو درست و درمون بخرید, در روزهای عادی (غیر مناسبتی) بخرید کلی هم سود میکنید

الحمدالله مناسبت ها برای سایت های مثل دیجی کالا صرفا شدن دلیل واسه بالا بردن ترافیک و بازدید سایت. یه قیمت الکی میزنن ولی هیچی نمیفروشن.

-------------

اگر قسمت شد قراره برای کریسمس یه لپ تاپ از امریکا بگیرم. یه review میزارم برای دوستان از مقایسه ی نحوه خدمات دهی شیطان بزرگ با فروشگاههای ملت عزیز ایران
    Last edited by Public Enemy; 23-07-2018 at 21:02.

17. 4 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من فقط میدونم اجناس معیوب رو برای بخش پیشنهادات ویژه هر روز ردیف میکنن و میفروشن

19. این کاربر از years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •