تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 77 اولاول ... 145460616263646566676874 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

کل کد های "جادوی یلدا":
    کد ها رو در سرچ باکس وارد کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ایت همون کد هایی است که با هر بار کلیک روی انار جادویی بدست میارید.

2. 2 کاربر از Dream Walker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

به نظرتون یک مقدار فیلم بازی نمیکنند؟
    تلویزیون 40 لینچی شهاب با قیمت 1 میلیون ، نیم ساعته تمام میشه
    الان دیدم زده لپ تاپ و گوشی اچ تی سی ناموجود یعنی اینها تو نیم ساعت چند هزار تاش فروش رفت؟! الله اعلم!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آقا من مطمئن هستم ، خالی بندی هست
    امکان نداره ، تو چند دقیقه لپ تات و گوشی تمام یشه..
    مگر اینکه 100 تا دونه موجودی بوده کلا

5. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

آخه چند نفر هستند که تلویزیون 40 اینچی بخواهند، برند شهاب بخواهند، همزمان هم انلاین باشند و موجودی این رو در چند دقیقه صفر کنند؟!
    نه اصلا باور نمیکنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه gaxter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

همش دروغ . الکیه.خیلیم تابلو

8. 2 کاربر از gaxter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ساعاتی از اخلال در سایت دی جی کالا و از دسترس خارج شدن آن می گذرد و به بهانه این موضوع بد ندیدیم مشکل پیش آمده را که هنوز هم علت واقعی آن رسما اعلام نشده است را از چند جهت بررسی نماییم. با کلیک همراه باشید. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] – در نقاط مختلف جهان هر سال به مناسبت های مختلف سایت های بزرگ فروش آنلاین جهان مثل آمازون و eBay و علی بابا و … حراج و فروش های خاصی را برای مشتریان خود در نظر می گیرند؛ با توجه به رشد پر شتاب فروش آنلاین در کشور و ظهور سایت هایی مثل دی جی کالا و بامیلو که گام های بلندی نیز در رسیدن به استانداردهای نمونه های خارجی خود برداشته اند؛ این حراج های خاص به مناسبت های خاص در ایران و این سایتها در حال اجرا هستند. برای مثال، اخیراً سایت بامیلو به تبع از حراج بزرگ Black Friday که در بسیاری از کشورهای غربی یک سنت محسوب می شود، فروش ویژه ای با نام حراجمعه را در سایت خود قرار داد که البته با استقبال کاربران نیز مواجه شد.
    اما در فاصله ۲۴ ساعت مانده به آخرین شب فصل پاییز که در ایران به شب یلدا و بلندترین شب سال، معروف است سایت دی جی کالا هم بیکار ننشسته و فروش استثنایی به مناسبت این شب برای کاربران خود در نظر گرفته بود. اما ساعاتی پیش به دلایلی نامشخص این سایت از دسترس خارج شد و تصاویری در جامعه مجازی منتشر شد که حاکی از هک شدن پایگاه داده سایت دی جی کالا بود؛ همین امر باعث شد شایعات مختلفی نیز در این زمینه مطرح شود؛ در ادامه به بررسی ابعاد مختلف احتمالی این قضیه می پردازیم: ۱- با توجه به برخی اظهارات نتاسب به دی جی کالا و برخی اظهارات افراد شاغل در دی جی کالا در جامعه مجازی به نظر می رسد، مشکل پیش آمده به دلیل حجم گسترده استقبال کاربران از فروش های رویایی حراج شب یلدا بوده و به دلیل پاسخگو نبودن زیرساخت(پهنای باند و امکانات سخت افزاری سرور) سایت دی جی کالا به این حجم گسترده از تقاضا، در نتیجه سایت برای ساعاتی از دسترس خارج شد. که در این صورت نیز این سوال پیش می آید که آیا مجموعه بزرگ دی جی کالا، پیش بینی این اتفاق را نمی کرده اند و تمهیدات لازم در جهت اجتناب از خارج شدن سایت از دسترس کاربران را از قبل پیش بینی نکرده اند؟ ۲- فرضیه دیگری که مطرح است، هک شدن پایگاه داده سایت دی جی کالا توسط افراد ناشناس است؛ چرا که عکس هایی در صفحات مجازی دست به دست چرخید که نشانگر این موضوع بودند که هر فردی که وارد سایت دی جی کالا می شود به طور تصادفی وارد حساب کاربری یکی از کاربران سایت شده و کلیه اطلاعات شخصی فرد مورد نظر در دسترس قرار می گرفت؛ در همین ارتباط برخی گمانه زنی ها حاکی ازآن است که پس از وقوع این حمله و اختلال در سایت، مدیران سایت خودشان سایت را از دسترس خارج کرده تا از بروز اتفاقات ناگوار بعدی جلوگیری به عمل آوردند تا با اینکار جلوی یک آبروریزی بزرگ را گرفته باشند. برخی کاربران مدعی هستند که با هر بار لود کردن صفحه، اطلاعات شخصی فرد جدیدی در صفحه نمایش داده می شد. اگرچه هنوز صحت و سقم این خبر تایید و یا تکذیب نشده اما در صورت بروز چنین اتفاقی ضربه سنگینی به اعتبار سایت بزرگ دی جی کالا وارد خواهد آمد که این اعتبار از دست رفته به سادگی قابل جبران نخواهد بود و مشخص نیست کاربرانی که اطلاعات شخصی آنها در معرض دید عموم قرار گرفته چه واکنشی به این موضوع نشان خواهند داد؛ اما قبل از هرگونه قضاوتی باید منتظر اعلام رسمی دی جی کالا در این مورد باشیم.

۳- از آن جا که دیجی کالا بسیاری از متدهای فروش سایت های بزرگ فروش آنلاین جهان را سرلوحه کار خود قرار داده، برخی نیز بر این باورند که اتاق فکر دی جی کالا با این اقدام که تنها چند ساعت نیز به طول انجامید و بسیاری از کاربران هم اصلا متوجه موضوع نشدند با انتشار این اخبار سعی در جلب توجه افکار عمومی به سمت این سایت شده اند و مجددا سایت را به روال عادی بازگردانده اند. این گمانه زنی از انجا نشئت می گیرد که مدتی است که تعداد کاربران ناراضی از قیمت های درج شده در سایت دی جی کالا رو به فزونی گذاشته و کاربران دیگر مثل سابق دی جی کالا را ارزان ترین منبع برای خرید اجناس خود نمی دانند و همین امر ممکن است منجر به کاهش فروش دی جی کالا شده باشد و مدیران و استراتژیست های این مجموعه عظیم شاید قصد داشته اند با روشی غیر مستقیم مجدداً توجهات را به این سایت جلب کنند چرا که سایت های رقیب نیز به سرعت در حال نزدیک شدن به دی جی کالا هستند. برخی از کامنت های منتسب به کارمندان فعال در دی جی کالا نیز به صورت خودجوش در تلگرام منتشر شد که علت از دسترس خارج شدن سایت را هجوم غیرقابل پیش بینی علاقه مندان به سایت و آماده نبودن سایت برای پاسخگویی به این حجم از استقبال عنوان می کردند که این اظهارات نیز جای تامل دارد. مثلا اینکه چطور امکان دارد همه این مشکلات در عرض یک ساعت مرتفع شود؟ و یا اینکه اگر در عرض یک ساعت قابل رفع بوده چرا از قبل چنین تمهیدی پیش بینی نشده بود؟ مثلا در یکی از این کامنت ها عنوان شده بود ۱۰۰ هزار نفر به طور همزمان در سایت دی جی کالا آنلاین شده بودند! بر طبق اصول روانشناسی و برخی قوانین بازاریابی، انتشار این گونه اظهارات در جامعه مجازی به طور غیر مستقیم بر کاربران اثر گذار بوده و آنها را بیش از پیش کنجکاو می کند که چه چیز خاصی در این مناسبت خاص در دی جی کالا عرضه می شود که با این حجم گسترده از استقبال کاربران مواجه شده است؟ باید دید این اظهارات یک حقه بازاریابی مرسوم در کشورهای غربی بوده که در این مورد هم اجرا شده یا واقعا چنین اتفاقی رخ داده است؟ باز هم باید منتظر اظهارات رسمی مسئولین دی جی کالا نشست.
    ۴- احتمال دیگری هم که ممکن است رخ داده باشد، مشکل در سرور و هاست سایت و یا اینترنت برخی کاربران بوده که باعث از دسترس خارج شدن سایت برای ساعاتی شده بودند.

در پایان با آرزوی موفقیت برای مجموعه بزرگ دی جی کالا که گام بلندی در تسهیل دسترسی آسان مردم به انواع اجناس مورد نیاز خود برداشته است، امید است در آینده مسئولین امر تمهیداتی را پیش بینی کنند که شاهد بروز چنین اتفاقاتی نبوده تا اعتماد از کاربر ایرانی برای در اختیار گذاشتن اطلاعات واقعی خود در سایتهای مشابه سلب نگردد.
    حال باید منتظر واکنش مسئولین ارشد دی جی کالا به این اتفاق بود چرا که در صورت سکوت مسئولین در رابطه با علت واقعی بروز این اتفاق، قطعا تبعات منفی زیادی برای مجموعه بزرگ دی جی کالا را متصور هستیم که به اعتبار این مجموعه ضربه خواهد ز

10. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

. برخی کاربران مدعی هستند که با هر بار لود کردن صفحه، اطلاعات شخصی فرد جدیدی در صفحه نمایش داده می شد. اگرچه هنوز صحت و سقم این خبر تایید و یا تکذیب نشده
    بله این اتفاق دیروز برا من هم افتاد ! نمیدونم علت چی بود واقعا
    ------------------------------
    الان یه قسمتی اون بالای سایت اضافه شده به اسم یاقوت یلدا ، کالا هایی که با تخفیف ویژه امروز فروخته شدن و فردا قراره گذاشته بشه هستن
    فقط سوال من این کدوم مدل گوشی HTC قیمتش از 380 تومن 99 تومن شده بوده !؟ من از دیروز هر چی رفتم تو سایت ندیدمش اگه نه حتما میخریدمش !
    Last edited by MOHAMMAD2010; 20-12-2016 at 17:32.

12. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بله این اتفاق دیروز برا من هم افتاد ! نمیدونم علت چی بود واقعا
    ------------------------------
    الان یه قسمتی اون بالای سایت اضافه شده به اسم یاقوت یلدا ، کالا هایی که با تخفیف ویژه امروز فروخته شدن و فردا قراره گذاشته بشه هستن
    فقط سوال من این کدوم مدل گوشی HTC قیمتش از 380 تومن 99 تومن شده بوده !؟ من از دیروز هر چی رفتم تو سایت ندیدمش اگه نه حتما میخریدمش !
    به نظرم دروغ بود!
    ساعت حدودا 4:40 دقیقه امروز بعد از ظهر، سری آخر از کالا ها رو گذاشت.
    که شامل 4 قلم بود.
    گوشی موبایل ، ساعت و هارد و دریل
    از همان دقیقا اول من روی هارد کلیک کردم تا برم به مرحله سفارش
    قسمت رو 0 میزد برام! و چندین بار تست کردم همین بود..ده دقیقه بعدش هم قیمت ش مجددا همان 245 تومن شد!!
    موبایل هم از همان لحظه اول ناموجود بود.
    فقط اون ساعت و دریل موجود بود. یعنی چیزی که خیلی استقبال نداره.
    تا ساعت 5:15 من مدام چک کردم و همین وضع بود.

14. 3 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

والا این کالا هایی رو که تو قسمت یاقوت یلدا زده تمام شده هم من ندیدم دیروز! اینا کجا بودن دقیقا؟!

16. 2 کاربر از STTIGER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

والا این کالا هایی رو که تو قسمت یاقوت یلدا زده تمام شده هم من ندیدم دیروز! اینا کجا بودن دقیقا؟!
    یک هدر درست میشد بالای سایت . برای یک ساعت
    سری اولش که هیچی.کسی ندید
    سری دوم ش فقط نا موجود ش رو دیدیم و از سری دوم فقط سشوار مو بود.
    سری سومش هم که 45 دقیقه من از عمد گیر دادم به سایت ببینم واقعا سر کار هستیم یا نه
    دیدم انصافا سر کار هستیم
    عکس هم براتون گذاشتم
    موبایل که از ثانیه اول نا موجود بود
    هارد موجود بود اما نمیتونستی خرید کنی
    دریل و ساعت بود که فک نمنم کسی خرید . مونده بود.
    یعنی من اگر خودم چک نمیکردم ، این جور با اطمینان نمیگفتم سر کاری بود!

آقا من میگم همه حرف ها درست..همه رو پنج دقیق فروختی... ولی شما که این قدر تبلیغ میکنی..به اندازه 1-2 ساعت باید کالا رو موجود داشته باشی..و گرنه اینکه سرکاری هست

کلا هجمه تبلیغاتی بود قصد شون که انجام دادند
    فردا هم میگه 50 هزار تا گوشی یا تلویزیون منی فروختم تو 10 دقیقه..کی میخواد بگه راست میگی یا دروغ؟

18. 3 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •