تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 55 از 57 اولاول ... 54551525354555657 آخرآخر
نمايش نتايج 541 به 550 از 566

نام تاپيک: مشکلات نصب و اجرا - Test Drive Unlimited 2

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان یه سوال کمپانی لامبورگینی . بی ام و . سیتروئن نداره؟ خیلی مزخرفه اگه نداشته باشه که
    سیتروئن نداره ولی یکی از ماشین چروکیده ها ژیان هست توی هاوایی پیدا می کنیش

واسه آپدیت آخر هنوز کرک ندادن نه؟

همه اینترنت رو زیر و رو کردم هیچ راهی برای کرک کردنش نیست انگار
    البته نسخه PC بازی یه جوریه توی ایکس باکس قشنگ ماشین ها رو کپی می کنی کلی ماشین اضافه میشه موتور سیکلت هم تا هست...

2. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض %^

داداش بازی من موقع uplancher یک گیگ آپدیت کرد خودش . بعد الان تنها فرقی که بازیم کرده اینه که یه کمپانی جدید باز شده توش هارلی دیویدسون هست و دوکاتی ولی وقتی میخوام وارد کمپانی شم بازی میپره بیرون کسی میدونه چشه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

شما بازیتون اورجیناله مگه؟ اون کمپانی که می گی دوکاتی و هارلی دیویدسون داره موتور سیکلت می فروشه من توی کنسول فقط می تونم تست درایو کنم ولی قابل خرید نیست چون باید از لایو تائید بشه منم که ریست گلیچ ه_که ایکس باکسم نمی تونم به لایو وصل بشم... همینطوری ریختم روی هارد... با موتور میشه تک چرخ زد کلا جالبه ولی روی PC نمیشه یعنی آپدیت که می کنم علاوه بر DLC ها فایل اجرایی بازی هم آپدیت میشه و این باعث میشه کرک آور-رایت بشه واسه این آخرین exe هم که دانلود میشه کرکی نیومده واسه همین اصلا بازی لانچ نمیشه و میگه سریال اینا وارد کن من موندم شما چطوری لانچ می کنی به ما هم یاد بده من مجبور میشم کرک قدیمی تر بریزم.

5. این کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

والا من بازیشو دانلود کردم یه کرک همراهش داشت. وقتی بازیرو آپ کرد دوباره کرک خواست منم همون کرک و ریختم . مثل همیشه هم وارد بازی میشه. کاره خاصی انجام ندادم. ! حیف شد دوست داشتم ببینم چطوریه هارلی و دوکاتیش. در ضمن سریال مریالم نخواست .! همه چیش خوبه بازیش به غیر از فرمونش حاله آدمو میگیره. تو تنظیماتش رفتم یه ذره بهتر شد اما بازم نمیشه بازی کرد. وقتی شتاب میره بالا تا یذره فرمون میدی کنترلشو راحت از دست میدی. اگه اینم درست بود دیگه نورالله نور بود. مرسی دوست عزیز بابت راهنمایی موفق باشی.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اهان فهمیدم اینکه از بازی خارج میشی دلیلش همینه دیگه... کرک شما سازگار با دی ال سی اخیر نیست این مشکل واسه فن های این بازی و اونایی که به صورت پایریسی بازی می کنن مشکل ساز شد... من خودم آنلاین پس و اون دی ال سی کازینو رو برای اکس باکس اون موقع که هنوز ریست گلیچنکرده بودم خرید کرده بودم کلی هم حال داد آنلاین بازی کردنش ولی دیگه بعدش ریست گلیچ ه_ک کردم کنسول رو البته تا قبل اومدن این دی ال سی اخیر رفتم کلی ماشین اضافه دانلود کردم در واقع همونایی که 80 تا gp می خوان واسه PC هم باید برید از سایت اصلی بازی خرید کنید در صورتی که بازی رو اورجینال خریده باشید...
    3-4 تا بوگاتی اضافه می کنه یه چیزای جالبی داره که نگو من بیشترشون رو تونستم تجربه کنم فقط رو دست خوردم در مورد آپدیت اخری

شما وقتی ماشین دی ال سی می گیرید می رن به قسمت ماشینای دست دوم بعد این آپدیت آخری رو که داد باعث شد به جای قرار گرفتن در گاراژ ماشینای مستعمل به نمایشگاه برن یعنی یه سری نمایشگاه ماشین اضافه میشه... یه امکانات دیگه هم که اضافه می کنه اینه که می تونید توی خونه هاتون ماشین هاتون رو جابجا کنید مثلا می تونید بنز هاتون رو توی یک خونه خاص جمع کنید به صورت دستی و سریع.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

داداش مرسی از توضیحت ولی بذره بیزحمت سطح پایین میگفتی هیچی نفهمیدم.آقا من میتونم از هارلی و دوکاتی و این ماشین جدیدارو ببینم؟ کرکشو شما داری؟ یه دنیا ممنونم از راهنماییت

یاعلی

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

داداش مرسی از توضیحت ولی بذره بیزحمت سطح پایین میگفتی هیچی نفهمیدم.آقا من میتونم از هارلی و دوکاتی و این ماشین جدیدارو ببینم؟ کرکشو شما داری؟ یه دنیا ممنونم از راهنماییت

یاعلی
    2 تا سایت هست که میشه بهشون اعتماد کرد :

- صفحه اصلی اسکیدرو
    - سایت گیم کپی ورلد

شما به هر کدوم از این سایت ها برید می بینید هیچ کرکی برای نسخه v034 build 16 TDU2 DLC2 نیومده
    عبارت انگلیسی بالا رو شما وقتی آپدیت می کنید توی لانچر بازی می بینید... این یعنی آخرین آپدیت ها رو شما دارید اما در این حالت شما نمی تونید بازی رو لانچ کنید چون کرک شده ورژن v034 build 16 اصلا وجود خارجی نداره یعنی هیچ بنی بشری که نسخه اورجینال بازی رو نداشته باشه نمی تونه روی PC بازی رو اجرا کنه و بره به نمایشگاه فروش موتوربایک...

پس یعنی راهی نیست و شما نباید به اون فروشگاه برید وقتی که از کرک نسخه های پائین تر استفاده می کنید. ما هم که روی PC همین مشکل شما رو داریم یعنی همه دارن و تا وقتی که کرک جدید برای این آپدیت نیاد باید بشینیم و سماق بمکیم... منم که تونستم سوار موتورها بشم روی کنسول اکس باکس تونستم که اونم نصفه نیمه چون نمی تونم خرید کنم فقط اجازه 2 دقیقه تست درایو میده... روی PC راهی نیست مگه اینکه بازی رو بخوای اورجینال تهیه کنی و با سریال نامبر اورجینال بری.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

آها پس هیچ راهی نیست.حیف شد. دمت گرم . خیلی ممنون از راهنماییت فقط یه سوال دیگه اینه که شما هم فرمون بازیت داغونه؟ یعنی تا یذره میپیچی ماشین کنترلش از دستت خارج میشه؟ من تنظیماتش و ور رفتم خیلی کم بهتر شد. راهه دیگه نداره فرموش خوب شه؟
    موفق باشی

11. این کاربر از wolf74 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آها پس هیچ راهی نیست.حیف شد. دمت گرم . خیلی ممنون از راهنماییت فقط یه سوال دیگه اینه که شما هم فرمون بازیت داغونه؟ یعنی تا یذره میپیچی ماشین کنترلش از دستت خارج میشه؟ من تنظیماتش و ور رفتم خیلی کم بهتر شد. راهه دیگه نداره فرموش خوب شه؟
    موفق باشی
    شاید اگه کسی ازم بپرسه بین ریسینگ ها کدوم رو می خوای کنترل کنی همنی تست درایو رو انتخاب کنم گرچه معتقدم برای حرفه ای شدن توی هندلینگ این بازی باید وقت گذاشت ولی دیگه اونقدر زیاد بازی کردم من این بازی رو دیگه گاد شدم فکر کن از وقتی که این بازی ریلیز شد مدام بازی میکنم

اگه نباشه جاش خالی می مونه AF-Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

دوستان کسی لینک آپدیتشو نداره؟؟ چون من سرعتم پایینه و با خود upluncher نمیتونم دان کنم. کسی اگه میتونه لینک ازش بده؟؟!!!
    در ضمن نمیشه کاری کرد که ماشین های مثل لامبورگینی به بازی اضافه شد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •