تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: آخه چرا این سیستم اینقدر بد صدا شد؟

داره خودمونی میشه jino_3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

9 آخه چرا این سیستم اینقدر بد صدا شد؟

با سلام خدمت همه دوستان .
    بعد از کلی تحقیق و پرسمان این سیستم رو جمع کردم اما الان شدیدا پشیمونم که چرا سیستم فابریک ماشینو باز کردم چون واقعا صداش خیلی بهتر بود . این مشخصات سیستم من هست . اما صداش واقعا فاجعه شده .

پخش pioneer 3150 2din
    باند kenwood 718 ex
    آمپ kenwood 5203 2canal
    ماشین ریو . باندها رو هم جای باندهای فابریک خودش انداختم .

به هیچ وجه نمیشه یه ذره بیس رو زیاد کرد چون حس میکنی باندها انگار پاره شدن حتی تو صدای خیلی کم .پیش 3-4 تا نصاب هم رفتن اصلا نمیتونستن تنظیمات صدا رو پیدا کنن هر کدوم هم یه چیزی گفتن ولی بی نتیجه .
    راستش من رو پرایدم یه پخش سونی معمولی داشتم با یه جفت 718 معمولی .صداش حداقل 10 برابر بهتر بود به نظر شما اشکال از کجاست یا حد اقل یه آدم وارد بهم معرفی کنید که بتونه مشکل رو حل کنه .رفتم پیش همون که سیستم رو بسته بود کل اکولایزرهارو تا ته کشیده بود پایین میگفت ببین حالا خوب شد نه؟ .................
    گفتم خودتی بابا بیا پایین اصلا نخواستم .
    حالا چکار میتونم بکنم . گین آمپم روی 2.5 هست .ولی چند نفر دستکاری کردن خوب نشد.

پروفشنال Amir..H's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    "گااااااا"

پيش فرض

گین روی 2.5 ولته؟؟؟؟
    lpf , hpf چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت همه دوستان .
    بعد از کلی تحقیق و پرسمان این سیستم رو جمع کردم اما الان شدیدا پشیمونم که چرا سیستم فابریک ماشینو باز کردم چون واقعا صداش خیلی بهتر بود . این مشخصات سیستم من هست . اما صداش واقعا فاجعه شده .

پخش pioneer 3150 2din
    باند kenwood 718 ex
    آمپ kenwood 5203 2canal
    ماشین ریو . باندها رو هم جای باندهای فابریک خودش انداختم .

به هیچ وجه نمیشه یه ذره بیس رو زیاد کرد چون حس میکنی باندها انگار پاره شدن حتی تو صدای خیلی کم .پیش 3-4 تا نصاب هم رفتن اصلا نمیتونستن تنظیمات صدا رو پیدا کنن هر کدوم هم یه چیزی گفتن ولی بی نتیجه .
    راستش من رو پرایدم یه پخش سونی معمولی داشتم با یه جفت 718 معمولی .صداش حداقل 10 برابر بهتر بود به نظر شما اشکال از کجاست یا حد اقل یه آدم وارد بهم معرفی کنید که بتونه مشکل رو حل کنه .رفتم پیش همون که سیستم رو بسته بود کل اکولایزرهارو تا ته کشیده بود پایین میگفت ببین حالا خوب شد نه؟ .................
    گفتم خودتی بابا بیا پایین اصلا نخواستم .
    حالا چکار میتونم بکنم . گین آمپم روی 2.5 هست .ولی چند نفر دستکاری کردن خوب نشد.
    سلام دوست من.
    اينكه چرا كيفيت صدا براتون مطلوب نيست به عاملهاي متعددي مربوط ميشه.
    به نظر من امپي كه براي درايو كردن اسپيكرتون انتخاب كرديد،ضعيفه و توانائيه راه اندازي اونا رو نداره.تو ولومهاي بالا Distort ميكنه(احتمالا).فشار در لود 3 اهم روي اين امپ زياده.
    مورد ديگه اين هست كه احتمال داره 718 هاي شما تقلبي باشن.(مدل اصلي كه من صداش رو گوش دادم،ساخت مالزي بود.حدود 110 -120 هم اگه پيدا كنيد الان قيمتشه)
    مورد بدي تنظيم نبودن سيستم هست.كه تاپيكش رو قبلا براي دوستان باز كزدم،جستجو نمائيد و دقيقا مطالعه بفرمائيد و عمل كنيد اميدوارم تا حدودي ضعف كمبود توان رو بتونيد جبران نمائيد.
    تغذيه سيستمتون چه طوره؟باطري؟دينام؟كابل كشي سيستم با گيج چند انجام شده؟آيا BIG 3 انجام داديد؟
    همه اينها مواردي هستند كه تو قدرت و كيفيت صدا موثر هستند.
    Last edited by hamidR15; 06-02-2011 at 17:18.

4. 3 کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه jino_3000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

راستش من خیلی از مشخصات و جزییات سر در نمیارم اما روی تنظیمات پخش که میرم جای اسپیکرهای عقب و جلو برعکس هست . به نظر شما این قضیه میتونه تاثیری تو صدا بذاره .ضمنا من اصلا صدا رو بلند نمیکنم .و اکثرا با صدای ملایم موزیک گوش میدم اما تو صداای کم عمق فاجعه بیشتر مشخص میشه صدای تریبلش بد نیست اما اما با بیس شدیدا مشکل دارم .دقیقا صدای باند پاره شده میده .راستی اون دکمه lbf نگاه کردم رو حالت off هست

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستش من خیلی از مشخصات و جزییات سر در نمیارم اما روی تنظیمات پخش که میرم جای اسپیکرهای عقب و جلو برعکس هست . به نظر شما این قضیه میتونه تاثیری تو صدا بذاره .ضمنا من اصلا صدا رو بلند نمیکنم .و اکثرا با صدای ملایم موزیک گوش میدم اما تو صداای کم عمق فاجعه بیشتر مشخص میشه صدای تریبلش بد نیست اما اما با بیس شدیدا مشکل دارم .دقیقا صدای باند پاره شده میده .راستی اون دکمه lbf نگاه کردم رو حالت off هست
    سلام
    جاي مثبت و منفي شايد برعكس متصل شده.
    يه امتحان ساده:ابتدا Fader رو بده بهسمت عقب .ولوم رو كمي بالا ببر و يه موزيك باس دار اجرا كن.بالانس رو تا انتها به سمت راست ببر. خوب به موزيك و خصوصا صدا باس گوش بده. حالا به سمت چپ و ...
    خب حالا بيار تو حالت مركز/استريو.اگر ميزان صداي باس از حالت چپ و راست كمتر بود جاي مثبت و منفي رو اشتباه زده. اگر صداي باس بيشتر بود مشكلي تو نصب مثبت و منفي نداري.
    همين كار رو براي استيج جلو انجام بده.

7. این کاربر از hamidR15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوستان من یه هد یونیت پایونیر 6050 دارم با یه جفت باند لیمیتدکه با آمپ4 کانال مافکو m104 که تو 4 اهم4 تا 100 وات میده البته به صورت بریج نصب کردم که 300 وات میده و تیوتر و وفرها رو جدا وصل کردم البته ووفرها رو بریج و تیوترها رو به صورت معمولی. این طریقه نصب رو تو اینترنت از یه فروم یاد گرفتم. حالا مشکلی که من دارم اینه که وقتی سیستم رو تنظیم میکنم و آمپ و میذارم تو lpf و hpf ضبط رو هم میذارم تو 53 وقتی ولوم رو زیاد میکنم باندا به طرز بدی به خر خر کردن میوفتن. خلاصه وقتی کیفیت باندا به بهترین حالت تنظیم میشه و ازش صدا میگیرم اون وقت وقتی ولوم زیاد میشه باندا شروع به خر خر کردن میکنن و وقتی کیفیت رو میارم پایین و xover آمپ رو میذارم رو full این مشکل حل میشه. ولی اون موقع هم صداش آشغال میشه. لطفا هر کدوم از دوستان که تو این ضمینه اطلا عات دارن منو راهنماییم کنن. با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه iranpanel.net's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تهران پاسداران

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز t595 یه باند قوی و خواص هستش من این باندو با امپ کنوود و ساند استریم تونستم مچ کنم اونم بزور
    2 کانالشو دادم به ووفرش که رو نرمال بود
    2 کانالم دادم به تیوترش که بیسش بسته بود اچ پی اف بود فکر میکنم
    بعد کلی تنظیم از ضبط و امپ تونستم صداشو در بیارم ولی بازم به برق ماشین ربط داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •