تبلیغات :
فیس بوک

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 27

نام تاپيک: گزارش تصویری: رونالدوی بزرگ، ناکام در برزیل / رونالدو با فوتبال خداحافظی کرد

l o s t
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض گزارش تصویری: رونالدوی بزرگ، ناکام در برزیل / رونالدو با فوتبال خداحافظی کرد

گزارش تصویری: رونالدوی بزرگ ، ناکام در برزیل

سایت گل – کورینتیانس، تیم ستاره برزیلی دنیای فوتبال با شکست 0-2 مقابل تیم تولیما، از گردونه رقابتهای کوپا لیبرتادورس حذف شد.

تیم دپورتس تولیما، با غلبه بر کورینتیانس از مرحله گروهی رقابتهای کوپا لیبرتادورس به دور بعد صعود کرد و دوندگی های ستاره صاحب نام برزیلی هم نتوانست مانع از حذف این تیم از گردونه رقابتهاشود.

1

2

3

4

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پی نوشت : خسته ، سنگین ، تپل

2. انفورماتیک پارسه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اون دنيا

پيش فرض

چقدر چاق شده...

آخر فروم باز mahdishata's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    آخر الزمان

پيش فرض

رونالدو چاق بی تعصب نمی خواهیم!

رونالدو مهاجم تیم کورنتیانس سه روز پس از حذف تیم از بازیهای جام لیبرتادورس و خشم هواداران به اعتراضات آنها پاسخ داد .

رونالدو که بازی ضعیفش یکی از عوامل اصلی حذف تیم به شمار می آید با انتقاد شدید هواداران روبرو شده و عده ای با اجتماع در مقابل دفتر باشگاه خواهان اخراج مهاجم چاق بی تعصب شده اند.صدها تن نیز با سنگباران کردن اتوبوس حامل بازیکنان که روز شنبه راهی زمین تمرین پارک سن خوزه بود نارضایتی شان را به آنها نشان دادند. بازیکنان به این خاطر از اتوبوس برای رفتن به تمرین استفاده کردند که خودروهای شخصی اکثر آنها در آخرین جلسه تمرین در پارکینگ این زمین تمرین مورد هجوم هواداران قرار گرفت وبا توافق باشگاه برای مدت نامعلومی از اتوبوس برای رفتن به تمرین استفاده خواهند کرد.

رونالدو در پاسخ به اعتراضات منطقی هواداران گفت:«من حس آنها را درک می کنم اما حملات آنها به بازیکنان دارای خشونتی است که تنها دراقدامات تروریستی دیده می شود و این موضوع مرا به فکر بازنشستگی از فوتبال انداخته است .»

مارکا/5 فوریه

کد:

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رونالدو با فوتبال خداحافظی کرد: در روزهای اخیر مثل یک بچه گریه می کردم

ستاره 34 ساله برزیلی دیگر پا به توپ نمی شود

سایت گل- رونالدو، ستاره برزیلی دنیای فوتبال روز دوشنبه خداحافظی اش را از دنیای فوتبال اعلام کرد.

این در حالی است که خاطرات فراموش ناشدنی و فراوانی در کارنامه ورزشی او ثبت شده.

این مهاجم برزیلی که در حال حاضر عضو تیم کورینتیانس است در ماه های اخیر با مصدومیتهای متعددی دست و پنجه نرم می کرد و معتقد است که همین مصدومیتها و عدم آمادگی باعث شد تا تصمیم بگیرد که چند ماه پیش از پایان قراردادش از دنیای فوتبال کنار برود.

رونالدو در گفت و گو با فنتستیکو گفت: «بدنم درد می کند. در ذهنم می خواستم به فوتبال ادامه بدهم ولی این بدن دیگر نمی کشد. در روزهای اخیر مثل یک بچه گریه می کردم.»

این ستاره برزیلی دو سال است که در کورینتیانس توپ می زند. او پیش از این دوره ای طلایی را در اروپا در تیمهای آیندهوون، بارسلونا، اینتر، رئال مادرید و میلان سپری کرد.

یک فصل حضور او در بارسلونا به عنوان یکی از درخشان ترین فصول کارنامه فردی اش در دنیای فوتبال شناخته می شود ولی حضور او در سن سیرو و برنابئو تا این حد درخشان نبود.

در حالی که خیلی ها رونالدو را به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال برزیل می دانند، این ستاره با به ثمر رساندن 15 گل در 4 تورنمنت جام جهانی که در دوتای آن با برزیل به قهرمانی دنیا رسید، برترین گلزن تاریخ این رقابتهاست.

اکنون و پس از حذف کورینتیانس از گردونه رقابتهای کوپا لیبرتادورس و با توجه به شرایط فیزیکی او، رونالدو تصمیم به کناره گیری از دنیای فوتبال گرفت.

رونالدو در کنفرانسی خبری در دفتر باشگاه کورینتیانس در حدود ساعت 15.40 به وقت اروپای مرکزی از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

کد:
    By Ghazal Ziari

2011/2/14

Ronaldo Retires At The Age Of 34

کد:
    Feb 14, 2011

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

حیف شد. بیچاره با اینکه این همه افتخار کسب کرد، قهرمانی جهان، قهرمانی باشگاه های اروپا، قهرمانی تو اسپانیا و ایتالیا، یوفا، حتماً چند تا هم تو برزیل و .... ولی باز هم به نظرم به حقش نرسید. فکر کنم 10 سال تمام با انواع و اقسام مصدومیت های عجیب و غریب دست و پنجه نرم کرد. دلم براش میسوزه. میتونست خیلی خیلی بزرگ تر از این چیزی که الان هست، باشه. امیدوارم تو بقیه زندگیش موفق باشه.

l o s t
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

رونالدو:به خاطر مشکل متابولیسمی مجبور به خداحافظی شدم/من مغلوب بدنم شدم

Ronaldo (Corinthians)

سایت گل- رونالدو ستاره برزیلی دنیای فوتبال روز دوشنبه اعلام کرد که قصد خداحافظی از دنیای فوتبال را دارد. او ساعاتی پیش در کنفرانسی خبری شرکت کرد تا رسما خبر خداحافظی اش را اعلام کرد. رونالدو با صدایی بریده در جمع خبرنگاران، صحبتهایش را این طور آغاز کرد:« کارنامه ای زیبا، فوق العاده و مملو از احساسات بود...با شکستهای زیاد و پیروزی های بیشمار.دوستان زیادی پیدا کردم و بدون آنکه دشمنی داشته باشم از دنیای فوتبال می روم.»

رونالدو که در کنفرانس خبری در سائوپائولو شرکت کرده بود، از دلایلش برای خداحافظی از دنیای فوتبال صحبت کرد.پیش از این شک و شبهاتی در این رابطه وجود داشت ولی اکنون رونالدو خیلی روشن از این ماجرا می گوید: «چهار سال پیش و زمانی که در میلان بودم، دریافتم که بیماری ای دارم که «هیپوتیروسیسمو» نام دارد و روند متابولیسم را کاهش می دهد.برای کنترل این بیماری می بایست هورمونهایی را استفاده می کردم که البته این هورمونها در دنیای فوتبال به عنوان مواد دوپینگی شناخته می شوند.»

رونالدو ادامه داد:« انتقادات زیادی که درمورد اضافه وزن من به گوش می رسید،دراین رابطه بود ولی این ماجرا را از کسی پنهان نمی کنم.پایان عمر ورزشی ام، به خاطر مصدومیتهایم از راه رسید. در دو سال اخیر عضلاتم کم شده است و دیگر نمی توانم دردها را تحمل کنم.می توانستم ادامه بدهم، چون

از نظر فیزیکی آماده ام ولی باید شکست را بپذیرم.من مغلوب بدنم شدم.»

کد:

گزارش تصویری:مروری بر پرونده طلایی رونالدو! خداحافظ «پدیده»

سایت گل- رونالدو ستاره برزیلی دنیای فوتبال پس از فصل نه چندان موفقی که در کورینتیانس داشت، ناگهان تصمیم به خداحافظی از دنیای فوتبال گرفت و خبرگزاری های مختلف دنیا امروز اعلام کردند که این ستاره برزیلی در صحبتهایی گفته:« همه چیز تمام شد. بدنم دیگر توان ندارد » و با گفتن این جملات از دنیای فوتبال خداحافظی کرده

روزنامه مارکا نیز به مناسبت خداحافظی «فنومنو» یا «پدیده» سالهای اخیر دنیای فوتبال، عکسهای منتخب رونالدو در روزهای طلایی اش در دنیای فوتبال را برروی وب سایتش قرار داده که این گزارش تصویری را می توانید در اینجا ملاحظه کنید:

رونالدو پس از بازیهای تماشایی اش در هلند بود که به فوتبال اروپا معرفی شد. دو فصل درخشش در پی اس وی آیندهوون کافی بود تا رونالدو دل بارسایی ها را ببرد

رونالدو یکی از ستاره های تیم ملی برزیل بود که در رقابتهای جام جهانی 1994 آمریکا به قهرمانی رسید. آن مهاجم جوان در آن دوره از رقابتها تجربیات زیادی کسب کرد

تاریخ سازی در بارسا:در فصل 7-1996 بود که رونالدو به بارسلونا پیوست و فصلی خیره کننده را با این تیم پشت سرگذاشت. به ثمر رساندن 34 گل در 37 بازی در رقابتهای لالیگا!

رونالدو همیشه گلهایش را بدین ترتیب جشن می گرفت. تمام ورزشگاه های اسپانیا، از تماشای این ژست در تمام دوران حضور رونالدو در بارسا خسته شده بودند

مهاجم برزیلی در سال 1997 به اینتر پیوست و 5 فصل برای نرآتزوری بازی کرد

رونالدو در طول کارنامه ورزشی اش مصدومیتهای متعددی را پشت سر گذاشت.یکی از شدید ترین مصدومیتهایش با پیراهن اینتر و در فصل 2000-1999 اتفاق افتاد

رونالدو از بند مصدومیتها رها شد و در سال 2002 این افتخارات را کسب کرد:عنوان برترین بازیکن فیفا، توپ طلا، قهرمانی در جام جهانی و جام بین قاره ای

رونالدو ستاره جام جهانی 2002 کره و ژاپن بود. مهاجم برزیلی هر دو گل تیمش در دیدار فینال را به ثمر رساند

فلورنتینو پرس، با به خدمت گرفتن رونالدو تیم کهکشانی (1) را کامل کرد و ستاره برزیلی با فراموش کردن گذشته اش در ترکیب بارسا، به رئال مادرید پیوست تا در کنار ستاره هایی مثل زیدان وبکام تیمی رویایی را تشکیل دهد

رونالدو دوره ای طلایی را با رئال سپری کرد و تنها چند ثانیه پس از ورودش به زمین مسابقه در دیدار با ویارئال، گلی استثنایی را به ثمر رساند تا هواداران برنابئو برای تشویق او سرپا شوند

پس از انتقال به میلان بود که رونالدو تصمیم گرفت تا به کشورش بازگردد و در سال 2009 با کورینتیانس قراردادی را امضا کرد. به نظر می رسید که این آخرین سالهای حضور رونالدو در دنیای فوتبال باشد

در کورینتیانس بود که رونالدو از روزهای اوجش فاصله گرفت و به خاطر مصدومیتهای متعدد و مسائل غیرورزشی از زمین چمن دور شد

این ستاره برزیلی روز دوشنبه از تصمیم قطعی اش برای خداحافظی از دنیای فوتبال گفت.یکی از تاریخ ساز ترین بازیکنان دنیای فوتبال که گلهایش هرگز از یاد نخواهد رفت

کد:
    Last edited by Sir0c0; 14-02-2011 at 21:00.

l o s t
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

جی جی سیمونی: رونالدو بهترین مهاجم تاریخ فوتبال است

سایت گل- لوئیجی سیمونی، سرمربی سابق اینتر، گفت رونالدو بهترین مهاجم تاریخ فوتبال است.

این مهاجم 34 ساله برزیلی امروز از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

رونالدو در دوران حضورش در اینتر که مدتی از آن تحت هدایت سیمونی بود، 100 بازی برای نرآتزوری انجام داد و 59 گل نیز به ثمر رساند. علاوه بر این موفق شد با اینتر قهرمان رقابت های جام یوفا در سال 1998 شود.

سیمونی در مصاحبه با بخش ایتالیایی سایت گل گفت:" رونالدو؟ از نظر من او بهترین مهاجم تاریخ است. او بهترین بازیکنی است که من در دوران مربیگری ام با او کار کردم.

او یک استعداد بی نظیر بود. نسبت به بقیه او یک ریه اضافی داشت و در زمین کارهای فوق العاده زیادی انجام می داد.

او در تمرینات حتی کارهای فوق العاده تری نسبت به مسابقات انجام می داد. بعضی مواقع از کارهایی که انجام می داد، حیرت زده می شدم. برای او آن کارها عادی بود، البته فقط برای او.

متاسفانه او در دوران بازی اش با مصدومیت های زیادی مواجه شد. شاید...شاید بدون آن مصدومیت ها می توانست مدت بیشتری بازی کند."

کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه magi1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

یادش بخیر..
    عجب بازیکنی بود ..
    من عاشقش بودم ...
    .
    این دنیا رونالدو نمیشناسه ...
    عجب..
    خیلی ناراحت شدم ...

Dictator kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تو سایت گل، به نقل از رنالدو نوشته بود که این اواخر پله ها رو بدون درد نمیتونست بره بالا!

حیف شد، واقعا بازیکن بزرگی بود. خیلی بزرگ

l o s t
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

گزارش روز: خداحافظ رونالدو، پادشاه گلزنی

سایت گل- نگوئید گل، بگوئید رونالدو. ستاره برزیلی دنیای فوتبال یکی از برترین مهاجمان دنیا در 15 سال اخیر است. آمار گلزنی رونالدو، آماری خیره کننده است، چرا که این ستاره در طول کارنامه ورزشی اش، از اولین روز حضورش در دنیای حرفه ای فوتبال در کروزیه رو تا روز گذشته که با تیم کورینتیانس از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، حدود 350 گل است. رونالدو در طول دوران ورزشی اش گلهای زیبا و تماشایی فراوانی را به ثمر رسانده که می توان به گلی که در فینال جام جهانی 2002 وارد دروازه آلمان کرد اشاره کرد.

در اینجا می خواهیم مروری برزیباترین گلهای رونالدو در تاریخ حضورش در دنیای فوتبال داشته باشیم:

فینال یوفا 8-1997 ( 6 می 1998): یکی از به یادماندنی ترین گلهای ستاره برزیلی.مهاجم باشگاه اینتر،با شوتی تماشایی، لوکا مارچیانی، دروازه بان لاتزیو را از پای درآورد. او در مقابل دروازه حریف تنها بود و با حرکت تماشایی بدنش دروازه حریف را باز کرد. در دقیقه 70،بازی0-3 شد وسرنوشت بازی تقریبا رقم خورد.

قهرمانی لالیگا درفصل 7-1996 (12 اکتبر 1996): هنوز وارد هفته هفتم رقابتهای لالیگا نشده بودیم که رونالدو در اولین فصل حضورش در بارسا، یکی از تماشایی ترین گلهای تاریخ بارسا را به ثمر رساند. «ال کومپوستلا» در ورزشگاه سن لاسارو میزبان تیم بابی رابسون بود و رونالدو پس از دریافت توپی ،حدودا از میانه های میدان شوتی را زد که پرالتا، دروازه بان حریف را از پای درآورد.

فینال جام جهانی کره و ژاپن در سال 2002 (30ژوئن 2002): رونالدو در فینال جام جهانی 2002، با به ثمر رساندن دو گل خاص و استثنایی آلمان را از پای درآورد.رونالدو ستاره آن رقابتها بود و با به ثمر رساندن 8 گل در آن دوره از رقابتها، کفش طلای تورنمنت را مال خود کرد.در دیدار فینال هم رونالدو الیورکان را مغلوب کرد.یکی از گلهای او از فاصله یازده متری به ثمر رسید

رقابتهای لالیگا 3-2002 (6اکتبر 2002): رونالدو نمی توانست شروعی بهتر از این داشته باشد. مهاجم برزیلی پس از پیوستن به رئال مادرید و در مقابل هواداران برنابئو نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشت. هنوز یک دقیقه از حضور رونالدو در زمین مسابقه نگذشته بود که او اولین گلش را پس از مهار با سینه توپی که از گوشه زمین برایش ارسال شده بود به ثمر رساند.او دروازه بان آلاوس را از پای درآورد و این گل یکی از گلهای به یادماندنی او بود.

مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا 3-2002 (23 آوریل 2003): رئال مادرید پس از آنکه در خانه میزبان منچستربود، در اولدترافورد به مصاف شاگردان فرگوسن رفت. رونالدو در آن بازی ستاره میدان بود و هت تریکی تماشایی را به نام خود ثبت کرد. یکی از گلهای او، شوتی قدرتی از راه دور بود که گلی تماشایی را رقم زد. رونالدو در آن بازی تعویض شد و وقتی در حال خروج از میدان بود، به شدت مورد تشویق هواداران یونایتد قرار گرفت.

رقابتهای لالیگا 7-1996 (26 اکتبر 1996):تنها 14 روز بعد از آنکه مقابل تیم کومپوستلا گلزنی کرد، رونالدو در هفته دهم رقابتهای لالیگا گل تماشایی دیگری را به ثمر رساند.بارسلونا در نوکمپ میزبان والنسیا بود و رونالدو هر سه گل تیمش را به ثمر رساند تا بارسا 2-3 به پیروزی برسد. سومین گل رونالدو شبیه گلی بود که در سن لازارو به ثمر رساند. رونالدو توپی را در مرکز میدان دریافت کرد و با عبور از مدافعان حریف به سان چاقویی قلب حریف را شکافت

کد:

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

به اشتراک بگذارید

به اشتراک بگذارید