تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 77 اولاول ... 24647071727374757677 آخرآخر
نمايش نتايج 731 به 740 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام
    میخوام فلش مموری سیلیکون پاور بخرم
    جنساشون چجوریه ؟ من تاحالا از دیجی کالا خرید نکردم
    اینو بخرم به تعداد 1 عدد چقدر باید هزینه ی پست پرداخت کنم؟ اصلا جنسایی که میدن خوب هست ؟ یا فیکه و بدرد نمیخوره؟
    ما هشتگرد جدید هستیم و تا اونجا چقدر هزینه پستشون میشه ؟
    مارک سیلیکون پاور مارک قدیمی و خوبیه بنظرم اگر ترنسند تونستی گیر بیاری عالیه

2. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    من هر روز سایت دیجی کالا را نگاه می کنم ولی در بسیاری از موارد نظرات رو که در بازه یه کالا می خونم می بینم قبلا آف خورده ولی ندیدم مگه میشه دیجی کالا استان به استان یا شهر به شهر فرق کنه و کالاهای متعدد و مختلف و با تخفیف بگذاره و ما متوجه نشیم ؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    من هر روز سایت دیجی کالا را نگاه می کنم ولی در بسیاری از موارد نظرات رو که در بازه یه کالا می خونم می بینم قبلا آف خورده ولی ندیدم مگه میشه دیجی کالا استان به استان یا شهر به شهر فرق کنه و کالاهای متعدد و مختلف و با تخفیف بگذاره و ما متوجه نشیم ؟
    سلام. فکر میکنم اون عده که شما میفرمائید احتمالا از کد تخفیفی که این فروشگاه در اختیارشون قرار داده استفاده کرده اند و یا موقتا اون کالا در فروش ویژه قرار داشته است

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام. فکر میکنم اون عده که شما میفرمائید احتمالا از کد تخفیفی که این فروشگاه در اختیارشون قرار داده استفاده کرده اند و یا موقتا اون کالا در فروش ویژه قرار داشته است
    سلام
    یقینا اینطور نیست چون تعداد این موارد بسیار زیاد است .

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بالاخره بعد از چندبار تجربه خرید،اولین کالای خراب دیجیکالا به دستم رسید و درخواست مرجوعی دادم.امیدوارم اذیتم نکنند و پس بگیرند.

همین که میخواستم کارتنشو باز کنم،دیدم برچسبی که روی لبه چسبونده بودند، پاره بود.روی برچسب هم نوشته بود"با برچسب سالم تهیه کنید".گفتم حالا تستش میکنم ببینم چه خبره.شاید سالم باشه یه برچسب مهم نیست. اما دیدم اصلا محافظ ولتاژ ،ال ای دی هاش روشن نیستن و حکم چندراهی برق پیدا کرده بود.تازه از فروشگاه برگزیده انتخاب کرده بودم با 36 ماه گارانتی.

7. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام،دوستانی که تجربه مرجوعی به دیجیکالا رو داشتند میشه راهنمایی کنند که باید چیکار کرد؟من 5شنبه همین محافظ بالا که خراب بوده رو مرجوع کردم ولی پست از من پول کارتن پست رو گرفت که البته پولی نبود 5هزارتومن بود.دیجیکالا هم که گفت به صورت پس کرایه بفرست.

خواستم ببینم هر وقت بخوام مرجوع کنم حتما باید از پست جعبه بخرم و براشون پست کنم؟نمیشه با کارتنهای خود دیجیکالا براشون پست کنم؟پست گیر نمیده اگر با جعبه خود دیجیکالا بفرستم؟
    با تشکر

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

پست از همین جعبه ها کاسبی میکنه دیگه
    دیجیکالا هزینه بازگشت و مرجوع شدن کالا رو قبول کرده واسه شما که میشه همون سرویس بازگشت کالا، چون معمولا اینطوری کار نمیکنن و در شهر های بزرگ که فعال هستند بعد از تماس با دیجیکالا،مامور معتمدشون رو واسه مرجوع شدن میفرستن که اول ظاهری چک کنه که کالا قابل مرجوع هست یا نه، یعنی مشتری باعث خراب شدنش نشده باشه و بعدش یک رسید میده که کالا رو از شما تحویل گرفته.
    بعد دیگه به شما کاری ندارن، میفرسته تهران و اونجا چک میکنن و اگه مقصر شما رو ندودن پول رو واریز میکنن به کارتتون و با اس ام اس اطلاع رسانی میکنن.

کالای اشتباه برای من فرستادن و من مرجوع کردم، همین کار رو کردن . البته اوپراتورشون تو تهران گفت اگه به کارتن و یا خود محصول آسیب ظاهری رسونده باشی ازت پس نمیگیریم.
    یک مرتبه هم که پس پرداخت بود و درب منزل اصلا کالا رو تحویل نگرفتم و مامور ارسال با خودش برد کالا رو و در کل مشکل خاصی نبوده تا بحال.

10. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام،دوستان اگر کالا مرجوعی بخوره،دیجیکالا میاد یکی نو برات میفرسته یا پولشو میریزه به حساب؟چون االان زنگ زدم گفت پولشو میریزیم به حساب و کالای نو برات نمیفرستیم.

کسی تجربه داشته که براش کالای نو فرستاده باشند؟

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام،دوستان اگر کالا مرجوعی بخوره،دیجیکالا میاد یکی نو برات میفرسته یا پولشو میریزه به حساب؟چون االان زنگ زدم گفت پولشو میریزیم به حساب و کالای نو برات نمیفرستیم.

کسی تجربه داشته که براش کالای نو فرستاده باشند؟
    جنس ازتون پس می گیرن و پول رو واریز می کنن به حساب
    اگر خواستین می تونین دوباره سفارش بدین تا یه جنس نو براتون ارسال کنن.

13. این کاربر از mahdyshr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام،دوستانی که تجربه مرجوعی به دیجیکالا رو داشتند میشه راهنمایی کنند که باید چیکار کرد؟من 5شنبه همین محافظ بالا که خراب بوده رو مرجوع کردم ولی پست از من پول کارتن پست رو گرفت که البته پولی نبود 5هزارتومن بود.دیجیکالا هم که گفت به صورت پس کرایه بفرست.

خواستم ببینم هر وقت بخوام مرجوع کنم حتما باید از پست جعبه بخرم و براشون پست کنم؟نمیشه با کارتنهای خود دیجیکالا براشون پست کنم؟پست گیر نمیده اگر با جعبه خود دیجیکالا بفرستم؟
    با تشکر
    در مورد پست خیر خرید کارتن اجباری نیست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد دیجیکالا هم همون طور که دوستمون گفت یا از مامور خودشون بخواین بیان پس بگیرن و یا اینکه با تیپاکس بفرستین که میاد در محل شما میگیره و هر نوع بسته بندی هم قبول میکنه و هزینه رو هم میتونید پسکرایه بزنید

15. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •