تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 34 اولاول ... 243031323334
نمايش نتايج 331 به 335 از 335

نام تاپيک: محاسبه سریع و ذهنی اعمال ریاضی (نویسنده : ادوارد اچ ج جولیوس)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

میدونید که ما
    اولا امکان خرید از خارج از ایران رو نداریم
    ثانیا خوب هزینه زیادش رو هم نداریم
    ثالثا زبان فرانسه رو هم بلد نیستیم شاید با کمک تصاویر تونستیم بفهمیم
    سلام دوست عزیز
    کتاب استاد غفارزاده رو من خیلی دنبالش گشتم .
    دو تا کتاب بود گمانم . که هر دو هم به فارسی ترجمه شده
    ولی اصلا نیست توی بازار انگار !!!
    اگر کسی موفق شد پیدا کنه خبر کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    کتاب استاد غفارزاده رو من خیلی دنبالش گشتم .
    دو تا کتاب بود گمانم . که هر دو هم به فارسی ترجمه شده
    ولی اصلا نیست توی بازار انگار !!!
    اگر کسی موفق شد پیدا کنه خبر کنه
    سلام به شما و هر کس که این تاپیک رو دنبال میکنه و ایجاد کرده و کلا میگردون
    من این کتاب ها رو بعد از یه تحقیق کوچیک تو نت و پیدا کردن اسم کتاب سال چاپ و نام انتشارات پیدا کردم و خودم نرفتم دنبال کتاب توی انقلاب (از تنبلی)
    سفارش دادم به کتابفروشی محل فردا شب یعنی دوشنبه ٢١ اردیبهشت ٩٤ قراره برم تحویل بگیرم
    کتاب اول چاپ سال٧٩ و دومی بعد ار تکمیل روش های استاد غفار زاده در سال ٨٩ به نام « معجزه در ریاضی » انتشارات صیانت چاپ شده که پرسیدم گفت قیمتش ٣ هزار تومن هستش
    کتاب رو که گرفتم سعی میکنم تصویری از جلد کتاب رو براتون بذارم
    من یه جفت کتاب در رابطه با همین موضوع « محاسبات سریع ریاضی » از انتشارات گاج گرفتم که کتاب آموزش و کتاب کار جدا بود جفت بودن و خریدم ١٠ تومن که اصلا به نظرم جالب نبود
    این کتاب روش های جمع و تفریق و غیره تراختنبرگ رو توضیح داده که به نظر من همون روش معمولی رو کمی کار کنی بهتره تا وقت بذاری این روش های تراختنبرگ رو یاد بگیری
    ولی روش های استاد ایرانی خودمون عالیه و راحت الوصول که هم زود یاد میگیری و هم زود و سریع به کار میبندی در حالی که روش تراختنبرگ دیر تو ذهن میشینه و بدتر از اون به طولانی روش معمول و عادی هست مگر چند مدت طولانی روش کار کنی تا بلکه چند صباحی زودتر به جواب یه ضرب برسی
    خلاصه کلام سعی میکنم کتاب و اطلاعات کافی رو براتون بذارم
    علارقم اینکه امکان این رو دارم که با اسکنرم کل کتاب رو به صورت PDF براتون بذارم ولی این کار خلاف قوانین کپی رایت بین المللی و پایمال کردن حق استاد و ناشر هست

پس تا بعد و خبرای خوب همه شما عزیزان رو ( که باعث شدید من از وجود چنین استاد و کتاب با ارزش و نازنینی مطلع بشم) به خدا میسپارم
    دوستون دارم
    خداقوت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2017
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

احسنت ممنون از مبحث خوبتون

4. این کاربر از Capitan karimi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

احسنت ممنون از مبحث خوبتون
    من کتاب ها رو تهیه کردم و مطالعه کردم
    دوست داشتید تصویری از کتاب رو براتون می‌فرستم
    امری بود در خدمتم

Sent from my Lenovo A3500-HV using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام به شما و هر کس که این تاپیک رو دنبال میکنه و ایجاد کرده و کلا میگردون
    من این کتاب ها رو بعد از یه تحقیق کوچیک تو نت و پیدا کردن اسم کتاب سال چاپ و نام انتشارات پیدا کردم و خودم نرفتم دنبال کتاب توی انقلاب (از تنبلی)
    سفارش دادم به کتابفروشی محل فردا شب یعنی دوشنبه ٢١ اردیبهشت ٩٤ قراره برم تحویل بگیرم
    کتاب اول چاپ سال٧٩ و دومی بعد ار تکمیل روش های استاد غفار زاده در سال ٨٩ به نام « معجزه در ریاضی » انتشارات صیانت چاپ شده که پرسیدم گفت قیمتش ٣ هزار تومن هستش
    کتاب رو که گرفتم سعی میکنم تصویری از جلد کتاب رو براتون بذارم
    من یه جفت کتاب در رابطه با همین موضوع « محاسبات سریع ریاضی » از انتشارات گاج گرفتم که کتاب آموزش و کتاب کار جدا بود جفت بودن و خریدم ١٠ تومن که اصلا به نظرم جالب نبود
    این کتاب روش های جمع و تفریق و غیره تراختنبرگ رو توضیح داده که به نظر من همون روش معمولی رو کمی کار کنی بهتره تا وقت بذاری این روش های تراختنبرگ رو یاد بگیری
    ولی روش های استاد ایرانی خودمون عالیه و راحت الوصول که هم زود یاد میگیری و هم زود و سریع به کار میبندی در حالی که روش تراختنبرگ دیر تو ذهن میشینه و بدتر از اون به طولانی روش معمول و عادی هست مگر چند مدت طولانی روش کار کنی تا بلکه چند صباحی زودتر به جواب یه ضرب برسی
    خلاصه کلام سعی میکنم کتاب و اطلاعات کافی رو براتون بذارم
    علارقم اینکه امکان این رو دارم که با اسکنرم کل کتاب رو به صورت PDF براتون بذارم ولی این کار خلاف قوانین کپی رایت بین المللی و پایمال کردن حق استاد و ناشر هست

پس تا بعد و خبرای خوب همه شما عزیزان رو ( که باعث شدید من از وجود چنین استاد و کتاب با ارزش و نازنینی مطلع بشم) به خدا میسپارم
    دوستون دارم
    خداقوت
    سلام اقا علی ممکنه ی راه ارتباطی با خودتونو بفرمایید چن تا سوال داشتم درباره این کتاب
    خیلی گشتم متاسفانه پیدا نکردم
    بنظرتون تفاوتش با تراختنبرگ خیلی بیشتره؟؟
    میشه چند تا روشاشو قرار بدین؟
    خیلی خیلی ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •