تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 53 از 77 اولاول ... 34349505152535455565763 ... آخرآخر
نمايش نتايج 521 به 530 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi--'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خونه

پيش فرض

دیجی کالا چرت ترین فروشگاه اینترنتی ایرانه

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

کل اینترنت رو کرده تبلیغ
    به جای این کارها به ایمیل مشتریان پاسخ بدهید.
    خدمات ببرید بالا
    و گرنه مشتری یک خرید میکنه و پشت دستش داغ میکنه

3. 3 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

این تبلیغات به ضرر مشتری تموم میشه
    پول تبلیغاشو اونوقت از خود مشتری میگیره

5. این کاربر از Holy_0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه rezasniper2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان با مدرک عنوان کنین مشکلتون رو لطفا ! من 20 خرید از دیجی داشتم همشون 1-2 روز بعد رسید دستم چطور شما میگین 1 هفته شده و هنوز در انبار هست !!!!! لطف کنین اسکرین بگیرین ...

7. 3 کاربر از rezasniper2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

منم یک انتقاد کنم و یه نکته ای رو گوشزد کنم.
    خیلی از دوستان میان و میگن مثلا فلان کالا رو در دیجیکالا مقایسه کردن ، جنس اول مثلا A امتیاز داشته ولی دومی B امتیاز پس جنس اول بهتره! موقعی میشه اون رو ملاک قرار داد که تعداد نظر دهندگان برای هر دو جنس ، تعداد ثابتی باشه .
    دیگه اینکه شما کافیه برید در قسمت نظرات از یک جنس بد بگید ( از نظر فنی ) و دقیقا مثل بچه های این سایت خوبی و بدی اون رو بگین. نظرتون به احتمال زیاد تایید نمیشه! ولی تا میخواید برید نظرات باد هوایی مثل " دستت درد نکنه دیجی جون! " شگفت انگیزش کن!" و کلا هر جور تشکری بکنید سریع اکسپت میشه! ولی یک انتقاد فنی و آگاهانه چون به ضررشون هست تایید نمیشه.
    در کل نمیگم سایت بدی هست. برای کسانی که در شهرهایی هستند که ممکنه همه چی پیدا نشه انتخاب خیلی خوبی هست ولی نه برای مقایسه فنی و نظرات مثبت و منفی کسانی که مثل اینجا کارشون این هست و بی هیچ منتی دوستان رو راهنمایی میکنن.
    من خودم یک جنسی رو که تصمیم داشتم از اونجا بخرم ، دیدم با آژانس برم بخرم و برگردم برام هم ارزونتر تموم میشه و هم زودتر به جنس میرسم! البته به شرطی که جای مطمئن داشته باشید که جنس اصل بهتون بده و دیگه اینکه اصلا اون جنس تو شهرتون موجود باشه!

9. 7 کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه gaxter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا هزینه ارسال چه با پیشتاز چه با تیپاکس رو دو برابر کردن اینا .واقعا دیگه ارزش نداره خرید از دیجیکالا

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

بنجل کالا

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام. دوستان منطقی صحبت کنید . اینکه بدون دلیل چیزی رو تخریب کنیم هیچ فایده ای نداره .بقیه این صحبت ها رو احساسی در نظر میگیرن.

یکی از دوستان من چهارشنبه خرید میکنه ( با ارسال رایگان اکسپرس ) بهش میگن پنج شنبه میفرستیم. پنج شنبه تا آخر وقت صبر میکنه زنگ میزنن میگن جمعه صبح میفرستیم. جمعه صبح هم نمیفرستن زنگ میزنن میگن تا 6 عصر میفرستیم. ساعت 7 عصر زنگ میزنن میگن فردا میفرستیم. این دوست من هم میگه یا همین امشب میفرستین یا شکایت میکنم . ساعت 10 و نیم شب خریدشون رو تحویل میگیرن.

این رو من میذارم به حساب اینکه نیروهاشون کمه چون وقتی با پست مقایسه میکنی واقعا شرکت پست نسبت به چیزی که میگه ( پیشتاز بین 1 تا 3 روز برای تهران ) واقعا همینه .البته فرقی هم نداره فکر میکنم حداکثر 3 روز واسه شهرستان ها باشه . اما در کل از الان میگم آمادگی واسه بدقولی های دیجی کالا باشید . اگه جنسی رو سر زمان خاصی میخواین یک هفته قبل خرید بزنید. یکی از دوستان من میخواست واسه تولد دوستش خرید کنه سه روز بعدش میرسه به دست طرف. طرف هم کلی پول میده واسه بسته بندی هدیه و این حرفا اما نه تنها دیر میفررستن بلکه تو یه پاکت معمولی ارسال میکنن.

گفته ها زیاده اما باید به گوش خودشون هم برسه این چیزا.

13. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alex_love's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    URMIA

پيش فرض

سلام
    من خریدای زیادی از این سایت داشتم ! اولین خریدم هم مربوط به سال 90 میشه که یه اچ تی سی انکریدیبل ازشون خریدم ! طی این سالها 10-12 میلیونی ازشون خرید داشتم ! از نظر سرعت عمل بدون هیچ ، هیچ شکی هیچ سایت ایرانیی به گردش نمیرسه ! از نظر بسته بندی هم که دیگه واقعا هیچ سایتی نمیرسه ! قبل از اینکه با دیجی کالا آشنا بشم از چاره خرید میکردم، اون زمانا حتی چاره خیلی بهتر از دیجی بود، هم سرعت عمل هم تنوع کالا و هم اینکه رایگان میفرستاد ! خلاصه الان دیجی کالا بدون شک بهترینه ! شده ساعت 1 شب سفارش زدم (و تیک گزینه ی شب تماس بگیرند رو فعال کردم) و شب ساعت 1.30 باهام تماس گرفتن !ارسال کالا هم که برای من بیشتر از 24 ساعت طول نکشیده ! مگر روزهای تعطیل اونم به دلیل تعطیلی پست و تیباکس (بیشتر با تیباکس خرید میکنم که خیلی سریعتره) . البته اینم اضافه کنم که مثل دوستان نیستم که 5 روز سفارشم تو انبار بمونه و عکس و عمل نشون ندم ! بیشتر از 24 ساعت بشه تماس میگیرم باهاشون !

البته نمیشه گفت ایراد ندارن ! یسری ایراد هم دارن ! مهمترینش عدم جواب به ایمیل هاست ! چندتایی ایمیل زدم ولی جوابی ندادن ! چندتا هم نظر انتقادی دادم پخش نکردم ! برا من فرقی نمیکنه دیجی یا مغازه ! سنجش قیمت و هزینه و نوع جنس و میکنم ،اگه می ارزید از دیجی میگیرم وگرنه از هزار جای دیگه هم میشه گرفت ! فقط دیجی خوبیش اینه که برا من مطمئنتره و تنوعش بیشتره ! البته قطعات پی سی رو هیچوقت ازش نمیگیرم چون سایت های تخصصی و ارزونتری در این مورد موجود هست ! فقط یه سری جنس خاص رو از دیجی میگیرم !

افزایش قیمت پست هم که از آبان ماه کلید خورده مربوط به اقزایش تعرفه پست هست که صورت گرفته . به سایت های خبری مراجعه کنید اطلاعاتش موجوده .

15. 2 کاربر از alex_love بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

من تعجب میکنم از دوستان که میگن دیجی قیمتهاش خوبه که اصلا اینطور نیست . در بهترین شرایط قیمتش با بازار یکی هست و تازه بعد از خرید کلی هزینه هم روش میاد به بهانه های مختفل با هزینه پست که در اینصورت حتی از بازار هم گرانتر درمیاد . بعضی از اجناس را که تقریبا دوبرابر گرانتر از بازار میفروشه ان جنسهایی هم که قراره شگفت انگیز بکنه و یا تخفیف بدهد از همون اول قیمت بالاتر روی جنس میزنه که مثلا بعدا با تخفیف بفروشه !!! یلدای امسال هم کالا ده روز با تاخییر بدستم رسید که منو خیلی عصبانی کرد جالبه که بعد از 4 روز توی سایت و قسمت پیگیری زده بودند که تحویل مشتری داده شد که من باهاشون تماس گرفتم و اعتراض کردم . بابت تاخیر هم ایمیل اس ام اس زدند ... یک مورد بسیار مسخره در باره دیجی گران بن هایی است که به مشتری میده من کلی بن تخفیف دارم و جالبه سیستم طوری طراحی شده که از این بنها فقط برای طیفی از محصولات میشه استفاده کرد و برای اکثر کالاها فقط یکی دو و یا حداکثر چند تا میشه استفاده کرد و این بنها را هرگز نمیشه استفاده کرد و همینجوری باطل میشن البته تبلیغاتش برای دیجی میمونه و در عمل هیچی به مشتری نمیرسه

17. این کاربر از fg55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •