تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 77 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

من دوربینم را از digikala گرفتم . البته اگه تو اصفهان نمایندگی نداشت هرگز ازش خرید نمی کردم . موقع تحویل من خودم نبودم پدرم بود ولی معلوم بود که دوربین را کاملا چک کرده بودند حتی خود مغازه دار از پدرم تو مغازه عکس گرفته بود

چند ماه بعد من تو عکس برداری از یک صحنه دوربین از دستم افتاد و مانیتورش خراب شد ( خوشبختانه جاهای دیگه اش سالم بود )
    من چون بیمه گرفته بودم زنگ زدم و موضوع را گفتم آنها هم گفتند که بیارم تا ببینند البته چون نزدیک عید بود و شلوغ گفتند دوربین فعلا پیشم باشه تا عید را بدون دوربین نباشم.

بعد از عید به نمایندگی دادم و یک مدتی بعد که فکر نمی کنم بیش از یک ماه شد ( دقیق خاطرم نیست ) دوربین را سالم تحویل دادند و فقط 10 تومان بابت هزینه پست گرفتند.

البته من نمیگم خوبند یا بد من فقط تجربه ام را گفتم و توصیه می کنم یا نخرید یا حداقل از نمایندگیش بخرید

2. 4 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kautuver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان من چون از تهرن کمی دور هستم معمولاً بيشتر از اين سايت ها خريد ميکنم ، هم از سايت ديجي کلا و هم سايت چاره ، تا الان هيچ مشکلی در خريدم نداشتم ، تا حدود 2 میليون خريد کردم

4. این کاربر از kautuver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من هم در خرید هام مشکلی نداشتم اما اصلا ارزون نیستند فقط گاهی یه چیزی گیر نمیاد دیگه میگیره ادم.

6. 2 کاربر از parmida00 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

به نظر من فعلاً خیلی با عمومی شدن خرید اینترنتی تو ایران فاصله هست.

امروز همکارم (حالا سر یه موضوعی غیر خرید بود) با دیجی کالا تماس گرفت و از رفتار خوبشون تعجب کرد!!!! بعدش من توی اینترنت جستجو کردم به این تاپیک رسیدم. نظرات خیلی سختگیرانه بود. من خودم قید کسب کار اینترنتی رو زدم. چرا؟ ........

چند روز پیش رفتم بازار بزرگ(بازار 15 خرداد) برای خرید ، موقع برگشت تو راه پله های ورودی مترو یه خانم وآقا داشتن با هم صحبت می کردن من هم چون هم مسیر بودم باهشون تصادفاً حرفاشون رو شندیم. خانم به آقا می گفت که فلانی رو که بعنوان فروشنده اوردیم مغازه وایسته خیلی اخلاقش تند هستش زود با مشتری درگیر می شه. می دونید آقا به خانم چی گفت : مهم نیست اینجا بازار مشتری سالی یک بار می اید اینجا و اینقدر مغازه هستش که فراموش می کنه کجاها خرید کرده ، بعدش هم اینجا همیشه مشتری است.

حالا با این حرف ها خودتون قضاوت کنین؟

8. 6 کاربر از mostafa_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت r.fathany's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

کلا در فروش اینترنتی اخلاق مداری حرف اول رو می زنه. من تا به حال هر دو موردش رو دیدم. یعنی هم خوش اخلاقی و هم بد اخلاقی و تند حرف زدن. البته این طور منشی ها زیاد توی یه شرکت دوام نمیارن!!!

10. این کاربر از r.fathany بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    مازندران -ساری

پيش فرض

سلام جیگرها

واسه مشخص کردن یا بهتر بگم قیمت بازار رو بدست اوردن این سایتها کارو اسون کرده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فقط محض اطلاع :

هزينه جذب يک مشتري جديد، بين 5تا 11 برابر نگهداري يک مشتري قديم است.

براي افزايش 2 درصدي مشتري، بايد 10 درصد هزينه کرد.

ضرر و زيان از دست دادن يک مشتري، در حکم فرار 100 مشتري ديگر است.

معادل 98 درصد مشتريان ناراضي، بدون شکايت به سمت رقبا مي روند.

رضايت مشتري، مهمترين اولويت مديريتي در مقابل اهداف ديگري چون سودآوري، سهم بيشتر بازار، توسعه محصول و... مي باشد.

اگر نتايج حاصل از استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش باشد، به حدود 10% - 15% افراد ديگر جامعه اطلاع خواهد داد.

اگر نتايج استفاده یک محصول براي مشتری مطلوب و رضايت‌بخش نباشد، اين نارضايتي را به بيش از 80% افراد ديگر منتقل خواهند كرد.

13. 8 کاربر از K A M B I Z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrdad_ati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام
    باید بگم به نظر بنده شما دارید اشتباه می کنید
    اولا که این فروشگاه یک فروشگاه اینترنتی هست و شما در خرید از یک فروشگاه اینترنتی هیچ وقت نباید به محل فروشگاه مراجعه نمایید ( این که دیگه خرید اینترنتی نیست)
    دوما دیجی کالا یک سایت واقعا کاربردی و یک ستاره در وب فارسی هست
    شما حتی نمیتونید یک نمونه در حد و اندازه و کیفیت اطلاعات این سایت توی وب فارسی پیدا کنید
    بله درسته که با نمونه های خارجی خود خیلی فاصله داره ولی باید بهش تبریک گفت که توی ایران حداقل بهترینه

به نظر بنده بهترین نوع مشتری مداری را نیز در وب سایت خود رعایت می کند

سعی کنید در جهت پیشبرد این وب سایت ها گام بردارین و انتقادات سازنده بکنیم نه انتقادات کوبنده
    این سایتها و فروشگاه ها تا مشتری نداشته باشند پیشرفت نمیکنند
    شما با این کار مشتری ها رو از اونا دور می کنید و این حکم نابودی این سایتها و عقب افتادن وب فارسی از دنیای روز تکنولوژی است

به فکر خودمون باشیم
    تبلیغ نباشه اام چاره 100 درصد بهتر از دیجیکالا هست و اورادو هم باز از دیجیکالا بهتره . دیجی هم گرون میده هم ساپورت خوبی نداه و حالا هم که معلوم شده مشتری مدار هم نیست . تازه چاره و اورادو هر چی بخوای دارن اما دیجی فقط یه سری اجناس خاص داره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

هر جنسی رو باید از جایی خرید که نمایندگی اون رو داره، مثلا سامسونگی هارو میشه از یک تماس.آی آر خرید، چون با گارانتی سام سرویس میده، اما به نظرم جنسی رو که روش گارانتی نیست نباید اینترنتی خرید. دیجی کالا هم که کلا زده رو کار گارانتی خودش که شاید نشه روش حساب کرد، جنسی رو که با گارانتی معتبر بده به نظر من بهتره. حالا در مورد چاره و ارادو و ... همینجوره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

والا من تا حالا 2-3 گوشی و یک دوربین خریدم و همیشه از برخورد و جنس هاشون راضی بودم...دروغ چرا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •