تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 12 اولاول ... 56789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 115

نام تاپيک: ADSL-Wireless همیارنت شیراز

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام و درود مجدد تجربه جدید من: اینترنت بیسیم مگانت شیراز .
    نتیجه: پشیمانی مجدد.
    هنوز یک هفته از اتصالم به این شرکت نگذشته الان دو روزه اینترنتم قطعه .وقتی علت رو جویا میشم جواب درستی به من نمیدن .بعضاً بازم به شعورم با بهانه های واهی و مطرح کردن علتهای غیر منطقی توهین هم کردن.شرکتی با ادعای زیاد و پشتیبانی افتضاح و عواملی نا کارآمد مثل نصابشون که حتی بلد نبود رادیو رو تنظیم کنه به سمت دکل خودشون که خودم این کار رو انجام دادم براشون.از وعده هایی دروغی که در نمایشگاه دادن که شامل امکان دسترسی کامل به رادیو توسط یوزر و همچنین سرعت بین 1 تا 16 مگابیت (که اصلا صحت نداشت).و دروغ و تبلیغی صرفاً جهت جذب کاربر بیش نبود که بگذریم شیرین کاری اخیرشون واقعاً نشون داد که شرکت مذکور هم خیلی مدیریت ضعیف و بی مسولیتی داره .الان دو روزه من اینترنت ندارم .یه جواب منطقی و درست و حسابی هنوز نشنیدم ازشون .یه بار میگن زیر ساخت .یه بار میگن شما پسوورد ما رو پیدا کردید به همین علت از طرف ما قطع شدید (چیزی که اصلا امکانش رو من ندارم و نداشتم).ولی به نظر بنده هیچ کدوم از اینها نبوده و نیست .مشکل از دکلی هست که من به اون الان وصل هستم به هر دلیلی این دکل الان سرویس دهی نداره و متاسفانه هیچ ارزشی برای حقوق مصرف کننده قائل نیستن .
    پس مگانت شیراز رو هم به لیست خدمات دهنده افتضاح اینترنت وایرلس(بیسیم) در شیراز اضافه کنید.
    Last edited by sina1527; 10-08-2016 at 11:48.

2. 2 کاربر از sina1527 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

با سلام و درود مجدد تجربه جدید من: اینترنت بیسیم مگانت شیراز .
    نتیجه: پشیمانی مجدد.
    هنوز یک هفته از اتصالم به این شرکت نگذشته الان دو روزه اینترنتم قطعه .وقتی علت رو جویا میشم جواب درستی به من نمیدن .بعضاً بازم به شعورم با بهانه های واهی و مطرح کردن علتهای غیر منطقی توهین هم کردن.شرکتی با ادعای زیاد و پشتیبانی افتضاح و عواملی نا کارآمد مثل نصابشون که حتی بلد نبود رادیو رو تنظیم کنه به سمت دکل خودشون که خودم این کار رو انجام دادم براشون.از وعده هایی دروغی که در نمایشگاه دادن که شامل امکان دسترسی کامل به رادیو توسط یوزر و همچنین سرعت بین 1 تا 16 مگابیت (که اصلا صحت نداشت).و دروغ و تبلیغی صرفاً جهت جذب کاربر بیش نبود که بگذریم شیرین کاری اخیرشون واقعاً نشون داد که شرکت مذکور هم خیلی مدیریت ضعیف و بی مسولیتی داره .الان دو روزه من اینترنت ندارم .یه جواب منطقی و درست و حسابی هنوز نشنیدم ازشون .یه بار میگن زیر ساخت .یه بار میگن شما پسوورد ما رو پیدا کردید به همین علت از طرف ما قطع شدید (چیزی که اصلا امکانش رو من ندارم و نداشتم).ولی به نظر بنده هیچ کدوم از اینها نبوده و نیست .مشکل از دکلی هست که من به اون الان وصل هستم به هر دلیلی این دکل الان سرویس دهی نداره و متاسفانه هیچ ارزشی برای حقوق مصرف کننده قائل نیستن .
    پس مگانت شیراز رو هم به لیست خدمات دهنده افتضاح اینترنت وایرلس(بیسیم) در شیراز اضافه کنید.
    با درود مجدد.
    یکی از عوامل شرکت مگا نت پس از اطلاع از این مساله با من تماس گرفت و مساله رو کاملا براشون توضیح دادم.ایشون برخورد بهتری داشتن و ای کاش از همون اول یه مسوول واقعی با من صحبت میکرد بعد اگه لازم میشد اینترنت منو قطع میکردن.این مساله بیشتر ناشی از بی نظمی حاکم بر اکثر شرکتهای اینترنتی فعال در شیراز هست.
    نکات تجربی :
    سعی کنید اینترنت خودتون رو همیشه از نمایندگی مرکزی تهیه کنید نه از خورده نمایندگی ها .
    مشکلات خودتون رو از هر طریقی که میتونید با یه مسوول واقعی و دلسوز در اون شرکت در میون بزارید معمولا کارمندان دلسوز نیستن و قضایا رو بعضاً شخصی میکنن مخصوصا کارمندی که مقصر این قضیه قطعی اینترنت شما بوده.
    من رو مساله رو راستی و صداقت شرکتها خیلی حساسم که متاسفانه بنا به سیاستهای تبلیغاتی که دارن حتی الامکان مشکلات خودشونو نمیگن و بعضاً فرافکنی میکنن که باعث سر در گمی کاربر میشه .
    فعلا کاربر مگانت میمونم تا ببینم در ادامه چه وضعیتی دارن .مشکلات یا محاسنشون رو همینجا اعلام میکنم قضاوت با خودتون .این سومین شرکتی هست که باهاشون دارم همکاری میکنم.امیدوارم اون توقعاتی رو که از این شرکتها دارم حداقل در حد همین شیراز . فراهم کنند .
    معایب:
    تعدا کم دکل ها در قسمت شرق شیراز.
    پشتیبانی ضعیف و نیروهای ناکارآمد (از ساعت 19 به بعد عملا کسی برای پاسخگویی در دفتر نیست)
    محاسن :
    پینگ خوب.
    قیمت مناسب.
    برخورد خوب از طرف مسوول اصلی در صورتی که موفق بشید از واسطه ها بگذرید و به مسول اصلی برسید.

4. این کاربر از sina1527 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ne555's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اخیرا شرکت همیارنت قیمت حجم هاش رو کاهش داده .
    هر گیگ شده 3250 تومن (با مالیات)
    بقیه سرویس ها هم قیمتشون کمتر شده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بعد یک ماه استفاده باید بگم سرعت شبانه اش محدود هست روی 1 مگ!
    تا 5 ثانیه اول آغاز دانلود محدودیتی نیست ولی بعد 5 ثانیه محدود میشه روی سرعت 128 کیلوبایت بر ثانیه
    دوستان روشی هست که این محدودیت رو از بین برد؟
    Last edited by ne555; 14-09-2016 at 01:06.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

پشتیبانی ضعیف
    ساعت 3 عصر 19 شهریور
    نیم ساعته زنگ میزنم همش میگه در حال حاضر با عرض پوزش امکان پشتیبانی وجود ندارد!
    Last edited by ne555; 17-09-2016 at 14:14.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

خوشبختانه امروز متوجه شدم که همیارنت سرویس فشفشه رو ارائه داده.

Last edited by ne555; 17-09-2016 at 14:27.

پروفشنال irainian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    persia

پيش فرض سلام

حذف شود این پست
    Last edited by irainian; 19-09-2016 at 13:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ir.ghost's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014
    محل سكونت
    Shiraz

پيش فرض

بعد یک ماه استفاده باید بگم سرعت شبانه اش محدود هست روی 1 مگ!
    تا 5 ثانیه اول آغاز دانلود محدودیتی نیست ولی بعد 5 ثانیه محدود میشه روی سرعت 128 کیلوبایت بر ثانیه
    دوستان روشی هست که این محدودیت رو از بین برد؟
    به این حالت میگن burst در حد چند ثانیه (برای باز کردن پیج) پهنای باند بالا به شما داده میشه و بعد از اون کم میشه

11. 2 کاربر از ir.ghost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

کیفیت سرویس در حال حاضر بد شده.
    سرعت محدود شده، یکماه پیش سرعتم 10 مگابیت بود
    الان شده 2 مگابیت.
    شبها ساعت حدود 2 سرعت یکم بهتر میشه و مثلا میشه 8 مگ
    پهنای باند کم شده.
    Last edited by ne555; 04-12-2016 at 02:28.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

الان وضعیت سرعت اینترنتشون خوبه.
    رضایت بخش هست.
    تاریخ 12 دی 95

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •