تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 57 از 77 اولاول ... 74753545556575859606167 ... آخرآخر
نمايش نتايج 561 به 570 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

منم یک کیت تمیز کننده خریدم تا امروز شده 15 روز نرسیده هر دفعه هم یک مشت چرت و پرت تحویل میدن.

2. این کاربر از emprator227 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

با سلام خدمت عزیزان
    من چند سال هست که از دیجی کالا خرید می کنم واقعا می تونم بگم خوب دارن کار می کنن و در مجموعه من تا اوایل سال 94 راضی بودم, ولی از اواسط سال 94 که دیجی کالا تبلیغاتش زیاد شد و تبلیغاتش هم تو صدا وسیما پخش می شد وخریدارهاش زیاد شد. به جرات می تونم بگم ارائه خدمات به مشتریش خیلی کم شد. به عنوان مثال میگم من یه سری خرید کردم با 8 روز تاخیر به دستم رسید و بعد از هر بار زنگ زدن فقط می گفتن پیگیری می کنیم و زنگ میزنبم که اصلا زنگی در کار نبود! یه بار دیگه یه سری ظروف سرامیکی پدرینی به اسم ایتالیا به ما دادن که بعد از 2 ماه کاملا سرامیکشون از بین رفت و موقعی که هم زنگ زدیم گفتن باید تا 7 روز اول می گفتی اطلاع میدادی که من گفتم اصلا شما جنستون بدل بوده ولی حرفی نداشتن و می کفتن نه مشکلی نداشتن در صورتی که توی نظرات اون محصول هم به این نکته اشاره کردن ولی کسی پاسخ گو نیست(یعنی نظرات مشتری مهم نیست) یا بازم اینکه برای ما که شهرستان هستیم هزینه حمل خیلی مهم هست به صورتی که قبلا هم هزینه ارسال رو کالا درج میشد و هم اگر هزینه ارسال زیاد میشد بهت برگشت میدادن(هر چند بیشتر اوقات تا یک نیم ماه هم طول میکشید) ولی الان اومدن هزینه ارسال رو زیاد می گیرن و از اونطرف هم اومدن قیمت پستی که رو بسته می خورد رو اومدن حذف کردن که مشتری ندون قیمت ارسال چقدر شده که اعتراض نکنه و این واقعا نوبره دیگه!! موارد دیگه هست که بگم ولی فعلا به همین موارد اکتفا می کنم!
    خلاصه از روزی که دی جی کالا مشتریهاش زیاد شده دیگه اون طوری که باید به مشتریش احترام بزاره احترام نمیزاره (تازه مشتری مثل من که تقریبا 5 ساله دارم ازش خرید می کنم )و متاسفانه این شده یه روال تازه برا دی جی کالا و مطمئنم اگه بخواد اینکارها رو ادامه بدم مشتری هاش رو از دست میده.
    و در اخر باید بگم این یه امر عادی شده تو مملکت ما و هر کی که اسم و رسمی برا خوش دست پا می کنه حقوق مردم براش مهم نیست و علت هم عدم نظارت و پیگیری دولت در رابطه با اینگونه رفتارهاست.

4. این کاربر از afflatus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

حتما حتما قبل از خرید از دیجی کالا، جنسی که میخواید بخرید رو بیرون قیمت کنین و گول تخفیفاتی که میذاره رو نخورید.
    به شخصه یه فلش مموری توی دیجی کالا دیدم که 9 تومن تخفیف خورده بود اما بیرون همون فلش رو 3 تومن هم از قیمت تخفیف خوردۀ دیجی کالا ارزونتر خریدم!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه ms1ove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام
    من یه لبتاپ acer E5-511 به همراه یه گیرنده دیجیتال خرید کردم از دیجی کالا .
    لبتاپ رو تو بازار قیمت گرفتم حدود 250 تومان گرونتر از دیجی کالا بود .
    برای ارسال هم با بسته بندی خوب و در اولین فرصت فرستاده شد .
    کلا از خریدم راضی هستم به دوستانی هم که قصد خرید دارن توصیه میکنم بدون هیچ نگرانی خریدشونو انجام بدن

فرستاده شده از GT-S7582ِ من با Tapatalk

7. این کاربر از ms1ove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

من تا حالا 3 بار ازشون خریدم
    1 - یه مودم ازشون خریدم که تو شهر خودمون این مدل اصلا گیرم نیومد !
    2 - یه تبلت ازشون خریدم که تو شهر خودمون حدود 50 تومن گرون تر بود !
    3 - یه ادکلن که 50 تومن تخفیف خرده بود و همه مغازه ها و سایت ها قیمت اصلی رو میدادن ! کاملا هم اصل بود

در کل راضیم

9. 2 کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gaxter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

واقعا دیگه شورشو در آوردن.دفه قبل خرید داشتم یه پک کامل باتری رو یادشون رفته بود بفرستن.
    اینبار دیروز صبح خرید کردم ارسال رو هم تیپاکس زدم تا 24 ساعته برسه دستم چون عجله داشتم.بعد یک روز از ثبت سفارش تازه امروز فرستادن اونم با پست پیشتاز .با پشتیبانی تماس میگیرم میگم من ارسال با تیپاکس رو انتخاب کردم هزینه ش هم پرداخت شده و بیشتر از هزینه پست پیشتازه چرا با پست فرستادین؟مرض نداشتم که چشام گزینه پست پیشتاز رو هم دیده بود.هیچی نمیگه فقط گفت ارسال شده دیگه.واقعا خرید ازشون جز اعصاب خوردی دیگه هیچی نداره.این وسط سرمونم کلاه رفت چون هزینه بیشتری واسه تیپاکس واریز کردم ولی عملا با پست فرستادن.یک هفته هم باید منتظر پست لعنتی باشم.آخرین بارمه ازشون خرید میکنم.

11. 2 کاربر از gaxter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بهتره این تاپیک رو به مسیولان دیجی کالا نشون بدین تا کمی بفکر سرو سامان دادن به وضعشون باشن ، نه اینکه بدون حساب و کتاب فقط کارشون رو گسترش بدن

داره خودمونی میشه محمد 1381's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

من از دیجی کالا 1 بار 1 دسته کامپیوتر خریدم ارسال هم زدم با پیک موتوری همون بعدظهرش رسید دستم.سالم هم بود .مشکلی نداشت.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr Unknown's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

من هندسفری بلوتوث برای هدیه روز پدر میخواستم
    سه شنبه سفارش دادم و قرار شد چهارشنبه به دستم برسه
    ولی بعد از تاخیر و تماس گفتن که شنبه میرسه!!!
    دقیقا هم بعد از خرید من ناموجود شد!! مثل اینکه کلا موجود نداشتن!!!
    بعد از اینکه کنسل کردم تو پروفایل نوشت ارسال شده و بعد از تماس گفتن یک ساعته میرسه
    ولی هنوز نرسیده و من هم از بیرون تهیه نکردم!!!
    واقعا متاسفم که هیچ اهمیتی به خواست مشتری نمیدن و فقط تبلیغات میکنن!!
    شما که نمیتونی برای روز پدر به موقع تحویل بدی واسه چی ان تا بنر تبلیغاتی روز پدر میزنی!!!
    این چندمین تجربه بد من با دیجی بود!!!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

15. 2 کاربر از Mr Unknown بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jjadm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

به نظرم تنها ایرادشون اینه که اصلا به نظرات و خواسته های مشتریان اهمیت نمیدهند !

وگرنه جنس ها و کالاهاشون طی خرید هایی که خودم انجام دادم لاقل برای من اصلی بود و هیچ گونه ایرادی نداشت .

17. این کاربر از jjadm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •