تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: تداخل دارویی راکوتان و...

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض تداخل دارویی راکوتان و...

سلام میگم من میخوام به احتمال زیاد شروع به خوردن داروی اعجاب انگیز راکوتان کنم،مصرف همزمان این دارو با مکمل های کربوهیدرات و مولتی ویتامین مشکلی بوجود نمی یاره؟
    این جوش های صورتم به تتراسیکلین و آزیترومایسین جواب نداده مجبورم راکوتان بخورم،واسه درمان گیاهی هم اقدام نکردم،ممنون میشم راهنمایی کنید

آخر فروم باز iceweek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

مطمئن نیستم ولی فکر کنم با ویتامین A جور نیست و نباید بخوری.در ضمن این دارو عوارض روانی و جسمی داره تا میتونی نخور.

3. این کاربر از iceweek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام میگم من میخوام به احتمال زیاد شروع به خوردن داروی اعجاب انگیز راکوتان کنم،مصرف همزمان این دارو با مکمل های کربوهیدرات و مولتی ویتامین مشکلی بوجود نمی یاره؟
    این جوش های صورتم به تتراسیکلین و آزیترومایسین جواب نداده مجبورم راکوتان بخورم،واسه درمان گیاهی هم اقدام نکردم،ممنون میشم راهنمایی کنید
    شروع درمان و بررسی عوارض و تداخل دارویی به عهده پزشک متخصص پوست می باشد بنابر این حتما با ایشون مشورت کنید ولی تا جاییکه می دانم مطلب مهم در مصرف راکوتان یکی کامل کردن درمان و دیگری باردار نشدن در خانمها می باشد

5. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saba_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام

اینکه میگید جوش هاتون به انتی بیوتیک جواب نداده،باید این نکته را در نظر داشته باشید که باید حداقل دو سه ماهی از مصرفشون بگذره تا اثر خودشونو بذارن.....ولی خوب راکوتان داروی خیلی خوب و موثر در درمان اکنه هست و عوارض اون هم چندان بد و زیاد نیست(بیشتر در رابطه با خشکی مخاط ها هست) اما یک عارضه خیلی مهم اون همونطور که گفته شد عقب افتادگی ذهنی و جسمی جنین هست که منع مصرف در دوران بارداری داره...توضیحات بیشتر رو متخصص پوست بهتون میگه .

.فقط یه نکته رو در نظر داشته باشید که تا دو سه هفته پیش این دارو با تایید بیمه تجویز میشد یعنی به خاطر قیمت بالای اون بیمه 70 درصد قیمت رو میپرداخت که متاسفانه الان دیگه کاملا ازاد هست و قیمت هر عدد اون اگه ایرانی باشه 600 تومان و خارجی اون حدودا 900 تومان ...در ضمن مقدار مصرف دارو وابسته به وزن هست (مثلا یه ادم 60 کیلویی روزی 2 عدد باید بخوره)و دوره درمانی اون بین 4 تا 8 ماهه

راکوتان تداخل دارویی با تتراسیکلین داره که موجب عارضه چشمی میشه....در واقع قسمت اعظم این دارو را همان ویتامین A تشکیل میده که بهتره با مولتی ویتامین حاوی ویتامین A مصرف نشه چون موجب عوارض ناشی از مسمومیت با این ویتامین میشه....ولی مصرف اون با سایر ویتامین ها مشکلی رو پیش نمیاره و همینطور با کربوهیدرات ها

7. این کاربر از saba_moha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز بدون تجویز پزشک از راکوتان استفاده نکنید ...

در ضمن اگه نسبت به تتراسیکلین و آزیترومایسین جواب نداده شاید مشکل هورمونی داشته باشین که باعث جوش زدنتون میشه ..

بیشتر متخصصین پوست هم بعد از آزمایش خون و بعد اطمینان از جواب ندادن بقیه درمانها آخرین راه حل رو تجویز راکوتان میدونن..

9. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بهترین قرص به نظر من همینه.خودم استفاده کردم فقط میتونم بگم فوق العادست.البته دکتر برای من تجویز کرده بود و قبلش هم آزمایش دادم.چون یا چربی یا قندت اگه بالا باشه نمیتونی استفاده کنی.سعی کن قبلش با یه دکتر خوب مشورت کنی.

11. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aftab_azad20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    خوزستان

پيش فرض

ممنون از همه ولی یکساله از مصرف قرص های آنتی بیوتیک میگذره،تتراسیکلین که اصلا جواب نداد،ولی آزیترو یکم موثر بود ولی با تموم شدن دوره درمان دوباره شروع شد،این راکوتان هم پزشک تو مرحله آخر تجویز کرد البته بیمه بیشتر هزینه شو تقبل میکنه،واسه ماه اول 2بسته نوشته که آزاد میشه تقریبا80-90ولی با دفترچه میشه20(2بسته)،میگم من اصلا درمان گیاهی امتحان نکردم،می ارزه یه مدت درمان گیاهی امتحان کنم اگه نشد برم سراغش؟راستی اینو یادم رفت بگم من تو یزد درس میخونم،اونجاپوستم به خاطر آب و هواش بد جوری خشک میشه و رطوبت شو از دست میده،می ترسم اینم که بخورم چیزی از پوستم نمونه،از دست این جوش ها هم خیلی خسته شدم.
    Last edited by aftab_azad20; 03-02-2011 at 16:32.

حـــــرفـه ای V E S T A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

با دکتر پوستتون مشورت کنید و ازش بخواین یه آزمایش خون (برای هورمون) براتون بنویسه ..

اگه هر روز 2-3 بار قسمت های چرب صورتتون و نواحی که جوش داره با پن کلوران یا No bacter شستشو بدین تو کم کردن جوشها کمک میگنه ..

از دکترتون بخواین چند دوره برای پوستتون میکرودرم ابروژن انجام بدن که به پاکسازی پوستتون کمک زیادی میکنه و بعد از

میکرودرم به شما داروهایی میدن که منافذ پوست رو کوچک تر میکنه و مانع ورود آلودگی به زیر پوست میشه..

به نظر من درمان گیاهی اثر موقتی داره ..اگه میخواین امتحان کنید پیشنهاد میکنم از آلوئه ورا استفاده کنید البته اثرش موقتی

هست و برای مدت بیش تر از 1 ماه و روزی 2 بار حداقل باید ازش استفاده کنید ..

موفق باشین

14. این کاربر از V E S T A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saba_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

ممنون از همه ولی یکساله از مصرف قرص های آنتی بیوتیک میگذره،تتراسیکلین که اصلا جواب نداد،ولی آزیترو یکم موثر بود ولی با تموم شدن دوره درمان دوباره شروع شد،این راکوتان هم پزشک تو مرحله آخر تجویز کرد البته بیمه بیشتر هزینه شو تقبل میکنه،واسه ماه اول 2بسته نوشته که آزاد میشه تقریبا80-90ولی با دفترچه میشه20(2بسته)،میگم من اصلا درمان گیاهی امتحان نکردم،می ارزه یه مدت درمان گیاهی امتحان کنم اگه نشد برم سراغش؟راستی اینو یادم رفت بگم من تو یزد درس میخونم،اونجاپوستم به خاطر آب و هواش بد جوری خشک میشه و رطوبت شو از دست میده،می ترسم اینم که بخورم چیزی از پوستم نمونه،از دست این جوش ها هم خیلی خسته شدم.
    اگه جوش هاتون شدیده ،درمان های گیاهی چندان موثر نیستند ،اگه پزشکتون صلاح دونستن پس استفاده کنید و نگران نباشید،در واقع داروی راکوتان کار تمام داروهایی که قبلا برای جوشتون استفاده میکردید رو میکنه ودیگه لازم نیست که در طول دوره درمان از هیچ نوع دارویی استفاده کنید.....از عوارض اون بیشتر خشکی مخاط ها و لب هست ولی باعث حساس شدن پوست صورت میشه،بهتره با پزشکتون مشورت کنید تا در این مورد راهکار خوبی بهتون ارائه بدن..

اگه دفعه اولیه که میخواید این دارو رو بگیرید ،متاسفانه دیگه حق بیمه به اون تعلق نمیگیره و قیمتش رو تمام و کمال خودتون باید پرداخت کنید.

16. این کاربر از saba_moha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال T I G E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من خودم کل بدنم حسابی جوش میزد (جوش های بزرگ) و فکر نمیکردم هیچوقت پوستم صاف و خوش رنگ بشه

تا اینکه پیش یه دکت متخصصر پوست و مو رفتم و برام رواکوتان نوشت وگفت دو نوع خارجی داره

رواکوتان : ساخت شرکت Roche سوئیسه و بهترین و کم عارضه ترین نوع هستش و قیمتش حدود 45 هزارتومانه

دی کوتان : نوع خارجی و دیگری از محصول فوق هستش و قیمتش 30 هزار تومانه

دکتر گفت : نوع ایرانی هم داره که تاثیر آن دو رو نداره ولی اگر تاثیرگذار باشه درمانش بسیار طولانی مدت خواهد

من خودم هر دو نوع و همچنین نوع ایرانی رو هم مصرف کردم

بیشترین اثر و کم عارضه ترین همان رواکوتان اصل سوئیس هستش و تنها عارضه ای که برام داشت خشکی لب بود

که دکتر برام کرم اوسرین ثمین داد که در روز چند بار به لبم بمالم تا مرطوب باشه

دی کوتان هم خوب بود ولی نه در حد رواکوتان در ضمن مشکل ریزش مو در هنگام مصرفش داشتم

با چند ماه مصرف رواکوتان کل جوش بدنم از بین رفت و الان دو ساله راحت زندگی میکنم

بهرحال به دوستان هم توصیه میکنم اول با متخصص پوست مشورت کنید و در صورت صلاحدید دکتر ، درمان رو شروع کنید

سعی هم کنید در صورت امکان از رواکوتان Roche استفاده کنید عوارضش کمتر و تاثیرش بیشتر از نمونه های مشابه هستش

18. 4 کاربر از T I G E R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •