تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 269

نام تاپيک: آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه qatreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض آیا از سامانه رسیدگی به شکایات 195 وزارت ارتباطات رضایت دارید؟ تجربیات خود را بیان کنید

سلام

به علت اختلالات فراوان اینترنت از شرکتهایی که سرویس میگرفتم در سامانه 195 چندین مورد ثبت شکایت کردم که در هیچکدام از موارد به نتیجه ملموس و مطلوبی نرسیدم و احقاق حق یا جبران خسارتی صورت نگرفته است.در حالی که طبق موافقت نامه سطح خدمات (به انگلیسی Service-level agreement یا SLA) باید رسیدگی میشد.
    در حال حاضر هم یک شکایت ثبت کردم که با وجود گذشت بیش از دو ماه از رسیدن به مرحله تجدید نظر دوم هیچ نتیجه ای نگرفتم.با اپراتورهای 195 که صحبت میکنم فقط اظهار عجز و بی اطلاعی یا نهایتا توصیه به صبر دراز مدت دارند!

از دوستان تقاضامندم تجربیات خودشون رو در مورد اقدام به ثبت شکایت و پیگیری اون از طریق این سامانه بیان کنند

مدیران محترم هم با توجه به اهمیت موضوع و دغدغه ای که خیلی از کاربران در مورد حل مشکلات اینترنتی و اختلالات عدیده اون دارند در صورت صلاحدید این تایپیک رو مهم کنند لطفا تا مرجعی باشد برای اطلاع رسانی و به اشتراک گذاری تجربیات و شاید ارائه راه حلهای منتج به اصلاح این روند معیوب و دور باطل رسیدگی به شکایات

با تشکر

2. 4 کاربر از qatreh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mehrabooni's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یه روز رفتم دفتر مرکزی شاتل توی استان
    رئیس دفتر داشت با یه مشترک بحث میکرد
    میگفت برو هر جا عشقته شکایت کن ببینم چه غلطی میکنی
    بدبخت ته تهش اینه که یه تذکر به ما میدن ما هم یه بهونه ای میاریم در نهایت شما ضرر میکنی

4. 2 کاربر از mehrabooni بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

من تا حالا 2بار شکایت کردم از دست شرکت

انصافا پیگیر شدند

حتی یه بار مشکلم حل شد و انصراف زدم ولی بعد چند روز خودشون زنگ زدند گفتند مشکلتون حل شد؟منم گفتم بله

فقط چیزی که مهمه برای سامانه اینه که حتما اگر میخاین شکایت کنید مستند قوی داشته باشید تا شکایتتون تاثیر بیشتری داشته باشه

6. 4 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز sina285's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    اينجا

پيش فرض

سلام

من تا حالا 2بار شکایت کردم از دست شرکت

انصافا پیگیر شدند

حتی یه بار مشکلم حل شد و انصراف زدم ولی بعد چند روز خودشون زنگ زدند گفتند مشکلتون حل شد؟منم گفتم بله

فقط چیزی که مهمه برای سامانه اینه که حتما اگر میخاین شکایت کنید مستند قوی داشته باشید تا شکایتتون تاثیر بیشتری داشته باشه
    سلام

والا اینکه این سامانه تا حدودی پیگیر هستش توش شکی نیست و فشار میاره به ISP

ولی دقیقا مشکل جایی شروع میشه که بعد از چند روز زنگ میزنن و میگن مشکلتون حل شد یا خیر ؟

اگه حل شده باشه که هیچ بله میگیرن و تمام

ولی وقتی خیر بهشون میدی میگن بازم پیگیریم متاسفانه این پیگیری رو من دیگه برای بار دوم اصلا ندیدم

ولی به شخصه سر همین شکایت از ISP توسط این سامانه شرکت ۲۰ روز درگیر کار من بودن

8. 2 کاربر از sina285 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

سلام
    من هم دو ماه پیش حدود 20 گیگ از حجمم رو بدون علت کم کرده بودن و شکایت کردم. بعد از تجدید نظر اول ISP حجم رو برگردوند.
    این نظر منه ولی بعضی وقت ها مشکل واقعا از طرف کاربر هست... اگه میخوایین شکایت کنین سعی کنین مطمئن بشین که مشکل از طرف شما نیست و همونطور که گفتن حتما حتما مستندات داشته باشین واسه حرفتون.

10. 3 کاربر از saeed_136915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام

دوستان ثبت نام کنیم و نام کاربری داشته باشیم در سامانه بهتره یا مهمان باشیم؟یا فرقی نمیکنه؟

سپاس

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

با دروود
    نخست باید از بناگزارنده این تاپیک سپاسگزاری نمایم ،چون جاش بسیار خالی بود در این انجمن ..
    به هر روی ،تجربه شخصی من شکایت از ایرانسل بوده و هست ...
    همانگونه که می دانید ایرانسل جهت دریافت ریزمکالمات از وبسایتشن (ecare) ،هزینه ای برابر با 500 تومان دریافت می کند که بنده به سبب اختلاف حسابی که بر خورده بودم ،از ایرانسل توضیح خاستم و بنده را به هین صفحه و پرداخت این هزینه راهنمایی کردند،و در پاسخ به چرایی دریافت هزینه آن را کاملا قانونی بیان کردند،و بنده نیز به سامانه (پوچ و همکاری اپراتور ها )195 شکایت بردم ،بنا بر روال با بنده جهت دریافت جزئیات تماس گرفتند و بیان کردند که این هزینه کاملا قانونی و برابر با مصوبه سازمان است و در پی درخواست شماره مصوبه ،آنها مصوبه 205 سازمان رو دلیل این هزینه بیامنن کردند حال آنکه دلالت این مصوبه بر چاپ ،آن هم در مراکز ارائه خدمات و نه وبسایت سرویس دهنده هست ،پس از آن نیز از بنده به عنوان شاکی دعوت شد تا با نمایندگین حقوقی ایرانسل در جلسه ای در سازمان شرکت کنیم که در این جلسه باز هم همان صحبت ها تکرار شد و پس از آن نیز سامانه رأی را به سود اپراتور ایرانسل داد و باز هم مصوبه 205 را دلیل این هزینه ها بیان کردند ،اما ....
    پس از گذشت چند ماه از شکایت ،با بنده از بازرسی ایرانسل تماس گرفتند و درخواست داشتند تا این شکایت رو به دلیل قانونی بودن کار اپراتور ببندم اما بنده سرباز زدم ،به هر حال من که پیگیری ندیدم ،نه فشاری ،و تنها گویی شعبه دوم ایرانسل در وازرت ارتباطات است ...

13. این کاربر از saeed258s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام

دوستان ثبت نام کنیم و نام کاربری داشته باشیم در سامانه بهتره یا مهمان باشیم؟یا فرقی نمیکنه؟

سپاس
    فرقی که نداره بنظر من کلن رسیدگی که نمی کنند و تنها شاید به سبب ارسال شکایت ها به اپراتور ها یکم زمان کاری اپراتور ها درگیر بشه ...

15. 2 کاربر از saeed258s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه qatreh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با دروود
    نخست باید از بناگزارنده این تاپیک سپاسگزاری نمایم ،چون جاش بسیار خالی بود در این انجمن ..
    به هر روی ،تجربه شخصی من شکایت از ایرانسل بوده و هست ...
    همانگونه که می دانید ایرانسل جهت دریافت ریزمکالمات از وبسایتشن (ecare) ،هزینه ای برابر با 500 تومان دریافت می کند که بنده به سبب اختلاف حسابی که بر خورده بودم ،از ایرانسل توضیح خاستم و بنده را به هین صفحه و پرداخت این هزینه راهنمایی کردند،و در پاسخ به چرایی دریافت هزینه آن را کاملا قانونی بیان کردند،و بنده نیز به سامانه (پوچ و همکاری اپراتور ها )195 شکایت بردم ،بنا بر روال با بنده جهت دریافت جزئیات تماس گرفتند و بیان کردند که این هزینه کاملا قانونی و برابر با مصوبه سازمان است و در پی درخواست شماره مصوبه ،آنها مصوبه 205 سازمان رو دلیل این هزینه بیامنن کردند حال آنکه دلالت این مصوبه بر چاپ ،آن هم در مراکز ارائه خدمات و نه وبسایت سرویس دهنده هست ،پس از آن نیز از بنده به عنوان شاکی دعوت شد تا با نمایندگین حقوقی ایرانسل در جلسه ای در سازمان شرکت کنیم که در این جلسه باز هم همان صحبت ها تکرار شد و پس از آن نیز سامانه رأی را به سود اپراتور ایرانسل داد و باز هم مصوبه 205 را دلیل این هزینه ها بیان کردند ،اما ....
    پس از گذشت چند ماه از شکایت ،با بنده از بازرسی ایرانسل تماس گرفتند و درخواست داشتند تا این شکایت رو به دلیل قانونی بودن کار اپراتور ببندم اما بنده سرباز زدم ،به هر حال من که پیگیری ندیدم ،نه فشاری ،و تنها گویی شعبه دوم ایرانسل در وازرت ارتباطات است ...
    با تشکر از شما بابت بازگویی تجربه ای که داشتید
    من هم تا به حال چندین مورد ثبت شکایت داشتم که متاسفانه هیچکدام به جایی نرسیدند.به نظرم این سامانه 195 یک سامانه تقریبا تشریفاتی و صوری هست برای سرگرم کردن مشترکین و به ظاهر پیگیری حقوق مشترکین اما در عمل بود و نبودش برای مشترکین فرقی نداره
    البته برای ارائه آمار مسئولین مربوطه در دفاع از عملکرد خودشون خیلی خوبه...مسئولین عزیز میان آمار میدن و ادعا میکنن بعله ما فلان تعداد ثبت شکایت داشتیم و به 99 درصد شکایات رسیدگی نمودیم و مشکلشون رو حل کردیم و پرونده ها رو بستیم و خیلی هم خوبیم و ...

17. این کاربر از qatreh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز dvb595959's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قلب آدمای مهربون

پيش فرض

درود
    من ی بار شکایت کردم و دلیل شکایتم هم باز نشدن بعضی از سایتها مثل سافت نود و هشت بود که پیگیری کردن و حل کردن.

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

19. این کاربر از dvb595959 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 27 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •