تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: بیماری MS

داره خودمونی میشه sara1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    پای کامپیوتر

پيش فرض کمکم کنین! ام اس گرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
    من جدیدا یه مشکلی پیداکردم دست و پاهام بی حس شدن نه به طور کامل اما تا یه حدودی پیش رفته از دیشب یه بار اتفاق افتاد بعد دوباره امروز که یه دعوایی داشتم دوباره دستام اونطوری شد و وقتیم میخواستم بخوابم پاهامم همینطوری شد البته نه اونجوری که جلو راه رفتن یا حس و برداشتن اجسام رو بگیره
    دیشب خونه فامیلمون یهو از خواب پا میشم و حس کردم دستام بی حس شده من کلا مشکل عصبی و استرس دارم.وقتی بیدار شدم خیلی ترسیدم و تپش قلب شدیدی هم گرفتم که اصلا نمیتونم کنترلش کنم خلاصه تا صبح بیداربودم تو ترس.وقتیم میترسم دهنم خشک میشه وحالت تهوع میگیرم و تپش قلب شدید
    من با خوابیدن تو خونه خودم و فامیلا مشکل دارم هی به مرگ فکر میکنم و با ترس میخوابم
    الانم همش دارم به این فکر میکنم که بیماری ام اس گرفتم و فلج میشم و از فکرم بیرون نمیاد دارم میمرم همین الانش دارم با ترس و به زور مینویسم تو رو خدا کمکم کنین.مشکلم جدیه یا خوب میشه؟
    Last edited by sara1992; 14-03-2012 at 22:40.

پيش فرض

سلام

خواب رفتن دست و پا و سوزن سوزن شدن نشونه اینه عصبی در اون ناحیه تحت فشار هست و با تغییر وضعیت بعد چند دقیقه عصب به حالت طبیعی خودش برمی گرده
    یکی دیگه از دلیلش افزایش تهویه تنفسی هستش که در شرایط اضطراب آور ایجاد شده اما اگه بی حسی ناگهانی و غیر قابل توجیه باشه ممکنه علامتی از یک بیماری جدی باشه

به خودتون تلقین نکنین بي حسي و مورمور شدن دست ها و پاها ( به صورت دو طرفه ) یکی از علائمی که توی بیماری ام اس بروز میکنه هست ولی این دلیل نمیشه شما ام اس داری اینا علائم بسیاری از بیماریها می تونه باشه مخصوصا استرس

3. 3 کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه szh_1367's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

رفیق چجوری تشخیص دادی ام اس داری هنوز که هنوزه راه 100% برای تشخیص این بیماری کشف نشده

اینقدر هم نگران نباش فردا برو پیش دکتر یه چکاپ کن انشاالله که مشکلی نیست

بعدا که خوب شدی به فکرهایی که الان داری میکنی خنده ات میگیره

یه استراحت چند روزه به دور از هیاهوی شهر هم میتونه به روحیه ات کمک بزرگی کند

5. 2 کاربر از szh_1367 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    در بسیاری حالتی که گفتید بنده هم شریکم ولی نگرانی ای بابت ام اس داشتن ندارم
    بهتره روحیتون رو حفظ کنید و بیشتر به اس ام اس فکر کنید تا ام اس
    من گاها وقتی از خواب پا میشم دستام رو تکون میدم تا مطمئن شم اصلا دست دارم!!!
    منم نمیدونم علتش چیه ولی میدونم ام اس نیست
    ضمنا کاهش فشار خون باعث میشه انسان فکر کنه داره میمیره
    از اونجا که ظاهرا خانوم هستید قطعا کم خونی در شما بسیار بیشتر از یک مرد خواهد بود پس بهتره قرص آهن فراموش نشه
    با عرض معذرت ضمنا سعی کنید فعالیت جسمیتون رو افزایش و فعالیت جنسیتون رو کاهش بدید تا گردش انرژی روند مثبتی داشته باشه و هدر نره

پيش فرض

.

بهترین و مطمئین ترین راه تشخیص ام اس مراجعه به یه پزشک نورولوژ ( متخصص مغز و اعصاب ) و انجام ام آر آی هست.

اما اگه مشکلات عصبی باشه باید توسط متخصص اعصاب و روان درمان بشه

8. 2 کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Windows's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام
    در کنار راه حل هایی که دوستان گفتند من بهت توصیه میکنم که بر روی "مدیریت استرس" کار کن.
    برای اینکار هم میتونی صحبت های دکتر هلاکویی در این مورد رو گوش کنی.

موفق باشی

10. این کاربر از Windows بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    من جدیدا یه مشکلی پیداکردم دست و پاهام بی حس شدن نه به طور کامل اما تا یه حدودی پیش رفته از دیشب یه بار اتفاق افتاد بعد دوباره امروز که یه دعوایی داشتم دوباره دستام اونطوری شد و وقتیم میخواستم بخوابم پاهامم همینطوری شد البته نه اونجوری که جلو راه رفتن یا حس و برداشتن اجسام رو بگیره
    دیشب خونه فامیلمون یهو از خواب پا میشم و حس کردم دستام بی حس شده من کلا مشکل عصبی و استرس دارم.وقتی بیدار شدم خیلی ترسیدم و تپش قلب شدیدی هم گرفتم که اصلا نمیتونم کنترلش کنم خلاصه تا صبح بیداربودم تو ترس.وقتیم میترسم دهنم خشک میشه وحالت تهوع میگیرم و تپش قلب شدید
    من با خوابیدن تو خونه خودم و فامیلا مشکل دارم هی به مرگ فکر میکنم و با ترس میخوابم
    الانم همش دارم به این فکر میکنم که بیماری ام اس گرفتم و فلج میشم و از فکرم بیرون نمیاد دارم میمرم همین الانش دارم با ترس و به زور مینویسم تو رو خدا کمکم کنین.مشکلم جدیه یا خوب میشه؟
    دوست عزیز . علائم شما بیشتر شبیه فوبیا و حملات پانیک خفیف است تا ام اس . ولی در هر صورت تشخیص ام اس براحتی با ام آر آی انجام پذیر است . بدون ترس درد خود را پیگیری فرمائید .

12. 2 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن برق khafan8288's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    takab

پيش فرض بیماری MS

سلام
    دوستان بیماری MS چیه؟
    این بیماری چه نشانه هایی داره؟
    راه درمانش چیه؟
    من یه دختر خالم چشماش دوتا دوتا میدید
    یعنی اگه من میرفتم جلو چشماش منو دوتا میدید
    رفت دکتر و دکترهم مشکلشو حل کرد
    اما باید هفته ای دوبار آمپول 60 هزار تومنی بزنه که خوشبختانه دولت این پولو میده
    این چه بیماری هستش؟
    دکتر گفته که MS هستش
    واقعا ایشون MS دارن؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

ام اس یک نوع بیماری دستگاه اعصاب مرکزیه در واقع بیماری ام اس حمله سیستم ایمنی به دستگاه اعصاب مرکزیه

15. این کاربر از استاکس نت بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    تو قلب خدای مهربون

پيش فرض

آیا ام اس تو ایران کاملا درمان میشه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •