تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 77 اولاول ... 2161676869707172737475 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام،تو دیجی کالا میشه،نوع ارسال پستی رو خودمون مشخص کنیم؟؟یا انتخابش دست خود دیجی کالاس؟؟

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

سلام،تو دیجی کالا میشه،نوع ارسال پستی رو خودمون مشخص کنیم؟؟یا انتخابش دست خود دیجی کالاس؟؟
    بله .

ولی کالاهای بزرگ مانند یخچال و ... با خود دیجی کالاست

3. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بله .

ولی کالاهای بزرگ مانند یخچال و ... با خود دیجی کالاست
    من چون خوزستانم،معمولا 6 و 7 روزه میرسه،با پست پیشتاز،حالا میتونم پست بهتری سفارش بدم که مثلا 2 یا 3 روزه برسه؟ و تفاوت قیمت رو میدونید چقدر درمیاد نسبت به پست پیشتاز؟

ممنونم

آخر فروم باز mojt90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016
    محل سكونت
    در سایت های :::::مای موویز - والا مووی - کینگ مووی و imovies-dl ::

پيش فرض

من چون خوزستانم،معمولا 6 و 7 روزه میرسه،با پست پیشتاز،حالا میتونم پست بهتری سفارش بدم که مثلا 2 یا 3 روزه برسه؟ و تفاوت قیمت رو میدونید چقدر درمیاد نسبت به پست پیشتاز؟

ممنونم
    بستگی ه وزن کالا داره. خود دیجی کالا سرویس اکسپرس داره که 2 یا 3 روزه میرسه . قیمت هم بسته به وزن هست

6. این کاربر از mojt90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

بی کیفیت و بنجل فروشی شده، کالاها ایراد دارند و بعضی وقتها اصلا نمیبینند چی دارند میارند، من که دیگه از این بنجل فروشی دیگه نمیخرم واستادم ببینم مالتینا چطوره که اگر تجربه اش خوب باشه کلا جایگزین این بنجل خونه که زمان تحویلش هم الان ۵ روزه در تهران و خدا میدونه چقدر در شهرستان شده بکنم.
    Last edited by italodance; 22-06-2019 at 06:02.

8. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

کلا از همون روزهای اول که دیجی کالا تاسیس شد ازش خرید کردم تا الان
    سیستم ارسالشون خوبه و به موقع میاره و برخوردشون هم خوبه ولی قبلا یک کوپن تخفیف میداد که الان دیگه نمیده
    در ضمن قیمت هاش دقیق نیست و بعضی از اجناس رو نسبت به جاهای دیگه گرونتر میده بعضی اجناس هم قیمتشون خوب میده
    یک بارگلس گوشی نیکلین اورجینال خریدم که وقتی باز کردم گلس شکسته بود منم دیگه حوصله نکردم پس بدم در کل خوبه ولی روی قیمت ها هیچ نظارتی ندارن
    اجناسی که بیشتر فروش میره یا به اصلاح پرفروش هست را در کنار ناباوری گرونتر میده، تنوع دزدی خنده داره

در آغاز فعالیت Tethys's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

چرا بعضیا دروغ میگن؟

دیجی کالا یکی از بهترین فروشگاههایی هست که شخصا ازش خرید کردم.

مثلا از بامیلو که خرید کردم ... دو تا تیشرت رو عینا مثل هم بهم دادن، اعتراض کردم گفتن کالاها کد نداره و اگر یچیزی چند رنگه ممکنه ندونیم چی رو میفرستیم! برو پست بده برامون بیارن!!!

یه بارم یه کالا رو کلا نفرستادن و منکرش شدن، آخرش کن اثبات کردم خرید رو انجام دادم گفتن باید تماس میگرفتی ما سایتمون همون موقع قطعی داشته!!

و خیلی فروشگله های دیگه.

شما جنس رو از دیجی کالا میخری نخواستی مامور پس میگیره و پول رو برمیگردونه حسابت! مخصوصا لوازم خانگی و الکترونیکیش فوق العادس و آکبنده.

بعضیا تو خونه بچه مچه دارن یا خانوادشون مراقب نیستن یه کالایی میخرن بدستشون میرسه باهاش کشتی کج میگیرن آخرش میندازن گردن فروشگاه....

در آغاز فعالیت mraeisi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2015

پيش فرض

فروشگاه خوبی هستش ، بعضی از قیمت هاش خوبه و برخی خیلی گرون.
    چندین کالا از این وبسایت سفارش دادم ، نحوه ی بسته بندی شون بسیار بد هستش ، کالایی که خرید کردید رو داخل یه جعبه می اندازند و میفرستند اصلا بسته بندیشون محکم و ایمن نیست کالا ممکنه در طول مسیر آسیب ببینه.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

.....................

حذف شود
    Last edited by محمد7966; 26-06-2019 at 15:29.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

سلام دوستان

یه اسپیکر 3 تیکه از دیجیکالا خریدم الان بدستم رسید. توی بسته ش فقط دو تیکه بود (بلند گو ها) اون ساب ووفرش نیست توش. زنگ زدم می گن چون فروشنده دیجیکالا نیست از 7 روز ضمانت برخوردار نیستید و نمی تونید تعویض کنید الان باید چیکار کنم؟ از کی و به کجا شکایت کنم؟

قیمت 210 بوده. بخوام شکایت بنویسم و برم دادگاه هم وقتم می ره و هم هزیته شکایت خودش حدود 150 تومن می شه.

دوستان راه حلی دارند؟ الان می گن که بوده داخل بسته بندی و ما مطمئنیم. می گم من باز کردم ناقصه. قسمت اصلی نیست داخل جعبه. (اولش که می گفتن مدلشه!!!!! و داخل بسته بندی فرق داره!!!!! می گم قسمت اصلی اسپیکر نیست. بعد هم همون صحبت های بالا.)

من زیاد ازشون خرید داشتم هیچ وقت چنین مشکلی پیش نیومده بود یا اگرم بود ضمانت 7 روزه بود و حل شد.

الان تکلیف چیه؟ یه راهی بهم بگید. بعد ناهار برم سراغ شون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •