تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چهارمین سهمیه انگلیس در لیگ قهرمانان؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • استون ویلا

0 0%
  • تاتنهام

2 22.22%
  • لیورپول

1 11.11%
  • منچستر سیتی

6 66.67%
صفحه 361 از 372 اولاول ... 261311351357358359360361362363364365371 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,601 به 3,610 از 3715

نام تاپيک: آرشیو / اخبار متفرقه و آرشیوی فوتبال خارجی

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

جی جی سیمونی: رونالدو بهترین مهاجم تاریخ فوتبال است

سایت گل- لوئیجی سیمونی، سرمربی سابق اینتر، گفت رونالدو بهترین مهاجم تاریخ فوتبال است.

این مهاجم 34 ساله برزیلی امروز از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

رونالدو در دوران حضورش در اینتر که مدتی از آن تحت هدایت سیمونی بود، 100 بازی برای نرآتزوری انجام داد و 59 گل نیز به ثمر رساند. علاوه بر این موفق شد با اینتر قهرمان رقابت های جام یوفا در سال 1998 شود.

سیمونی در مصاحبه با بخش ایتالیایی سایت گل گفت:" رونالدو؟ از نظر من او بهترین مهاجم تاریخ است. او بهترین بازیکنی است که من در دوران مربیگری ام با او کار کردم.

او یک استعداد بی نظیر بود. نسبت به بقیه او یک ریه اضافی داشت و در زمین کارهای فوق العاده زیادی انجام می داد.

او در تمرینات حتی کارهای فوق العاده تری نسبت به مسابقات انجام می داد. بعضی مواقع از کارهایی که انجام می داد، حیرت زده می شدم. برای او آن کارها عادی بود، البته فقط برای او.

متاسفانه او در دوران بازی اش با مصدومیت های زیادی مواجه شد. شاید...شاید بدون آن مصدومیت ها می توانست مدت بیشتری بازی کند."

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه magi1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

یادش بخیر..
    عجب بازیکنی بود ..
    من عاشقش بودم ...
    .
    این دنیا رونالدو نمیشناسه ...
    عجب..
    خیلی ناراحت شدم ...

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تو سایت گل، به نقل از رنالدو نوشته بود که این اواخر پله ها رو بدون درد نمیتونست بره بالا!

حیف شد، واقعا بازیکن بزرگی بود. خیلی بزرگ

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

گزارش روز: خداحافظ رونالدو، پادشاه گلزنی

سایت گل- نگوئید گل، بگوئید رونالدو. ستاره برزیلی دنیای فوتبال یکی از برترین مهاجمان دنیا در 15 سال اخیر است. آمار گلزنی رونالدو، آماری خیره کننده است، چرا که این ستاره در طول کارنامه ورزشی اش، از اولین روز حضورش در دنیای حرفه ای فوتبال در کروزیه رو تا روز گذشته که با تیم کورینتیانس از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، حدود 350 گل است. رونالدو در طول دوران ورزشی اش گلهای زیبا و تماشایی فراوانی را به ثمر رسانده که می توان به گلی که در فینال جام جهانی 2002 وارد دروازه آلمان کرد اشاره کرد.

در اینجا می خواهیم مروری برزیباترین گلهای رونالدو در تاریخ حضورش در دنیای فوتبال داشته باشیم:

فینال یوفا 8-1997 ( 6 می 1998): یکی از به یادماندنی ترین گلهای ستاره برزیلی.مهاجم باشگاه اینتر،با شوتی تماشایی، لوکا مارچیانی، دروازه بان لاتزیو را از پای درآورد. او در مقابل دروازه حریف تنها بود و با حرکت تماشایی بدنش دروازه حریف را باز کرد. در دقیقه 70،بازی0-3 شد وسرنوشت بازی تقریبا رقم خورد.

قهرمانی لالیگا درفصل 7-1996 (12 اکتبر 1996): هنوز وارد هفته هفتم رقابتهای لالیگا نشده بودیم که رونالدو در اولین فصل حضورش در بارسا، یکی از تماشایی ترین گلهای تاریخ بارسا را به ثمر رساند. «ال کومپوستلا» در ورزشگاه سن لاسارو میزبان تیم بابی رابسون بود و رونالدو پس از دریافت توپی ،حدودا از میانه های میدان شوتی را زد که پرالتا، دروازه بان حریف را از پای درآورد.

فینال جام جهانی کره و ژاپن در سال 2002 (30ژوئن 2002): رونالدو در فینال جام جهانی 2002، با به ثمر رساندن دو گل خاص و استثنایی آلمان را از پای درآورد.رونالدو ستاره آن رقابتها بود و با به ثمر رساندن 8 گل در آن دوره از رقابتها، کفش طلای تورنمنت را مال خود کرد.در دیدار فینال هم رونالدو الیورکان را مغلوب کرد.یکی از گلهای او از فاصله یازده متری به ثمر رسید

رقابتهای لالیگا 3-2002 (6اکتبر 2002): رونالدو نمی توانست شروعی بهتر از این داشته باشد. مهاجم برزیلی پس از پیوستن به رئال مادرید و در مقابل هواداران برنابئو نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشت. هنوز یک دقیقه از حضور رونالدو در زمین مسابقه نگذشته بود که او اولین گلش را پس از مهار با سینه توپی که از گوشه زمین برایش ارسال شده بود به ثمر رساند.او دروازه بان آلاوس را از پای درآورد و این گل یکی از گلهای به یادماندنی او بود.

مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا 3-2002 (23 آوریل 2003): رئال مادرید پس از آنکه در خانه میزبان منچستربود، در اولدترافورد به مصاف شاگردان فرگوسن رفت. رونالدو در آن بازی ستاره میدان بود و هت تریکی تماشایی را به نام خود ثبت کرد. یکی از گلهای او، شوتی قدرتی از راه دور بود که گلی تماشایی را رقم زد. رونالدو در آن بازی تعویض شد و وقتی در حال خروج از میدان بود، به شدت مورد تشویق هواداران یونایتد قرار گرفت.

رقابتهای لالیگا 7-1996 (26 اکتبر 1996):تنها 14 روز بعد از آنکه مقابل تیم کومپوستلا گلزنی کرد، رونالدو در هفته دهم رقابتهای لالیگا گل تماشایی دیگری را به ثمر رساند.بارسلونا در نوکمپ میزبان والنسیا بود و رونالدو هر سه گل تیمش را به ثمر رساند تا بارسا 2-3 به پیروزی برسد. سومین گل رونالدو شبیه گلی بود که در سن لازارو به ثمر رساند. رونالدو توپی را در مرکز میدان دریافت کرد و با عبور از مدافعان حریف به سان چاقویی قلب حریف را شکافت

کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2007

12

گزارش تصویری: اشکهای رونالدو در کنفرانس خبری سائوپائولو

سایت گل- ستاره برزیلی دنیای فوتبال که روز دوشنبه برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد، در کنفرانسی خبری در سائوپائولو شرکت کرد و از دلایلش برای خداحافظی ناگهانی از فوتبال گفت.

رونالدوی 34 ساله در این کنفرانس خبری فرزندانش را نیز به همراه داشت و بارها در جریان صحبت کردن، اشک از چشمانش سرازیر شد.

خداحافظ «پدیده».

هرگز تو را فراموش نخواهیم کرد

1- رونالدو وارد سالن کنفرانس خبری می شود

2- صحبتها و سوال و جوابها با خنده پدیده آغاز شد

3- و بعد این اشک بود که چهره ستاره برزیلی را فرا گرفت

4- شدت گریه به حدی بود که ستاره برزیلی مجبور شد وقفه کوتاهی در صحبتهایش بدهد تا بتواند برخودش مسلط شود

5-و بعد اشکهایش را پاک کرد

6-اینجا بود که رونالدو با دستمال سعی در پاک کردن اشکهایش داشت

7- البته پسرهای رونالدو هم در این جلسه پدرشان را تنها نگذاشتند.الکس و رونالدو همراه با پدر به سالن کنفرانس خبری آمده بودند

8- رونالدو و الکس، پسر کوچکترش

9-به نظر می رسید که الکس در جریان برگزاری این کنفرانس خبری خیلی حوصله اش سررفته بود

10

11

12 این هم یک هدیه برای ستاره برزیلی: روی این پیراهن نوشته شده:« پدیده برای همیشه»

13- و پدیده چاق و چله ، سالن کنفرانس خبری را ترک می کند

کد:

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

حیف شد، ما میگیم فقط تو ایران از قهرمانا تجلیل درست حسابی نمیکنن

اونا که بدترن ! بازیکن به این بزرگی و معروفی که این همه افتخار واسشون کسب کرده همینجوری راحت در کمال مظلومیت ، رفت

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

گزارش تصویری: رونالدو در سال های اخیر

رونالدو در تمرینات تیم ملی برزیل در ورزشگاه بلکاو در شهر مونشن گلادباخ در جام جهانی 2006. او به دلایل نامعلومی قصد گاز زدن توپ را دارد.

رونالدو در اولین جلسه تمرینی تیمش در جام جهانی 2006، در ورزشگاه کانیگ اشتاین.

رونالدو در جلسه تمرینی در ورزشگاه بلکاو در 29 ژوئن 2006.

شادی رونالدو بعد از پیروزی مقابل ژاپن در مرحله گروهی جام جهانی 2006.

قهرمانی در جام جهانی 2002 که با برد دو بر صفر مقابل آلمان در دیدار نهایی رقم خورد.

شادی رونالدو پس از قهرمانی تیمش با پرچم برزیل.

رونالدو در سال 2007 با پیراهن میلان گلی در خانه سیه نا زده و خوشحالی اش را با کاکا تقسیم می کند.

کد:
    فوتبالیستها از خداحافظی رونالدو می گویند: جوزپه روسی: دلتنگت خواهیم شد

سایت گل-گل دات کام با بررسی صفحات شخصی بازیکنان سرشناس دنیای فوتبال، نظرات آنها در مورد خداحافظی رونالدو را بازتاب داد:

جوزپه روسی، بازیکن ایتالیایی ویارئال :
    «رونالدو از فوتبال خداحافظی کرد. یکی از بهترین مهاجمانی که تابه حال فوتبال بازی کرده.جای او خالی خواهد بود.»

ریو فردیناند، مدافع انگلیسی یونایتد:«رونالدو از فوتبال خداحافظی کرد.یکی از بهترین بازیکنان دنیا. مصدومیتها مانع از آن شد که بهترین بازیکن تاریخ شود. به احترامش یک دقیقه سکوت »

اینیستا، بازیکن خط میانی بارسلونا: «دوشنبه او از فوتبال خداحافظی کرد. مرسی از رونالدو برای تمام این سالها، ما واقعا از حضور او لذت بردیم.»

کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

رونالدینیو:ناراحتم، رونالدو الگوی من بود

سایت گل- رونالدینیو، ستاره برزیلی دنیای فوتبال با ابراز ناراحتی از خداحافظی رونالدو از زمین چمن، او را «الگو و سمبل»خود خطاب کرد.

خداحافظی رونالدو با سیلی از پیغامهای متعدد از بازیکنان مختلف دنیای فوتبال همراه بود و رونالدینیو نیز در این رابطه به اظهارنظر پرداخته است.

ستاره برزیلی به خبرنگاران گفت:« رونالدو برای من یک سمبل بود. من تحت تاثیر او بودم و به لطف او بود که برزیل در اروپا شناخته شد. هنوز نمی توانم درک کنم که چه اتفاقی افتاده و این ماجرا مرا به شدت ناراحت کرده است.»

کد:

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

چقدر ناراحت کننده....بازیکنی به این بزرگی 4 تا هوادار زپرتی بیان بهش حمله کنن و ....واقعا دنیای ورزش بیرحمه..

واسه من رونالدو بود که باعث شد عاشق فوتبال شم...کافی بود تو یه بازی حضور داشته باشه تا زیبایی و هیجان بازی رو چند برابر کنه...

از نظر من بهترین مهاجم تاریخه....با اینهمه مصدومیت وحشتناک...اینهمه مشکلات...رونالدو عالی بود...

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مهاجم خیلی خیلی خوب و فوق العاده ای بود تو دوران اوجش و یکی از بهترینا بود مسلما ولی نه بهترین.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •