تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44

نام تاپيک: مشکل دیوانه کننده صفحه آبی در ویندوز 7 با ASUS M4A87TD

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

ببین من سه هفته ای هست با این مشکل درگیرم، شکم به هارد یا رم بود، رفتم گارانتی رم ها رو با یکی مثلش عوض کردم ، ولی مشکل حل نشد! دیروز یه برند دیگه رم انداختم روی دستگاه برای تست، یکی دو روزه مشکل نداشته، یه نکته جالب اینکه ماجرارو گوگل کردم بعد متوجه شدم که blue screen اول صبح یک مشکل سابقه داره!!! توی گوگل سرچ کن BSOD morning و نتایجشو ببین. ولی غالبا مشکل را از رم دانستند.
    در آوردن و دوباره جا زدن باطری سیماس باعث شد که مشکل دستگاهم خیلی کم بشه سابقا حین کار هم همین مشکل وجود داشت، کارت گرافیک را هم محض تست عوض کردم، مشکل حل نشد. حتی سرعت رم ها و delay هاشون را از setup سیستم به حالت ضعیف تر تنظیم کردم ولی مشکل حل نشد، بایاس مادر برد و همه درایورها را هم آپدیت کردم.
    حدس من اینه که مسئله به دما ربط داشته باشه یعنی بعضی قطعات در دمای پایین که الان وجود داره دچار اختلال میشن، فردا صبح قبل از روشن کردن می خوام توی کامپیوتر را یه سشوار بگیرم ببینم مشکل پیش میاد یا نه! چون بعد از اولین دفعه ای که سر صبح این مشکل براش پیش میاد دیگه تا آخر شب هیچ مشکلی نداره حتی اگر چند ساعت خاموش باشه

2. این کاربر از hamze60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

برای آپدیت کردن بایاس یک برنامه توی سی دی مادر برد هست که خودش آخرین بایاس را از اینترنت می گیره و آپدیت می کنه، مال من اسمش ASUSupdate است.
    در ضمن یک برنامه به نام bluescreenview در سایت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هست که تمامی دفعات BSOD شدن سیستم را بررسی می کنه و نتایجشو بهت می گه ، دیگه لازم نیست خودت هی به اون صفحه آبی زل بزنی !

4. این کاربر از hamze60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hike's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

به کجا رسید؟

6. این کاربر از hike بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

والا الان تقریبا 3 شبانه روزه که رمDDR3 1333 Umax انداختم روی سیستم و اصلا هنگ نکرده،
    رم های خودم که مشکل داشت A-data 1600 Gaming بودند. با مراجعه به گارانتیش که توی هفت تیره متوجه شدن مرجوعی بسیار زیاد دارند . برای تست رم در win7 در منوی run بنویسید mem تا برنامه تست رم اجرا شه...
    رمهای A-data خودم بنظر سالمند چون از هر 10 تست بار 9 بارش بی ایراده اما سر صبح ها مشکل داره،
    بهرحال با گارنتی صحبت کردم برم با یه برند دیگه عوضشون کنن

8. این کاربر از hamze60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mehdioffflone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004

پيش فرض

ببین من سه هفته ای هست با این مشکل درگیرم، شکم به هارد یا رم بود، رفتم گارانتی رم ها رو با یکی مثلش عوض کردم ، ولی مشکل حل نشد! دیروز یه برند دیگه رم انداختم روی دستگاه برای تست، یکی دو روزه مشکل نداشته، یه نکته جالب اینکه ماجرارو گوگل کردم بعد متوجه شدم که blue screen اول صبح یک مشکل سابقه داره!!! توی گوگل سرچ کن BSOD morning و نتایجشو ببین. ولی غالبا مشکل را از رم دانستند.
    در آوردن و دوباره جا زدن باطری سیماس باعث شد که مشکل دستگاهم خیلی کم بشه سابقا حین کار هم همین مشکل وجود داشت، کارت گرافیک را هم محض تست عوض کردم، مشکل حل نشد. حتی سرعت رم ها و delay هاشون را از setup سیستم به حالت ضعیف تر تنظیم کردم ولی مشکل حل نشد، بایاس مادر برد و همه درایورها را هم آپدیت کردم.
    حدس من اینه که مسئله به دما ربط داشته باشه یعنی بعضی قطعات در دمای پایین که الان وجود داره دچار اختلال میشن، فردا صبح قبل از روشن کردن می خوام توی کامپیوتر را یه سشوار بگیرم ببینم مشکل پیش میاد یا نه! چون بعد از اولین دفعه ای که سر صبح این مشکل براش پیش میاد دیگه تا آخر شب هیچ مشکلی نداره حتی اگر چند ساعت خاموش باشه
    من هم این مشکل رو با رم های A-DATA داشتم رم ها رو بردم گارانتی عوض کرد ولی فایده نداشت. بعد از تعویض رمها با کینگ مکس مشکل حل شد.

10. این کاربر از mehdioffflone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasghaderi2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

14

با سلام
    من که بجایی نرسیدم ، با آپدیت یا بی آپدیت بایوس فایده نداره !!؟ دیشب بایوس را آپدیت کردم و مشکلی نداشتم ولی امروز اوضاع افتضاح شد ، پشت سرهم صفحه آبی ظاهر میشد تا سیستم خودش System Restore شد و فعلا همینجوری اول کار با سیستم و روشن شدن کیس ، صفحه آبی و بعد یک هنگ (همون جوری که قبلا ذکر کردم هست) تا ببینم شنبه چکاری میتونم بکنم !

والا الان تقریبا 3 شبانه روزه که رمDDR3 1333 Umax انداختم روی سیستم و اصلا هنگ نکرده،
    رم های خودم که مشکل داشت A-data 1600 Gaming بودند. با مراجعه به گارانتیش که توی هفت تیره متوجه شدن مرجوعی بسیار زیاد دارند . برای تست رم در win7 در منوی run بنویسید mem تا برنامه تست رم اجرا شه...
    رمهای A-data خودم بنظر سالمند چون از هر 10 تست بار 9 بارش بی ایراده اما سر صبح ها مشکل داره،
    بهرحال با گارنتی صحبت کردم برم با یه برند دیگه عوضشون کنن
    من هم این مشکل رو با رم های A-DATA داشتم رم ها رو بردم گارانتی عوض کرد ولی فایده نداشت. بعد از تعویض رمها با کینگ مکس مشکل حل شد.
    خودم هم در احتمال خرابی یا مشکل دار بودن رم شک دارم !؟ درصورتی که رم ها مشکل دارند ، از چه نوع و برندی استفاده بکنم ؟ 4 تا 6 گیگ که حداکثر سقف 200 هزار تومان باشد !؟
    اگه نشد باید ببینم میتونم اینو با اینتل عوض بکنم !؟ نمیدونم ؟ امیدوارم دوستان عزیز در p30world ، یک راه حل یا راهنمایی مفیدی لطف کنند .

با سپاس فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

منم بردم گارانتی عوض کردم مشکل حل نشد، گویا کلا این برند مشکل داره،
    مدل رم های شما چی بود؟ مال من a-data gaming 1600 معمولی ( یک ver 2.0 هم دارند که بزرگترند) ؟
    کجا بردی عوض کردی هفت تیر دیگه؟
    عوض کردنش با کینگ مکس هم خودشون عوض کردن ؟ چون من توی سایتشون دیدن فقط دو برند a-data و memonex دارند.

من این رم ها را گران خریده بودم، یک جفت دو گیگ 95 تومن، ولی کینگ مکس ارزونه، پولشم برگرداندند؟

13. این کاربر از hamze60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

با سلام
    من که بجایی نرسیدم ، با آپدیت یا بی آپدیت بایوس فایده نداره !!؟ دیشب بایوس را آپدیت کردم و مشکلی نداشتم ولی امروز اوضاع افتضاح شد ، پشت سرهم صفحه آبی ظاهر میشد تا سیستم خودش System Restore شد و فعلا همینجوری اول کار با سیستم و روشن شدن کیس ، صفحه آبی و بعد یک هنگ (همون جوری که قبلا ذکر کردم هست) تا ببینم شنبه چکاری میتونم بکنم !

خودم هم در احتمال خرابی یا مشکل دار بودن رم شک دارم !؟ درصورتی که رم ها مشکل دارند ، از چه نوع و برندی استفاده بکنم ؟ 4 تا 6 گیگ که حداکثر سقف 200 هزار تومان باشد !؟
    اگه نشد باید ببینم میتونم اینو با اینتل عوض بکنم !؟ نمیدونم ؟ امیدوارم دوستان عزیز در p30world ، یک راه حل یا راهنمایی مفیدی لطف کنند .

با سپاس فراوان

به یک رم دیگه دسترسی نداری که باهاش سیستم را تست کنی؟ من از یکی از دوستام یک رم 2 گیگ umax 1333 گرفتم و الان 3-4 روزه روی دستگاهه و اصلا مشکل نداشتم. قیمت رمش هم ارزونه 31000 تومن و کاراییش هم خوبه ( از benchmark هایی که گرفتم فهمیدم )، پول زیادی خرج نکن، من هم این رم های a-data gaming را گران خریده بودم که اینطوری شد، دونه ای 47000 تومن. رم های خودت چین؟

15. این کاربر از hamze60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2011

14

به یک رم دیگه دسترسی نداری که باهاش سیستم را تست کنی؟ من از یکی از دوستام یک رم 2 گیگ umax 1333 گرفتم و الان 3-4 روزه روی دستگاهه و اصلا مشکل نداشتم. قیمت رمش هم ارزونه 31000 تومن و کاراییش هم خوبه ( از benchmark هایی که گرفتم فهمیدم )، پول زیادی خرج نکن، من هم این رم های a-data gaming را گران خریده بودم که اینطوری شد، دونه ای 47000 تومن. رم های خودت چین؟
    با سلام
    یک رم 2 گیگ ژل قرض گرفتم و فعلا که مشکلی ندارم ، از نظر سرعت و ... با Ram 2 GB X2 Patriot خودم فرق خاصی نداره !!!!؟؟
    رم های خودم از نظر ظاهر و پوشش حداقل شیک تر هست ولی این رم ژل که قرض گرفتم ، پوشش ظاهری نداره و یک قطعه با یکسری آی سی هست ! وقتی میخواستم جا بزنم اینقدر ضعیف بود که ترسیدم بشکنه !
    قبلا یک کیس داشتم که که 2 رم 512 ژل روش بود و خیلی خوب کار میکرد ! بنظرم رم ژل ، بهترین برند باشه ؟
    رم های خودم را Ram 2 GB X2 Patriot با هم 102 تومان شد ولی ژل خوب (با پوشش و ... ) باید 60- 70 تومانی باشه ؟
    اگه تا فردا این صفحه آبی ظاهر نشه ، اینها را با رم ژل تعویض میکنم ، کسی نمیدونه برند رم و مدل خوب و عمری بازار چیه ؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Jan 2011

12

با سلام
    مشکل از رم بود ، الان با رم 2x2 Gb DDR3 1600 CORSAIR هیچ مشکلی ندارم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •