تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: *خرید CPU Cooler برای آورکلاک AMD Phenom II X4 965 *

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض *خرید CPU Cooler برای آورکلاک AMD Phenom II X4 965 *

سلام.

برای AMD Phenom II X4 965 چه کولری رو پیشنهاد میکنید که بشه تا حد زیادی آورکلاکش کرد؟

در مورد بودجه دیگه حدودا 70 تومان بیشتر نشه (البته اگه واقعا میارزه مشکلی نیست)

یه چیزی باشه که اگه CPU رو هم عوض کردم بدرد بخور باشه...

موفق باشید.

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.

برای AMD Phenom II X4 965 چه کولری رو پیشنهاد میکنید که بشه تا حد زیادی آورکلاکش کرد؟

در مورد بودجه دیگه حدودا 70 تومان بیشتر نشه (البته اگه واقعا میارزه مشکلی نیست)

یه چیزی باشه که اگه CPU رو هم عوض کردم بدرد بخور باشه...

موفق باشید.
    سلام. در اون محدوده tuniq extreme بهترین کارایی رو نسبت به قیمت داره ، باهاش می شه پردازنده رو تا حد خیلی زیادی اورکلاک کرد . نقطه ی ضعف اصلیش هم همون فن با کنترل سرعت غیر اتوماتیک هست که البته قابل ارتقاست....
    pc-cooler 1216-x هم خنک کننده ی خیلی خوبیه که pwm خودکار داره ولی به نظر من به 30 تومان اختلاف قیمتش نمی ارزه!

3. 2 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

zalaman مدل cnps 10x performa مدل خوبیه

5. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

...............
    Last edited by maziarb; 07-02-2011 at 10:26.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

نقطه ی ضعف اصلیش هم همون فن با کنترل سرعت غیر اتوماتیک هست که البته قابل ارتقاست....
    غیر اتوماتیک یعنی این که مثلا همیشه در یک حالت RPM کار میکنه؟

pc-cooler 1216-x هم خنک کننده ی خیلی خوبیه که pwm خودکار داره ولی به نظر من به 30 تومان اختلاف قیمتش نمی ارزه!
    از این لینک دارید؟ موفق به پیدا کردن review نشدم...
    در ضمن به چه قیمتی هست؟

zalaman مدل cnps 10x performa مدل خوبیه
    از Thermalright هم مدل های خوبی دیده بودم اونا چه طورن؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

غیر اتوماتیک یعنی این که مثلا همیشه در یک حالت RPM کار میکنه؟

از این لینک دارید؟ موفق به پیدا کردن review نشدم...
    در ضمن به چه قیمتی هست؟

از Thermalright هم مدل های خوبی دیده بودم اونا چه طورن؟
    تنظیم گر دور فن ، روی براکت عقب کیس نصب می شه و با چرخوندن اون ، می تونید دور فن رو تنظیم کنید .

PCCOOLER یک شرکت چینی بود که خنک کننده هاش وارد ایران شده یودن ، کارایی مناسبی داشت و بر خلاف اکثر خنک کننده های موجود ، دور فنش به طور اتوماتیک قابل تنظیم بود . سایت ل.ی.و.ن هم داشتش ولی الان گشتم ، نبود.
    قیمتش هم حدود 80 تومان بود .
    محصولات Thermalrigh کارایی خیلی خوبی دارن ، ولی اکثرأ از سوکت های 1156,1366 پشتیبانی می کنند و مبدل نصب بر روی AM3 رو ندارن... برای همین معرفیشون نکردم

9. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

تنظیم گر دور فن ، روی براکت عقب کیس نصب می شه و با چرخوندن اون ، می تونید دور فن رو تنظیم کنید .
    فکر نکنم چندان جالب باشه نه؟

PCCOOLER یک شرکت چینی بود که خنک کننده هاش وارد ایران شده یودن ، کارایی مناسبی داشت و بر خلاف اکثر خنک کننده های موجود ، دور فنش به طور اتوماتیک قابل تنظیم بود . سایت ل.ی.و.ن هم داشتش ولی الان گشتم ، نبود.
    پس این رو بی خیال میشم!

محصولات Thermalrigh کارایی خیلی خوبی دارن ، ولی اکثرأ از سوکت های 1156,1366 پشتیبانی می کنند و مبدل نصب بر روی AM3 رو ندارن... برای همین معرفیشون نکردم
    در کل چند تا مدل دیگه هم لطفا معرفی کنید... تا 70-80 تومان هم مشکلی نیست!(ولی اگه واقعا نمیارزه نمیخوام الکی خرج کنم!)

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

دوستان جواب نمیدید؟

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام.
    PC Cooler HP-1216X حدودا 49 تومن هست به نظر من نسبت به Tuniq یک سری برتری داره که میشه از Tuniq صرف نظر کرد.

ظیم گر دور فن ، روی براکت عقب کیس نصب می شه و با چرخوندن اون ، می تونید دور فن رو تنظیم کنید .

البرز کجا 80 بهت قیمت دادند؟!
    CoolingSys حدودا 52 تومن چند وقت پیش وارد کرد الان هم 49 48 تومن به احتمال زیاد میشه داخل بازار پیدا کرد.

13. 2 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

فکر نکنم چندان جالب باشه نه؟

پس این رو بی خیال میشم!

در کل چند تا مدل دیگه هم لطفا معرفی کنید... تا 70-80 تومان هم مشکلی نیست!(ولی اگه واقعا نمیارزه نمیخوام الکی خرج کنم!)
    خب این فقدان در خیلی از خنک کننده های مطرح وجود داره ... کلأ بهتره این طوری بگم که فن 12 سانتی متری با 4 رشته سیم (تنظیم دور فن اتوماتیک) چندان مرسوم نیست . البته ممکنه دلایل فنی هم داتشه باشه...
    در مورد جالب بودن یا نبودن ، بگم که بیشاز دو سال هست که tuniq tower 120 دارم . و اکثر مواقع روی کمترین دور هست ،چون غیر از حالات خاص نیازی به افزایش دور فن وجود نداره . در کل اگه تهویه ی کیس مناسب بشه و هوا به خوبی جریان داشته باشه ، اختلاف دما در کمرتین دور و بیشترین دور ، کمتر از 5 درجه خواهد بود!
    مدل های دیگه ، ]FAN ZALMAN CNPS10X PERFORMAهست که حدود 65000 تومان قیمتش هست ، دور فنش به صورت خودکار تنظیم می شه و کارایی خیلی خوبی داره ، نسبت به تونیک ، جای کمتری رو اشغال می کنه .
    []Thermalright -120 eXtrem هم محصول خیلی خوبیه که کارایی بسیار بالایی داره ، ولی همون طور که عرض کردم فقط از سوکت های جدید اینتل پشتیانی می کنه و نمی شه روی ماردبرد های AMD نصبش کرد . قیمتش هم حدود 80000 تومان هست .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من خیلی وقته خبر بازار رو ندارم ، این قیمتم هم مال چند ماه پیش بود....
    الان فقط قیمت دو چیز رو خوب بلدم ، یکی sapphire hd6870 و دیگری هم ipod touch 4g 32gig .
    Last edited by alborz_k; 09-02-2011 at 00:54.

15. این کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •