تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 74

نام تاپيک: پیشنهادات برای اسپرت کردن ماشین

داره خودمونی میشه SiavElClassico's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

دوستان اگه طرحی تو ذهنتونه دریغ نکنید و اون رو این جا بگید یا اگه طراحی دستی دارید اشکال نداره ، همون رو بذارید تا ما هم بی نصیب نمونیم...

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

اون بریدگی هایی که روی سپر قرمز رنگم هستن برای چی بوده؟
    کلا از طرح مه شکن ها صرف نظر کردین؟

داره خودمونی میشه SiavElClassico's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

اونا بریدگی نیستن یه چیز مثل فلاپ یا باله هستند که جریان هوارو مرتب میکنند....
    ظاهرا طرحی که من دادم فقط به درد پیست میخوره.....
    کلی هم باگ داره...

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

دوستان به نظرتون 206 تا چه حددی کپ بشه قشنگ میشه؟

ممنون میشم بگید
    بستگی داره تا چقدر بخوای ارتفاع بزنی.
    هم میشه از کمک فنر کوتاه تر استفاده کرد هم میشه از کمک های لوازمی استفاده کرد.
    باید ببنیم ماشینت رینگ و لاستیک داره یا نه رو فابریک میخوای ارتفاع بزنی.

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

شاید خیلی ها الان با این پست من مخالفت کنند و بگن باز گیر میدم ولی به نظر من تاپیک فعلا اون هدف اصلی خودش رو نداره ،بحثهای سازنده و فنی .
    با دلایل فنی قوی و کشیدن یک طرح خیلی خوبه چون برای تجسم چیزی که داریم کمک زیادی میکنه ولی باید این طرح بر اساس یک سری اصول باشه . گذاشتن یک باله بزرگ یا گذاشتن فلاب بر رو ی یک ماشین دلایل قویتری از زیبایی میخواد
    یک اسپویلر با این اندازه برای خودرویی کوچکی که موتور ومحرک جلو داره زیاد هم کارایی نداره چون این اندازه بیشتر برای حفظ قسمت عقب اتومبیل روی زمین به کار میره پس ماشین شما تبدیل به یک درگ ریسر میشه
    کلا تیونینگ یک اتومبیل و کارهای موتوری و بدنه با چند تا پیشنهاد ساده حل نمیشه بلکه پیچیده تر از این مسایل هست . هر نوع تیونینگ یک راه داره یک سری الزامات داره
    تیونیگ های خیابانی و شهری - تیونینگ استریت ریسر - تیونینگ برای رالی ریس و درگ و دریفت هر کدوم یک سری الزامات دارند
    شاید انداختن رینگ بزرگتر زیبا باشه ولی اگه اصولی نباشه از کارایی ماشین کم میکنه
    گذاشتن فلاپ شاید ماشین رو خشنتر نشون بده ولی آیرودینامیک بدنه رو به هم میریزه . و خیلی موارد دیگه .

6. 6 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام دوستان.. یه سوال داشتم در مورد تزئین کردن ماشین... از بین سورن و پژو پارس کدومش خوش تزئین تره.. تزئین منظورم یه تزئین ساده نه اینکه فشن کرده!! کلا اگه شما باشید و یخواید از بین سورن و پارس یه ماشین انتخاب کنید که هم سواری خوب و امکانات خوبی داشته باشه هم اینکه خوش تزئین تر باشه کدوم رو انتخاب میکنید؟ لطفا با دلیل برام توضیح بدید..
    در ضمن در مورد رینگ اسپرت و فنرها.. چه رینگ اسپرت و فنری بندازم زیر ماشین که ضربه نداشته باشه و ماشین نرم باشه در ضمن نمیخوام زیاد هم بخوابونم به اندازه ای که شیک باشه..
    در کل ممنون میشم یه تزیین ساده برا یکی از این دو ماشین بهم معرفی کنید میخوام به یه جمع بندی برسم.. شیشه دودی؟ چراغای عقب و جلو عوض؟ رینگ و فنر عوض؟ روی سقف چیزی بکشم؟
    پیشاپیش ممنونم ازتون.

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام دوستان.. یه سوال داشتم در مورد تزئین کردن ماشین... از بین سورن و پژو پارس کدومش خوش تزئین تره.. تزئین منظورم یه تزئین ساده نه اینکه فشن کرده!! کلا اگه شما باشید و یخواید از بین سورن و پارس یه ماشین انتخاب کنید که هم سواری خوب و امکانات خوبی داشته باشه هم اینکه خوش تزئین تر باشه کدوم رو انتخاب میکنید؟ لطفا با دلیل برام توضیح بدید..
    در ضمن در مورد رینگ اسپرت و فنرها.. چه رینگ اسپرت و فنری بندازم زیر ماشین که ضربه نداشته باشه و ماشین نرم باشه در ضمن نمیخوام زیاد هم بخوابونم به اندازه ای که شیک باشه..
    در کل ممنون میشم یه تزیین ساده برا یکی از این دو ماشین بهم معرفی کنید میخوام به یه جمع بندی برسم.. شیشه دودی؟ چراغای عقب و جلو عوض؟ رینگ و فنر عوض؟ روی سقف چیزی بکشم؟
    پیشاپیش ممنونم ازتون.
    سلام.
    دوست من بین پارس و سورن به مراتب پارس برای اسپرت کردن بهتر جواب داده
    در مورد تمام کارهایی که میخواین برای ماشینتون انجام بدین اول باید ببینید چقدر میخوای هزینه کنی این مهمه.
    در مورد رینگ و لاستیک:
    اگر میخواین ماشین نرم و روان و راحت باشه و ضربه به اتاق ماشین وارد نشه بهتره از رینگ 15 اینچ با لاستیک 205/60/15 استفاده کنید
    و بعد فنرهای جلو رو از نوع 206 بندازین ( فنرهای فابریک پژو 206 ). اینج.ری کمی ارتفاع هم کم میشه و هم نرم میشه هم زیبایی داره
    اما اگر رینگ 16 اینچ بندازی و بخوای ماشین نرمی خودش رو از دست نده باید کمک فنر ها رو عوض کنی و از نوع لوازمی بندازی که هم قیمت رینگ ها لاستیک بیشتر میشه
    هم هزینه های کمک فنر ها و تنظیم ارتفاع پس پیشنهاد من به شما رینگ 15 اینچ هست با لاستیک 205/60/15 که لاستیک هم مارک کومهو ساخت کره رو پیشنهاد میکنم
    اگرچه قیمتش بالاست اما لاستیک خوبیه.
    روی سقف دیگه چیزی نمیکشن چون هم ماشین تابلو میشه هم دیگه مد روز نیست قدیمی شد اگر براتون امکانش هست سانروف نصب کنید.
    شیشه دودی هم خوبه اما یادتون باشه زیاد از حد تیره باشه پلیش باهاتون برخورد میکنه نهایت 25% استفاده کنید.
    در مورد تعویض چراغ هم بستگی به سلیقه خودتون داره و باید انواع مدل هارو از نزدیک ببینید چون تنوع در چراغ خصوصا پارس خیلی زیاد هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

محمد جان بسیار ممنونم از پاسخگویی شما.. در مورد اینکه گفتید کمک 206 بنداز فقط جلو رو عوض کنم؟؟ در ضمن من نرمی ماشین خیلی برام مهمه یادم میاد 8-9 سال پیش که پژو پرشیا داشتیم یه رینگ اسپرت زیرش بود و با وجودی که ارتفاعش دست نخورده بود ولی تو دست اندازا خیلی ضربه میخورد... راستی برای عوض کردن چراغا میگن چراغ جلو پارس خودش خوشکل تر از بقیشونه نظر شما چیه؟. در مورد سورن هم باید بگم من چندتا سورن دیدم که خوب تزئین شده بودن و یه جورایی مثل bmw شده بود ولی کلا از داشبورد سمند بدم میاد. در ضمن وقتی فنر 206 انداختم زیرش با یه رینگ 15 و لاستیک 205 دیگه لازم نیست ارتفاع دست بخوره؟ خوش رخ میشه دیگه؟
    بازم ممنون از پاسخگوییتون.

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

محمد جان بسیار ممنونم از پاسخگویی شما.. در مورد اینکه گفتید کمک 206 بنداز فقط جلو رو عوض کنم؟؟ در ضمن من نرمی ماشین خیلی برام مهمه یادم میاد 8-9 سال پیش که پژو پرشیا داشتیم یه رینگ اسپرت زیرش بود و با وجودی که ارتفاعش دست نخورده بود ولی تو دست اندازا خیلی ضربه میخورد... راستی برای عوض کردن چراغا میگن چراغ جلو پارس خودش خوشکل تر از بقیشونه نظر شما چیه؟. در مورد سورن هم باید بگم من چندتا سورن دیدم که خوب تزئین شده بودن و یه جورایی مثل bmw شده بود ولی کلا از داشبورد سمند بدم میاد. در ضمن وقتی فنر 206 انداختم زیرش با یه رینگ 15 و لاستیک 205 دیگه لازم نیست ارتفاع دست بخوره؟ خوش رخ میشه دیگه؟
    بازم ممنون از پاسخگوییتون.
    شما فنر های جلو رو 206 بندازی ارتفاع کم میشه فقط میمونه عقب ماشین که اونم اصلا کاری نداره خیلی راحت ارتفاعش رو کم میکنن.
    دیگه تعویض چراغ ها مثل سابق انجام نمیشه و بیشتر افراد سعی میکنن همون چراغ های فابریک بمونه.
    الان هرکسی بخواد ماشین رو نرمال اسپرت کنه لاستیک هارو پهن میکنه و کاهش ارتفاع با همون فنر 206 رو انجام میده و دست به جای دیگه ماشین نمیزاره.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بازم ممنونم از پاسخگوییتون.. ولی اگه اطلاع کاملی دارید در مورد فنرها خیالمو راحت کنید... درسته دوست دارم ماشینی که دارم یه اسپرت ساده و شیک داشته باشه ولی از اون مهمتر نرمی ماشینه. نمیخوام ضربه داشته باشه... بهتون گفتم چند سال پیش که پارس داشتیم رینگ اسپورت زیرش بود و با توجه به اینکه ارتفاعش دست نخورده بود ولی بازم ضربه و لرزش داشت... ایا شما مطمئنی که با این کاری که شما میگید دیگه ماشین تکون اضافه و ضربه نداشته باشه؟ در مورد چراغ ها هم ترجیح شما اینه که بهتره عقب و جلو دست نخوره و فابریک خودش باشه درسته؟ در مورد رینگ چه رینگی بیشتر به پارس میاد؟ البته میدونم سلیقه ایه ولی خوب حتما تجربه شما بیشتره.. چند پر باشه بهتره؟
    بازم ممنونم از راهنماییتون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •