تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 77 اولاول ... 23456789101656 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

داره خودمونی میشه kgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

سلام

مطالب این صفحات رو به مسئولان دیجی کالا ارسال کردم، قول دادند بخونند و هرجا نیاز به اصلاح داشت، انجام بدن.

2. 3 کاربر از kgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام و بدون هیچگونه داوری در موضوع عرض می کنم که تا به حال 2 بار از دیجی کالا خرید کردم که راضی بودم

4. این کاربر از علی مقدس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

rpf

اگه نباشه جاش خالی می مونه rpf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوستان..اینو اول بگم نه مدیر دیجی کالا هستم و نه فامیلمون هستن و نه کاربر تازه وارد هم هستم
    من از سال 89 یه چند تا کالا به شرح زیر از این سایت خریدم و تا حالا مشکل خاصی نداشتن و ان شاالله هم نخواهند داشت..

1. لپ تاپ hp pavilion dv6 2300t
    2. دوربین سونی h55
    3. گوشی موبایل Galaxy SIII
    4. پرینتر کانن mx374
    5. هندزفری بلوتوث Jabra EasyGo

به نسبت شهر ما(سنندج) و استعلام از شهرای بانه و سقز قیمت ها کمی پایین تر بودند..اطمینان از گارانتی و بیمه وجود داشت ولی کالاهای این شهرای اطراف خودمون معلوم نیست از کجا میارن و هیچ کس پاسخگو نیست..حداقل دیجی کالا یه نفر داره جوابگو باشه..بسیاری از مدل های جدید لوازمو داره مثلا اینجا باید بری 10 15 مغازه بگردی تا اینکه اون جنسو پیدا کنین..بعدش اینجا از هر مدل یکی دوتا میارن و همه چیزشو باز میکنن میزارن جلو ویترین تا همه ببینن ولی حداقل اونجا عمده فروشیه احتمالش کمه همچین کاریو بکنن(شاید هم بکنن خدا میدونه و وجدان خودشون)..جنس ها هم همه آکبند و بدون هر ایرادی بوده تا حالا خریدم و همین خرید آخرم که چند هفته پیش بود اون هندزفری اینجا میدادن 95 تا 100 خود سایت هم میداد 85 ولی چون فروش ویژه بود دادن 65 و این خیلی به صرفه بود(این طرح پیشنهاد شگفت انگیز طرح جالبیه تو هر روز یه 2 3 محصولیو اینجوری میدن) کاملا با گارانتی نامداران و هولوگرام اونجا و اون برچسپ طرح شبنم بود..خلاصه همه چیزای اصل بودنو داشت

6. این کاربر از rpf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال shamabady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

منم چند وقت پیش یک تلویزیون lg 42 اینچ 2میلیون 600 خریدم که نسبت به بازار شهر ما 150 ارزونتر بود و بعد یک روز هم دستم رسید و هیج مشکلی هم نداشت کاملا هم راضیم
    قبلا هم یکی دو خرید دیگه ازش داشتم همه چیش او کی بوده
    ولی من خودم تا زمانی که به یه جنس تو بازار دسترسی داشته باشم و قیمت هاش هم با قیمت های خرید اینترنتی زیاد تفاوتی نداشته باشه سراغ خرید اینترنتی نمیرم
    ولی خداییش از حق نگزریم اگه بحث خرید و و قیمت و اعتبار فروشگاه ها رو بگزریم دی جی کالا این مزایا رو داره که هیج کدوم از فروشگاهها ندارن
    1. اطلاعات کامل و دقیق تمام کالا ها و نقد و بررسی اون که انتخاب کالا رو خیلی برای ادم راحت میکنه
    2.بعضی وقت ها off های خیلی خوبی میده مثلا جند هفته پیش تو فروش ویژه لرد آندروید 35 تومنی رو 20 تومن گرفتم که با اون کیفیت بالا 22 تومن فقط پول دی وی دی خامش میشد
    3. رسانه تصویری دیجی کالا
    4.سرعت بالای لود شدن سایت و طراحی حرفه ای ان
    در کل من به شخصه
    بیشتر استفادم از این سایت ها برای گشتن کالای مورد نظرم و همچنین به دست اوردن حدود قیمتی اونه و اگر به یه کالایی نیاز داشته باشم که تو بازار شهرمون نباشه و یا گرون باشته دست به خرید اینترنتی میزنم
    تا الانم از هر سایتی خریدم خدارو شکر به مشکلی نخوردم
    Last edited by shamabady; 19-01-2013 at 00:50.

8. 3 کاربر از shamabady بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه haddadha23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    نرجه

پيش فرض

با سلام
    من تا حالا خرید اینترنتی نداشتم اما نکته جالب این تایپیک اینه که اگه دقت کنین پروفایل اونایی که از دیجی کالا طرفداری کردن به صورت "در آغاز فعالیت" هستش یعنی ( فکر میکنم ) از کارکنان یا مدیران دیجی کالا اومدن و ثبت نام کرئن و یا علی طرفداری از کار خودشون...
    این فقط نظر شخصی من بود.
    با سلام .تا حالا حدود 3 میلیون تومن خرید از سایت دیجی کالا داشتم و شکر خدا تا حالا به مشکلی بر نخوردم. لپ تاپ خرید داشتم ازشون،فلش مموری ،چندتا دوربین دیجیتال عکاسی،تی وی،مودم،گیرنده دیجیتال و....قیمت هاش اکثرا پاینتتر از سایتهای دیگه همچنین مغازه هاست.مخصوصا فروش ویژشون که فوقالعاده است.به جرات میتونم بگم بهترین و معتبرترین و به روزترین سایتی که بشه تو ایران ازش خرید اینترنتی انجام داد دیجی کالاست.در ضمن هیچ نسبتی هم باهاشون ندارم و این نظر شخصی من بود.

10. 2 کاربر از haddadha23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    بنده هم از مشتری های digikala هستم و تا به حال هیچ مشکلی که نداشتم هیچ. خیلی هم ازشون راضی هستم و حتی یک مورد هم شخصا به دفترشون مراجعه کردم و همه خوش برخورد و خون گرم بودن بغر از یه خانم توپولی که آخر سر پول رو تحویل میگرفت.
    اینم لیست خریدای من :

اولیش این بوده :
    مبلغ نهایی تعداد تخفیف قیمت واحد محصول
    1,139,000 1 0 1,139,000 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خدمات طلايي ديجي کالا (يکماه تعويض + يکسال تعمير)
    رنگ مشکي
    0 1 0 0 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    1,139,000 جمع خرید شما نحوه ارسال : پيک ديجی کالا
    وضعیت پرداخت : پرداخت شده
    وضعیت سفارش : سفارش ارسال شده است
    0 تخفیف هدایا
    0 تخفیف عضویت
    0 تخفیف
    0 هزینه ارسال
    1,139,000 تومان جمع قابل پرداخت

این دومیشه :

1,368,000 1 7,000 1,375,000 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گارانتي يکساله هماهنگ نماينده رسمي تبلت هاي ايسوس + بيمه نامه بدنه بيمه ايران
    داراي صفحه کليد فارسي کامل | همراه با Adata S102 Pro 8GB رايگان
    1,375,000 جمع خرید شما نحوه ارسال : پيک ديجی کالا
    وضعیت پرداخت : پرداخت شده
    0 تخفیف هدایا
    7,000 تخفیف عضویت
    0 تخفیف
    0 هزینه ارسال
    1,368,000 تومان جمع قابل پرداخت

این سومی :

699,000 1 50,000 749,000 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بدون گارانتي (سرويس ويژه ديجي کالا: 48 ساعت مهلت تست پس از دريافت کالا)
    موجود در رنگ هاي مشکي و نقره اي
    749,000 جمع خرید شما نحوه ارسال : تحویل حضوری
    وضعیت پرداخت : پرداخت در حین تحویل کالا
    0 تخفیف هدایا
    0 تخفیف عضویت
    50,000 تخفیف
    0 هزینه ارسال
    699,000 تومان جمع قابل پرداخت

اینم این اواخر خریدم :

37,000 1 1,000 38,000 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گارانتي مادام العمر شرکت آي تي
    موجود در رنگ خاکستري
    38,000 جمع خرید شما نحوه ارسال : پيک ديجی کالا
    وضعیت پرداخت : پرداخت در حین تحویل کالا
    0 تخفیف هدایا
    1,000 تخفیف عضویت
    0 تخفیف
    3,500 هزینه ارسال
    40,500 تومان جمع قابل پرداخت

به نظرم خیلی هم سایت خوبیه

12. 2 کاربر از mohy_heidari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال EngineeR EhsaN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

حدود یه هفته پیش از سایت دیجی کالا دوربین فوجی فیلم سفارش دادم که واقعا کم پیدا میشد! فردای سفارش حدوداس ساعت 2 زنگ زد و با خیلی احترام صحبت کرد و همه چی رو اوکی کردیم، فرداش بسته دوربین با هدیش برام اومد! هولوگرام اورجینال و برچسب شبنم هم روش بود که خیالم از خریدم راحت شد! بنظرم کیفیت کار و سرعت و دقتی که داشتن منو مجاب کرده برای خریدهای بعدیم اول به این سایت یه سری بزنم

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

برای خرید اینترنتی سایت کاملیه فقط گرونتر از جاهای دیگه(تا جایی که من دیدم) میده
    یه حدود 50 تومن گرونتر البته تقریبا

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

چه میدونستم ؟ گول گارانتیش و بیمه ایرانش رو خوردم . اشتباه کردم ولی خدارو شکر که دوربین رو نخریدم . و گرنه با اینکار به شخصیت خودم و همه خریدارها توهین کرده بودم .
    من موندم چجوری رتبه بهترین سایت اینترنتی رو گرفته . یعنی واقعا تو این زمینه نظارتی نیست ؟ کجا میشه شکایت کرد ؟؟؟
    یعنی اینهمه عصبانیت برا گرفتن تخفیف ؟؟

اساس کاریه دیجی کالا دادن تخفیف نیست . میشه جاهایی فروشنده به واسطه آشناییت تخفیف بده ولی قیمتهاش مقطوعه

برا گرفتن و نگرفتن تخفیف که فقط در مشور ما مرسومه شکایت میخواید بکنین ؟؟ برا بدلحن بودن به مدیریت فروشگاه هم میگفتین جلو شما یه توپ و تشر میرفت ( شاید البته ) ولی این هم جایی برا شکایتش تعبیه نشده در قانون !

دیجی کالا و سایتهای خرید بیشتر از اینکه به معتبر بودنشون آدم بخواد خرید کنه برا حمل و نقل پستیشونه که خرید میکنه . وگرنه اگه شرایط پرس و جو و داشتن وقت برای مقایسه قیمتها و برندهای مختلف باشه به هیچ وجه خرید از سایت که اجناس محدودی دارن عقلانی نیست مگر اینکه مث شهر ما خدمات پستی دیجی کالا هنوز راه نیفتاده باشه و باید برای خرید به شعبه مذکور واقع در ضیابری رشت رفت . فعلا هم که مشغول تغییر دکوراسیون هستند .... اسم تاپیک با اکثر پستها همخونی نداشت !

16. این کاربر از MoJtaBa.R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rafsanjan gsm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    In My Soul

پيش فرض

من هم تا الان حدود چهار میلیون از دی جی کالا خرید داشتم و راضی بودم از خریدام فقط الان حدود چهار پنج روزه یه گوشی سفارش دادم ولی هنوز ارسال نکردند زنگ هم که میزنم میگن همین امروز ارسال میکنیم ولی باز ارسال نمیکنند ، نمیدونم چرا ایندفه دارن اینقد اذیت میکنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •