تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 73 از 77 اولاول ... 2363697071727374757677 آخرآخر
نمايش نتايج 721 به 730 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان موقع خرید توجه کنند که فروشنده همه محصولات دیجی کالا نیستش. بلکه فروشنده های دیگه محصولات خودشون رو از طریق دیجی کالا به فروش می گذارند. تو همینم بگمونم بعضی کالاها در انبار دیجی کالا هست و ارسال می شود بعضی هم بعدا توسط فروشنده اماده و ارسال می شود.

2. این کاربر از Rahpooyan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه irmacfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    Kermanshah

پيش فرض

تازگی دیجیکالا جنس میفرسته درب منزل ، میزنه ارسال رایگان ، بعد پست مخصوص خودش بسته رو میاره در خواست انعام داره [emoji850]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

4. این کاربر از irmacfa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

تازگی دیجیکالا جنس میفرسته درب منزل ، میزنه ارسال رایگان ، بعد پست مخصوص خودش بسته رو میاره در خواست انعام داره [emoji850]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

بله؟ عجب تهفه ای.

دیجی کلا دیگه آخرای عمرش هست و بزودی خبر ورشکستگی و انحلالش میاد.

6. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

دیجی کالا واقعا شده دیجی دزد کالا
    ست اصلاح براون مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که باید درجه 2 چینی باشه که این پک کیف اصلی و تمیز کننده و یک سری چیزها را به علت پک ارزانتر ندارد رو میده:

1600 الی 1700 تومان

پک درجه یک چینی و کامل Mgk3980 و همراه با کیف اصلی و متعلقات کامل تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میده:

1 تومان

تازه این مدل که برای بازار امریکا هم هست با برق 220 هم کار میکنه.
    Last edited by italodance; 11-08-2019 at 12:49.

8. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

کسی میدونه دیجیکالا برای تایید نظرات چه شیوه ای در پیش میگیره.من دیدم طرف نوشته مزخرفه.نخرید بعد تایید کرده اند.بعد من اومدم اطلاعات فنی و مزایا و معایبی که کالا داره رو نوشتم،تایید نکردند.چند وقت پیش ازش کلی جنس خریدم برای بستن کیس،بعد هر روز اس میداد بیا نظر بنویس.آخر سر برای مادربرد و پردازنده نوشتم ولی برای مادربرد رو تایید نکرد.برای مادربردو تایید نکرد چون توش مزایا و معایب نوشتم و البته مشکل فنی جزئی هم داشت که خیلی مهم نبود.اما برای پردازنده رو تایید کرد.شاید چون هیچ عیبی ازش نگفته بودم و همش مزایا نوشتم.

اما در کل میگم نمی فهمم دیجیکالا رویه اش چظوره.طرف فقط نوشته جنس آشغاله نخرید تایید کرده.

الان یه رم ازش خریدم چیز بدی هم از دیجی کالا نگفتم.اما نمیدونم چرا تایید نشد.اگر کسی میدونه عیب نظرم چیه بگه من متوجه بشم

((قبلش 2 رم 4 گیگ اپیسر پنتر داشتم.اونها رو 2 کاناله کرده بودم.فرکانس هردوشون 2400 بود cl 16 سازنده تراشه هردو شون هم سامسونگ.این دوتا رو 2 کاناله کردم بودم و سرعت بوت ویندوز خیلی بالا بود.در عرض چند ثانیه ویندوز بالا می اومد که من اولین بار بود تو عمرم می دیدم.
    چون پردازنده ام i5 8400 و سایتی توصیه کرده بود 16 گیگ باشه برای این پردازنده،همین رمو خریدم.اما الان دیدم فرکانسش تو حالت xmp 2400 و تو حالت عادی 2133 بود.سازنده تراشه هم هاینیکس.سرعت بوت ویندوز اومده بود پایین.هر چند برام اهمیتی نداره که بوت ویندوز بالا باشه.
    فعلا که سیستمم مشکلی نداشته.چند ساعت بازی هم کردم مشکلی دیده نشد.ولی از این رمی که اپیسر زده و اطلاعات اشتباهی که روی رم درج شده رضایت ندارم.))

این هم نظری که برای مادربرد گیگا b360 نوشته بودم که تایید نشد.

((سلام.ابتدا میخواستم گیگا z370 رو بخرم.با توجه به اینکه اختلاف قیمت 600هزارتومنی داشت با این مادربرد و منم اهل اورکلاک نبودم و بودجه ام محدود بود همین رو خریدم.البته z370 پورت vga هم نداشت. فقط یک مشکلی عجیبی که بهش برخوردم و تو اینترنت هم در چند انجمن خارجی بحث شده بود این بود که هر وقت پاور رو از دکمه پشتی خاموش میکردم یا کلا کیس رو از برق می کشیدم،در محیط بایوس با پیام ریست شدن اطلاعات بایوس مواجه میشدم.البته تاریخ و ساعت تغییر نمیکرد.پیامی که ظاهر میشد این بود: BIOS has reset. Please re-config your BIOS set up items if needed خلاصه عیب رو برطرف کردم اما بعید میدونم به خاطر آن باشه.فقط باطری رو درآوردم و بعد از چند دقیقه جا زدم و درست شد.در انجمن گیگابایت هم یه مشکلی در ذخیره شدن تنظیمات بایوس بود. در واقع مشکلیه که در بعضی از مادربردهای گیگا دیده شده و مختص این مادربرد نیست.))
    Last edited by محمد7966; 31-08-2019 at 13:45.

10. 4 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

کسی میدونه دیجیکالا برای تایید نظرات چه شیوه ای در پیش میگیره.من دیدم طرف نوشته مزخرفه.نخرید بعد تایید کرده اند.بعد من اومدم اطلاعات فنی و مزایا و معایبی که کالا داره رو نوشتم،تایید نکردند.چند وقت پیش ازش کلی جنس خریدم برای بستن کیس،بعد هر روز اس میداد بیا نظر بنویس.آخر سر برای مادربرد و پردازنده نوشتم ولی برای مادربرد رو تایید نکرد.برای مادربردو تایید نکرد چون توش مزایا و معایب نوشتم و البته مشکل فنی جزئی هم داشت که خیلی مهم نبود.اما برای پردازنده رو تایید کرد.شاید چون هیچ عیبی ازش نگفته بودم و همش مزایا نوشتم.

اما در کل میگم نمی فهمم دیجیکالا رویه اش چظوره.طرف فقط نوشته جنس آشغاله نخرید تایید کرده.

الان یه رم ازش خریدم چیز بدی هم از دیجی کالا نگفتم.اما نمیدونم چرا تایید نشد.اگر کسی میدونه عیب نظرم چیه بگه من متوجه بشم

((قبلش 2 رم 4 گیگ اپیسر پنتر داشتم.اونها رو 2 کاناله کرده بودم.فرکانس هردوشون 2400 بود cl 16 سازنده تراشه هردو شون هم سامسونگ.این دوتا رو 2 کاناله کردم بودم و سرعت بوت ویندوز خیلی بالا بود.در عرض چند ثانیه ویندوز بالا می اومد که من اولین بار بود تو عمرم می دیدم.
    چون پردازنده ام i5 8400 و سایتی توصیه کرده بود 16 گیگ باشه برای این پردازنده،همین رمو خریدم.اما الان دیدم فرکانسش تو حالت xmp 2400 و تو حالت عادی 2133 بود.سازنده تراشه هم هاینیکس.سرعت بوت ویندوز اومده بود پایین.هر چند برام اهمیتی نداره که بوت ویندوز بالا باشه.
    فعلا که سیستمم مشکلی نداشته.چند ساعت بازی هم کردم مشکلی دیده نشد.ولی از این رمی که اپیسر زده و اطلاعات اشتباهی که روی رم درج شده رضایت ندارم.))

((سلام.ابتدا میخواستم گیگا z370 رو بخرم.با توجه به اینکه اختلاف قیمت 600هزارتومنی داشت با این مادربرد و منم اهل اورکلاک نبودم و بودجه ام محدود بود همین رو خریدم.البته z370 پورت vga هم نداشت. فقط یک مشکلی عجیبی که بهش برخوردم و تو اینترنت هم در چند انجمن خارجی بحث شده بود این بود که هر وقت پاور رو از دکمه پشتی خاموش میکردم یا کلا کیس رو از برق می کشیدم،در محیط بایوس با پیام ریست شدن اطلاعات بایوس مواجه میشدم.البته تاریخ و ساعت تغییر نمیکرد.پیامی که ظاهر میشد این بود: BIOS has reset. Please re-config your BIOS set up items if needed خلاصه عیب رو برطرف کردم اما بعید میدونم به خاطر آن باشه.فقط باطری رو درآوردم و بعد از چند دقیقه جا زدم و درست شد.در انجمن گیگابایت هم یه مشکلی در ذخیره شدن تنظیمات بایوس بود. در واقع مشکلیه که در بعضی از مادربردهای گیگا دیده شده و مختص این مادربرد نیست.))
    متاسفانه سیستم بررسی نظراتشون میشه گفت " هرری!" هست. مثلا من همین چند روز پیش در قسمت سولات و نه نظرات ، گفته بودم آیا با توجه به اینکه این لپ تاپ درایو دی وی دی نداره ، برای اضافه کردن SSD ، پورت M2 داره یا که باید جای هارد اصلی SSD گذاشت ؟ که لطف کردن و سوال!! منو تایید نکردن و گفتن سوال شما اشتباه هست!!! احتمالا اونقدر بیسواد هستند که اصلا نمیدونن پورت M2 چی هست!!! ولی مثلا اگه میگفتم از این لپ تاپا رنگ صورتیش رو هم دارین؟ 100درصد تایید میشد و جواب هم میدادن!!!!

در ضمن رو نظراتش هم خیلی اعتماد نکنین! یک سری هستند که تو اینجور کارا ( مثل اسپمر ها یا حالا هر اسم دیگری!) کارشون اینه که یک کالا رو ببرن بالا و یک کالا رو بیارن پایین!!!

12. 4 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام

دیجیکالا نظرات تخصصی رو تایید نمی کنه، منم خیلی تخصصی گاهی نظر می دادم و تایید نمی کردن. علتش هم مشخصه یه مشت بی سواد نشستن برای تایید نظرات.

ناظرای دیوار با سواد ترن.

14. 4 کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام.دوستان تا حالا کسی تجربه خرید با قیمت غیر واقعی(احتمالا به دلیل خطای دیجیکالا یا فروشنده ها)از خود دیجیکالا داشته؟و بعدش چه اتفاقی افتاده؟خرید رو کنسل کردند یا واقعا براتون فرستادن؟

امروز عصر 2 کالا دیدم با قیمت دلار 3000 شاید هم 1000تومنی.یکی هارد 6 ترا وسترن قرمز قیمت مفت 430000 .البته الان که زدم نیوردش.کلا غیب شد.
    کالای دوم کامیپوتر همه کاره ام اس آی 27 اینج با قیمت یک میلیون و خورده ای.اینو الانن زدم نوشته بود ناموجود.
    Last edited by محمد7966; 30-09-2019 at 21:34.

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام.دوستان تا حالا کسی تجربه خرید با قیمت غیر واقعی(احتمالا به دلیل خطای دیجیکالا یا فروشنده ها)از خود دیجیکالا داشته؟و بعدش چه اتفاقی افتاده؟خرید رو کنسل کردند یا واقعا براتون فرستادن؟

امروز عصر 2 کالا دیدم با قیمت دلار 3000 شاید هم 1000تومنی.یکی هارد 6 ترا وسترن قرمز قیمت مفت 430000 .البته الان که زدم نیوردش.کلا غیب شد.
    کالای دوم کامیپوتر همه کاره ام اس آی 27 اینج با قیمت یک میلیون و خورده ای.اینو الانن زدم نوشته بود ناموجود.
    توی خرید از دی جی کالا دقت کنین از شرکت مقداد ای تی هم دیدن کنین در عرصه ای تی موثر واقع شده

17. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ksra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017
    محل سكونت
    Mar 2004

پيش فرض

سلام
    میخوام فلش مموری سیلیکون پاور بخرم
    جنساشون چجوریه ؟ من تاحالا از دیجی کالا خرید نکردم
    اینو بخرم به تعداد 1 عدد چقدر باید هزینه ی پست پرداخت کنم؟ اصلا جنسایی که میدن خوب هست ؟ یا فیکه و بدرد نمیخوره؟
    ما هشتگرد جدید هستیم و تا اونجا چقدر هزینه پستشون میشه ؟
    Last edited by ksra; 01-10-2019 at 19:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •