تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 55 از 55

نام تاپيک: پرینتر 3کاره HP 1132 (لیزری-سیاه و سفید)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام
    من یه 1102 دارم . اخیرا میخوام یه خدمات کامپیوتری بزنم ، خب حتما نیاز به فتوکپی گرفتنم دارم .
    یا باید یه اسکنر بگیرم یا باید یه پرینتر چندکاره بگیرم از یه طرفی اسکنر با پرینتر رو هم کار پرینتر چند کاره رو نمیکنن از یه طرف دیگه بودجم واسه خرید یه پرینتر چندکاره خوب کمه،به نظر شما چیکار کنم؟
    ممنون

پروفشنال m_2t_ab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

با سلام
    من یه 1102 دارم . اخیرا میخوام یه خدمات کامپیوتری بزنم ، خب حتما نیاز به فتوکپی گرفتنم دارم .
    یا باید یه اسکنر بگیرم یا باید یه پرینتر چندکاره بگیرم از یه طرفی اسکنر با پرینتر رو هم کار پرینتر چند کاره رو نمیکنن از یه طرف دیگه بودجم واسه خرید یه پرینتر چندکاره خوب کمه،به نظر شما چیکار کنم؟
    ممنون
    سلام دوست من
    یک دستگاه چهار کاره (پرینت، اسکن، کپی و فکس) کانن مدل MX-320 دارم که الان تو بازار نیست اما مدل مشابه اون یعنی MX-360 همین اواخر حدود 180 بود قیمتش
    دستگاه فوق العاده ای هست و چاپ باهش ارزون می افته، شارژش راحته و نیاز به ریست نداره، کیفیت مناسبی هم داره.
    اینم لینک:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این مدل الان دیگه تولید نمیشه امام مدل کانن MX-360 تا همین اواخر بوده و خیلی مشابه این هست. قیمت اون حدود 180 تومن بوده.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    از طرفی 4 تا جوه هم همراه این پرینتر تقدیمتون می کنم که ارزش اونا حدودا 20 تومن هست.
    اگر از 180 تومن 30 درصد کم کنیم میشه 126 تومن و با 20 تومن جمع کنیم میشه 146 تومن.
    اما من در مجموع 17 تومن دیگه هم کم می کنم و میشه 129 تومن
    هزینه جوهر هر صفحه معمولی بین 2 تا 5 تا تک نومن میشه.
    خوبه؟
    دستگاه بسیار جون داری هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دوباره سلام
    ممنون از پیشنهادتون ولی دنبال پرینتر چندکاره لیزری میگردم جوهرافشان بدردم نمیخوره.
    در هر حال ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه majid_306's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من یک پریتر HP 1132 که 3 کاره هستش دارم
    یک مشکلی که داره اینه که وقتی میخوای از یک برگه A4 کپی بگیری تمام صفحه رو کامل کپی نمیگیره 2 سانت از پایین صفحه رو نمیگریه
    دقت کردم وقتی داره اسکن میکنه لامپ اسکن تا یک خطی هست به نام LTR میگیره که 2 سانت تا آخر صفه هستش و 2 سانت بدش که زده A4 نمیاد حالا باید چیکار کنم که اسکن برای کپی کامل بگیره ؟؟؟
    نا گفته نماند که اسکن درست مثلا اگه یک عکس A4 بخوام بگیرم تا آخر اسکن میکنه و فایل عکس هم کامل هستش اما در حالت کپی نه تا آخر نمیگیره تا قسمت LTR میگیره و زمانی که اسکن کامل نیست پرینت هم کامل نیست
    ممنون میشم از دوستان کسی اگه اطلاعی داره منو راهنمایی کنه
    به احتمال خیلی زیاد تنظیمات کپی روی کاغذ Letter قرار داره، تنظیمات رو به A4 برگردونید درست میشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    کسی قیمت امروز 1132 رو نداره؟

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •