تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 11 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 107

نام تاپيک: *انتخاب VGA بین چند مدل*

آخر فروم باز happyfeat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام آقا عرفان گل
    به نظر من هم اگه به فکر آینده هستی و قصد کراس داری حتما 6970 بگیر البته به قیمت مناسبش و یا اینکه 6950 (هفته پیش برند سافایر رو تا 400 قیمت داشتم ) که با قابلیت آنلاک به 6970 میرسه ولی تو اور نمیشه انتظاری ازش داشت
    اگر هم قصد کراس نداری 570 می تونه انتخاب خوبی باشه که البته قیمتش رو تو بازار ندارم

2. این کاربر از happyfeat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

تا500؟
    خداوکیلی چی میخوایی بگیری؟
    یه راه داری اونم580هست که شاید500تومن توبازار پیدابشه مارکEVGA.
    من روز اول گفتم کیس روعوض کن.
    کل بازارو الان زیرو رو کنی به هیچی نمیرسی.

AMDمیخوایی؟
    خداوکیلی چی خداوکیل هست چی؟چه کارت رادئونی داریم تا500؟که خوب باشه فوقش5870هست مدل1گیگ.
    مگه250نداری خب بفروش یه جایی یه چیزی یه سری به بازار ایرانی...:دئ
    بالاخره میتونی600کنی دیگه خبکیس رو نقد بگیر بعد یه جایی یه چیزی چکی پیداکن کهبتونی5970بگیری.مدل سافایرش700هست خب تو500داری بقیشم چک بده یاسرماه بده فروشنده وقتی پول رو ببینه تمومه!
    وقت روازدست نده....
    یه پیام خصوصی به من بزن:دئ
    علی جان اصلا نمیخوام بیشتر از 550-500 هزینه کنم! وقتی برای رزولیشن من یک 6970 یا 570 تقریبا جوابگو هست برای چی این همه هزینه کنم؟

اولش همون طور که یادته میخواستم 700-800 هزینه کنم ولی دیدم اصلا نمیارزه!

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

سلام آقا عرفان گل
    به نظر من هم اگه به فکر آینده هستی و قصد کراس داری حتما 6970 بگیر البته به قیمت مناسبش و یا اینکه 6950 (هفته پیش برند سافایر رو تا 400 قیمت داشتم ) که با قابلیت آنلاک به 6970 میرسه ولی تو اور نمیشه انتظاری ازش داشت
    اگر هم قصد کراس نداری 570 می تونه انتخاب خوبی باشه که البته قیمتش رو تو بازار ندارم
    اگه 6970 هم کمتر از 500 باشه عالیه (هر چند باز هم کلی باید بالای قیمت جهانی بخریم )

4. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

پيش فرض

چه قیمتهای باحالی میدین 6970 قیمت 600 ...ایول

کراس 6850 چطوره . فکر کنم به پولت هم بخوره
    تا 500 کارت بدرد بخور که زیاد هم قیمتش بالا هم نباشه همون کراس 6850 هست کارت بدرد بخوریی تکی نداریم به نسبت قیمتش

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

علی جان اصلا نمیخوام بیشتر از 550-500 هزینه کنم! وقتی برای رزولیشن من یک 6970 یا 570 تقریبا جوابگو هست برای چی این همه هزینه کنم؟
    دوست من شما که داری تا 5550 هزینه می کنی چرا 600 نه ؟ کاملا می ارزه و تا اردیبهشت هم فکر نکنم قیمت ها ثبات داشته باشه ...
    انشاا... که مانیتور های تری دی اومد ارزشش رو می فهمی عرفان جان !

---------- Post added at 09:16 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

دوست من شما که داری تا 550 هزینه می کنی چرا 600 نه ؟ کاملا می ارزه و تا اردیبهشت هم فکر نکنم قیمت ها ثبات داشته باشه ...
    انشاا... که مانیتور های تری دی اومد ارزشش رو می فهمی عرفان جان !

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

دوست من شما که داری تا 5550 هزینه می کنی چرا 600 نه ؟ کاملا می ارزه و تا اردیبهشت هم فکر نکنم قیمت ها ثبات داشته باشه ...
    ببینید اگه با 450-500 بشه یک 6970 یا 570 خرید بعدا میتونم یکی دیگه هم بهشون اضافه کنم... یک ترکیب عالی برای الآن و اگه یکی دیگه بیاد کنارش بسیار قوی برای بعدا... به نظرت نمیارزه؟

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

بقیه دوستان.مدیران نظری ندارن؟؟؟ لطفا کمک کنید تا آخر هفته بعد میخوام برم بخرم

بین 6970 و 570 کدومو بگیرم؟

با تشکر.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

بین 6970 و 570 کدومو بگیرم؟
    بالا برتری هاشون رو نسبت به هم برات توضیح دادم ... شما که خودت تفاوت های سیاست های این دو شرکت رو تو ارائه محصول می دونی پس نیاز به توضیح درباره تری دی ویژن و ... نیست .
    شما سیستمت AMD هست و در آینده نمی تونی Sli کنی و همین بلایی که داری (عدم توانایی Sli) با کارتی که داری سرت میا د... 6970 برات بهترین گزینه هست و دیگر هیچ ...

10. این کاربر از Corei7_980X بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

بالا برتری هاشون رو نسبت به هم برات توضیح دادم ... شما که خودت تفاوت های سیاست های این دو شرکت رو تو ارائه محصول می دونی پس نیاز به توضیح درباره تری دی ویژن و ... نیست .
    شما سیستمت AMD هست و در آینده نمی تونی Sli کنی و همین بلایی که داری (عدم توانایی Sli) با کارتی که داری سرت میا د... 6970 برات بهترین گزینه هست و دیگر هیچ ...
    میدونم از همه لحاظ 6970 عالیه فقط:

اگه نباشه جاش خالی می مونه jojo_90's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

میدونم از همه لحاظ 6970 عالیه فقط:

اقا عرفان به نظر من زیاد به این بنچ توجه نکن.بهترین کار اینه که تا اومدن crysis 2 صبر کنی...تا ببینی واقعا تو یه بازی دایرکس 11 که هم روش کار شده و سنگین هم هست تفاوت فریم ها رو ببینی...مطمءنا اونوقت میتونی راحت تر تصمیم بگیری....

13. این کاربر از jojo_90 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

اقا عرفان به نظر من زیاد به این بنچ توجه نکن.بهترین کار اینه که تا اومدن crysis 2 صبر کنی...تا ببینی واقعا تو یه بازی دایرکس 11 که هم روش کار شده و سنگین هم هست تفاوت فریم ها رو ببینی...مطمءنا اونوقت میتونی راحت تر تصمیم بگیری....
    Crysis 2 وسط عید میاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •