تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 77 اولاول ... 289101112131415162262 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 761

نام تاپيک: تجربیات خرید از فروشگاه دیجی کالا

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بلخره جواب دادن و سفارشاتم رفت رو پردازش .حالا ببینیم تو تحویل و اینا چطوره

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

منم خیلی وقت بودکه میخواستم از دیجی کالا خرید بکنم وچندسالی میشدکه سایتو رصدمیکردم اخه توی قسمت نظرات سایتشون خیلیها از بسته بندی خوبش وکیفیت جنساشون میگفتن
    بالاخره منم یک هفته پیش یدونه دوربین دیجیتال فوجی که توی شهرخودمون نداشتنش ومدل پایینترشو 30 تومن گرونتر اونم همکاری میدادن!!!! رو از دیجی کالا به قیمت خوب و بایه دونه کیف اصلیش هدیه و هزینه پستی 5هزارتومن خرید کردم البته موقع خرید روش ارسال رو تیپاکس زدم ولی بااداره پست فرستادن.سه روزهم طول کشیدتادستم برسه که مشکل از کم کاری مامور پستی مون بود.
    برای شهرستانیها خیلی خوبه چونکه مغازه داران هرقیمتی که دوست دارن میگن وکسی هم که خبرنداره مجبور به خرید میشه.
    یه مشکلی که برای بعضی از وسایل وگارانتی هاشون وجود داره اینه که اگه مثلا از اینترنت خرید بکنید وبخواین گارانتی اون وسیله رو فعال بکنید مث همین دوربین من بایدبرگه شو به خدماتش پست کنید که اونم بوسیله یکی از فروشگاههای نمایندگی خودشون انجام میشه امادرمورد دوربین فوجی خودم توی فروشگاه هرکاری کردم قبولش نکردن بهانه شونم این بودکه بخاطر اینترنتی خریدن، مامسئولیت قبول نمیکنم درصورتیکه کیفیت بسته ای که دستم رسیداز کیفیت دوربین قبلیم که ازخودشون خریدم خیلی بالاتروبهتر هم بود تازشم باز شده نبود اخه خودشون بهم گفته بودن که اینا بصورت شرکتی باز میشن!!!منه ساده هم بخاطرتازه واردبودن قبول کردم.تازه فهمیدم جنس پلمپ یعنی چی.
    .و اینطوری شد که دوربین جدیدم بدون گارانتی موند.خراب هم بشه معولم نیست چیکارباید بکنم.البته اگه از گارانتی دیجی کالاهم استفاده بکنیدبازم باید هزینه پستی رو خودتون پرداخت کنید تا کالاب دستشون برسه دقیقاهمونکاری که توی گارانتی های اصلی شرکتها اتفاق می افته .
    بنظرم خریدلوازم الکترونیک شانسی هست دوتاتجربه گارانتی تاحالادارم که اصلابه دردنمیخورن وجنسی که دستشون دادم روبهترنکردن که هیچ بدترهم شدن .مثل گارانتی مایکروتل برای گوشی های هواوی که فروشنده محترم بهم گفت خودت زدی خرابش کردی خودتم بایدببری گارانتی!!!!منم که گارانتی بردمش اونا درستش نکردن که هیچ گوشیم کلا رفت اون دنیا وجوابگوهم نیستن!!!!
    امااشتباهاتی که درمورد مشخصات جنسا هس بنظرم تایپیه که بعضی ازدوستان گفتن، توی همه سایتهاهست مگه فروشندگان توی مغازه ها چی حالیشون میشه که همه ازاین موضوع گله میکنید؟وقتی این همه سایت خارجی و مرجع دیگه هست روی این موضوع حساس نباشید.
    به تازگی قصدخرید یه گوشی الجی از دیجی کالارودارم توی اون صفحه هم مشخصات باطریش اشتباه درج شده وهنوزم اصلاح نکردن!!!بااینکه کارابران دیگه قضیه رو بهشون اینوگوشزدهم کردن. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    قیمتای دیجی کالاخیلی خوبه وتوی همه سایتهایی که ذکرکردین بنظرم کمترین قیمت رومیده اونم بعضی اوقات باهدیه ها واون پیشنهادویژه جالبش.
    درضمن نماداطمینانش هم منقضی نشده برید ببینید. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    رديف نام فروشگاه نام دامنه وب سايت استان شهر تاريخ صدور نماد تاريخ انقضاي نماد تعداد ستاره/نوع نماد مشاهده آمار
    1 ديجي کالا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تهران تهران 1389/12/19 1392/12/19

کل این تاپیک وهمینطورتاپیکهای پرشین تولز روخوندم همه جاکلاهبرداری هست واینترنتی بیشتر اما خودم باتوجه به خریدهای زیادی که بصورت اینترنتی از سایت فینال داشتم وصدالبته حضوری اونم باقیافه های عبوس واخلاق مزخرف فروشندگان دیجی کالاروبه حضوری ترجیح میدم.
    توی این زمونه مجبوریم به یکی یخورده اعتمادبکنیم من به دیجی کالاوفینال اعتماددارم نه کاملش.
    زیاددرمورد گوشی شاپ هم مانور ندین چندروز پیش یه کلاهبرداری بزرگ توی یکی از انجمن ها درموردشون خوندم اگه پیدا کردم لیکشو میذارم تا بخونید.
    موفق باشید

3. 4 کاربر از worldm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

درضمن منم چندتا بررسی ونظر برای وسایل ختلف که خودم حضوری خریدم برای کاربران دیگه واسه دیجی کالافرستادم چیزبدی هم نگفته بودم اما بعدمدتها هنوزم تاییدنشدن بخاطراینکارشون مطمئنا دلیلی دارن ولی بنظرم تاییدکردن نظراتشون خیلی طول میکشه وخوب نیست اینطوری.

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوست عزیزمون Worldm توضیحات خوب و جامعی دادن حقیقتش خودِ من هم فکر نمیکردم اینقدر با سرعت و دقیقا در زمانی که معین کرده بودند کالا بدستم برسه(من در تهران سکونت میکنم)
    اما باز برای خرید کالاهایی که بالای ۲۰۰-۳۰۰ تومن قیمتشون هست ترجیح میدم حضوری خرید کنم.

6. این کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    منم از سایت حجره قصدخرید کالایی داشتم و برای هماهنگی خرید زنگ زدم ، تلفنی قیمت را حدود دویست هزار تومان گرانتر از قیمت درج شده در سایت اعلام کردند . در مقابل اعتراض هم پاسخ درستی ندادند و گفتند منتظر تماسشان باشم ولی هیچ خبری نشد در مراجعه مجدد به سایتشان هم باز قیمت کمتر را اعلام کرده بودند .( در سایتشان هم نوشته بودند که قیمتها به روز میباشد )

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سایتهایی که توی تماسشون قیمت روبالاتر میگن پیشنهادم اینه که خریدنکنید وبگید که پولوبرگشت بزنن
    اینطوری بهتره کم کم یادمیگیرن که ازاین کارانکنن

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhd1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

من شهرستانی هستم و چند روز بود پسرداییم میخواست یه ایکس باکس و یه تلویزیون ال ای دی 24 اینج بخره ولی هر چه بازار رو زیر رو کردیم نه ایکس باکس پیدا شد و نه تلویزیونی با این مشخصات . تا اینکه چندتا از فروشنده ها بهمون گفتن میتونید از دی جی کالا خرید کنید و معتبره منم با بررسی سایت و دیدن نماد اعتماد و رتبه سایت سایت امروز یه ایکس باکس و یه ال ای دی برای پسرداییم سفارش دادم و پس از تماس 2میلیون به صورت انلاین پرداخت کردم و منتظرم که ارسال بشه و از صبح تاحالا داییم 5دفعه بهم زنگ زده که ارسال شد یا نه تو سایت زده سفارش در حال بررسی البته شاد عجول باشه ولی با دیدن این تاپیک استرس زیادی بهم وارد شده

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من شهرستانی هستم و چند روز بود پسرداییم میخواست یه ایکس باکس و یه تلویزیون ال ای دی 24 اینج بخره ولی هر چه بازار رو زیر رو کردیم نه ایکس باکس پیدا شد و نه تلویزیونی با این مشخصات . تا اینکه چندتا از فروشنده ها بهمون گفتن میتونید از دی جی کالا خرید کنید و معتبره منم با بررسی سایت و دیدن نماد اعتماد و رتبه سایت سایت امروز یه ایکس باکس و یه ال ای دی برای پسرداییم سفارش دادم و پس از تماس 2میلیون به صورت انلاین پرداخت کردم و منتظرم که ارسال بشه و از صبح تاحالا داییم 5دفعه بهم زنگ زده که ارسال شد یا نه تو سایت زده سفارش در حال بررسی البته شاد عجول باشه ولی با دیدن این تاپیک استرس زیادی بهم وارد شده
    نگران نباشید.اگه بتون زنگ زدن ، یه ساعت بعدش تو سایت میزنه که ارسال شد.بعد فرداشم کد رهگیری مرسوله رو براتون تو سایت میزنه و بعد از دو سه روز دستتون میرسه

11. 4 کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

داداش اصلانگران نباش اینجام چیزخاصی نگفتن پول کسی هم خورده نشده اکثرا راضی هستن فقط اشتباهات جزئی درارسال سفارش انجام ادن که به نسبت فروشگاههای دیگه خیلی کمتره
    تافردابرات رسیدپستی روتوی سایت میزنن میتونی ردیابیش بکنی که کجاس.
    شمااگه ازفروشگاههای داخل شهرهم خریدبکنید بازم توی ارصسال سفارش کمش یه روز رو تاخیردارن که بخاطر شلوغی و تعداد زیادسفارشات توی دیجی کالا هستش
    مطمئنم جنس خوب وسالم روبرات میفرستن مبارکتون هم باشه

13. 3 کاربر از worldm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوست عزیزی که تلویزیون خریدی اگه بسته ات رسید وتستش کردی درمورد نوع بسته بندیش وکیفیت قطعه ارسال شده یه نظری هم بده
    مدلشم بگی خوبه.
    راستی چجوری 24 اینج دومیلیون تومن شد؟؟؟؟؟42 اینج نبود احیانا؟؟؟!!!

15. این کاربر از worldm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •