تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 44 از 44

نام تاپيک: مشکل دیوانه کننده صفحه آبی در ویندوز 7 با ASUS M4A87TD

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasghaderi2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

14

(به نظر من مشکل از یک ویروس جدید و نا شناخته هست )
    سلام
    با دوست گرامی sadegh_123 ابراز همدردی میکنم ، من در غم شما شریک هستم
    مطمئن باش مشکل از ویروس ، نرم افزار ، بازی و هارد نیست
    حداقل در این موارد ، مشکلی ندارم و همه را تست کردم . من حتی یا ویندوز تنها و تازه نصب شده هم با صفحه آبی روبرو شدم !؟
    مشکل از همه ی تنظیمات بایوس هست و یک نفر که بتونه حضوری تنظیمات را انجام بدهد
    شما ببین با تغییر جاهای رم یا به شکلی که من انجام دادم و Single-channel ، مکشلت حل میشه !؟

من با جابجا کردن رمها و بصورت Single-channel و قرار دادن رمها در قسمت غیر همرنگ ، مشکلم حل شد
    حالا هم احتمالا باید برای ارتقای رم ، به همین شکل عمل کنم و 2 رم 4 گیگ را جایگزین رمهای فعلی کنم !؟
    امروز همه راهنمایی های دوست گرامی ess_1362 را انجام دادم و ولتاژ رم ها را هم تغییر دادم ولی سیستم با Dual-channel قاطی کرد و یا بالا نمی اومد ، کیس روشن بود و تصویر نداشتم یا بعد از چند بار خاموش و روشن کردن کیس ، با اجرای ویندوز ، صفحه آبی ظاهر میشد !؟
    تا اینکه که همون روش Single-channel و قرار دادن رمها در قسمت غیر همرنگ را دوباره انجام دادم و مشکل حل شد
    من از خدمات کامپیوتری ها هم پرسیدم و همشون فقط فروش قطعه یا سرهم کردن کیس را می توانند انجام دهند و در این موارد چیزی نمیدونند !؟
    دوست گرامی ess_1362 : من بایوس را توسط آخرین فایل ایسوس ، آپدیت کردم و همه تنظیمات روی اتومات (از رم ها تا سی پی یو و ...) هست ، اینجوری و بصورت مجازی مشکل من حل نمیشه .
    از اطلاعات و راهنمایی شما سپاسگزارم . باید حضوری ، تنظیمات بایوس را انجام دهد .
    با تشکر از دوستان

اگه نباشه جاش خالی می مونه seyediali3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آران و بیدگل

پيش فرض

تغییر زاویه نگاه
    دوستان توجه توجه.
    من نمیدونم چرا همتون زاویه نگاهتون به سمت مشکل از رم گشته و به فکر بقیه قطعات نیستید.خیلی اوغات بوده که مشکل از کارت گرافیک بوده.
    1.شما میتوانید با مراجعه به آدرس زیر در دانلود فایل M4A87TD/USB3 Devices List قطعات سازگار و تست شده با این مادربورد بورد را ببینید ازجمله هارد وعلی اللخصوص کارت گرافیک و ..)
    2-فایل دوم با نام M4A87TD/USB3 Memory QVL مربوط به رم های سازگار و تست شده با مادربورد نامبرده میباشد و ذکر مدل و تایمینگ و ولتاژ که مثلا میتونی بفهمی که باید ولتاژ فلان رم را از توی بایوس روی چند بگذاری. و حتی اینکه از چه مدل رمی روی چند DIMM باشه مثلا 2 یا4 یا 1.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از seyediali3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام abbasghaderi
    اولا که مادربرد من 2 تا اسلات رم داره مثل مادربرد شما 4 تا نداره
    دوما توقع شما یکمی بالاست من خودم کاردانی کامپیوتر میخونم این سوال رو از هر کدوم از استاد هام پرسیدم نتونستن جواب بدن مثلا ادعا دارن مدرک دکترا دارن
    بعد شما توقع داری خدمات کامپیوتری ها بتونن مشکل رو حل کنن؟
    در ضمن اگه اشکال از نرم افزار یا ویروس نباشه پس از چی هست؟
    فکر کنم گفته بودی رم شما هم Adata بوده احتمالا این رم ها به دلیل کیفیت نامرغوب و نوسانها باعث میشه اسلات رم بسوزه یا مشکل پیدا کنه که شما چون 4 تا داری با تغییر دادن رم ها به 2 اسلات دیگر مشکلت حل شده و ظاهرا دیگه مشکلی نداری ولی من چون 2 اسلات رم دارم نمیتونم تغییری ایجاد کنم !؟؟

5. این کاربر از sadegh_123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasghaderi2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

14 CORSAIR

سلام abbasghaderi
    اولا که مادربرد من 2 تا اسلات رم داره مثل مادربرد شما 4 تا نداره
    دوما توقع شما یکمی بالاست من خودم کاردانی کامپیوتر میخونم این سوال رو از هر کدوم از استاد هام پرسیدم نتونستن جواب بدن مثلا ادعا دارن مدرک دکترا دارن
    بعد شما توقع داری خدمات کامپیوتری ها بتونن مشکل رو حل کنن؟
    در ضمن اگه اشکال از نرم افزار یا ویروس نباشه پس از چی هست؟
    فکر کنم گفته بودی رم شما هم Adata بوده احتمالا این رم ها به دلیل کیفیت نامرغوب و نوسانها باعث میشه اسلات رم بسوزه یا مشکل پیدا کنه که شما چون 4 تا داری با تغییر دادن رم ها به 2 اسلات دیگر مشکلت حل شده و ظاهرا دیگه مشکلی نداری ولی من چون 2 اسلات رم دارم نمیتونم تغییری ایجاد کنم !؟؟
    sadegh_123 گرامی
    من از نظر برند یا نامرغوبی رم ، مشکلی ندارم
    درهر صورت تجربه نرم افزاری من اینگونه بود و فقط نظرم را بیان کردم
    در مورد توقع داشتن هم عرض کنم ، سوء تعبیر نشود .
    من از همه عزیزانی که راهنمایی کردند (مخصوصا ess_1362 گرامی) سپاسگزاری میکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •